Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
220 postów 2694 komentarze

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Czy eksportowe, polskie dzieci jeszcze żyją?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeczytałem notkę "Apel do Neonowiczów: Wspomagajcie Godnego Ojca..." polecającą wideo "Aleksander Jabłonowski x Paweł Bednarz : Handel Polskimi dziećmi na zachód" Zaciekawiony spojrzałem na statystyki.

Każde dziecko jest ważne. 

Za eksport polskich dzieci odpowiadają w Polsce wg Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  instytucje kościoła katolickiego. Dlatego proponuję zadać ośrodkom adopcyjnym odpowiedzialnych za adopcję międzynarodową pytanie,  czy sprawdzają życie wyeksportowanych dzieci?

Statystyka adopcji międzynarodowych w latach 2003-2015

Ze strony http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/adopcja/informacje/adopcja-miedzynarodowa/

Zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 stycznia 2017 roku w sprawie listy ośrodków adopcyjnych upoważnionych do współpracy z organami centralnymi innych państw lub z licencjonowanymi przez rządy innych państw organizacjami lub ośrodkami adopcyjnymi (M.P. poz. 35). ośrodkami adopcyjnymi upoważnionymi do współpracy z organami centralnymi innych państw lub z licencjonowanymi przez rządy innych państw organizacjami lub ośrodkami adopcyjnymi, są:


1. Katolicki Ośrodek Adopcyjny,  03-461 Warszawa, ul. Ratuszowa 5
2. Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny,   41-200 Sosnowiec, ul. Skautów 1 (proceduje wyłącznie sprawy w toku (osobista styczność, zawieszenie zgody), w których agencją pośredniczącą była amerykańska agencja European Adoption Consultants, Inc.)

W każdym z wymienionych ośrodków istnieje Komisja do spraw adopcji, która dobiera do potrzeb dziecka zakwalifikowanego wcześniej do adopcji międzynarodowej odpowiednią rodzinę adopcyjną. Następnie całość dokumentacji kandydatów oraz dziecka jest przesyłana do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w celu wydania zgody, o której mowa w art. 17 c Konwencji. Po wydaniu zgody dokumentacja zwracana jest ośrodkowi adopcyjnemu, a następnie możliwe jest zaaranżowanie pierwszego spotkania kandydatów z dzieckiem.

Czy te dzieci jeszcze żyją? Ze strony:

http://www.hetkleinemirakel.be/nl/aangekomen-kindjes

 

 

Ciąg dalszy artykułu:

Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli

KOMENTARZE

 • @
  Paweł Bednarz - handel dziećmi, dokumenty, służby
  https://www.youtube.com/watch?v=bCaEt-HIdzc
 • @ewinia 21:50:08
  Szkoda że pis ma jakiś interes w nie robieniu z tym nic. Ave.
 • Chyba nie ulega najmniejszej wątpliwości, że...
  koniecznie należy unikać zaprowadzania dzieci na kastingi do tych rożnych programów telewizyjnych typu Mam talent, czy do jakichś tam innych występów w telewizji. Także zamieszczanie zdjęc swoich dzieci na róznych profilach społecznościowych typu nasza klasa czy facebook, może być zachętą do porwania, bo adopcje to jest jeden proceder a drugim bardzo poważnym są porwania dzieci, co też jest już plagą.
 • @Jan Paweł 22:08:32
  Przecież te programy mogą oglądać ludzie na całym świecie, także pedofile z bardzo dużą kasą. Jak można być aż tak naiwnym rodzicem i narażać swoje dziecko na porwanie. Na YT można znaleźć wystąpienie byłego agenta FBI Teda Gundersena, który opowiada jak wygląda proceder porywania dzieci np w hipermarketach, gdy matki zajęte zakupami, nagle spostrzegają, ze ich dziecko zniknęło... na zawsze. Oczywiście monitoring jakoś dziwnie nic nie widzi w takich przypadkach... NIE WOLNO ZABIERAĆ DZIECI DO HIPERMARKETÓW... W Polsce także ginie już wiele dzieci
 • Zauważcie
  Włosi zaimportowali od roku 2003 do roku 2015 w sumie 2527 polskich dzieci. Szczególnie Włosi uchodzą w moich oczach za wielodzietnych, nie mających problemów z robieniem własnych dzieci. Coś tu nie gra!
 • @ewinia 21:50:08
  Pan Bednarz mówi w pierwszym wideo o tysiącach przypadków w roku. Dlatego sięgnąłem po statystykę.
  W wideo "handel dziećmi, dokumenty, służby" Pan Bednarz pokazuje pozwy wpływające do sądu autorstwa powoda Jerzego Kapiasa, ale ani jednego przypadku afery międzynarodowej.
  To mi nie wygląda na przekonywujący, bo wiarygodny sposób zwrócenia uwagi publicznej.
 • @adevo 22:52:11
  Czym więcej pedałów i małżeństw pedalskich oraz pozwoleń tym parom na adopcję dzieci, tym więcej dzieci będzie porywanych.
  Handel będzie kwitł.
  UE jest pedalska, tu z całego świata pedały zjeżdżają w związku z "prawami człowieka"
  Pedał pedałowi dziecka nie urodzi. Jest prawdopodobieństwo, że ta cała migracja związana jest właśnie z dewiacjami. Pół biedy, jeśli pedały czy lesbijki wychowują dziecko. Jednak zwłaszcza "ciałko" dla pedofilów jest drogocenne. Małżeństwo gejów i pedofilów potrzebuje dzieci aby linia "rodowa" nie wyginęła.
  Ogólnie - ja jestem wyrozumiały dla tych co nie chcą współżyć z płcią przeciwną - jednak jeśli oni/one mają być podstawą społeczeństw, mają nami rządzić ( bo przywileje ze względu na prawa człowieka), to mnie się to nie podoba, stanowczo!
 • Czym się kieruje cenzura na tym portalu?
  Ktoś się posługuje moim nickiem w jakichś niezbyt czytelnych dla mnie przedsięwzięciach i jednocześnie usuwa moje posty ze strony głównej po 10 minutach od zamieszczenia

  Gdzie się podział ten post?>>>

  http://godny.neon24.pl/post/138057,warto-jest-zaufac-opatrznosci-bozej
 • @Godny Ojciec 16:53:26
  Witam Godnego Ojca,
  Pytanie "Gdzie się podział ten post?" >>>
  http://godny.neon24.pl/post/138057,warto-jest-zaufac-opatrznosci-bozej
  stawia Pan na pocztę wewnętrzną Administratorowi z adresu np. jednego z wyskakujących z listy w zwijanym polu.
  Pozdrawiam :))

  http://iddd.de/rys/pocztaNEAdresy.png
 • @adevo 17:24:16
  Witam :) Przecież nie odpiszą skoro zdjęli... Prędzej zdejmą jeszcze te komentarze
  Sam napisz i się zapytaj co mają na swoją obronę
 • @Godny Ojciec 17:34:04
  Witaj, czasami są trudności techniczne. Postarać się o oficjalne stanowisko adminów to podstawa oceny sytuacji. Możesz też zrobić następną notkę z tym samym tekstem..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY