Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
199 postów 2212 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Moje komentarze

 • Po prostu nieprawda
  >...ale w żaden sposób nie wspomina, że Polska obecnie niepodległa nie jest, nie mówiąc już o podjęciu starań, by suwerenność na jakimkolwiek polu odzyskać.
  --------------------
  Nie chce mi się dociekać ile jest jeszcze nieprawdy w Twoim artykule. Ja sobie przeglądnąłem całą 4,5 godzinną transmisję bezpośrednią.
  Nie wiem po ilu minutach Marszu zacząłeś pisać tę notkę- ale im ciemniej było tym bardziej radykalniej i interesująco. Polecam kawałek "mam już dość": tych polskich obietnic bez liku, sztucznego kryzysu, pierdolenia, że idziemy naprzód i stawiania nam za wzór rozwoju pederastów, udawania , że ludzie są tu szcześliwi, zamiatania pod dywan każdej ludzkiej krzywdy.. itd.

  Na koniec MN jego organizator zaapelował: Uczcie się tekstu ROTY, gdyż Rota od zaraz to nasz hymn:
  https://twitter.com/aktwolinarodu/status/929947771792175104
  Murzyn niepodległości
 • ROTA hymnem MN, RN i MW
  Trzeba było doczekać do końca.
  https://twitter.com/aktwolinarodu/status/929947771792175104

  @nikander Uwolnienie się z wpływu KK nie jest dla większości ani możliwe ani przez większość pożądane. To fakty. By tu nastąpiła radykalna zmiana to trzeba cudu Bożego -:))

  Uważam, że hasło MN 2017 było dobre. Oddźwięk w niem. TV też. Przekaz w Niemczech uwidaczniał raczej zatroskanie o siłę MN. Podano też liczbę uczestników MN w Warszawie.

  Walka z polską głupotą jest więcej niż trudna. Trzeba by przywrócić struktury szkolnictwa jak w PRL-u.. Ostatnio w grupie dyskusyjnej podano linka do przetłumaczonego na polski antyreligijnego filmu.

  Uważam, że Zawisza mający tu duży autorytet historyczno-religijny
  mógłby z tego filmu wyciągnąć nowe pomysły dydaktyczne dla swoich artykułów anty KK.
  https://www.youtube.com/watch?v=kjkEMFdRRLM

  Ostatnim tematem w tej kwestii jest dzisiejsza reakcja Dudy w Krapkowicach "Ogromnie boleję, jeżeli ktoś mówi o Polsce, która ma być tylko dla Polaków" itd. Ciekawe przemówienie- zostało na stronie prezydenta wyłagodzone.
  Polecam oryginał przemówienia w Internecie.

  1 zwrotka Roty:
  "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
  Nie damy pogrześć mowy.
  Polski my naród, polski lud,
  Królewski szczep Piastowy."
  Marsz Niepodległości – kolejne wrogie przejęcie
 • @MacGregor 10:03:22
  >Moje przyznanie się do błędu akurat nie wymagało specjalnej odwagi cywilnej - podążałem fałszywym tropem, a teraz uzmysłowiłem to sobie, ot i wszystko.
  -------------------------------------------------------------------------------------
  To dobry przykład dla ludzi, którzy chcą się poprawiać.

  >"Zmiana nastąpi, gdy ludzie znajdą odwagę otwarcie patrzyć na błędy religijne i błędy kościoła. Potrzebujemy więcej takich jak Zawisza Niebieski" - przyznam się, że zupełnie nie widzę związku.
  -------------------------------------------------------------------------------------
  Polska potrzebuje dla samorządu i czystki, ludzi potrafiących samodzielnie oceniać i podejmować decyzje. Gdy napisałem na TT #ŻŻ Żadnego Żyda w administracji państwowej i polityce! Możecie sobie żyć i robić geszefty, ale wara wam od polityki!
  joletta odpowiedziała:
  "hmmm.....w takim razie nie było, nie ma i nie będzie w Polsce ludzi do rządzenia..."

  Zawisza Niebieski (ZN) wykazuje w swoich artykułach wyraziście negatywną rolę KK na terenach Polski. By jego argumenty przyjąć to trzeba mieć gotowość do uczenia, być otwartym na nowe. Kościół w Polsce zabija w wiernych zdolności do krytyki. Sam Papież jest jednak bardzo pozytywną osobą.

  >Sam jestem katolikiem, ale tylko ślepy nie widzi, że obecny papież Franciszek jest wyjątkowo głupim argentyńskim komunistą, zaś polski Kościół Katolicki przeżywa i kryzys wiary i kryzys przywództwa, ale wiem tez, ze "bramy piekielne go nie przemogą"
  -------------------------------------------------------------------------------------
  Dlatego wskazuję, że św. Franciszek z Asyżu żył parę setek lat wcześniej niż Marks, Lenin, czy Mao. Papież Franciszek naraził się polskiemu klerowi apelami o uczciwość i podział bogactwa wśród biednych. Jego przemówienie do członków Kurii Rzymskiej w dniu 22 grudnia 2014 roku rozwścieczyło polski kler. Zaczęli nadawać z ambon, że to nie jest prawdziwy papież.

  Tu link do tego decydującego przemówienia papieża. Kto nie widzi racji papieża, jest jak bloger Miarka lub Bolek. Idąc w zaparte nie stworzy się nowej Polski. Przemówienie Papieża to wspaniały test dla każdego wiernego, każdej dewotki, każdego z ciemnogrodu PiS-u. Czy zaliczam się do ciemnogrodu, czy potrafię przyjąć i rozwijać nowe?
  http://iddd.de/Franc15grzech.pdf
  Grand Dessein czyli Wielki Plan PiS-u.
 • Grand Dessein czyli Wielki Plan PiS-u.
  @macgregor
  Podoba mi się Twoje przyznanie się do błędu. Jest to jednak rzadki nawyk u Polaków. Ostatnio z bólem mogłem obserwować jak niejaki bloger miarka wił się, ale do oczywistych błędów nie przyznał.

  Uważam, by w Polsce się coś zmieniło trzeba propagować kulturę przeznawania się do własnych błędów. Dopiero gdy się zauważy i zaakceptuje własny błąd można go poprawić, czyli się czegoś nauczyć.

  Zmiana nastąpi, gdy ludzie znajdą odwagę otwarcie patrzyć na błędy religijne i błędy kościoła. Potrzebujemy więcej takich jak Zawisza Niebieski. On jednak zbyt otwarcie jest po stronie PO, niestety.

  2. Dlaczego uważasz, że do PiS-u pasuje tytuł "Grand Dessein", po francusku?
  Gdybym był w Anglii to bym pisał "design".
  Grand Dessein czyli Wielki Plan PiS-u.
 • Zwiastun birmańskiej apokalipsy?
  Piękna notka. Przedstawia wycinek kultury egzotycznego kraju Myanmar. Pozwalam sobie skrytykować, że czuję się trochę rozczarowany. W obrazkach Myae Win Aung szukałem odzwierciedlenia aktualnego konfliktu mieszkańców z mniejszością muzułmańską Rohingya.
  A w nich ani śladu.
  Wg. mediów zachodnich, Rohingyha, żyli sobie na marginesie społecznym, w leśnych wioskach Myanmaru. W tym roku armia spaliła im wioski. Rohingya musieli wywędrować do Pakistanu.
  Może Birmańczyk pomedytował i wymalował pożądaną dla narodowców rzeczywistość?
  Buddyjskie akwarele Mjanmaru
 • @miarka 23:56:31
  https://climate.nasa.gov/vital-signs/sea-level/

  Sea level rise is caused primarily by two factors related to global warming: the added water from melting ice sheets and glaciers and the expansion of sea water as it warms.

  Przecież ten tekst jest z oryginalnej strony NASA
  rys. o 84.8 mm też
  Fotki o stałym wzroście poziomu też.

  Cały czas jest wzrost, natomiast minimalne wachania są związane ze skalą, błędami pomiarowymi i innymi. Niestety, o tym się nie uczyłeś, widać, że nie umiesz czytać wykresów.

  Z drugiej strony:
  Od 1870 roku jest stały wzrost. Milimetrowe krótkoczasowe zaniżenia poziomu były już w XIX wieku, a wtedy nanocząsteczek jeszcze nie było.
  Przyznaj się do błędu, wyciągnij konsekwencje.
  Dobranoc

  http://iddd.de/rys/SeaLevel.jpg

  http://iddd.de/rys/sealevelalt.jpg

  http://iddd.de/rys/nasa88.jpg
  Sataniści a nanotechnologia
 • @miarka
  Panie miarka
  Nanocząsteczki to ciekawy temat, głęboko dyskutowany mający dużo źródeł. Ma on wiele aspektów.
  Niestety tłumaczenie zagrożenia nanocząsteczkami "obniżeniem" poziomu oceanu jest błędne.

  Mam tu pomysł.
  Napisz Pan ten artykuł jeszcze raz, bez oparcia o błędny przykład z obniżeniem poziomu oceanu.
  Nanocząsteczki podziękują, gdyż ich zagrożenia i oddziaływania pozytywne i negatywne są całkiem inne.
  Sataniści a nanotechnologia
 • @miarka 22:15:49
  >NASA – Pierwszy raz w historii pomiarów spadł poziom oceanów na świecie aż o 6mm
  wtorek, 04.10.2011 23:36 wibi. Kategorie: Powodzie i podtopienia, Świat i Wszechświat, Zmiany klimatyczne Tagi: 6mm, decreased, La Nina, obniżył się, poziom oceanów, sea ​​levels
  -----------------------
  Jak przypuszczałem- nawet fotka nie podaje źródeł, że to dane z NASA, a informacja jest stara z 2011 roku!
  -----------------------
  Właśnie podano, że całe państewko Kiribati musi opuścić swoją wyspę, gdyż ocean ją zalewa. Emigrują na wyspę Fidżi, gdzie wykupili sobie teren w głębi wyspy. Tragiczne, gdyż żyli z połowów.

  http://iddd.de/rys/kiribati2.jpeg
  Sataniści a nanotechnologia
 • @miarka 22:29:07 -żądać źródeł oryginalnych to obowiązek!
  Boże, Boże współczuję. Napisz, że nie znasz angielskiego, PRZEPROŚ czytelników lub schowaj artykuł. Totalna dezinformacja.

  Inaczej pomyślę, że bez matury lub Żyd.
  Przykre.
  Niech ADMIN to natychmiast zdejmie z czołówki!

  Ale nawet bez angielskiego widać, że chodzi o PRZYROST!!! 84.8 mm, a nie o spadek poziomu.

  W opisie oryginalnym (patrz poniżej) pisze jeszcze, że WZROST POZIOMU MORZA jest spowodowany wodą z lodowców i topniejących kawałków kry i rozszerzaniem się wody z powodu jej ogrzania.
  -------------------------------------
  https://climate.nasa.gov/vital-signs/sea-level/

  Sea level rise is caused primarily by two factors related to global warming: the added water from melting ice sheets and glaciers and the expansion of sea water as it warms.

  Widzisz jak to dobrze jest żądać źródeł oryginalnych. W Polsce to obowiązek. Wolne media to parę cwaniaków- dezinformantów i złodziei zarabiających na naiwnych i głupich.
  Oni m.in. pod własnym nazwiskiem publikowali latami ode mnie ukradzione artykuły.
  Pozdro
  Sataniści a nanotechnologia
 • @miarka
  >"..bo NASA już opublikowała informację, że poziom oceanów się obniżył."
  --------------
  Podaj linka do takiego tekstu.
  Pewnie nie znajdziesz, gdyż fakty są odwrotne.
  Dlatego tylko 2 *
  Sataniści a nanotechnologia
 • @zadziwiony 19:39:44 - Polacy znowu muszą zejść do podziemia
  >Pułapka: Nakładają PRZYMUS SZCZEPIEŃ na
  WOLNYCH OBYWATELI .
  Jak go uniknąć?
  --------------------
  1.11.2017 , mail'em:

  Tymczasem moi drodzy państwo odnaleźliśmy w internecie informacje w kontekście tuż, tuż nadchodzącej zmiany ustawy o ochronie zdrowia – druk sejmowy 1813 – po zatwierdzeniu przez ” Sejm RP” i „Prezydenta RP” zostanie nałożony na WOLNYCH OBYWATELI PRZYMUS SZCZEPIEŃ ( dla osób pełnoletnich w/g zaleceń GIS – ‚Sanepidu’), a do przymusowych szczepień będzie kwalifikował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ ), czyli ‚lekarz rodzinny’.

  Ustawa ta wchodzi w życie dnia 1 grudnia 2017r.

  Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jak najwcześniej – tj. do 1 GRUDNIA 2017r – należy pobrać druk zmiany lekarza rodzinnego i druk zmiany pielęgniarki , również położnej – i tam nie wpisywać nowego lekarza, pielęgniarki czy położnej.

  Wtedy można korzystać z lekarzy w praktykach prywatnych, którzy mogą wystawiać skierowania na badania, do specjalistów, zwolnienia lekarskie itp. W takiej sytuacji nie będzie możliwości kierowania „pacjenta” na przymusowe szczepienia np. przeciwko ‚grypie’ lub podobnym UROJENIOM systemu.

  Po 1 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE.

  ----------------------------------------
  Bardzo inteligentne.
  ----------------------------------------
  Niestety w powyższej ustawie z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej (przebieg procesu:
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=0C0D6EB85FC2E4E7C12581990037FFFE)
  Ustawa
  http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/1813_u/$file/1813_u.pdf

  Znalazłem następujący wpis:

  Art. 10 ustęp 4
  Świadczeniodawca udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej jest obowiązany:
  Punkt 7

  "W przypadku zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez wybranego lekarza POZ, pielęgniarkę POZ lub położną POZ u wybranego świadczeniodawcy lub wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 6 ust. 3, deklaracje wyboru zachowują ważność w zakresie wyboru tego świadczeniodawcy do czasu wyboru innego lekarza POZ, pielęgniarki POZ lub położnej POZ, lub wyboru nowego świadczeniodawcy."

  Wniosek:
  Ż Ż
  ------------------
  trzeba znowu zejść do podziemia i konspirować przeciwko mordercom Polskiego Narodu.
  Mam przesłanie, które być może jest kluczowe dla życia Narodu Polskiego:
  ŻADNEGO ŻYDA W POLSKIEJ ADMINISTRACJI I POLITYCE !!!!
  ------------------
  ŻŻ
  Bez społecznej zgody to możecie sobie kota prezesa szczepić.
 • Po 3 dniach- i mojej publikacji w Internecie, admin raczył wysłać moje uwagi
  Legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12304556/komentarz/wyslano

  Dzisiaj, 5 listopada 2017 roku, o godz. 15:55 moje uwagi zostały przesłane.

  Wiadomości nie można wysyłać w nocy, gdy administrator strony śpi.
  Bez społecznej zgody to możecie sobie kota prezesa szczepić.
 • W felietonie widać rozterkę
  Felieton jest trochę jednostronny, pomimo tego dałem 4 * za zauważenie problemu - Polacy i zdrajcy.

  Z googla:

  Rydzyk skarży się w Brukseli. "To jest totalitaryzm, ja nie żartuję"
  https://www.tvn24.pl/.../rydzyk-skarzy-sie-w-brukseli-to-jest-tota...


  21.06.2011 - Ojciec Tadeusz Rydzyk skarży się europosłom w Brukseli, że jest dyskryminowany przez polski rząd. - Nie wiem, gdzie ja żyję, bo w czasach ...
  jest ...

  Rydzyk w Brukseli: jestem dyskryminowany w Polsce - Wiadomości ...
  www.polskieradio.pl/.../618794,Rydzyk-w-Brukseli-jestem-dyskr...
  Totalna opozycja, a Radziwiłł 2.0
 • @jan 18:42:14
  Dzięki za liczne wpisy. Merytorycznie ich nie rozumiem, gdyż nie są pisane po polsku.

  Gdy widzę obrzezane literki, bez polskich znaczków, to słowa kojarzą mi się w głowie z innymi językami. Z jakimi? - Powstaje pytanie i wtedy by zrozumieć treść szyfru muszę się wysilać, aż tracę ochotę do dalszego czytania.

  Zrozumiałem Twoje wątpliwości odnośnie społecznego poparcia. - Tu myślałem politycznie, że za przymus szczepień to PiS wraz z tą ustawą bez społecznego poparcia poleci w następnych wyborach.
  Bez społecznej zgody to możecie sobie kota prezesa szczepić.
 • Religie dzielą
  Gdy się swojej religii nie praktykuje, to ona bardziej dzieli i zagraża, niż pomaga. Na wyższym poziomie praktyki ludzie potrafią ze sobą współżyć.

  Papież Franciszek podczas spotkania z członkami Kurii Rzymskiej
  22 grudnia 2014 r.:

  "Faktycznie, Kuria — jak Kościół — nie może żyć bez żywej, osobistej, autentycznej i mocnej więzi z Chrystusem. Członek Kurii, który nie żywi się codziennie tym Pokarmem, stanie się biurokratą (formalistą, funkcjonariuszem, zwykłym urzędnikiem): latoroślą, która usycha, powoli umiera i zostaje wyrzucona daleko.

  Codzienna modlitwa, częste przystępowanie do sakramentów, a szczególnie do Eucharystii i pojednania, codzienny kontakt ze Słowem Bożym i duchowość wyrażająca się w praktykowaniu miłości bliźniego są życiodajnym pokarmem dla każdego z nas. Niech będzie jasne dla nas wszystkich, że bez Niego nic nie możemy uczynić."

  Kontynuując swoje przemówienie Papież Franciszek opisał 15 chorób i pokus osłabiających kurię

  W tym m.in.: ...

  3.- Chorobę umysłowego i duchowego «skamienienia»
  (...)
  8.- Chorobę egzystencjalnej schizofrenii
  9.- Chorobę obmowy, szemrania i plotek
  (...)
  13.- Chorobę gromadzenia
  14.- Chorobę zamkniętych kręgów
  15.- Chorobę światowej korzyści, ekshibicjonizmu

  Całość tu
  http://iddd.de/Franc15grzech.pdf

  Szczęść Boże -:)))
  Świadkowie Jehowy - sekta czy religia?
 • W oryginale jedna książka
  Jürgen Roth (* 4. November 1945 in Frankfurt am Main; † 28. September 2017 ebenda) - czyli zmarł w wieku 71 lat.

  Wg bibliografii w Wiki, Niemcy nie znają drugiej książki.

  Verschlussakte S. Smolensk, MH17 und Putins Krieg in der Ukraine. Econ, Berlin 2015, ISBN 978-3-430-20162-9.

  Zawsze wątpiłem w jego kompetencje w temacie katastrofy smoleńskiej.
  Wg mojego wrażenia kooperował z BND, szybko wychodził z więzienia, dostawał niskie wyroki. Czasami dobrze rozpoznawał sprawy. W przypadku polskiej katastrofy, jednoznacznie wypełnił zlecenie CIA- BND w zamiarze namącenia przeciwko Putinowi.

  Drugiej książki o Smoleńsku z raportem BND w oryginale, nie opublikował w Niemczech. Zbyt duże było ryzyko, że ludzie by go wyśmiali. Zresztą jak sobie chyba przypominam dostał za swoje rewelacje w Internecie manto od wielu niemieckich dziennikarzy.
  W Polsce mógł wydać bo panują standardy ciemnogrodu zamiast kontroli faktów. Tu liczy się wiara, uczucie, nie fakty i rozum.. Tak chcą nasi księża, trudno.
  Jürgen Roth nie żyje
 • @wk..ny 20:35:43
  Dziękuję za uczciwe wsparcie. Każde się liczy.
  Nawet te od Trybeusa. Trybeus zrobił negatywną, ale reklamę. Po linku trafiła tu przynajmniej setka dodatkowych czytelników. Poza tym trzyma się zdala od mojego bloga. To też wsparcie.

  Repsol z kolei ma automatyzmy. Podobnie drwił, gdy napisałem o robakach na Neonie, ale po cichutku, gdy żądałem by je szybko zablokował sytuacje wyczyścił.

  Pozdrawiam i życzę pięknej soboty
  Nazistowski Nick
 • @Repsol 14:20:36
  "Jednorazowe IP- nie jest żadnym dowodem." Gdzie ja napisałem że to jednorazowe IP .
  ---------------------
  Ty w ogóle nie napisałeś o jaki okres czasu chodzi.
  Jeżeli już się wypowiadasz to jakoś przyzwoicie jak informatyk, ściśle.

  Poza tym co to za chamski gość, który wszystkich członków rodziny obarcza swoim zachowaniem. Żadnego poszanowania dla nazwiska rodziny! Każda jego akcja obarcza wszystkich "Fischer von Treuenfeld" w Polsce. Gdybym używał takiego nazwiska i należał do rodziny to już w obronie nazwiska bym nie obarczał innych członków rodziny i wyróżnił się imieniem.
  Nazistowski Nick
 • @Repsol 14:20:36
  No to się posprawdzamy.
  Nazistowski Nick
 • @Fischer 11:57:37
  Witaj Twój wpis nie wygląda na misję pokojową.
  Tę notkę, moje zainteresowanie i energię sam sprowokowałeś, mnie blokując na swoim blogu.

  Co do Nicków to mnie nie interesuje tożsamość ludzi.
  Chyba, że tworzą na polskiej blogerni przyczółek dla niemieckich nazistów- jak Reichsbürger, Identitäre Bewegung, NPD lub dalsze, nie uznających granicy na Odrze i Nysie.

  Podpadasz w dalszym ciągu, przeglądnąłem polski Internet. Dla lat 40-tych, a szczególnie z 19 wieku jest cała masa linków. Natomiast od lat 2000 to nie ma nawet informacji o pogrzebach w Twojej rodzinie.
  Jedyne wpisyw Internecie to te z neonu- Twoje i moje

  Ja gdybym podawał swoje nazwisko, to bym też przedstawił się z imienia, by mnie nie pomylono z inną osobą.

  Jednorazowe IP- nie jest żadnym dowodem.
  Jeżeli od miesięcy łączysz się z Polski. To powinieneś dostać z administracji potwierdzenie. W innym wypadku będzie prośba do prokuratora o sprawdzenie Twoich danych osobowych.
  Nazistowski Nick

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY