Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Hamburska Straż Pożarna poniżona przez Zielonych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemiecką straż pożarną w Hamburgu znam tylko z dobrej strony. Budynek w którym mieszkam został zbudowany w roku 1903. Do roku 1998 mieliśmy piece na węgiel. Od czasu do czasu wybuchał w jakimś mieszkaniu lub w piwnicy pożar.

To dzięki straży pożarnej jeszcze żyjemy i nie zostaliśmy odcięci, gdy płonęły sąsiednie mieszkania lub na innych piętrach, lub węgiel w śmietniku, w piwnicy.

Inne przypadki świadectwa dzielności tych ludzi, związane są z moją pracą jako kurator sądowy dla osób starszych i chorych. Mają one często problemy z transportem na wyższe piętra, lub z wyższych pięter. Tam gdzie firmy transportowe mówią NIE wkracza straż pożarna. Już wielokrotnie grozili mi, że będę musiał płacić i nigdy jeszcze nie wystawili mi rachunku, gdy ich poprosiłem o pomoc. Także dla podniesienia ciężkiej osoby wkraczają w weekendy do akcji. Też straszą, że będę musiał zapłacić, ale jeszcze nigdy nie przysłali mi rachunku.

Uważam, że chłopcy z niemieckiej straży pożarnej są w porządku.

Dzisiaj zobaczyłem na budynku straży pożarnej dziwne flagi. Było to dla mnie tak niesamowite, że wszedłem do położonego obok posterunku policji i spytałem się o co chodzi z tymi tęczowymi flagami? Czy hamburska straż pożarna ma teraz tę samą flagę jak homoseksualiści?

Widziałem jak się dyżurny policjant wzruszył. Powiedział, że są z wizytą koledzy z bawarskiej straży pożarnej, śmieją się z nas i mówią, że u nas w Bawarii to nie byłoby możliwe.

Następnie wytłumaczył, że to Zieloni, którzy mają władzę w Hamburgu tak zadecydowali na dzień Christopher Street Day. Dzisiaj, 3 sierpnia zacznie się tzw. tydzień "Pride Week" z przemarszami, zabawami itd. między innymi chorzy i zboczeńcy z LGBT będą maszerować nago lub półnago przez Hamburg. Chcieli jeszcze przemalować na tęczowo przejścia dla pieszych i znaki drogowe, ale tu rządząca SPD pokazała przepisy, że to niemożliwe.

Uważam, że takie upokorzenie hamburskich strażaków, związane z dyktaturą mniejszości LGBT jeszcze raz pokazuje, jak fałszywa jest partia Zielonych. Jeżeli Zieloni są tak za demokracją bezpośrednią i referendami, to powinni zorganizować referendum lokalne. Nigdy by wtedy nie doszło do takiego poniżenia hamburskich strażaków!  Ja i niemiecki policjant byliśmy tego samego zdania: większość w Hamburgu jest przeciwko panoszeniu się w przestrzeni publicznej ludzi LGBT.

Ja mu powiedziałem, jak to było za PRL-u, gdzie zboczeńcy siedzieli cicho w swoich melinach, a ludzie nawet nie wiedzieli, że istnieją stworzenia "homo".

KOMENTARZE

 • ***Mind Service*** jak hamburscy strażacy wyruchany od tyłu przez LGBT?
  Jest mi Ciebie żal, gdyż nie ma oficjalnie żadnej wiadomości dlaczego dostałeś bana do 29 sierpnia przez Zawiszę Niebieskiego.
  ZN milczy.
  Uważam jednak, że dobrze ci zrobi zapomnienie NE do 29 sierpnia.
  Pokazujesz częstymi próbami zalogowania, że cierpisz na uzależnienie.
  Ja niestety nie mogę pomóc, gdyż respektuję decyzje ZN.
  Pozdrawiam
 • @adevo 02:32:26
  Aż do 29 sierpnia?
  O ja cie nie moge
  To musiało być potworne przestępstwo
  Niemal zbrodnia.... na regulaminie portalu
  8-)))))

  kto następny?
  jest lista?
 • Ach gdybym był blogerem, adminem.... :))))
  nie. znajdę żabę i będę się znęcał. :)
  https://www.youtube.com/watch?v=Y-cA7Zwx1zo
  9 minut, 9 minut! a skoki, ... ech
 • @Husky 07:12:29
  https://www.youtube.com/watch?v=i4wiZ4fZIDo&list=RD_DNe_HXGp00&index=17
 • Niemcom ta sama - mroczna siła - zainstalowała
  kiedyś Hitlera a teraz instaluje im tęczową ideologię.
  Wniosek?
  Nie zdziwiłbym się wcale - gdyby tak Niemcy za jakiś czas mordowali ponownie Wschodnią Europę - ale już pod tęczową flagą.
 • @demonkracja 21:11:01
  "Nie zdziwiłbym się wcale - gdyby tak Niemcy za jakiś czas mordowali ponownie Wschodnią Europę - ale już pod tęczową flagą."
  wybacz: mierne wnioski. To nie będą niemcy :)
  nie wiem czy wiesz komentatorze, że zarządziliśmy "ciszę" :)
  pamiętasz: czerwony październik? ....he he, powtórz lekcję
  wnioski składaj pojutrze, dobrze? :)
  Właściciel portalu Jim Anderson. Dziękuję
 • @adevo 02:32:26
  Skoro przyjął Pan postawę obrońcy Mind Service, to tu postaram się przekazać informację. Przyczyną zablokowania był sposób dyskusji pod pewnym artykułem oraz "zasługi" w szkalowaniu portalu na innych portalach. Obecnie Mind Service jest odblokowany zaś data miesięcznego urlopu jest datą standardowo ustawianą przez portali, zawsze można to ręcznie odblokować, co niniejszym uczyniłem.
 • @Zawisza Niebieski 11:19:39
  "zawsze można to ręcznie odblokować, co niniejszym uczyniłem"

  Dzięki. Teraz Mind Cervix będzie znowu ubogacać portal.
 • @Zawisza Niebieski 11:19:39
  Pisze Pan standardowe ustawienie blokady jest na 1 miesiąc.
  Po raz pierwszy Jarosław Ruszkiewicz zablokował mnie od 12.07.2015 do 13.01.2017 czyli prawie na 18 miesięcy.
  By ustawić datę na ponad rok to musiał zmieniać przynajmniej 2 razy ustawienia. Takie manipulacje robi się nie afekcie tylko z premedytacją.
  Ruszkiewicz miał za zadanie mnie całkowicie wyeliminować z neonu!
 • @
  Jam ci tu ADMIN
  Ja PAN i władca
  A wy szare robale
  Stulić mordy, bo..
  BAN i ..paczka
  Amen
 • @adevo 13:22:05
  Panie Adevo, nie muszę chyba na forum tłumaczyć Panu szczegółów administrowania. Dawniej była zasada blokowania na miesiąc lub dożywotnio. Sprawę Pana blokady tłumaczono już Panu, ja w tej sprawie nic nie wiem, bo nie uczestniczyłem. Nie wiem jak Pan, czy ma Pan jakieś zadania, i przez kogo zlecone, ale z tego co ja się orientuję nikt z adminów nie dostaje żadnych zadań, żadnych zleceń, każdy działa w imieniu własnym i na własne konto.
 • @Husky 14:01:17
  Dzięki takiemu administrowaniu nie ma tu takiego bagna jakie tworzycie zgraną paczką na niepoprawni.pl. Coś za coś, albo porządek, i trolliki znają swoje miejsce albo obrażanie, wyzywanie, jak to tam czynicie.
 • @Zawisza Niebieski 15:54:26
  To mówisz że na Neon24.pl nie ma BAGNA
  Tak masz racje, (jak zawsze) bo to portal ludzi najwyższej kultury i gdzie admin nad wszystkim........ zawsze panuje
  Zawsze !!
  Hmm
  Tu jeden przykład z kilkudziesieci wpisów które mogę ci tu przytoczyć
  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/149990,wiarygodność-internetowego-trolla-np-husky


  Jeśli chcesz więcej ???.... to nie ma sprawy
  Chwila moment

  A jeśli chodzi o bany, to dla mnie ban od ciebie jest zaszczytem.Nawet taki kiludniowy
  A gdy mnie zbanujesz całkowicie to uwierz mi będę ci serdecznie wdzięczny,ba, stawiam ci dobry obiad w Londyńskim City.

  Miłej zabawy(owocnej) PANIE ADMINIE

  8-)))))
 • @Zawisza Niebieski 15:49:37
  Ostatni raz Ruszkiewicz zbanował mnie nie "dożywotnio" tylko do roku 2050.
  485 Nick: adevo 2019-02-09 06:13:57 2050-03-11 Jarek Ruszkiewicz SL
 • @Husky 16:26:54
  Nie udawaj takiego bohatera, zbyt długo się znamy, obaj wiemy, co wypisywałeś na niepopkach. Co do obiadu w londyńskim City, to jakoś mnie do Londynu nie ciągnie, zbyt wiele razy tam byłem, ale jeśli byś gdzieś w Szkocji zaproponował, to może i bym się skusił :)

  Co do bagna, to jeszcze tu nikt zdjęcia faceta z gaciami na kostkach nie publikował czy też swoich wspomnień z miłości męsko - męskiej i mam nadzieję, że nie opublikuje, a na niepopkach już tacy byli, nieprawdaż? Ja działam tylko wtedy, kiedy trzeba, nie prowadzę żenującej zabawy, zablokuję, odblokuję, zablokuję, odblokuję, bo kiedyś mnie zablokowano a teraz to ja mam władzę więc mogę się zemścić. Kiedyś opowiadał mi znajomy Szkot, że najważniejszym na świecie jest sprawdzający parkometry, bo dali mu władzę a teraz on cię może ukarać, za to, że spóźniłeś się o 5 minut. Ma wreszcie władzę nad kimś.
 • @adevo 23:52:21
  Tak się zastanawiam, kiedy wreszcie skończysz tę żenadę. Kiedyś udawałeś rycerza broniącego honoru kobiety, od razu mówiłem, że to nie o honor chodzi a o małostkową zemstę za dawne urazy. Dziś potwierdziło się to w 100%. Banowanie służy do powstrzymania trolla na krótki czas, banowanie bez powodu tylko czyni trolla z admina. Ale rób jak uważasz, nie mój to problem i nie mój wstyd. Z tego co widzę, to Jarek logował się ostatnio 2.08, dziś mamy dzięki Bogu 5.08 i komu ta blokada przynosi przykrość? Komu wstyd? Dowartościowujesz się tak? Ja jak bym się chciał dowartościować, to bym napisał mądry tekst, tekst którym pobudzę ludzi do myślenia, jedni się zgodzą inni nie.
 • @Zawisza Niebieski 04:58:29
  // U nas (czyt Neon) sprawy pomiędzy adminami załatwiamy poprzez p.w//

  //Ja ze swej strony również powstrzymam się od działań dyscyplinujących. Niech każdy odpowiada za swoje słowa.//

  Aha
  Rozumiem
  Szanuję
  I jak tu nie polegać jak na .....Zawiszy

  8-)))))

  ps.
  Tak się zastanawiam, kiedy wreszcie skończysz tę żenadę.
  Kiedyś udawałeś rycerza
 • @Husky 06:38:45
  Widzę, że admin adevo ma adwokata, to ciekawe. Jak widzisz, pod tym tekstem sam autor zaczął rozmowę o banowaniu, ty też się do tego dołączyłeś. To moje zdanie wyrażam nie jako admin a jako bloger. Jak by nie było, gdy ja kogoś powstrzymam od robienia bałaganu na portalu od razu pojawiają się informacje, ale jak zrobi to bloger adevo to poinformowanie jest wielkim przestępstwem. Czyżbyśmy mieli tu nieformalną grupę wsparcia jednego admina?

  To nie są sprawy między adminami, bo w tej sprawie nie jestem stroną, stroną jest admin banujący i banowany a jako bloger mogę wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak moim zdaniem należy korzystać z tego narzędzia.
 • @Zawisza Niebieski 11:34:19
  // nie jestem stroną, stroną jest admin banujący i banowany //

  Dostałeś bana?
  Ja cię nie mogę
  Przykre

  ps.
  i zawsze pisz kiedy,i jako kto, komentujesz, bo nie ogarniam
 • @Zawisza Niebieski 11:34:19
  //Jak by nie było, gdy ja kogoś powstrzymam od robienia bałaganu na portalu od razu pojawiają się informacje,//

  A kto oprócz ciebie wiedział że dałeś bana na m-c Mind Service
 • @Zawisza Niebieski 11:34:19
  //Czyżbyśmy mieli tu nieformalną grupę wsparcia jednego admina?//

  Czy twoja grupa wsparcia została już zalegalizowana
  Tak tylko pytam
 • +++ Mind Service +++
  Hallo nie mam Twojego adresu, gdybyś nie zauważył. Po wymianie zdań z Panem Oparą Zawisza Niebieski ciebie odbanował:
  "Dziś rano przywróciłem Mind Service dostęp do jego bloga."
 • @adevo 13:22:32
  Ma gość gest

  Więc szanujmy admina swego bo możemy nie mieć.... żadnego
  ups
  możemy mieć gorszego....miało być

  8-)))))
 • @Husky 14:08:26
  Wiesz Husky, z tej okazji prezentuję najlepszą, moją ulubioną, polską piosenkę o duchu z małego miasteczka.
  Maja Kleszcz - "Rebeka" Gala 32 Przeglądu Piosenki Aktorskiej. www.incarnations.pl

  https://www.youtube.com/watch?v=l6PoBldGS1I
 • @adevo 14:25:06
  Głos zajebisty , nie zrobię nadużycia że porównam Maje Kleszcz i z wyglądu i głosu do ...
  Amy Winehouse
  Jak bliźniaczki

  https://youtu.be/0_25S5BgTlg

  8-)))))
 • @Husky 14:35:28
  Natomiast towarzystwo już niepodobne. Anne występowała z angielskimi murzynami - czyli diabłami, natomiast Maja z prawdziwymi polskimi aniołkami. Patrz tak od 3:25 minuty.
  https://youtu.be/l6PoBldGS1I?t=205

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY