Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
197 postów 2177 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Moje komentarze

 • @zadziwiony 19:14:08
  Niemcy planują E-infrastrukturę dla Europy - perpektywa 2020-30. Oczywiście zgarną europejskie dotacje. Oni muszą teraz inwestować w E-auto, gdyż Chińczycy zaczęli wykorzystywać niemiecki Know-how.

  Założyli firmę NIO w Monachium zatrudniają niemieckie firmy jak Bosh, Continetal , czy Tyssen-Krupp by zrobili prototyp. Koncentrują się tylko na autach napędzanych elektrycznie jak Tesla
  SUV NioES8 ( zasięg 400 km, 7 pasażerów) będą produkować i sprzedawać w Chinach już pod koniec roku!

  http://iddd.de/rys/niochinainDE.jpg

  http://iddd.de/rys/NIO2.jpg
  Odbudujmy polski przemysł samochodowy!
 • @trojanka 19:20:18
  Zwykle patrzę na daty publikacji. Ta którą polecasz jest z 03.06.2016 czyli z przed ponad roku. Natomiast "Morawiecki w USA: Rozmowy o inwestycjach i polityce historycznej" jest z 02.09.2017 czyli z przed 5 dni.

  Widać, że Morawiecki nie potrafi rozmawiać o przemyśle, gdyż jest historykiem z wykształcenia. Przypuszczam, że usadowienie się finansowego potwora JP Morgan Chase w Polsce może mieć drugie dno - ręczną wywózkę zysków zagranicznych koncernów, gdyby UE poparło ideę opodatkowania zagranicznego kapitału w miejscu wytwarzania zysku, a nie w miejscu zameldowania skrzynki pocztowej.

  Mam nadzieję, że Morawieckiemu tatuś przybliży zagrożenia energii atomowej. Uważam dr hab. z fizyki, Kornela Morawieckiego za jednego z bardziej odpowiedzialnych polskich mężów stanu.
  Odbudujmy polski przemysł samochodowy!
 • Przeszłość- ATOM będzie dowodem na OSZUSTWO PiS wobec wyborców.
  Piękna była ta nasza syrenka. Jeszcze piękniejsze będzie syrenka na prąd.
  Czy my mamy polski rząd? Okaże się. Ministrowie PiS znowu zaczynają bełkotać o energii atomowej. Oni patrzą w przeszłość.

  ISTNIEJE AKTUALNIE SZANSA na załapanie się w przyszłość!!
  -------------------------------------------------------------------------
  -------------------------------------------------------------------------
  Przyszłość to samochody na prąd i infrastruktura na kraj.
  Może nawet w Polsce są jakieś nowe rozwiązania, tylko czy obce służby pozwolą by Polacy je wrzucili na rynek?

  Na TT rozmawiałem z panem Wojtowiczem- ma podobnież jakieś rozwiązanie silnikowe i męczy się i nie chce w Polsce patentować.

  Robert Wojtowicz pisze: "Nie ma sensu ryzykować i chodzić do końca życia po sądach -zachodzą w silniku zjawiska, które uniemożliwią patent -według obecnego prawa."

  Może chce naciągnąć, a może faktycznie coś ma. W rzeczywistości nie w Polsce warunków na realizację postępu. A tylko postęp może być opłacalny.

  Premier Szydło powinna udowodnić, że 40-letnia praca Lucjana Łągiewki nie poszła na marne. Żyd Malcolm C. Smith, prof. na Unii Cambridge, który ukradł wspólnie z WSI wynalazek Łągiewki powinien w Polsce oddawać opłaty licencyjne. Dość z tymi złodziejami idei!

  NOWE, czyli silniki bez spalin, czyni Polskę silną. Sięganie po STARE i SKOMPROMITOWANE, jakim jest ATOM jest dowodem na OSZUSTWO tego rządu wobec wyborców.
  ----------------------------
  Powiem bez ogródek, jeżeli rząd Szydło będzie popierdywać tu i ówdzie o atomie to nie będzie wyjścia i trzeba będzie popierać PO.
  ----------------------------
  Niemieckim wasalom i sprzedawczykom z PO już Mutti Angela Merkel nie pozwoli na ATOM, gdyż sama zrezygnowała.
  Wtedy naturalnie te kolaboranckie bydło zamknie ostatecznie jakąkolwiek możliwość na polski przemysł samochodowy, by nie stanowił elektrycznej konkurencji dla Niemiec.

  Samochodowy przemysł niemiecki, jest zmuszony na odejście od Diesla i wkroczenie na drogę aut na prąd i odpowiedniej infrastruktury.
  Świat - Japończycy, Szwedzi, Chińczycy i Tesla poszli już w tym kierunku, ale jest jeszcze szansa dla Niemiec, że dogonią.
  Odbudujmy polski przemysł samochodowy!
 • Parę faktów
  >Niemcy wcześniej niż inne państwa otworzyły rynek pracy dla obywateli RP.
  ----------------------------------------
  Taką w Polsce puszczali propagandę?
  Czarny rynek nigdy nie potrzebował pozwoleń. Natomiast oficjalnie Niemcy były ostatnim krajem w UE, który otwarł swój rynek pracy na Polskę.
  Autor tekstu raczej nie kłamie tylko umiejętnie przeinacza. Jego tekst jest tekstem proniemieckim, propagandowym.

  Ludzie jeździli do Anglii, Irlandii, Szwecji itd. gdyż to były kraje które 7 lat przed Niemcami otwarły swoje rynki pracy dla Polaków. Niemcy ustawę UE o "Swobodnym przepływie pracowników w UE" po prostu ograniczyli przy pomocy swojego trybunału prawa podstawowego i wprowadzili "okres przejściowy"
  .
  Swobodne wykonanie zawodu wstało się możliwe w Niemczech dopiero od maja 2011 roku, gdy pod presją wyroku o dyskryminacji ETS o swobodnym wykonywaniu zawodu, Niemcy znieśli po olbrzymiej dyskusji okres przejściowy. Wcześniej droga do wykonywania zawodu była dla Polaków z Polski zamknięta.

  Prawdziwe jest natomiast twierdzenie odwrotne - to Niemcy wcześniej niż inne państwa otworzyły sobie (od 88) rynek biznesowy w Polsce.

  To oni zostali powpuszczani przez polskich zdrajców, denuncjantów, ludzi najgorszego sortu. Byli zapraszani, jako "eksperci" do przekształcania struktur finansowych i przemysłowych w PRL.
  Im za to jeszcze płacono!.
  To WSIOKI ich powpuszczali i trzeba by tych wszystkich zdrajców i Ubeckich milionerów i ich potomków poodwłaszczać, gdyż okradli Polskę.

  Niemcy też już w latach 90-tych najszybciej przejęły ziemie uprawne na Pomorzu i Mazurach przy pomocy słupów, gdyż dostawali na to darmowe kredyty ze specjalnych funduszy d przeznaczonych tylko do inwazji na Polskę, których nie musieli spłacać.

  >Lud zamieszkujący polskie miasta i wsie wierzy, że wszelkie środki czystości produkowane przez niemieckie firmy mają podwójne standardy.
  ------------------------------
  Produkcja do krajów nieposiadających silnych instytucji ochrony konsumenta jest oczywiście wykorzystywana przez kraje postkolonialne do robienia większych biznesów. Niemiecki kapitalizm jest tu typowy- rżnie słabszych i głupszych, aż do śmierci.

  Ostatnio nawet sami Niemcy żalą się, że nie dostają odszkodowań za oszustwa spalinowe w dieslach VW, Audi, czy Mercedesa, a Amerykanie dostali i dostają nadal

  Zrozumieć Niemcy najłatwiej jest, gdy się rozumie wilki.
  ------------------------------
  >Jeśli popatrzymy na programy wyborcze konkurujących tam partii to można odnieść wrażenie, że Niemcy nie sąsiadują z Polakami. Polska rzadko jest w ich programach wymieniana.

  Polaków z podwójnym obywatelstwem jest ponad 2 miliony.
  Tych prawdziwych Polaków około 100.000

  Czasami się zastanawiam, dlaczego nikt mnie nie popiera, gdy próbuję wprowadzać na TT polską tematykę wyborczą po niemiecku.

  A przecież, gdy polskie trolle piszą po polsku to ich teksty do Niemców nie docierają, nawet, gdy Twitty otrzymują zawrotną liczbę RT. Dlaczego bloger z neonu Stanislas Balcerac (ITI) teraz bardzo aktywny na TT, nie pisze po niemiecku? Kto może wprowadzać lepiej polskie tematy do Niemiec? Ja na TT po 6-miesięcznej blokadzie mojego konta, straciłem siłę przebicia. Jakby moich TT nikt nie popierał. A może otoczyli mnie jakimś filtrem. Niemcy piszą o bytach w "mydlanych bańkach".

  A może zgermanizowani Polacy przestali być polscy?

  Gdyby byli Polakami i starali się wprowadzać konsekwentnie jeden temat wyborczy, to otrzymaliby poważanie i uwagę, jaką np. mają niezgermanizowani - niespodleni, niemieccy Turcy.
  Tak reagują Niemcy na zbiorową siłę!
  Za co kochać Niemców?
 • @Autor
  Walerian Dabrowski
  Heute, 12:24
  Zawsze wymyślacie skomplikowane niedorzeczności.
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • @Autor
  Andrzej Wiącek

  06:07 (przed 15 godz.)


  ....TO HANDEL LUDZMI POD PRETEKSTEM, Polskie dzieci tylko w dla Polakow a naj w Polsce i już

  A NIE ŻADNE TAM KONTROLE !!!
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • @Autor
  Boże
  słuszny wniosek - jeśli nie przepuszczą, musimy się postarać prowadzić taki wywiad samodzielnie. Nie wiem jeszcze JAK ale MUSIMY to zrobić. To nasza krew.
  Mamy tylu mądrych dziennikarzy śledczych. Podpowiedzą.

  pozdrawiam
  Bożena Korzińska
  masonom, donosicielom, czekistom, i członkom sowieckiej agentury wstęp zabroniony
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • Stowarzyszenie Wolne Społeczeństwo
  Szanowny Panie!

  Pana wnikliwe opracowanie faktografii świadczącej o przestępczości adopcyjnej oraz przedstawione przez Pana postulaty w publikacji "Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli" są niezwykle cenne dla naszych starań o zatrzymanie adopcji zagranicznych i pomoc dla ofiar.

  Gdyby zechciał Pan zapoznać się z załączonym opisem praktyk adopcyjnych oraz wywożenia dzieci z Polski, i rozważył udział w przygotowywaniu postulatów dla Sejmu w ramach petycji:

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=PETYCJA&NrPetycji=BKSP-145-191/17

  to szanse ustanowienia społecznej, obywatelskiej kontroli w sprawach adopcji niepomiernie by wzrosły.

  Nie zdążę opisać tu naszych działań, łączących polskie organizacje społeczne z siedzibami w Polsce i Holandii, ale w razie potrzeby powiadomię o nich.

  Stowarzyszenie Wolne Społeczeństwo
  Roman Poturalski

  http://iddd.de/system-wykorzystywania-dzieci.pdf
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • @Jan Paweł 21:40:22
  Powyższy artykuł to mój udział.
  Trzeba mieć gdzieś punkt podparcia, by coś poruszyć.

  http://iddd.de/rys/dzwigniaarchimedesaKl.jpg
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • @Jan Paweł 21:31:02
  > Dlaczego do tej pory nikt z wymienianych przez Pana Bednarza ludzi, nie pozwał go do sądu?
  ----------------------
  Na jednym z wideo sam się przyznaje, że jest obywatelem kanadyjskim i do tego ma wariackie papiery. Ugryzł się przy tym na język, ale ja zrozumiałem, że to prawda.
  Obywatel kanadyjski z papierami wariackimi - kto go ruszy?

  Oprócz tego wydaje się, że ludzie zamieszani, faktycznie mogą mieć coś do ukrycia. Przecież domy dziecka fałszowały statystyki adopcji - też się pytam, z jakiego powodu? Ja przypuszczam, że chodzi o finanse.
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • @Jan Paweł 19:25:25
  Widzisz takie cytaty filmowe nie nadają się jako dowody sądowe, gdyż można łatwo obalić ujęcia i zeznania.
  Opisują one pojedyńcze praktyki. jak to się mówi wyjątki. Trzeba udowodnić, że to nie wyjątki. Albo trzeba się powoływać na zasadę ostrożności, czy ograniczonego zaufania.

  Ta zasada jest przyjęta w prawie UE i trzeba ją w Polsce też stosować.
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • @Jan Paweł 19:25:25
  Pedofile to nie temat tego artykułu.

  W USA, Niemczech, we Francji, Holandii, Irlandii K.K. płaci od lat, odszkodowania za swoich pedofilów.

  Adres https://www.youtube.com/watch?v=enPl-MsBLiE
  Dlatego zbadałem sprawę, gdyż Pan Bednarz w innym wideo został ośmieszony przez reportera chyba TVN-u, gdyż nie przedstawił dowodów tego, co mówi.

  Ten artykuł podaje dowody, które uprawdopodobniają oskarżenia Bednarza.
  Pozdrawiam :))
  Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
 • Propozycja serii
  I około 100, głównie już Spółdzielczych nadal tak oszukuje. Łobuzerię np. Banku Pocztowego, i kilku innych dokumentuję nieprzerwanie od 6 lat, a o Skoku piszę od roku.
  --------------------------
  Kredyty i ubezpieczenia od kredytów są istotne, gdy trzeba zabezpieczyć funkcjonowanie firmy, szczególnie dużej firmy. Natomiast prywatnie - NIE!
  Dla prywatnych ludzi kredyty są zawsze niebezpieczne.
  Żydzi wśród swoich nie pożyczają na lichwę.
  Każdy, kto bierze prywatny kredyt w banku staje się automatycznie głupim gojem podtrzymującym żydowski, lichwiarski system.

  Widzę, że na Neonie jest paru zainteresowanych ekonomią. Zamiast tracić energię na szczekanie i jęczenie do marionetek u władzy,
  czy nie byłoby pożyteczniej robić, co 3 miesiące przegląd banków prowadzących konta bankowe za darmo, oraz analizę ich warunków kredytowych?
  Taki seryjny artykulik na pewno by wygrany bank dodatkowo zasponsorował. Tak mi się wydaje.

  W każdym wypadku ludzie potrzebują konkretów: ocen przejrzystości warunków kredytowych, ranking z uczciwości, transparentności i taniości banków. Wybierzcie jakieś typowe konto, z typowym kredytem np debetem 1000 zł - i zrobić ranking- Ile kosztuje miesięcznie przeciągnięcie konta czyli debet o 1000 zł we wszystkich bankach w Polsce?
  Czy to tak trudne?. Ja tego nie zrobię, temat mnie, aż tak nie interesuje.

  Jak łatwo można zmienić bank?

  Temat kredytów wymaga konkretnych odpowiedzi i działań od konsumenta, a nie walenia się z marketingowcami.

  Odnośnie wywożenia zysków bez opodatkowania z Polski- jak zrobią opodatkowanie w miejscu wytwarzania zysków to się firmy wyniosą.
  Idealne zarządzenie, gdy polski naród dojdzie do władzy.
  Analiza bezprawia i grabieży kredytowej w Polsce
 • Jabłonowski to mądry patriota.
  "..Nie możemy liczyć na nikogo. Jak sobie zdamy sprawę, tak jak pisał

  Herbert - I będzie jak zawsze rude pola chwały, niewyspani dowódcy i krzepiąca świadomość, że jesteśmy sami.-

  Nie wieszajmy się na jakiś sojusznikach (...) Nie liczmy na żadną pomoc i na żadne wsparcie. To da nam siłę. Ja w to wierzę. Ja w to wierzę.

  Natomiast jak będziemy liczyć na Wielkiego Brata, Wielkiego Ochraniarza, Anioła stróża nie wiadomo skąd to się przeliczymy."

  To są mądrości najlepsze w polskiej sytuacji.
  Żadnego Żyda w polskiej polityce i administracji!
  "Operacja polska NKWD" - wymierzona w Polaków
 • Marzenie prawdziwego Polaka
  Mówi A. Jabłonowski 15:00
  "Krater Muzułmański. Tego osiedla tu nie będzie, nie będzie.
  Moim marzeniem jest rozebrać meczet.
  Do fundamentów.
  Garaże podziemne zasypać."

  Absolutnie popieram. Pan Jabłonowski jest prawdziwym Polakiem. Sięga w przeszłość by wyciągać wnioski na przyszłość. By nie popełniać tych samych błędów.
  Historię znać, by jej nie powtarzać.
  Żadnego Żyda w polskiej polityce!
  Aleksander Jabłonowski – Pikieta pamięci Reduty Ordona
 • ŻŻ - Żadnego Żyda w polskiej polityce i administracji!
  Oprócz ludzi "kk" -tych młodych Polaków nastawionych wyłącznie na korupcję i konsumpcję, mamy w Polsce zorganizowane mafie i bandy, z których najniebezpieczniejsza jest syjonistyczna współpracująca (jak Soros) z Mossadem. Podobnież Mossad w Polsce jest finansowany z polskiego budżetu. Ponad 40.000 agentów Mossadu siedzi na ciepłych posadkach w administracji rządowej, a więc i w polskich sądach.

  @att
  Zamiast "Dziękuję za uwagę"
  wydaje się najlepiej jest podpisywać tagiem ŻŻ
  Żadnego Żyda w polskiej polityce i administracji!
  Obywatel Duda - Prezydent Polski - czy gubernator Polin?
 • @ewinia 08:26:39
  Wskazówka: bo nie chce mi się pisać: Prawdziwe oszustwo rządu PiS na Polsce i Polakach to jest ta cała umowa o patriotach za 30 mld $.
  „Powitanie Imperatora Świata”
 • Dałem 5* za dobrą wskazówkę
  W dalszym ciągu nie uważam by zajawka był "notką". Zajawki bez głównego tekstu nie są przecież ani notkami ani artykułami. Admini powinni uważać by 3 zdania tekstu nie robiły konkurencji prawdziwym notkom i trzymać je na prawej kolumnie SG.

  PS.: Oczywiście puszczę wideo też na moich kontach FB i TT.
  „Powitanie Imperatora Świata”
 • Słaby pomysł
  Słaby pomysł, gdyż kosztuje czas. Nie jest więc za darmo.
  Adblock plus mi wystarcza. Ja jest krytycznie to wyłączam dodatkowo JS.
  Killing reklamy?
 • @Lotna Luki w skrypcie i statystyki takarrasz w Kolonii
  Kiedyś na neonie była Pani "nana". Pisała pięknym polskim stylem, aż jej zazdrościłem, pewności stylu opanowania języka polskiego. Twoje usiłowanie do pisania prawdy ma coś wspólnego ze stylem blogerki nany.

  Twoje pytanie o nakręcanie licznika- Starym blogerom jeszcze z nowegoekranu.pl ta dziura w skrypcie jest znana. Oczywiście nie wszystkim. Ja jej nie znam. Ale z zachowania repsola widać, że jemu ta luka jest znana.
  Podobie paru innym blogerom.

  Mnie to mało interesuje, gdyż mam inne metody ustalania zainteresowania moim artykułem. Np. wklejam zdjęcie, którego adres jest na moim serwerze.

  Odnośnie odpowiedzi Białasa

  "..Z takimi blogerkami nie przedstawia się różowo przyszłość portalu. @Lotna nie chciała się dowiedzieć, jaki był finał sylwestrowej nocy w Kolonii w ubiegłym roku. Więc jej podpowiem: nikt nie został skazany. A dlaczego? - Bo nie było gwałtów. Ten medialny spektakl nie był przeprowadzony przez muzułmanów, lecz przez chrześcijańskich i/lub bezwyznaniowych Niemców."

  Podaję informacje z Wikipedii oparte na materiałach źródłowych:

  "Nach Angaben der Staatsanwaltschaft Köln gab es mit Stand 16. Juni 2016 durch die Vorfälle in der Silvesternacht insgesamt 1.276 mutmaßliche Opfer. In Köln lagen 1.182 Anzeigen zur Silvesternacht vor, 497 davon wegen sexueller Übergriffe, die 648 Opfer betrafen. 284 Personen seien nach Anzeigenlage sowohl Opfer eines sexuellen Übergriffs als auch eines Eigentumsdelikts geworden. 5 Anzeigen wegen vollendeter Vergewaltigung und 16 wegen versuchter Vergewaltigung lagen vor. Von den 183 Beschuldigten galten 55 als Marokkaner, 53 als Algerier, 22 als Iraker, 14 als Syrer und 14 als Deutsche. 73 Beschuldigte waren Asylsuchende, 36 zur Tatzeit illegal in Deutschland, 11 hatten eine Aufenthaltserlaubnis. Bei den Übrigen war der Status ungeklärt. Acht Beschuldigte befanden sich zu diesem Zeitpunkt in Untersuchungshaft."
  Sprawdziłem w Googlu czy można polecić tłumaczenie. NIESTETY NIE!!

  Już 1 zdanie jest w Googlu źle przetłumaczone:
  „Według prokuratury w Kolonii nie było z dniem 16 czerwca 2016 r wydarzenia w Sylwestra w sumie 1276 domniemanych ofiar. "
  ----------------------------------------------
  Tłumaczę więc szybciutko:
  Według prokuratury w Kolonii na dzień 16 czerwca 2016 r, poprzez wydarzenia w nocy sylwestrowej (przyp. tłumacza 2015/2016) zarejestrowano 1276 domniemanych ofiar. W Kolonii 1182 zaskarżeń dotyczyło nocy sylwestrowej, z tego w 497 przypadkach chodziło o napastowanie seksualne, dotyczyło one 648 ofiar. Wg stanu zaskarżeń 248 osób zostały ofiarami napaści seksualnej i kradzieży. 5 osób złożyło oskarżenia o zgwałcenie, a 16 o próbę zgwałcenia.
  Ze 183 oskarżonych, 55 z nich uważano za Marokańczyków, 53 za Algierczyków, 22 za Irakijczyków, 14 za Syryjczyków, a 14 za Niemców. 73 oskarżonych złożyło podanie o azyl, 36 przebywało w Niemczech nielegalnie, 11 miało pozwolenie na pobyt. Sytuacja pozostałych była niewyjaśniona. 8 oskarżonych siedziało w tym czasie w areszcie śledczym.
  Z innego artykułu wynika, że w marcu w trzeciej instancji skazano prawomocnie jednego Marokańczyka.
  ----------------------------------------------
  Die Zeit Online pisze, że policja (BKA) nie jest w stanie złapać większości sprawców.
  "BKA kann die meisten Täter nicht ermitteln"
  http://www.zeit.de/gesellschaft/zeitgeschehen/2016-07/koelner-silvesternacht-bka-holger-muench-sexuelle-uebergriffe
  Tam też fajny film z tej północno-afrykańskiej interakcji happeningowej w Kolonii.

  http://iddd.de/rys/koloniagwalt.jpg
  Jak Lotna opolczyka z NEonu wyrzucała

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY