Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
206 postów 2342 komentarze

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Ważna debata z mafią atomową o lokalizację EA. Budujcie sobie w Warszawie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska Agencja Prasowa w ramach projektu „Debaty o gospodarce w PAP” organizuje konferencję zatytułowaną: "Pierwsza polska elektrownia atomowa." Możliwości realizacji i bezpieczeństwo.

Termin debaty: 22 stycznia 2014, godz. 11.00 -14.30, pdf

Miejsce debaty: Centrum Prasowe PAP, Warszawa, ul. Bracka 6/8, debata zamknięta. Transmisja w Internecie na http://pap.pl/

Cel konferencji:
omówienie perspektyw budowy elektrowni atomowej w Polsce, prezentacja potencjalnych
rozwiązań – technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa w ramach dialogu ze społecznością lokalną.

Gość specjalny:
pełnomocnik rządu ds. energetyki jądrowej Hanna Trojanowska

Goście konferencji:
przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, prezesi Państwowej Agencji Atomistyki, spółki PGE EJ,
dostawcy technologii, eksperci m.in. Narodowego Centrum Badań Jądrowych

Uczestnicy konferencji:
Konferencja adresowana jest do samorządów gmin Krokowa, Gniewino, Choczewo, władz Powiatu Puckiego i Powiatu Wejherowskiego, Województwa Pomorskiego, parlamentarzystów.

Z podanych uczestników konferencji widać, że wśród zaproszonych nie ma przedstawicieli Gminy Mielno i ludzi z pierwotnej lokalizacji w Gąskach! Oraz nie zaproszono samorządu Gminy Gryfino

Co to znaczy? No, szanowna opozycjo antytuskowa, to znaczy, że Pani Pełnomocnik Rządu, Hanna Trojanowska, jak zadeklarował Tusk respektuje wyniki referendum w Gminie Mielno i w konsekwencji PGE nie pozapraszała samorządów, których ludność  w referendach lokalnych jednoznacznie odrzuciły propozycje na atomowego przekrętu.

Tak zwyciężyli w Gąskach, tu wideo z początków. Uczcie się twardych postaw obywatelskich i patriotycznych od mieszkańców Gąsek oraz rozsądku od mieszkańców Gryfina. Najłatwiej jest usuwać nasionka trującego chwastu, zanim zapuści korzonki!

http://idb.neon24.pl/post/58026,gmina-mielno-bez-atomu

http://idb.neon24.pl/post/54374,dajcie-mi-referendum-a-dzwigne-swiat

 

Zabierajcie się i tam sobie budujcie w Warszawie!

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY