Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Jedwabne, ważne cytowanie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Artykuł "Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem" uzyskał popularność na Facebooku i 596 polubień. To mój osobisty rekord. Odkryłem cytowanie z 6 czerwca 2015 roku, przez historyka, publicystę Leszka Żebrowskiego.

Grupa adminów wokół Ruszkiewicza i Opary zablokowała umieszczenie artykułu

Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem  na pierwszej pozycji strony głównej neon24.pl. O tym obszernie dyskutowałem w mojej ostatniej notce.
 
Mnie zaciekawiło, dlaczego pomimo, wrogości i fałszu Ruszkiewicza i Astry, artykuł uzyskał dużą popularność na Facebooku i 596 polubień. Tyle polubień jednego artykułu to mój osobisty rekord.
 
Odkryłem, szukając tytułu notki wraz z wyrazem "Facebook"- cytowanie z 6 czerwca 2015 roku, przez historyka, publicystę i działacza społeczno-politycznego  Leszka Żebrowskiego: 

 

"W DEBATACH KOMOROWSKI - DUDA POWRÓCIŁA SPRAWA JEDWABNEGO I NAGŁEGO PRZERWANIA BADAŃ MIEJSCA ZBRODNI. W zasadzie sprawa ta cały czas jest obecna w Polsce i świecie, jako argument na rzecz "polskiego odwiecznego antysemityzmu". Rzekomo nie można przeprowadzić ekshumacji, albowiem zabraniają tego nakazy żydowskiej religii. Takie ekshumacje są jednak przeprowadzane stale, m.in. w samym Izraelu i jakoś nic (?) nie stoi na przeszkodzie...

A to typowy przykład - na starym cmentarzu żydowskim w Hamburgu postawiono centrum handlowe. Wprawdzie teren został sprzedany dwa razy, ale po "odszkodowaniu" w kwocie 120 mln DM (w 1992 r.) prace mogły być spokojnie kontynuowane...

Czy w Polsce, w Jedwabnem, to też byłaby tylko kwestia ceny? Jeśli tak, to niech Niemcy zapłacą odpowiednią sumę. W końcu to było terytorium przez nich podbite i ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co się działo pod ich panowaniem.

Przeprowadzenie pełnej ekshumacji i całościowych badań mogłoby przynieść odpowiedzi na podstawowe pytania.

//idb.neon24.pl/…/122759,centrum-handlowe-mercado-a-ko…

Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem - adevo - NEon24.pl

Centrum handlowe Mercado zbudowane na żydowskim cmentarzu w Hamburgu, a zakaz ekshumacji w Jedwabnem. Analiza wątku Jedwabne z debaty Duda -...idb.neon24.pl|Od: www.neon24.pl"- koniec cytatu

 

Dalsze ważne cytaty artykułu opublikowali:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/centrum-handlowe-na-kosciach-zydow-2015-05

oraz

https://marucha.wordpress.com/2015/05/24/centrum-handlowe-na-kosciach-zydow/

 
Dlatego pożegnanie z portalem neon24.pl wypada jednak optymistycznie, pomimo starań administracji neonu24.pl trzymania ważnych notek w piwnicy lub w śmieciach.
Bilans promocji moich notek i artykułów od 28 października 2011 roku to tylko 1 notka na jedynce - jeszcze za czasów łaski ŁŁ.
 
Poza tym.
 
2. Podmieniono fotki na blogu adevo w jednym artykule.
3. Usunięto w stylu cichociemnych gościnny artykuł JJ o fluorze, oraz liczne fotki w kilku artykułach - np. z pierwszego w Polsce artykułu o BRICS.
 

Przy takim ograniczaniu praw autorskich i wolności duchowej, artykuł Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem (w odróżnieniu od notki), stał się ostatnim, który tu opublikowałem.

KOMENTARZE

 • Proszę się nie obrażać!!
  Piszmy wszyscy, aż im miejsca w internecie zabraknie!!
 • @klementyna 16:18:11
  Oczywiście piszę, na portalu http://idb.prawynurt.pl/
  Mam dosyć niepewności, czy Ruszkiewicz potajemnie znowu czegoś nie usunie z mojego bloga. Tu to nie są już przypadki tylko reguła!
  Portal jest sukcesywnie wygaszany.
  Pozdrawiam.
 • @adevo 16:27:34
  //Mam dosyć niepewności, czy Ruszkiewicz potajemnie znowu czegoś nie usunie z mojego bloga. Tu to nie są już przypadki tylko reguła!//

  Coś ci usunąłem kiedykolwiek?

  Na razie Loch.
  Wieczorem podejmę decyzję czy będziesz tu w ogóle jeszcze pisał. Dla oszczerców i mitomanów nie ma tu miejsca.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:45:06
  Nawet nie będę walczył. Nie ma o co i z kim, tylko bym się ubrudził. Cuchnie na odległość.
  Portal, który po 2 latach nie wychodzi poza PR 1 musi być sztucznie trzymany u dołu.
  Nie ma innego wytłumaczenia!
 • @adevo 16:50:15
  Jednak nie będę czekał do wieczora.
  Twoje konto zostaje zablokowane natychmiast.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY