Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Moje komentarze

 • Gdy lud nie chce znać prawdy...
  Nowocześnie wyraża to mój dawny Tweet: chodzi raczej o wczesne uzależnienie, o wyrobienie odruchów warunkowych, w oparciu o zewnętrzną kontrolę uczuć.
  Tłumaczenie na polski tekstu z obrazka:
  Uważaj! Gdy masz wrażenie, że popierasz plany grupy osób nieprzynoszące Tobie w rzeczywistości żadnych korzyści, to jesteś psychicznie uzależniony (jak ćpun). Ciekawe, że po tym Tweecie został założony ponownie pełny system filtrów "shadowbanned" na moje Tweety.

  http://iddd.de/rys/CNWHyq5VAAArMas.jpg
  Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem
 • @adevo 23:39:54
  http://kworum.com.pl/galeria/1/4368.jpg
  Polskę zalewają niemieckie śmiecie.
 • Też jestem wdzięczny Dr Dąbrowskiej
  Odwiedziłem 3 ośrodki w Gołubiu, w tym 3 restauracje oraz wysłuchałem jej wykładu. Zwiedziłem pokoje, z każdej restauracji dostałem recepty. Właściwie wystarczają one na przeprowadzenie diety. Jej sedno to żadnych tłuszczów i skrobi oraz mało cukrów. Dietę trzeba przypasować do własnych możliwości duchowych, czyli do zasobów silnej woli.
  Zachęcam do jednodniowej wycieczki do Gołubia i posmakowanie pokarmów z głodówki Pani Dąbrowskiej lub dań pełnowartościowych. To była wspaniała degustacja dla mnie.

  http://uhaliny.eu/wp-content/uploads/2015/07/DSC_26.jpg
  Dieta dr Ewy Dabrowskiej bez naprężeń.
 • @kowalskijan584 21:54:00
  >
  Ciekawe jak to wpływa na zdrowie mieszkańców Polski... "e tam, przecie ŁUNEja chce tylko naszego dobra".
  -------------------------------------------

  Oprócz produktów z dzikiego spalania przedostających się do powietrza jak mikropyły powodujące choroby jak podane powyżej w wideo, przechodzą do środowiska setki związków nieorganicznych i organicznych, cała chemia !

  Na przykład w odpadach z plastiku jest wiele niebezpiecznych chemikaliów, zastosowanych do ich produkcji.

  Z upływem czasu wydzielają się zmiękczacze, opóźniacze palenia zawierające brom, organiczne związki jak Bisfenol A z grupy fenoli. Są one przyczyną wielu chorób, jak uczulenia, otyłość, zaburzenia działania hormonów, bezpłodność, choroby serca, nowotwory złośliwe.

  Wszystko to jest znane na świecie. Wątpię jednak, że dotarło, czy dociera do ludzi żyjących z korupcji. Mnie się otworzyły oczy na polską politykę, gdy w roku 2011 PIS z PO wspólnie przegłosowało haniebną nowelizację prawa atomowego, o składowaniu odpadów radioaktywnych i przewożeniu ich przez Polskę. Od tego czasu wiem o układzie POPiS.
  https://www.iddd.de/umtsno/bocianatomowy2.htm#budo
  Polskę zalewają niemieckie śmiecie.
 • śmieci, czy śmiecie?
  https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/;3966

  Szanowny Panie Profesorze!
  Jesteśmy uczniami liceum i dobrze znamy Pana program. Nurtują nas pewne wątpliwości... Otóż, czy powinniśmy mówić śmieci czy śmiecie i kiedy można mówić w dany sposób. Drugie pytanie dotyczy pewnego niuansu językowego – czy powiedzieć nie wiem nic czy nie wiem niczego. Wydaje się nam, że druga możliwość jest poprawna. Nie mamy pewności.
  P.S. Mamy nadzieję, iż znajdzie Pan trochę czasu na poświęcenie uwagi i odpisanie nam. Serdecznie pozdrawiamy. Życzymy zdrowia.
  Z wyrazami szacunku,
  Dominika i Michał.
  Ze śmieciami jest śmiesznie. Mamy liczbę pojedynczą: ten śmieć (jakiś jeden odpadek, czasem niestety przenośnie i wyjątkowo agresywnie o czymś lub nawet kimś, czyli człowieku – stanowczo odradzam!), od którego liczba mnoga to zarówno te śmieci, jak i te śmiecie. W użyciu bezpośrednim, gdy mówimy o odpadkach, obie formy liczby mnogiej są poprawne, gdy używamy tego słowa przenośnie, wtedy raczej śmiecie.
  Oprócz tego mamy jeszcze słowo śmiecie, rzeczownik pojedynczy rodzaju nijakiego, bez liczby mnogiej (tzw. collectivum, odnoszący się do zbioru, podobnie jak np. listowie) – więc to śmiecie. Oznacza, oczywiście, też resztki i odpadki. Możemy więc powiedzieć „Leżały tam śmieci”, „Leżały tam śmiecie”, „Leżało tam śmiecie” – i będzie to mniej więcej to samo. No i jest wreszcie czasownik śmiecie, czyli 'macie odwagę'. Trochę to skomplikowane, ale i na tym urok języka polega.
  Pozdrawiam
  — Jerzy Bralczyk, prof., Uniwersytet Warszawski
  Polskę zalewają niemieckie śmiecie.
 • @interesariusz z PL 08:42:04
  Witam Pana.
  Proszę o szczegóły w następujących Pana zarzutach:

  1. "- usuwanie z zasobów sieci notek, mających status "opublikowanych", tj. takich, które były czytane, i być może cytowane, jest krecim działaniem wymierzonym w całą społeczność internetu, w samą zasadę jego działania i sposób gromadzenia i porządkowania zasobów sieciowych,"

  2. "- wypromowanie na jedynkę dyskryminacyjnego emblematu, zakazanego przez sąd, było z punktu widzenia prawa szkodliwe dla witryny,"

  Po prostu nie wiem o co Panu chodzi?
  Szczególnie Punkt 1 niepokoi mnie.
  Czyżby usuwano bez mojej zgody, z mojego bloga moje notki?
  Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS
 • @wk..ny 22:43:28
  Dzięki za sympatyczny wpis.
  Rozumiem, że to pożegnanie nad moim blogiem.

  >"..popieram głos większości, że na admina nie nadajesz się, jesteś zbyt specyficzny ;)"
  ----------------
  Może ci umknęło- Fretka proponowała referendum. "Większość", czyli Opara zadecydowała, że głosowania nie będzie.

  Po przerwie na pewno wznowię moją działalność na iddd.de
  Poza tym jestem na TT jako AktwoliNarodu.

  Żenada jak ZN i Lipao trzymają wypracowany wpis na prawym pasku. Oczywiście to jest upokorzenie mojej pracy. To nazywasz administracją?
  Dla mnie to cenzura obrzezanych fiutów.
  Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS
 • @nikander 14:47:35
  Zrobienie oddolnej listy i jej zarejestrowanie to już był sukces. Ja ufałem, że w kampanii wyborczej będą czytane, rozprowadzane postulaty. Nasz program to właśnie były te postulaty.
  https://1polska.pl/postulaty

  Poczytaj sobie. Jasno przejrzyście. Można zagłosować. Uważam, że za mało rozpropagowane. Brak uwagi i dyskusji o postulatach, też świadczy o braku konstruktywnej woli.

  Teraz najbardziej aktualna wydaje mi się uwaga Kazahari, że jak się będzie miało 100 000 odpowiedzialnych członków, to Ruch 1Polska nie będzie miał problemów z zbieraniem podpisów. Tak to prawda. Tak robią na całym świecie żydzi. Już od dziecka są przygotowywani w kibucach do solidarnego zachowania wobec żydowskich interesów.
  A my? Jesteśmy przygotowywani do posłuszeństwa wobec biznesów KK w Rzymie.
  Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS
 • @nikander 09:14:24
  Zazdrosny jesteś o destrukcje służb? Ruch stał się na tyle znaczący by zadziałała kontrola, by zniszczyć ducha odnowy, który powstał w setkach (tysiącach) polskich serc.

  Wg mnie struktury oparte na liderach jest za łatwo zniszczyć. Wystarczyło w tym wypadku przekupić, lub zastraszyć 3 sygnatariuszy komitetu poparcia. Być może chodzi o 3 agentów, którzy się włączyli na rozkaz o kontroli. Ruchu nie zniszczą gdyż jest oddolny. Ale jeszcze raz pokazało się, że nie można przyjmować narzuconych reguł gry. W systemie parlamentarnym nie ma miejsca na reformowanie od środka. Ci którzy tak nadają to agenci, zdrajcy, oszuści itd.

  Dlatego popieram ruchy antyhierarchiczne. Na wideo z konferencji można zaobserwować, jak ludzie starają się odejść od hierarchii - zarządzanie rozproszone. Następnie wprowadzają struktury hierarchiczne w swoje "antyhierarchiczne" pomysły.

  Urodziłeś się wolny, ale rodzina i społeczeństwo pod pretekstem Twojego dobra wcisnęli w zbroję. Jak się wyzwolić? Jak ją zdjąć?
  Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS
 • @rysio 10:02:17
  No właśnie ktoś nie rozumie. Ja "wychowałem" całą polską opozycję PEM - https://www.iddd.de/umtsno/hinzu.htm

  Gdy Gelzok- były monter anten stacji bazowych przyznał się, że używa komórek dla lepszego biznesu to odechciało mi się popierać pragmatycznych Polaków.

  Czy cała infrastruktura stacji bazowych jest odłączana bo wyłączyłeś swojego smartfona??
  Wiesz Rysio jak ma się wielkość częstotliwości do przenikania PEM?
  Itd.
  Niestety przerabianie informacji nie ma pierwszeństwa, tylko religia, historia i propaganda fałszywych proroków. Więc co tu pisać.
  Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS
 • Wpływ propagandy
  Podanie 2 stron sporu, spełnia warunki obiektywności.
  Ciekawe, jak będzie te samo miejsce po pomniku bohaterów walki z bandytami UPA, wyglądało za rok.

  Śledzenie tej afery pozwoli ludziom lepiej oszacować wpływy propagandy i aktualnych politycznych tendencji. Mamy przecież okres przedwyborczy.
  Jest duży wpływ pieniężny organizacji pro -UPA z Kanady.
  Ja obstawiam stanowisko rady gminy Bircza i jej przewodniczącego Kazimierza Capa.
  Obrońcy Birczy wymazani z historii i pamięci Polaków
 • Uznanie od Trumpa
  Na poważanie trzeba zapracować. Wg niemieckich mass mediów aktualnie Polska jest po Wielkiej Brytanii najważniejszym sojusznikiem USA i Trumpa w Europie.

  W nagrodę dostaniemy następnych 1000 Jankesów na utrzymanie z polskich podatków.

  Yankee go home!

  Jak widziany jest wpływ USA w Unii Europejskiej.
  Polska zajmuje w "kochaniu" Trumpa i USA pierwsze miejsce!
  Wg Eurobarometer 2018

  https://iddd.de/rys/AntyUSAwUE.png
  Polski MSZ na straży interesów USA w Chinach
 • Zabezpieczyłem notkę
  Dzięki za emaila. Okres przedwyborczy pokazuje układy sił. Inteligentni, niezależni, są niemile widziani. Trzeba nam wyluzować, to dobre na zdrowie. Niech się Ruszkiewicz zapija. Ja spadam, trzymaj się, dobranoc.
  -:))
  Wyrok
 • @Zawisza Niebieski 23:42:45
  >Ale jak powiedziałem to nie jest rozmowa na forum publiczne.
  --------------------------
  Oczywiście poda Pan przykłady przeciwne itp., itd. To do niczego nie prowadzi. Dla mnie najsmutniejsze jest, że poznając Pana bliżej, straciłem całkowicie zaufanie do Pana notek historycznych i wynikających z nich wniosków.

  Nie jestem historykiem, a często cytowałem Pana na YouTube i dyskutowałem w oparciu o Pana historyczne przekazy. Teraz, gdy poznałem pokrętność i fałszywość Pana wypowiedzi jako Admina, wiem że nie można ufać tezom z pańskich notek historycznych.

  Pan ich nie udowadnia i nie potwierdza źródłami. To mi już zawsze uchodziło za podejrzane. A teraz wiem dlaczego. Bo nie ma takich dowodów i źródeł. Pana styl to 90 procent prawdy i 10 procent kłamstwa w sumie uprawdopodobniona fałszywość. Historyczna propaganda!
  Żegnam, życzę dobrej nocy, ja nie wilkołak, nie piję i idę teraz spać.
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!
 • @Janusz Kamiński 23:16:57
  "Żebyś wiedział, że tak własnie jest. Dokładniej - wiem, że jest, ale nie wiem co. Ale się dowiem."

  Ach Janusz jesteś sympatycznym człowiekiem, z Tobą by mi się równie dobrze administrowało jak z Agnieszką i z Mind Service.

  Podpowiem, dyskretnie: "... bita żona pijaka, która dostaje cięgi od męża i ciągle ma z nim awantury, ale go kocha... :)))"
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!
 • @Janusz Kamiński 22:54:58
  Post Scriptum dotyczy listu Opary.Tak, może dojść do nieporozumienia. Przenoszę bez kursywy powyżej Twojego cytatu. :))
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!
 • @Zawisza Niebieski 22:23:49
  Jesteście zgraną grupą. Od początku chciałem Pana usunąć jako admina, gdyż cały czas bronił Pan Ruszkiewicza. Sam Pan dobrze wie, jego zamykanie na okres mojego dyżuru, to był mój kompromis z Panem! Pierwotnie to ja go chciałem całkowicie zablokować!

  Przecież to jest niesłychane, on rzuca inwektywami z podwarszawskiego rynsztoka, a nikt z was nie reaguje. Obraża osobę występującą tu pod własnym imieniem i nazwiskiem jak Pan Kamiński z Gdyni i żaden z dyżurnych adminów nie reaguje.

  Umożliwiacie swobodne poruszanie się chama, który wykorzystuje Neon24 do reklamy własnego biznesu. On wyzywa od "złodziei, "krzyżówka mitomana z megalomanem", a Pan broni plującego. On kradnie blogerów, a wy nic, zamiast go wyrzucić na zbity pysk. To jest jednoznacznie polityka wygaszania Neonu przez cichociemnych.
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!
 • @Mind Service 22:17:28 HAMULCOWI!!
  Pełna racja. Dochodzi jeszcze ta cichociemna fałszywość i śmierdząca bezczelność w tłumaczeniach Zawiszy i Lipao. Dlatego wprowadzałem przejrzystość na portalu, by przyzwyczaić ludzi do naturalnej uczciwości.

  Zamieściłbym też chętnie list Opary do mnie. Niestety to jego list, a on nie miał ochoty go upubliczniać.
  Ci ludzie czuwają by się nic dobrego na Neonie nie zdarzyło.
  Zniechęcają każdego- to HAMULCOWI z etatu i powołania.
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!
 • @Mind Service 22:03:24
  Uważaj po 24 godzinie. Istnieje niebezpieczeństwo, że obsika.

  https://iddd.de/AdminFotos/JRsika.jpg
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!
 • @interesariusz z PL 21:36:45
  Jak chamie manipulujesz cytatem to staje się on niezrozumiały też dla ciebie, gdyż widać że masz już starczą sklerozę.
  A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY