Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2768 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Ważna debata z mafią atomową o lokalizację EA. Budujcie sobie w Warszawie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska Agencja Prasowa w ramach projektu „Debaty o gospodarce w PAP” organizuje konferencję zatytułowaną: "Pierwsza polska elektrownia atomowa." Możliwości realizacji i bezpieczeństwo.

Termin debaty: 22 stycznia 2014, godz. 11.00 -14.30, pdf

Miejsce debaty: Centrum Prasowe PAP, Warszawa, ul. Bracka 6/8, debata zamknięta. Transmisja w Internecie na http://pap.pl/

Cel konferencji:
omówienie perspektyw budowy elektrowni atomowej w Polsce, prezentacja potencjalnych
rozwiązań – technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa w ramach dialogu ze społecznością lokalną.

Gość specjalny:
pełnomocnik rządu ds. energetyki jądrowej Hanna Trojanowska

Goście konferencji:
przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, prezesi Państwowej Agencji Atomistyki, spółki PGE EJ,
dostawcy technologii, eksperci m.in. Narodowego Centrum Badań Jądrowych

Uczestnicy konferencji:
Konferencja adresowana jest do samorządów gmin Krokowa, Gniewino, Choczewo, władz Powiatu Puckiego i Powiatu Wejherowskiego, Województwa Pomorskiego, parlamentarzystów.

Z podanych uczestników konferencji widać, że wśród zaproszonych nie ma przedstawicieli Gminy Mielno i ludzi z pierwotnej lokalizacji w Gąskach! Oraz nie zaproszono samorządu Gminy Gryfino

Co to znaczy? No, szanowna opozycjo antytuskowa, to znaczy, że Pani Pełnomocnik Rządu, Hanna Trojanowska, jak zadeklarował Tusk respektuje wyniki referendum w Gminie Mielno i w konsekwencji PGE nie pozapraszała samorządów, których ludność  w referendach lokalnych jednoznacznie odrzuciły propozycje na atomowego przekrętu.

Tak zwyciężyli w Gąskach, tu wideo z początków. Uczcie się twardych postaw obywatelskich i patriotycznych od mieszkańców Gąsek oraz rozsądku od mieszkańców Gryfina. Najłatwiej jest usuwać nasionka trującego chwastu, zanim zapuści korzonki!

http://idb.neon24.pl/post/58026,gmina-mielno-bez-atomu

http://idb.neon24.pl/post/54374,dajcie-mi-referendum-a-dzwigne-swiat

 

Zabierajcie się i tam sobie budujcie w Warszawie!

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY