Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
199 postów 2225 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Moje komentarze

 • @AgnieszkaS 10:11:45
  Brawo, jest na neonie osoba, która potrafiła dogłębnie sprawdzić.
  Znalazła pani 2 cytaty, które zostały zlepione prawdopodobnie przez autora artykułu pod linkiem
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06
  Dziękuję.

  Czego nie ma w polskim i angielskim opracowaniu to analiza słowa "Inzucht"- "inbreeding"- endogamia, kojarzenie krewniacze

  W niemieckim pojęcie to używane jest w hodowli zwierząt by otrzymać czystość rasową. Ja myślę, że Coudenhove-Kalergi pisał to będąc pod wpływem swojej żony Żydówki Ida Roland.

  W niemieckim dla ludzi jest używane pojęcie bliskoznaczne "incest" - kazirodztwo.

  Pozdrawiam
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • @AgnieszkaS 08:47:27
  Dzięki za wskazówkę. Zadałem sobie trud i wpisałem cały cytat do googla. Okazuje się że stan35 przejął nie tylko tekst, ale i komentarze ze strony
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

  i dlatego nie podał linka.
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • @35stan 08:41:44 jak mind service
  >Zainteresowany czytelnik, potrafi sobie wyszukać link do tekstu "Practical Idealism" Richarda Nicolausa Coudenhove Kalergi, ale Pan widocznie z umysłowego lenistwa woli przyjść na gotowe.
  -------------------------
  Ty mi mówisz coś o lenistwie? Wchodzę by przeczytać TWOJE, a nie pisać MOJE.

  Okazuje się, że tekst z komentarzem został przejęty ze strony

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

  Czy to twoja strona i autorstwo? Wydaje mi się że ponieważ nie jesteś autorem tekstu, to dlatego nie podałeś linku. Można by szybciej wykryć plagiat. Swego czasu był tu taki złodziej, którego Ruszkiewicz z powodu kradzieży tekstów wyrzucił. Nazywał się "mind service".

  Teraz napisz, że ci się nie chciało zapytać o zgodę. Od razu widać, kto jest leniwy.

  Przejąłeś bezkrytycznie, zlepek tekstu, ale przedstawiłeś jako "cytat". Masz problem z interpunkcją i zastosowaniem (...) przy cytowaniu. To ja używam nawiasów okrągłych z wielokropkiem w sensie nawiasu kwadratowego [...]. Który jest w moim OS trudny- czasochłonny do wywołania.

  W polskich zasadach interpunkcji takiego zastosowania dla (...) nie podają. He, He.
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • ŻŻ
  KOŚCIÓŁ KATOLICKI - NARZĘDZIE JUDAIZACJI!
  Nie ma większego narzędzia judaizacji w Polsce jak kościół katolicki!
  Kościół katolicki głosi że Pan Jezus Chrystus był żydem! KRK głosi, te trzeba się modlić do Jego matki żydówki...

  A to wzystko jest klamstem, bo jest WBREW Biblii!!!
  -----------------
  Każdy komentarz z paru zdań, udający notkę powinien lądować tu w lochu. Tym razem dobrze zadecydowane przez Astrę.
  Istotne tu jest, że mądre komentarze Zawiszy dowartościowały tekst Bar-bary.
  #ŻŻ
  Żadnego Żyda w polskiej polityce i administracji!
  KOŚCIÓŁ KATOLICKI - NARZĘDZIE JUDAIZACJI!
 • Kolejne dziecko (14-16 lat) wylatuje do USA z domu dziecka we Wrocławiu.
  Paweł Bednarz zaprasza wszystkie osoby, które zostały pokrzywdzone przez policjantkę Elwirę Jurasz, posłów Barbarę Chrobak i Jerzego Jachnika z Kukiz15.

  Mogą oni dołączyć się do sprawy! Chodzi o handel dziećmi. Bednarz przedstawi przed sądem dowody i zaprasza media. Następna dziewczynka w wieku 14 lat ma być wg niego wyeksportowana z domu dziecka we Wrocławiu do USA.

  Opierając się na starych kontrolach NIKu, widać, że ten ośrodek od lat nie działa poprawnie.
  HANDEL DZIEĆMI - Kukiz15 i Paweł Bednarz w Sądzie
 • Uwiarygodnienie cytatu.
  "(...)Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].(...)"
  -----------------------
  Przy tak poważnym temacie, chętnie sprawdzam. Mam wątpliwości - NIE CZYTAM dalej. Zauważyłem od razu, że dalej podajesz chętnie źródła, ale do decydującego cytatu nie podajesz. Dlaczego?
  ----------
  Proszę, więc podaj linka do cytatu, może być zdjęcie oryginalnego tekstu,
  gdyż COŚ JEST NIE TAK!!!
  ----------
  WIARYGODNOŚĆ jest podstawą jakichkolwiek pozytywnych wniosków.
  Nauczcie się do kurwy nędzy, nawet gdy są wspólne poglądy to tylko wtedy, gdy są dokładne informacje to można z nich wyciągać wnioski.
  Nie przez "ulepszanie" wymowy tekstu, czy wręcz kłamstwa!
  Nie mam złych zamiarów, pozdrawiam.
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • Oszustwo- też tak przypuszczam.
  Dlaczego raptem miała być tak wysoka frekwencja w referendum?
  Nie ma wytłumaczenia innego jak oszustwo wyborcze.
  Ta manipulacja była przecież w interesie Niemiec i USA. Po skutkach widać, że to przypuszczenie ma poparcie w faktach.

  Dopiero od mojej analizy wyborów 2011 okazało się jak łatwo jest je fałszować, szczególnie że Polacy w swojej większości do tego czasu nie rozumieli znaczenia elektronicznej, centralnej bazy danych w liczeniu głosów.

  http://umtsno.blogspot.de/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

  http://iddd.de/rys/wyborydoPEFrekwencja.jpg
  Polska w UE to rezultat żydowskiego oszustwa
 • Obywatelka niemiecka Thun
  Jest ona przedstawiana jako niemiecka kolaborantka, ale wg Wikipedii ma obywatelstwo niemieckie. Jest więc zrozumiałe, dlaczego pozwala się niemieckiej rządowej telewizji "Norddeutscher Rundfunk" zinstrumentalizować. Pracuje jako agentka swojej nowej ojczyzny jaką dla niej są Niemcy.

  Dla mnie jest tylko niezrozumiałe dlaczego tacy ludzie jak ona mają prawo startować w polskich wyborach, a bardzo durni Polacy ją wybierają?

  Dotyczy to też maskotki PiSu "Rysia"
  Richarda Henry Czarneckiego w Polsce znanego jako Ryszarda Czarneckiego, senatorki Anna Maria Anders z potrójnym obywatelstwem brytyjskim, amerykańskim oraz polskim oraz innych z PiSu i dalszych partii.

  ŻADNEGO ŻYDA! (#ŻŻ)

  To hasło symbolizuje uwolnienie się Polaków i tylko Polaków od politycznych agentów obcych wpływów.

  http://iddd.de/rys/RozaThun.jpg
  Róża "pachnąca" g*wnem.
 • @staszek kieliszek 21:35:10
  Jak widzę, Niemcy nie podpisały. Do końca XX wieku walczyły o hegemonię językową z językiem angielskim.

  ZSSR też nie podpisało. W moich czasach w latach 50-60 tych, język rosyjski był językiem światowym, którym mówiło więcej ludzi, niż po angielsku. Tak przynajmniej mówiła nam nauczycielka języka rosyjskiego w szkole podstawowej w latach 60-tych.
  Global Communication Language
 • @laurentp 19:41:18
  Język niemiecki najlepiej się nadaje do świata techniki. Wynika to z tego, że w nim najłatwiej można budować nowe wyrazy opisujące dokładnie daną funkcję, czy zastosowanie.

  Od paru lat widzę, że Niemcy się załamali i nie wprowadzają niemieckich odpowiedników do angielskich nowotworów.

  To już jest fakt: angielski zwyciężył na całej linii, ale nie spiskowcy, czy kolonizatorzy, byli główną przyczyną powstania światowego języka, tylko pop kultura i piosenkarze tacy jak Elvis Presley, czy Mike Jagger.
  Global Communication Language
 • Nie zgadzam się z autorem
  Moja teza: przyczynami światowego rozpowszechnienia języka angielskiego i amerykańskiego było rozpowszechnienie muzyki pop.

  Wg mnie, to przeboje the Beatles i Eltona Johna otworzyły globalnie, serca, dla akceptacji języka angielskiego. Muzyka pop w wykonaniu zespołów z lat 60, 70 była pierwszym globalnym działaniem po 2 wojnie światowej. Królowa Elżbieta właśnie za te światowe rozpowszechnienie przyznawała tytuły "Sir" m. in. Paulowi McCartney i Eltonowi John.

  Francja próbuje bronić pozycji własnego języka wobec angielskiego imperializmu kulturowego. Francja ustanowiła procentowe udziały języka angielskiego w mediach pod groźbą kar.

  O imperializmie językowym można mówić, gdy Amerykanie płacą dziennikarzom i mediom za wprowadzanie angielskich nazw dla nowych pojęć, czy produktów. Nie jest to, więc dobrowolna akceptacja języka, tylko kapitalistyczny przymus. Aktualnie istnieją faktycznie takie struktury, że nie ma sensu już pisać prac naukowych np. po włosku.

  Wtedy nie trafiają one np.: do amerykańskiej biblioteki marynarki wojennej dotyczącej medycyny "PubMed of Health" i nie są brane pod uwagę, przy oficjalnych analizach naukowych. W rzeczywistości prace w języku innym niż angielski leżą jakby w ciemnej piwnicy.

  Korzystają z tego sprytni młodzi Polacy. Np. ci pracujący w Chinach czy Japonii. Podejrzewam, że większość zrobionych doktoratów polskich naukowców odbywających praktyki w Chinach, czy Japonii to są plagiaty, bo tylko przetłumaczone z prac tamtejszych. Niestety w Polsce to nikogo nie obchodzi, autorzy dbają sami o to, by ich prace nie były tłumaczone na angielski.

  Międzynarodowa kontrola mogłaby pozbawić doktoratu niejednego polskiego naukowca - przypuszczam na podstawie ilości znanych mi oszustw w Niemczech.
  Ach, jak na komentarz to wystarczy, co napisałem.
  Pozdrawiam.
  Global Communication Language
 • Oglądalność
  92 odsłon po całym dniu, cienko, cienko. Małe zaangażowanie. Szanse na poważny ruch eko w Polsce? - Zero. No cóż wstawiam na TT, zobaczymy co się zmieni. Chyba nic. Będę musiał sam pisać. Ale i to będzie za mało. Może jakaś dyskusja za łapówką w RM z "ekologiem" Szyszko?
  To jest pomysł dla pani Łopaty- dyskusja w rozmowach niedokończonych. Musi jednak zapłacić za wywiad grube pieniądze- to jedyny głos Boga, który Rydzyk usłyszy.
  KONSOLIDUJEMY POLSKIE SIŁY POLITYCZNE!
 • 4000 płatnych morderców
  Tak, do wojska USA idzie się po to by mordować za pieniądze, na całym świecie i to bezkarnie. Gdyż USA nie uznają sądów międzynarodowych. Tak Jarosław Kaczyński zafundował nam okupację, bez zgody Narodu, ale może wybrał mniejsze zło?

  Tu wykaz wojen USA. Jeżeli jesteś zainteresowany to może porównasz z wykazem wojen, która w tym okresie prowadziła Rosja Radziecka, a następnie Rosja. Sam jestem ciekawy takiego porównania :)

  http://iddd.de/rys/USAwojny.jpg
  Cztery tysięcy morderców, czyli kto nas ochroni przed USA
 • Z Polakami coś nie tak
  Korybko dobrze, uczuciowo pisze: "Nie jest przesadą stwierdzenie, że Polacy są narodem patriotycznym, a ich historyczna opowieść przesiąkła ideą, że ich kraj jest nieustannie oblegany z zagranicy. "

  Może trochę źle sformułowane, ale wiadomo, że chodzi o zagrożenia ze strony Niemiec i Rosji. Może autorowi podświadomość podpowiedziała zdanie, które dla Rosjan ma jeszcze większe znaczenie. To Rosja jest oblegana przez kraje NATO, to Rosja przecież została przez USA i Niemcy zdradzona.

  Pisałem o tym już przed ponad 3 laty (gdy jeszcze żył główny aktor politycznego przekrętu Genscher) "Ukraina, jak Niemcy wspólnie z USA oszwabiły Rosję."
  https://www.salon24.pl/u/iddd/575774,ukraina-jak-niemcy-wspolnie-z-usa-oszwabily-rosje

  Drugą ciekawą sprawą, którą wyłapałem u pana Korybko, jest jego opis działania NLP. Bardzo dobrze, że on nie opisuje podstaw programowania NLP. Taką tezę to ja już postawiłem w roku 1990, gdy się zorientowałem w drodze pociągiem do Polski, że "organiczna" nienawiść Polaków do Rosjan jest sterowana.

  Mijały się dwa pociągi jeden był z Rosji. Ja zacząłem machać na powitanie rękami. Wychylając się z okna pociągu zauważyłem, że byłem jedynym gościem, wśród współpasażerów, machającym do ludzi Vis-à-vis w przejeżdżającym pociągu. Stojący przy mnie na korytarzu obdarowywali mnie bardzo ponurymi spojrzeniami. Jeden z nich wytłumaczył, abym nie pozdrawiał: "Panie to są Ruski." Co z tego?, odpowiedziałem.

  Myślałem wtedy, dlaczego oni tacy ponurzy?
  Dopiero po przyjeździe do Gdańska i pewnych rozmowach, jak to cały aparat urzędniczy zaczął kolportować niebezpieczeństwo budowy elektrowni atomowej w Żarnowcu, zorientowałem się, że z Polakami coś nie tak.
  Potrzebowałem jeszcze skojarzyć, że to miała być budowa reaktora rosyjskiego typu.

  Czyli najpierw dla zysków z elektrowni atomowych, agenci powprowadzali w mózgi Polaków tzw. kotwice NLP technologią znaną wtedy tylko nielicznym na świecie.

  Trzecia uwaga: pan Korybko, gdy pisze o karaniu, pokazuje jak głęboko jest sam zaprogramowany, czy raczej wytresowany na odruchy Pawłowa "nagrody i kary".

  "Mając to na uwadze, wielu ludzi uważa, że art. 7 został wszczęty przeciwko Polsce w celu ukarania jej za najpotężniejszy i najbardziej otwarty sprzeciw spośród państw-członków „Inicjatywy Trzech Mórz” przeciwko przymusowemu systemowi relokacji migrantów w UE, a kwestia reform sądownictwa to jedynie wygodna wymówka. "

  Przecież pedagogika i dydaktyka są metodami nauczania w szkole, a nie są środkiem polityki, ewentualnie występują tylko w propagandzie.

  Tu więc nie chodzi o karę, ale o rozbudowę kosztem polskich podatników, zaplecza sił roboczych dla niemieckiej gospodarki. Niemcy potrzebują pracowników, ale chcą optymalizować koszty wykształcenia i wychowania cywilizacyjnego dla jeszcze tańszej generacji siły roboczej, niż Polacy. Znaczy Polacy mają sfinansować swoją konkurencję w Niemczech i w UE. Jest to typowa bezczelność kapitału, zawsze idąca na optymalizację kosztów i zysków.

  …"aby próbowali przywrócić Polsce dawno utracony status mocarstwa w Europie." - dobrze, że Korybko tak kadzi. Mi przyszła myśl "mocarstwa bez broni.

  Pozdrawiam wszystkich i życzę patriotom w nowym roku 2018 przede wszystkim rozwinięcia spojrzenia z poziomu obiektywności- czyli wykształcenia nawyku poznawania na dany temat, lub problem, różnych poglądów.
  Wobec zdrady Zachodu
 • Jak trwoga to do Boga - ucieczka w ezoterykę
  >I tak dalej. Walka o pokój cały czas się toczy już od 70 lat z okładem i jakoś jak go nie było, tak nie ma. Czy nie można by zatem zastanowić się, że być może ta metoda posiada jakieś mankamenty, skoro jest nieefektywna? Może byśmy zaczęli ustanawiać pokój pokojowymi metodami?
  ----------------
  Powyżej wybrałem ostatnie rozsądne zdania z tego wzruszająco uczciwego tekstu.

  Po nich następuje propozycja rozwiązania czysto duchowego niepasująca do politycznej analizy zewnętrznego świata. Znaczy zamiast spójnych rozwiązań autor proponuje - ucieczkę w ezoterykę. W ucieczce do wnętrza, autor pokazuje swoją bezradność. Zresztą jak miliardy ludzi na świecie. Zadających sobie pytanie jak zatrzymać agresję, zbrodnie Amerykanów i globalnych korporacji.

  My ludzie nic nie możemy bez politycznej, wspólnej władzy. Ezoteryczne apele szukania wewnętrznego pokoju są dobre, gdy ludzie mają udział we władzy, czują odpowiedzialność i naukę z własnych decyzji.

  Wtedy w nich wyzwalają się wspólne działania. W Polsce ludzka wspólnota w pokoju nie dopuściłaby do działań od Wałęsy po Tuska, do panoszenia się obcych koncernów, do wpuszczenia armii amerykańskiej itd.

  Teraz musimy niestety skutki tych dla narodu zgubnych działań wspólnie przecierpieć, w czym pomaga nam watykańska religia ćwicząca wiernych w przyciąganiu do swoich losów dodatkowych nieszczęść.

  Rozwiązaniem jest organizacja państwa w formie demokracji kulistej, w której nie ma reprezentantów, nie ma sejmu, nie ma senatu, są tylko suwereni i wykonujący ich zlecenia pracownicy.

  Wtedy mają zastosowania prawa wielkich liczb. Aktualnie jesteśmy zdani na widzi mi się i oszustwa pojedynczych, ułomnych osób. Reprezentują oni interesy wpływowej żydowskiej mniejszości i lobbystów, zapominając o własnym narodzie.

  Trzeba to zmienić, ale obawiam się, że Polacy na zmiany ani siły, ani ochoty nie mają. Oni zbyt bardzo przypasowali się do drogi krzyżowej.
  Pokój z pozycji siły
 • @Andrzej Tokarski
  Temat z natury rzeczy interesuje mnie od prawie 40-tu lat. Pisałem o tym wielokrotnie. Podobne warunki są podane w petycji do Narodu Polskiego z początku roku 2012 https://www.petycjeonline.com/akt - stoi w niej m.in.:
  "(...) Akt podporządkowania i wyzerowania uprawnień władzy ustroju przedstawicielskiego w Polsce, pod Wolę Narodu, umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy większościowej, bez społecznej hierarchii Obywateli Polskich i tylko Polskich.

  Obywatele Polscy i tylko Polscy - Suwereni, mają stanowić wszelką władzę i prawo bezpośrednio w ramach podziałów administracyjnych i geograficznych, - miejscowo, lokalnie lub ogólnokrajowo, przy pomocy majątku narodowego, pośrednio przez zawodowych kierowników (działających w ramach indywidualnych umów) oraz bezpośrednio przez bezpieczne, szybkie i wygodne referenda miejscowe, lokalne lub ogólnokrajowe, w trybach (patrz * poniżej) większościowych głosowań organizowanych w przyszłości w sieciach internetowych i intranetowych."

  Moje spostrzeżenia z Niemiec przedstawiłem w notce:
  Oparz się w świetle tego szczęścia!
  http://idb.neon24.pl/post/87134,oparz-sie-w-swietle-tego-szczescia

  Dlatego Panie Tokarski nie napisałbym artykuliku "Podwójne obywatelstwo - a sprawa polska" bez dodania narzucających się nazwisk osób z administracji i sądownictwa, które w dbałości o interesy USA, Niemiec, czy Rosji trzymają łapę nad polską niezależnością.

  Tu przychodzi mi do głowy pani senator z PiS-u Anna Maria Anders, z trzema obywatelstwami (posiada obywatelstwo brytyjskie, amerykańskie oraz polskie). Przypominam bełkot Kaczora z kampanii córki gen. Andersa, że wybierając osobę, (ledwo mówiącą po polsku, której dzieci nie mówią po polsku i nie mają ob. polskiego), że wybierając ją pokazujemy nasz patriotyzm, niezależność i godność. - PFUJ!!

  Na pewnio jest więcej przypadków podwójnej, czy potrójnej "lojalności", oczywiście sam bym o nich pisał, gdybym znał więcej nazwisk jak Jan Vincent Rostowski (posiada obywatelstwo zarówno polskie, jak i brytyjskie.)

  To tylko jeden z aspektów tego smutnego i ważnego problemu.
  Ciekawe czy ktoś się postara zrobić taką listę obywatelstw polityków, pracowników administracji państwowej i sądownictwa.
  Jestem pewien, że można zarobić za taki artykuł śledczy grube pieniążki.
  Proszę o informację, jeżeli taki się ukaże.

  Dalsze konsekwencje to tag na Twitterze #ŻŻ
  (żadnego żyda - agenta mossadu w administracji i polskim sądownictwie)
  Podwójne obywatelstwo - a sprawa polska
 • Po prostu nieprawda
  >...ale w żaden sposób nie wspomina, że Polska obecnie niepodległa nie jest, nie mówiąc już o podjęciu starań, by suwerenność na jakimkolwiek polu odzyskać.
  --------------------
  Nie chce mi się dociekać ile jest jeszcze nieprawdy w Twoim artykule. Ja sobie przeglądnąłem całą 4,5 godzinną transmisję bezpośrednią.
  Nie wiem po ilu minutach Marszu zacząłeś pisać tę notkę- ale im ciemniej było tym bardziej radykalniej i interesująco. Polecam kawałek "mam już dość": tych polskich obietnic bez liku, sztucznego kryzysu, pierdolenia, że idziemy naprzód i stawiania nam za wzór rozwoju pederastów, udawania , że ludzie są tu szcześliwi, zamiatania pod dywan każdej ludzkiej krzywdy.. itd.

  Na koniec MN jego organizator zaapelował: Uczcie się tekstu ROTY, gdyż Rota od zaraz to nasz hymn:
  https://twitter.com/aktwolinarodu/status/929947771792175104
  Murzyn niepodległości
 • ROTA hymnem MN, RN i MW
  Trzeba było doczekać do końca.
  https://twitter.com/aktwolinarodu/status/929947771792175104

  @nikander Uwolnienie się z wpływu KK nie jest dla większości ani możliwe ani przez większość pożądane. To fakty. By tu nastąpiła radykalna zmiana to trzeba cudu Bożego -:))

  Uważam, że hasło MN 2017 było dobre. Oddźwięk w niem. TV też. Przekaz w Niemczech uwidaczniał raczej zatroskanie o siłę MN. Podano też liczbę uczestników MN w Warszawie.

  Walka z polską głupotą jest więcej niż trudna. Trzeba by przywrócić struktury szkolnictwa jak w PRL-u.. Ostatnio w grupie dyskusyjnej podano linka do przetłumaczonego na polski antyreligijnego filmu.

  Uważam, że Zawisza mający tu duży autorytet historyczno-religijny
  mógłby z tego filmu wyciągnąć nowe pomysły dydaktyczne dla swoich artykułów anty KK.
  https://www.youtube.com/watch?v=kjkEMFdRRLM

  Ostatnim tematem w tej kwestii jest dzisiejsza reakcja Dudy w Krapkowicach "Ogromnie boleję, jeżeli ktoś mówi o Polsce, która ma być tylko dla Polaków" itd. Ciekawe przemówienie- zostało na stronie prezydenta wyłagodzone.
  Polecam oryginał przemówienia w Internecie.

  1 zwrotka Roty:
  "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
  Nie damy pogrześć mowy.
  Polski my naród, polski lud,
  Królewski szczep Piastowy."
  Marsz Niepodległości – kolejne wrogie przejęcie
 • @MacGregor 10:03:22
  >Moje przyznanie się do błędu akurat nie wymagało specjalnej odwagi cywilnej - podążałem fałszywym tropem, a teraz uzmysłowiłem to sobie, ot i wszystko.
  -------------------------------------------------------------------------------------
  To dobry przykład dla ludzi, którzy chcą się poprawiać.

  >"Zmiana nastąpi, gdy ludzie znajdą odwagę otwarcie patrzyć na błędy religijne i błędy kościoła. Potrzebujemy więcej takich jak Zawisza Niebieski" - przyznam się, że zupełnie nie widzę związku.
  -------------------------------------------------------------------------------------
  Polska potrzebuje dla samorządu i czystki, ludzi potrafiących samodzielnie oceniać i podejmować decyzje. Gdy napisałem na TT #ŻŻ Żadnego Żyda w administracji państwowej i polityce! Możecie sobie żyć i robić geszefty, ale wara wam od polityki!
  joletta odpowiedziała:
  "hmmm.....w takim razie nie było, nie ma i nie będzie w Polsce ludzi do rządzenia..."

  Zawisza Niebieski (ZN) wykazuje w swoich artykułach wyraziście negatywną rolę KK na terenach Polski. By jego argumenty przyjąć to trzeba mieć gotowość do uczenia, być otwartym na nowe. Kościół w Polsce zabija w wiernych zdolności do krytyki. Sam Papież jest jednak bardzo pozytywną osobą.

  >Sam jestem katolikiem, ale tylko ślepy nie widzi, że obecny papież Franciszek jest wyjątkowo głupim argentyńskim komunistą, zaś polski Kościół Katolicki przeżywa i kryzys wiary i kryzys przywództwa, ale wiem tez, ze "bramy piekielne go nie przemogą"
  -------------------------------------------------------------------------------------
  Dlatego wskazuję, że św. Franciszek z Asyżu żył parę setek lat wcześniej niż Marks, Lenin, czy Mao. Papież Franciszek naraził się polskiemu klerowi apelami o uczciwość i podział bogactwa wśród biednych. Jego przemówienie do członków Kurii Rzymskiej w dniu 22 grudnia 2014 roku rozwścieczyło polski kler. Zaczęli nadawać z ambon, że to nie jest prawdziwy papież.

  Tu link do tego decydującego przemówienia papieża. Kto nie widzi racji papieża, jest jak bloger Miarka lub Bolek. Idąc w zaparte nie stworzy się nowej Polski. Przemówienie Papieża to wspaniały test dla każdego wiernego, każdej dewotki, każdego z ciemnogrodu PiS-u. Czy zaliczam się do ciemnogrodu, czy potrafię przyjąć i rozwijać nowe?
  http://iddd.de/Franc15grzech.pdf
  Grand Dessein czyli Wielki Plan PiS-u.
 • Grand Dessein czyli Wielki Plan PiS-u.
  @macgregor
  Podoba mi się Twoje przyznanie się do błędu. Jest to jednak rzadki nawyk u Polaków. Ostatnio z bólem mogłem obserwować jak niejaki bloger miarka wił się, ale do oczywistych błędów nie przyznał.

  Uważam, by w Polsce się coś zmieniło trzeba propagować kulturę przeznawania się do własnych błędów. Dopiero gdy się zauważy i zaakceptuje własny błąd można go poprawić, czyli się czegoś nauczyć.

  Zmiana nastąpi, gdy ludzie znajdą odwagę otwarcie patrzyć na błędy religijne i błędy kościoła. Potrzebujemy więcej takich jak Zawisza Niebieski. On jednak zbyt otwarcie jest po stronie PO, niestety.

  2. Dlaczego uważasz, że do PiS-u pasuje tytuł "Grand Dessein", po francusku?
  Gdybym był w Anglii to bym pisał "design".
  Grand Dessein czyli Wielki Plan PiS-u.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY