Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Jedwabne, ważne cytowanie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Artykuł "Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem" uzyskał popularność na Facebooku i 596 polubień. To mój osobisty rekord. Odkryłem cytowanie z 6 czerwca 2015 roku, przez historyka, publicystę Leszka Żebrowskiego.

Grupa adminów wokół Ruszkiewicza i Opary zablokowała umieszczenie artykułu

Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem  na pierwszej pozycji strony głównej neon24.pl. O tym obszernie dyskutowałem w mojej ostatniej notce.
 
Mnie zaciekawiło, dlaczego pomimo, wrogości i fałszu Ruszkiewicza i Astry, artykuł uzyskał dużą popularność na Facebooku i 596 polubień. Tyle polubień jednego artykułu to mój osobisty rekord.
 
Odkryłem, szukając tytułu notki wraz z wyrazem "Facebook"- cytowanie z 6 czerwca 2015 roku, przez historyka, publicystę i działacza społeczno-politycznego  Leszka Żebrowskiego: 

 

"W DEBATACH KOMOROWSKI - DUDA POWRÓCIŁA SPRAWA JEDWABNEGO I NAGŁEGO PRZERWANIA BADAŃ MIEJSCA ZBRODNI. W zasadzie sprawa ta cały czas jest obecna w Polsce i świecie, jako argument na rzecz "polskiego odwiecznego antysemityzmu". Rzekomo nie można przeprowadzić ekshumacji, albowiem zabraniają tego nakazy żydowskiej religii. Takie ekshumacje są jednak przeprowadzane stale, m.in. w samym Izraelu i jakoś nic (?) nie stoi na przeszkodzie...

A to typowy przykład - na starym cmentarzu żydowskim w Hamburgu postawiono centrum handlowe. Wprawdzie teren został sprzedany dwa razy, ale po "odszkodowaniu" w kwocie 120 mln DM (w 1992 r.) prace mogły być spokojnie kontynuowane...

Czy w Polsce, w Jedwabnem, to też byłaby tylko kwestia ceny? Jeśli tak, to niech Niemcy zapłacą odpowiednią sumę. W końcu to było terytorium przez nich podbite i ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co się działo pod ich panowaniem.

Przeprowadzenie pełnej ekshumacji i całościowych badań mogłoby przynieść odpowiedzi na podstawowe pytania.

http://idb.neon24.pl/…/122759,centrum-handlowe-mercado-a-ko…

Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem - adevo - NEon24.pl

Centrum handlowe Mercado zbudowane na żydowskim cmentarzu w Hamburgu, a zakaz ekshumacji w Jedwabnem. Analiza wątku Jedwabne z debaty Duda -...idb.neon24.pl|Od: www.neon24.pl"- koniec cytatu

 

Dalsze ważne cytaty artykułu opublikowali:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/centrum-handlowe-na-kosciach-zydow-2015-05

oraz

https://marucha.wordpress.com/2015/05/24/centrum-handlowe-na-kosciach-zydow/

 
Dlatego pożegnanie z portalem neon24.pl wypada jednak optymistycznie, pomimo starań administracji neonu24.pl trzymania ważnych notek w piwnicy lub w śmieciach.
Bilans promocji moich notek i artykułów od 28 października 2011 roku to tylko 1 notka na jedynce - jeszcze za czasów łaski ŁŁ.
 
Poza tym.
 
2. Podmieniono fotki na blogu adevo w jednym artykule.
3. Usunięto w stylu cichociemnych gościnny artykuł JJ o fluorze, oraz liczne fotki w kilku artykułach - np. z pierwszego w Polsce artykułu o BRICS.
 

Przy takim ograniczaniu praw autorskich i wolności duchowej, artykuł Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem (w odróżnieniu od notki), stał się ostatnim, który tu opublikowałem.

KOMENTARZE

 • Proszę się nie obrażać!!
  Piszmy wszyscy, aż im miejsca w internecie zabraknie!!
 • @klementyna 16:18:11
  Oczywiście piszę, na portalu http://idb.prawynurt.pl/
  Mam dosyć niepewności, czy Ruszkiewicz potajemnie znowu czegoś nie usunie z mojego bloga. Tu to nie są już przypadki tylko reguła!
  Portal jest sukcesywnie wygaszany.
  Pozdrawiam.
 • @adevo 16:27:34
  //Mam dosyć niepewności, czy Ruszkiewicz potajemnie znowu czegoś nie usunie z mojego bloga. Tu to nie są już przypadki tylko reguła!//

  Coś ci usunąłem kiedykolwiek?

  Na razie Loch.
  Wieczorem podejmę decyzję czy będziesz tu w ogóle jeszcze pisał. Dla oszczerców i mitomanów nie ma tu miejsca.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:45:06
  Nawet nie będę walczył. Nie ma o co i z kim, tylko bym się ubrudził. Cuchnie na odległość.
  Portal, który po 2 latach nie wychodzi poza PR 1 musi być sztucznie trzymany u dołu.
  Nie ma innego wytłumaczenia!
 • @adevo 16:50:15
  Jednak nie będę czekał do wieczora.
  Twoje konto zostaje zablokowane natychmiast.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY