Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
209 postów 2464 komentarze

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

ŻEGNAJ FLĄDRO, ŻEGNAJ ŚLEDZIU! Debata o radioaktywności.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kalifornia, Santa Monica. Po raz drugi w ciągu paru ostatnich miesięcy, ocean wyrzucił na brzeg gigantyczne morskie stworzenie. Pierwszym, była rzadka ryba Wstęgor królewski (Oarfish).

Natomiast wyrzucony na brzeg Kalifornii Wstęgor królewski miał niesamowite 31 metrów![2]

9 stycznia 2014r. na plaży w  Centralnej Kalifornii znaleziono Kałamarnicę Olbrzymią o niesamowitej długości korpusu 49 metrów od głowy do końcówki macki. [3]  

Oba potwory były silnie radioaktywne, napromieniowane jak mówią naukowcy przez wodę z chłodzenia reaktorów w Fukushimie.

 

Miejscowy biolog, ekspert od gigantyzmu radioaktywnego profesor Martin L. Grimm, PhD z Santa Marino College powiedział, że katastrofa w Fukushimie ma swoje dobre strony teraz możemy studiować przypadki promieniotwórczego gigantyzmu.

 

Profesor Grimm jest przekonany, że można zastosować promieniotwórczość do produkcji żywności. Proszę sobie wyobrazić olbrzymiego tuńczyka, który jest w stanie wyżywić miasto o wielkości Austin w Texasie.

 

Ja uważam, że gdy postawią nad Bałtykiem elektrownię jądrową to można będzie zapomnieć o węgorzach, o flądrach, czy śledziach. Wszystkie będą radioaktywne!!

 


Polska Agencja Prasowa w ramach projektu „Debaty o gospodarce w PAP” organizuje konferencję zatytułowaną: "Pierwsza polska elektrownia atomowa." Możliwości realizacji i bezpieczeństwo.

Termin debaty: 22 stycznia 2014, godz. 11.00 -14.30, pdf

Miejsce debaty: Centrum Prasowe PAP, Warszawa, ul. Bracka 6/8, debata zamknięta. Transmisja w Internecie na //pap.pl/

Cel konferencji:
omówienie perspektyw budowy elektrowni atomowej w Polsce, prezentacja potencjalnych
rozwiązań – technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa w ramach dialogu ze społecznością lokalną.

Gość specjalny:
pełnomocnik rządu ds. energetyki jądrowej Hanna Trojanowska

Goście konferencji:
przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, prezesi Państwowej Agencji Atomistyki, spółki PGE EJ,
dostawcy technologii, eksperci m.in. Narodowego Centrum Badań Jądrowych

Uczestnicy konferencji:
Konferencja adresowana jest do samorządów gmin Krokowa, Gniewino, Choczewo, władz Powiatu Puckiego i Powiatu Wejherowskiego, Województwa Pomorskiego, parlamentarzystów.

Z podanych uczestników konferencji widać, że wśród zaproszonych nie ma przedstawicieli Gminy Mielno i ludzi z pierwotnej lokalizacji w Gąskach! Oraz nie zaproszono samorządu Gminy Gryfino

Co to znaczy? No, szanowna opozycjo antytuskowa, to znaczy, że Pani Pełnomocnik Rządu, Hanna Trojanowska, jak zadeklarował Tusk respektuje wyniki referendum w Gminie Mielno i w konsekwencji PGE nie pozapraszała samorządów, których ludność  w referendach lokalnych jednoznacznie odrzuciły propozycje na atomowego przekrętu.

Tak zwyciężyli w Gąskach, tu wideo z początków. Uczcie się twardych postaw obywatelskich i patriotycznych od mieszkańców Gąsek oraz rozsądku od mieszkańców Gryfina. Najłatwiej jest usuwać nasionka trującego chwastu, zanim zapuści korzonki!

//idb.neon24.pl/post/58026,gmina-mielno-bez-atomu

//idb.neon24.pl/post/54374,dajcie-mi-referendum-a-dzwigne-swiat

 [1] Ryba ta ma zazwyczaj do 8 metrów długości, maksymalna potwierdzona długość wynosi 11 m[5], lecz istnieje co najmniej jedno doniesienie o osobniku, którego długość wynosiła 17 metrów.

KOMENTARZE

 • @Amarant
  To jest zamierzona satyra! Muszę robić na reklamę, gdy redakcja bojkotuje uczciwe informacje - patrz poprzednią notkę. Puszczają nawet tak ważne informacje jak o możliwej decyzji o lokalizacji EA po ścieku. Widać dokładnie kierunek działania. Odwracanie uwagi od teraźniejszości.

  Sprostowanie reklamy jest na pudle, moje informacje nigdy. Bardzo bym protestował, gdyby ten portal miał jakieś znaczenie. Tylko, że to jest piaskownica. http://idb.neon24.pl/post/104372,piaskownica-dla-agresywnych-dzieci

  Jak kto chce - więzienie i przekręt służb Tuska, gdyż wiązanie tutaj ludzi służy tylko grupie władzy PO.

  Przecież najważniejszy w ostatnich 2-ch postach jest przecież 2/3 wideo. O nie i o transmisję PAP chodzi!!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Mobbing Agnieszki

  Elita moralna, z siłą do zmian w Polsce, powinna składać się z ludzi, starających działać z prawdą, a nie przed nią uciekać. „Alternatywnymi faktami” posługują się ludzie uciekający przed prawdą, ludzie walczący o przeżycie, szantażowani hakami, czytaj więcej

 • MEDIA

  Informatycy NEon24.pl przywrócili obsługę protokołu "HTTP"

  Pozostawienie obsługi http- protokołu sieci WWW (ang. World Wide Web), Neonowi24.pl i Panu Oparze w sumie będzie się opłacać. To racjonalna decyzja, która mnie ucieszyła. Dziękuję! czytaj więcej

 • MEDIA

  Neon24 this Connection is Untrusted

  Problemy z nowym certyfikatem przedstawiam poniżej w obrazkach. Pan Opara powinien żądać by "http" i "www" w połączeniu z poddomenami na .neon24.pl były też akceptowane jak na innych serwerach, np na iddd.de, czy Dakowski.pl. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY