Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Hołoto zwana rządem niech bas porazi was prądem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na święta ponadczasowa piosenka, Wesołych Świąt i do siego roku 2014

Dług publiczny Państwa wynosi obecnie ok. 959,1  mld zł. Petycję przeciwko zadłużaniu Polaków podpisało już  11416 osób.
 
Wesołych Świąt i do siego roku 2014


http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl/metoda-liczenia

http://www.zegardlugu.pl/

http://www.dlug-publiczny.pl/

 

 Ponadczasowa piosenka:

KOMENTARZE

 • Dodatni bilans handlowy
  To nie tylko chodzi o kradzież dochodów. Jednym z aspektów jest nieświadomość Polaków o konieczności dodatniego bilansu handlowego dla Polski i z tym większych dochodów Państwa Polskiego.

  W latach osiemdziesiątych wysyłałem towary, jako darmową pomoc dla Polaków, tylko w czasie stanu wojennego. Podawałem też adresy potrzebujących z Polski, do organizacji jak DRK i innych.

  W tym czasie Polaczki robili z siebie sługusów zachodnich koncernów w Polsce. Twórcy polskich mediów np. jeden z bardzo wielu, niejaki Wejchert sprowadzali do Polski używane wideo kasety z filmami, ale nic nie sprzedawali z polskich towarów!

  Dla Niemców wysoki, dodatni bilans handlu zagranicznego to chyba najwyższy cel gospodarczy. Niemcy były wielokrotnym mistrzem świata w eksporcie. W roku 2012, roku kryzysu w Europie, Niemcy osiągnęły nadwyżkę eksportową w wysokości 185,6 miliardów euro.

  Jak próbowałem sprzedawać polskie towary w Niemczech, to chcieli tak mało płacić jakbym te towary kradł. Później sobie nawet myślałem, nie byłem konkurencyjny, gdyż inni Polacy to pewnie sprzedawali kradzione. Aktualnie nie ma możliwości, bez dojścia do zachodnich sieci dystrybucyjnych coś samodzielnie hurtowo sprzedawać.

  Co możesz zrobić zrób to bezpośrednio!
  Patrz np. tu:

  Jak uniknąć stresu przy dużych zakupach
  http://idb.neon24.pl/post/102894,jak-uniknac-stresu-przy-duzych-zakupach

  AKT WOLI NARODU
  Przy pomocy Biurokracji Narodowej
  Nowe Podstawy Państwa
  http://petycjeonline.com/akt
 • @night rat 19:45:30 - Ewent. odblokowanie Wielkanoc 2014.
  >nadajesz z rajchu- to aby SAM nie jestes sługusem i polaczkiem?
  nie masz kim, to gardź sobą :D
  -------------------------------------
  Wielokrotnie prosiłem: żadnych ataków osobistych. Do Ciebie to nie dociera. Ja uważam agresję z fałszywym uśmiechem szczura, jako najgorszą z możliwych.

  Daję tobie szansę do nauki i lepszego wychowania. Potrzebujesz wyraźnie czasu na odpoczynek, przemyślenia i zmianę taktyki. Masz nauczyć się dawać przykład, a nie podgryzać. Do wiosny jesteś odmeldowany i masz czas na przeprosiny. Napisz na PW to odblokuję po Wielkanocy 2014.
 • Autor
  Witam. Podana suma jest nieprawdziwa, bo dług publiczny PRL-bis przekroczył już BILION ZŁ!!! Tylko kombinowana polityka finansowa umożliwia propagowanie niższej sumy. Jest też ukryty dług i wynosi ok. 3 BILONÓW ZŁ!!! Jak przeczytałem komentarz blogera night rat, to widzę, dlaczego masz niedokładne dane!
 • @zibi 22:49:35
  Zibi, a może wejdziesz na podane u góry strony i tam samemu popatrzysz na sposób obliczeń. Ten artykuł propaguje petycję na ten temat. Nie muszę wszystkiego pisać kawa na ławę, łopatologicznie. Ale ponieważ święta, więc jak św. Mikołaj podaję nie chłoszcząc dziecka:

  http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl/metoda-liczenia

  "Licznik jawnego długu publicznego
  (dług sektora instytucji rządowych i samorządowych wg metodologii ESA95)

  Szacunkowa wielkość jawnego długu publicznego, po uwzględnieniu wahań kursu złotego, rośnie obecnie z 927,5 mld zł na koniec czerwca 2013 r. do 959,1 mld zł na koniec grudnia 2013 r., czyli o przeszło 172 mln zł na dobę, 7,2 mln zł na godzinę i 1988,40 zł na sekundę. Szacunki wykonano przy założeniu stałego kursu złotego z 6.10.2013 r. (4,21 zł/euro)."
 • Nie pamiętam
  czy podpisałem tą petycję.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY