Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2768 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Moje komentarze

 • @Krzysztof J. Wojtas 11:16:56
  *Była kiedyś taka wielka, najwyższa w Europie, wieża radiowa - 512 m. upadła. Tak sama z siebie*
  Panu na pewno chodzi o maszt radiowy w Konstantynowie zwany również radiostacją w Gąbinie. Radiostacja w Gąbinie funkcjonowała w latach 1974-91 (do zawalenia się masztu podczas naprawy). W 1995 było planowane wznowienie jej pracy z poprzednimi parametrami technicznymi: częstotliwość 225 kHz, moc nadajników 2000 kW, wysokość masztu antenowego 646 m. Dzięki ofiarnym akcjom m.in. głodówce protestacyjnej i wyrokom procesów sądowych grupy wokół pana mgr inż. M. Kłoszewskiego rząd musiał zrezygnować z odbudowy masztu w Gąbinie.

  Było to wspaniałe zwycięstwo suwerenów oraz ośmieszenie rządzącej ekipy, gdyż rząd wydał nawet ustawę o odbudowie masztu w Gąbinie. Okazało się, że przy zdecydowanym oporze ludności można plany finansjery pokrzyżować. Trzeba jednak mieszkańców bez wypranych mózgów. Aktualnie trudno o takich..

  Odnośnie lokalizacji- decyzja już w PGE zapadła. Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że PGE planuje pierwszą EA w Bełchatowie.
  Zwycięstwo w Gąskach, jak pod Grunwaldem
 • @jax 13:28:49
  Jax to ważny temat. Piszę do Rydzyka by dotrzeć do moherów. Masz może sam jakiś pomysł by do nich dotrzeć, pomijając media Rydzyka?
  Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!
 • @bez kropki 20:50:09
  "Bzdura", gdyż w sumie chodzi o utylizację 3000 m3 płynu technologicznego z jednego otworu - nie wiem ile worków cementu potrzeba by taką ilość zestalić. Nie wiem ile kosztuje w Polsce worek cementu, ale uważam, że nie jest za darmo. W Stanach nie ma mowy o takiej metodzie nie tylko z powodu kosztów, ale dlatego że nie jest to metoda utylizacji - zabetonować nie znaczy związać trucizny. Co z odparowaniem, kruszeniem betonu itd.? jest to metoda niekończąca procesu utylizacji, czyli nieusuwająca zanieczyszczeń. Ale masz rację kropko, jest to metoda taaaka polska.
  Utylizacja po polsku
 • @R.Zaleski 21:47:37
  Pod ziemią jest różnie, tam gdzie nie ma zbiorników wodnych, pozostaje woda gruntowa do picia. Tak jest np na Zamojszczyźnie, gdzie w Rogowie Chevron zatruł całej wsi wodę w studniach. Jak przyszło do odszkodowań to koncern twierdzi, że woda była już wcześniej zatruta przed poszukiwaniami gazu. By udowodnić nieprawdę, musiałaby każda wieś robić analizy składu wody gruntowej przed wejściem firmy, wyniki oddawać do notariusza i dopiero wtedy mieć szansę na jakieś porównanie. Co nie oznaczałoby sukcesu tylko spełniałoby pierwszy warunek koncernu by rozmawiał o odszkodowaniach. Czy nie lepiej w ogóle ich nie wpuszczać i pędzić jak się da. Trzeba pamiętać Polacy mają aktualnie trudny wybór gdyż są osaczeniu przez Oś zła PoPis.
  Nie mogą więc liczyć na jakieś ustępstwa ani od PiS ani od PO.

  W obszarach gdzie są zbiorniki wodne jest łatwiej o prognozy. Przed 2 laty obliczyłem na podstawie wartości granicznych ile zatruje jeden składnik używany także w przemyśle spożywczym jako konserwant tak zwany biocid
  http://iddd.de/Frac.htm#680k

  Jeśli jako granicę krytyczną wziąć stężenie dopuszczalne dla przemysłu spożywczego (biocid używany jest do dezynfekcji papieru toaletowego) to okazuje się, że ilość biocidu z jednego odwiertu jest w stanie zatruć duże jezioro. To znaczy przesiąknięcie przez piaski 560 kg Biozidu do głównego zbiornika wody podziemnej Lubin zatruje - czyli zniszczy zasoby wody pod Słupskiem.
  Konferencja Gaz Łupkowy - Oś zła
 • Degrejt czy wiesz o co chodzi?
  Uczciwie przyznaję stadiony, wstęp, bilety to nie mój temat. Moim tematem jest jednak kontrola. W Hamburgu pomimo mistrzostw i wspaniałego przekazu na ekranach o wielkości boiska, nigdy nie próbowałem wejść by za darmo popatrzeć.
  Uważam, że moja godność osobista jest naruszana przy macaniu przez obcych. Ograniczam, więc takie poniżenie do rzadkiego przypadku kontroli w przypadku lotu samolotem.
  Natomiast dla imprezy rozrywkowej wystarcza mi moja dyskoteka, gdzie każdy ma wstęp bez kontroli i bez bramkarzy. Towarzystwo, które tam przychodzi dla rozrywki jest na tyle czyste, że jak zawita tam ćpun, napity piwem robol, czy inny przypadkowy gość ze zwykłymi oczekiwaniami to szybko się rozczarowuje i opuszcza mój lokal.

  Dlatego pytam się czy autor sprawdził, o co tu chodzi? Przypuszczam, że chodzi o metal i warunki firm ochroniarskich, a nie o symbole religijne. Przypuszczam, że to firmy ochroniarskie wpadają na coraz nowsze pomysły. Nienawidzę ochroniarzy, goryli, popsuli mi już niejedną imprezę.
  Dlatego moja propozycja, pasująca do uczciwego, odpowiedzialnego dziennikarstwa:
  niech pan Degrejt podzwoni, porozmawia i solidnie sprawdzi, o co chodzi.
  Wierzący won ze stadionów!
 • @Asadow 16:29:06 poparcie dla walczących z PEM
  -do budowania nadajników SPECJALNIE dla odbiorców trwam- to jest twoje twierdzenie.
  Ja pisałem odwrotnie: do niebudowania specjalnie dla odbiorców mediów RM i Trwam jest droga krótka i stosunkowo łatwa - poprzez bojkot zwykłych programów DVB-t co spowoduje wykazanie braku popytu. Brak popytu pociąga za sobą brak podarzy czyli budowy wieży.

  Znane mi są okolice, gdzie gminy starają się zakazać budowy wieży przekaźnikowej DVB-t, ze względu na obciążenie promieniowaniem. Sprawy w toku. Bojkot katolików, odbiorców Tv TRWAM, POMAGA ludziom zobaczyć, że nie są sami i jest dodatkowym argumentem w walce z firmami telekomunikacyjnymi, może nawet dobrym argumentem przed sądem, czy dla następnych gmin.
  Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!
 • @Asadow 16:29:06
  wioska Rydzyka? może faktycznie lepiej społeczność katolicka..
  Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!
 • @Asadow 14:31:42 - będzie zdrowiej!
  Będzie zdrowiej w sytuacji, że społeczność RM zbojkotuje DVB-t
  Ponieważ wiele z nich mieszka poza miastami, nie będzie trzeba dla społeczności Rydzyka budować nowych DVB-t wież przekaźnikowych. Nawet jak przez wykluczenie mediów Rydzyka nie zbudują tylko jednej wieży to okolica bez takiej wieży nadającej silne promieniowanie em. - (zasięg musi być do 30 kilometrów) będzie stosunkowo zdrowsza. Poza tym, Rydzyk może stać się moralnym zwycięzcą.
  Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!
 • @bez kropki 08:41:44
  val to internetowa menda i jego wpisami proszę się nie przejmować. Już koło 7 rano dał swój najgorszy wpis. Wszystkie melduję jako nadużycie i wymazuję w miarę dostępu do internetu.
  Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!
 • @Andy-aandy 08:27:14
  *A co o. Rydzyk ma do tego?*
  Ojciec Rydzyk daje wytyczne programowe. Przecież pisze wyraźnie to jest życzenie wielu uczestników Radia Maryja, znaczy sam na taki pomysł to ja wpadłem już przed laty i ludzie walczący do dzisiaj z napromieniowaniem mikrofalami. Na szczególne życzenie paru słuchaczy RM zdjąłem z mojej strony na temat Rydzyka wszystkie listy do niego. Teraz będzie ta strona w najbliższych dniach przywrócona.
  http://www.iddd.de/umtsno/odpsejm/radioRMrydzyk.htm
  Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!
 • ACTA tematem dla baranów, owieczek i jagniątek
  Przy projekcie Indect współpracują liczne uniwersytety, politechniki i prywatne instytuty naukowe. (ze strony Wiki, de)
  Uniwersytety:
  Akademia Górniczo-Hutnicza (AGH) Kraków
  Politechnika Gdańska Gdańsk
  Universität Carlos III zu Madrid (Spanien)
  Technische Universität Sofia (Bulgarien)
  Bergische Universität Wuppertal (Deutschland)
  University of York (Großbritannien)
  Technische Universität Ostrava (Tschechien)
  Technische Universität Košice (Slowakei)
  Fachhochschule Technikum Wien (Österreich)
  Firmy Niemcy:
  Innotec Data GmbH
  X-Art ProDivision[3][10]
  PSI AG (psitrans)
  Nadchodzi INDECT !!!
 • 1 000 000
  W Dreźnie policja w ciągu 6 miesięcy - styczeń- lipiec 2011 ściągnęła sobie z komórek mieszkańców wg ich rzecznika prasowego ponad 1 milion tzw. jednostek informacji. Obojętnie czy od podejrzanych czy niepodejrzanych ludzi. Nikt specjalnie nie protestował - pomimo, że bezpodstawnie dane uczciwych obywateli zostały wpakowane do tej samej bazy danych z ludźmi prawnie obserwowanymi przez policję. Jak widzisz projekt ACTA był i jest tematem zastępczym.
  Nadchodzi INDECT !!!
 • ekologia fasadowa
  Autor nie zadał sobie trudu by zrobić przegląd finansowania polskich organizacji ekologicznych. Wtedy by się okazało, czy pan autor nie naciąga swoich tez, pisząc bez wyjątku o organizacjach francuskich, angielskich i niemieckich, jednocześnie podsuwając ludziom skojarzenia, jakoby takie finansowanie i zależność dotyczyła również polskich organizacji ekologicznych. A przecież te jedyne widoczne w mass mediach są bezpośrednio finansowane ze skarbu państwa, w niektórych wypadkach bezpośrednio przez ministerstwo środowiska. Nazywają się rządowymi organizacjami "ekologicznymi" i proszę ich nie mieszać z oddolnymi, miejscowymi organizacjami ludzi zajmujących się ochroną własnego środowiska, patriotów ziemi polskiej. Tych autor nie może mieć na myśli. One finansują się same, przez nieodpłatną pracę aktywistów, ze składek zainteresowanych.
  Zwracam uwagę autorowi by organizacji patriotycznych broniących swojej ziemi nie nazywać ekologicznymi.
  Niech autor napisze jak pomóc miejscowym autentycznym ruchom społecznym, broniącym swojej ziemi, w imię miłości do ojczyzny i prawa do życia, przed intruzami z obcych krajów, głównie amerykańskimi, przed szczelinowaniem hydraulicznym, przed składowaniem CCS, przed napromieniowaniem mikrofalami, przed rujnowaniem jezior odchodami z amerykańskich fabryk wieprzowiny, przed kopalnią odkrywkową, przed przymusowymi wywłaszczeniami itd.
  Autor notki czegoś takiego, jako globalista z pewnością nie napisze. No to zrób pan przynajmniej przegląd finansowania polskich organizacji ekologicznych, koniecznie z datami końca finansowania projektów..
  Też pan tego nie zrobi, bo za dużo pracy. Najłatwiej siać propagandę.
  Fikcja ekologicznej niezależności
 • @goodness 14:15:16 My jesteśmy Polska
  http://m.nowyekran.pl/4db500ce9663fc740c962a0cbfd54949,14,0.jpg
  Prawdziwymi demokratami, są Borgs. Jak zapytasz się jednego Borga, kto Pan jest? to on odpowie We are the Borg - MY jesteśmy Borg. To jest różnica w stosunku do Twojego sposobu myślenia o demokracji.

  Jeśli chodzi o informatykę to my ją potrzebujemy dla pisania programów pozwalających bezpiecznie głosować przez Internet. Popatrz ile list z wynikami głosowania powstało podczas głosowania do Rady Zakładowej NE Rzbik.
  Pewne rozwiązania już są, jak tłumaczenie w angielskim będzie dostępne na stronie tytułowej, to jeszcze raz poinformuję. Korzystajcie z systemu, niestety wymaga on trochę wpracowania w temat.
  http://idb.nowyekran.pl/post/43878,nowa-era-wiecowanie-tekstu
  Googness, gdybyś potrafił informatykę tam zastosować, gdzie ona się najbardziej nadaje: napisać bezpieczny program do głosowania przez Internet..
  Demokracja półbezpośrednia
 • @carcajou 01:05:39
  Stado Rzbików na ogrodzonym internetową siatką pastwisku.
  Demokracja półbezpośrednia
 • @goodness 21:51:48
  Widzę, że błądzisz. W polityce nie chodzi o głosy, tylko o władzę i o dostęp do władzy.
  DB to system, w którym władza jest wykonywana bezpośrednio przez naród przy pomocy referendów, wiecowań, głosowań z quorum, ankiet oraz w Internecie popularnych wykopywań i zakopywań jak na wykopie.pl

  W ustroju Demokracji Bezpośredniej w urzędach siedzą zawodowcy, którzy podlegają ocenie rocznej, czy miesięcznej ludzi, których obsługują, swoich klientów. Lud patrzy pracownikom administracji na ręce. Przy zbyt niskich średnich ocenach od ludu, urzędnik musi swoje stanowisko opuścić.
  Demokracja półbezpośrednia
 • @carcajou 23:51:18
  System konstytucyjny Rzbik jest systemem przedstawicielskim z hierarchią i podziałem władzy.
  Aktualnie mamy do czynienia z formą rządu, którą nazwałbym:
  Radą Zakładową Blogerów Nowego Ekranu
  z chwilą gdy osiągniecie jakiś wpływ poza NE np. w S24 nastąpi wg mnie przekształcenie Rady Zakładowej Blogerów NE w Samorząd Związku Blogerów. System konstytucyjny samorządu z przedstawicielami i z piramidką władzy, nazywa się przy tej samej konstytucji Rzbika dalej systemem przedstawicielskim.
  Demokracja półbezpośrednia
 • @Jerzy Przystawa 21:50:11
  Czytałem na stronie ECHR, że tylko skargi, które mają błędy formalne są odrzucane bez uzasadnienia. Jest gdzieś w instrukcji. Takim błędem formalnym jest brak struktury ECHR. Każdy sobie może to sprawdzić. Ale jeśli mnie będzie pan denerwował to wyszukam sam cytaty i zrobię notkę.
  Naród na kolanach
 • @Jerzy Przystawa 19:26:18- trybunał ECHR wymaga własnej struktury
  Oczywiście, podane jest, że do skargi trzeba używać oryginalnego formularza ECHR. Na każdej kartce jest nawet taki wpis: "Skargi, które nie są napisane na formularzu ECHR nie będą rozpatrywane..."

  Dlatego trzeba być ślepym lub bardzo aroganckim by nie odwiedzić strony ECHR i robić wg własnego widzi mi się.. Albo chodziło tu o dywersję, temat zastępczy, by ludzi po prostu wiązać i zajmować, też źle.

  Skargę pana profesora znalazłem w formacie pdf bez struktury ECHR. Wprawdzie nie jestem ekspertem od prawa, ale takich błędów jak 94 procent wrzucanych do kosza przez trybunał skarg (wg statystyki ECHR) nie popełniłem, gdyż umiem czytać i pisać :)
  Przyjemnego wieczoru.

  Polecam sobie zobaczyć uwagi na mojej skardze w formacie pdf..
  http://umtsno.blogspot.com/2011/12/skarga-do-strasbourga.html
  Naród na kolanach
 • @Jerzy Przystawa 07:15:48
  Tak jak na pana stronie już odpisałem: uważam temat JOW za temat zastępczy, nie powodujący przebudowy państwa. JOW tak jak i inne eksperymenty można wprowadzać pod kontrolą DB czyli społeczeństwa, ale nie odwrotnie! Najpierw Demokracja Bezpośrednia, później ewentualne eksperymenty z JOW!
  Dajcie mi referendum a dźwignę świat

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY