Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Postępowanie karne przeciwko Biskupowi z Limburga umorzone!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tebartza-van Elsta wytłumaczenie, dlaczego poleciał służbowo do Indii, wbrew przepisom pierwszą klasą: "Proszę sobie wyobrazić, że w obliczu wszystkich tych, którzy od 4 lat cieszyli się na mój przyjazd, zasnąłbym przy powitaniu ze zmęczenia."

Postępowanie karne przeciwko Biskupowi z Limburga Tebartz-van Elst zostało  18 listopada 2013 umorzone! 

Już 14.11. 2013 r. w głównym artykule na temat biskupa 
napisałem o usiłowaniach sądu krajowego by umorzyć jego sprawę karną za opłatą. [1]
 
W Sądzie Apelacyjnym w Hamburgu
od października br. trwały przepychanki by umorzyć sprawę o krzywoprzysięstwo (o dwa fałszywe zeznania) biskupa poprzez zapłatę grzywny.
 
W Niemczech, a właściwie we wszystkich krajach, w których istnieje bardzo duża korupcja, jest normalnym postępowaniem, wobec elit władzy i elit finansowych, związanych ze sobą nieformalnie w lożach i klubach, sprawy sądowe swoich ludzi umarzać w imię celów "wyższych".
 
Patrz np. na salonie24 tu: [2] lub na neonie24 tu: [3].
W Niemczech do takich elit, nigdy nie należeli wybitni sportowcy i oni są w sądach traktowani z reguły, jak zwykli obywatele.
 
Za opłatą 20 000 Euro  Sąd Apelacyjny w Hamburgu przy zgodzie prokuratury wydał wczoraj (18.11.2013 r.) wyrok umarzający postępowanie karne wobec biskupa Tebartza-van Elsta z powodu jego kłamstw przed sądem i krzywoprzysięstwa. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.
 
Biskup pozwolił sobie na pisemne krzywoprzysięstwa przed sądem w związku z jego luksusowymi lotami do Indii pierwszą klasą.  Tebartza-van Elsta  wytłumaczenie, dlaczego poleciał do Indii, wbrew przepisom Kongregacji ds. Biskupów pierwszą klasą:

"Proszę sobie wyobrazić, że w obliczu wszystkich tych, którzy od 4 lat cieszyli się na mój przyjazd, zasnąłbym przy powitaniu ze zmęczenia."

Rzeczniczka prasowa sądu Ruth Hütterot wyjaśniła, że "..gdy biskup zgodzi się zapłacić karę i będzie można ostatecznie zamknąć sprawę, to biskup będzie uważany za nieukaranego." 

W sprawie lotu do Indii, jego kołnierzyk będzie wtedy uważany, za "niepoplamiony i nieskazitelnie biały". Aby uznać biskupa za przestępcę, to musiałby otrzymać karę w wysokości 90 dniówek naliczonych od jego pensji w wysokości 8000 Euro, czyli od kary 24 tysiące Euro.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY