Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3358 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marek Sas-Kulczycki Prezes Fundacji NISS potwierdził rozwiązanie Komitetu Wyborczego Wyborców 1Polska Ruch Oddolny!

Marek Sas-Kulczycki  Prezes Fundacji NISS (były bloger Nowego Ekranu Asadow, Legionista świętego Ekspedyta - "O Polskę Chrystusową", założyciel portalu ekspedyt.org) podczas konferencji 31 Sierpnia 2019 roku w Warszawie, potwierdził rozwiązanie Komitetu Wyborczego Wyborców 1Polska Ruch Oddolny.

Z widea konferencji w dniu 31 sierpnia 2019

Pełnomocnik finansowy Komitetu Wyborczego Wyborców 1 Polska Marek Sas-Kulczycki dostał na e-maila meldunek Państwowej Komisji Wyborczej, że Ruch 1Polska został rozwiązany z mocy ustawy. Odpowiedni komunikat PKW ma być opublikowany już 2 września.

Poza tym jest oficjalne rozwiązanie KWW  1Polska - Ruch Oddolny w relacji  Konrada Daniela w wideo

oraz na stronie https://www.kww1pro.pl/ przez pełnomocnika finansowego KWW 1 Polska.

Rozwiązanie nastąpiło nie na skutek decyzji Konrada Daniela, tylko na skutek stanu faktycznego.

Stan faktyczny, który zaistniał polega na tym, że z 17 osób które złożyły podpisy poparcia dla powstania Komitetu Wyborczego Wyborców 1Polska Ruch Oddolny, wystarczająca liczba osób wycofała swoje poparcie. Jest to nieodwołalne. Znaczy, że nie ma ustawowego (patrz u dołu) minimum 15 obywateli popierających utworzenie komitetu wyborczego. Wg pełnomocnikaMarka Sas-Kulczyckiego: Rola Konrada nie jest taka jaką on przedstawia.Konrad Daniel nie podjął żadnej decyzji, tylko mógł doradzić, gdyż nie był sygnatariuszem popierającym KWW 1Polska. (1:02:30). Wycofały swoje podpisy prawdopodobnie trzy osoby z 17 będące w KWW 1Polska w tym prawdopodobnie wśród nich Mariusz Olczak, Pełnomocnik wyborczy KWW Jedna Polska - Ruch Oddolny. Z dalszej dyskusji wydaje się, że drugą osobą, która wystąpiła z KWW był  Jan Sposób Koordynator główny budowy struktur lokalnych.

Konrad Daniel  sugeruje w swoim wideo, że pełnomocnik Olczak został zastraszony, chodziło o zdrowie i życie jego rodziny.

Refleksje internautów:

Wiesław JanCała sprawa sprowadza się do przejęcia 1 Polska od Polaków na rzecz polskojęzycznych asymilantów żydowskich, Polinów.

Krzysztof Kornatowicz​:  Gęganie ! ​Konferencja ?! 13 osób na sali, a reszta ma słuchać Jaroszewicza, Dobrzańskiego i innych, którzy zawłaszczają 1Polska ! Nie można zwoływać konferencji z dnia, na dzień !

Andrzej Dymczyk: ​ Dlaczego ukrywamy nazwiska osób, które wycofały poparcie dla KWW?

Wiesław Jan:  Ruch 1 Polska może być Polski tylko przy Danielu Konradzie pod warunkiem, że nauczy się rozpoznawać Polaków od Polinów.

Jan Sposób: ​ Zgłoszenie w trybie wyborczym, podstawą są groźby pod adresem pełnomocnika.

Opinia  blogera Adevo  jest taka, że Marek Sas-Kulczycki, Mateusz Jaroszewicz, Wojciech Edward Dobrzyński , Tobiasz Żuchiewicz i dalsi działają dla Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych z Warszawy.

Daniel Konrad  sugeruje przejęcie ruchu 1Polska przez służby. Faktycznie są przekierowania Internautów z 1Polska na stronę NISS : niss.org.pl i dalsze strony NISS-u jak w3.kww1pro.pl, wsw.sgdw.pl, kww1pro.pl.

Można wyciągać wnioski, że te służby o których mówi Konrad Daniel w wideo to współpracownicy NISS-u.

 

 

Symbolicznie za cały NISS i "Prawo do Życia"  demaskuje się na konferencji wolontariusz ruchu przeciw 5G "Prawo do Życia"  Tobiasz Żuchiewicz.  Tobiasz podczas konferencji nie tylko używał WLAN-Repeatera (wzmacniacza Wi-Fi), ale jak widać na zdjęciach pracowicie pisał SMS-y na smartfonie. Tak zresztą postępują wszyscy dalsi znani w Internecie przeciwnicy ekspozycji mikrofalowej  w Polsce, włączając prezesa Stowarzyszenia "Prawo do Życia" przeciw elektromagnetycznym skażeniom  Zbigniewa Gelzoka. A więc chodzi w Ruchu 1Polska nie tylko o obłudę stosowaną zawodowo przez  polskojęzyczne służby, ale i o hipokryzję Polaków. Dlatego potrzebna jest dla kandydatów 1Polski łopatologiczna wręcz procedura określania własnej narodowości i poręczenia wewnętrzne, ze środowiska. Procedury poleceń na nowego członka jakie zaproponowała podczas konferencji Anna Kazahari stosują przy doborze nowych członków  bardzo skutecznie kluby żydowskie.

Po wpadce Daniela Konrada mógłbym dodać do mojego postulatu ŻŻ jeszcze jeden wymóg dla kandydatów płci męskiej. Kandydaci mogliby deklarować: "nie jestem obrzezany", lub "zostałem obrzezany ze względów zdrowotnych" - co wymagałoby dodatkowego sprawdzenia.

Panie i Panowie nie ma poprawnych etycznie metod! Ta oficjalna poprawność etyczna nie jest słowiańska, tylko pochodzi od pustynnych włóczęgów i złodziei.

Z mojego postrzegania widać metodę Instytutu NISS-u: zagarniać nośne tematy i reprezentując je pozornie, powodować przepływ ludzi do ich organizacji. Dobry plan, gdy się okaże, że mamy do czynienia z Polakami o jednym polskim pochodzeniu. Wtedy plan ostateczny NISS-u sprzedawać ludziom własnego Bitcoina można by poprzeć. Każdy z Instytutu musi się jednak zadeklarować wg postulatu Żadnego Żyda i przedstawić dowody na pochodzenie. Jeżeli tego członkowie NISS-u nie zrobią, to dla mnie jest jasne, że chodzi o wrogie przejęcie Ruchu 1Polska przez polskojęzyczną służbę.

Od początku sukcesu postulatu Żadnego Żyda w 1Polsce i od artykułów NISS-u na tematy Bitcoinów i Navi-Coin byłem wielokrotnie szantażowany. Nie wchodząc w szczegóły, jestem w Internecie z jednym starym zdjęciem, z przed ponad 20 lat.

Dlatego aktualne filmy o mojej osobie mogły być tylko 2 razy przejęte z Internetu. Raz gdy rozmawiałem z moją mamą, a raz z moją szwagierką (miała spreparowanego iPoda). Dlatego nigdy nie reagowałem na żądania okupu w Bitcoinach.

KODEKS WYBORCZY

Art. 89.§ 1.[1] Obywatele, w liczbie co najmniej 15, mający prawo wybierania mogą tworzyć komitet wyborczy wyborców.§ 2. Komitet wyborczy wyborców powołuje:1) pełnomocnika wyborczego uprawnionego, z zastrzeżeniem art.127, do występowania na rzecz i w imieniu komitetu wyborczego;2) pełnomocnika finansowego, o którym mowa w art. 127. § 3. Pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika finansowego powołuje się spośród osób wchodzących w skład komitetu wyborczego.§ 4. Pełnomocnik wyborczy, o którym  mowa  w § 2  pkt 1,  zawiadamia  właściwy organ wyborczy o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców. W zawiadomieniu podaje się imiona, nazwiska, adresy zamieszkania oraz numery ewidencyjne PESEL obywateli tworzących komitet wyborczy wyborców.

Art. 101.§ 1. Komitet wyborczy może ulec rozwiązaniu przed dniem wyborów w trybie przepisów  o jego  utworzeniu,  z zastrzeżeniem § 3(…) § 3. Komitet wyborczy wyborców ulega rozwiązaniu z mocy prawa, jeżeli liczba osób, które utworzyły komitet wyborczy  będzie mniejsza od określonej w kodeksie  minimalnej  liczby  wymaganej dla utworzenia danego komitetu wyborczego wyborców.[1] USTAWA Z DNIA 5 STYCZNIA 2011 R. KODEKS WYBORCZY (stan prawny na dzień 10 sierpnia 2019 r.)

 

KOMENTARZE

 • Życzyłem dobrze tej inicjatywie
  chociażby z tego powodu, że była to próba odzyskania biernego prawa wyborczego przez obywateli. Jednak zbieranie politycznego pośladu a każdy w innym kolorze i gatunku byłoby katastrofą dla sprawy. Tak się nie da. Nie odrobiliście podstawowej lekcji, nie przedstawiliście uzgodnionego programu o który posłowie mieliby się bić. Wiara Jana Sposóba, że wystarczy wybrać mądruch ludzi po to aby "mądrze" głosowali nad ustawami pisanymi przez lobbystów jest jakimś koszmarnym nieporozumieniem. Jednak polecam http://koreus.vot.pl
 • To nie tak.
  "Symbolicznie za cały NISS i "Prawo do Życia" demaskuje się na konferencji wolontariusz ruchu przeciw 5G "Prawo do Życia" Tobiasz Żuchiewicz. Tobiasz podczas konferencji nie tylko używał WLAN-Repeatera (wzmacniacza Wi-Fi), ale jak widać na zdjęciach pracowicie pisał SMS-y na smartfonie. Tak zresztą postępują wszyscy dalsi znani w Internecie przeciwnicy ekspozycji mikrofalowej w Polsce, włączając prezesa Stowarzyszenia "Prawo do Życia" przeciw elektromagnetycznym skażeniom Zbigniewa Gelzoka."
  Ktoś nie rozumie, czym różni się 4G od 5G? Jaka jest różnica między chwilowym oddziaływaniem pól EM od stałej ekspozycji PEM z stacji bazowej? Czym jest podniesienie o 100 razy dopuszczalnego natężenia PEM?
 • @rysio 10:02:17
  No właśnie ktoś nie rozumie. Ja "wychowałem" całą polską opozycję PEM - https://www.iddd.de/umtsno/hinzu.htm

  Gdy Gelzok- były monter anten stacji bazowych przyznał się, że używa komórek dla lepszego biznesu to odechciało mi się popierać pragmatycznych Polaków.

  Czy cała infrastruktura stacji bazowych jest odłączana bo wyłączyłeś swojego smartfona??
  Wiesz Rysio jak ma się wielkość częstotliwości do przenikania PEM?
  Itd.
  Niestety przerabianie informacji nie ma pierwszeństwa, tylko religia, historia i propaganda fałszywych proroków. Więc co tu pisać.
 • @nikander 09:14:24
  Zazdrosny jesteś o destrukcje służb? Ruch stał się na tyle znaczący by zadziałała kontrola, by zniszczyć ducha odnowy, który powstał w setkach (tysiącach) polskich serc.

  Wg mnie struktury oparte na liderach jest za łatwo zniszczyć. Wystarczyło w tym wypadku przekupić, lub zastraszyć 3 sygnatariuszy komitetu poparcia. Być może chodzi o 3 agentów, którzy się włączyli na rozkaz o kontroli. Ruchu nie zniszczą gdyż jest oddolny. Ale jeszcze raz pokazało się, że nie można przyjmować narzuconych reguł gry. W systemie parlamentarnym nie ma miejsca na reformowanie od środka. Ci którzy tak nadają to agenci, zdrajcy, oszuści itd.

  Dlatego popieram ruchy antyhierarchiczne. Na wideo z konferencji można zaobserwować, jak ludzie starają się odejść od hierarchii - zarządzanie rozproszone. Następnie wprowadzają struktury hierarchiczne w swoje "antyhierarchiczne" pomysły.

  Urodziłeś się wolny, ale rodzina i społeczeństwo pod pretekstem Twojego dobra wcisnęli w zbroję. Jak się wyzwolić? Jak ją zdjąć?
 • @adevo 13:51:00
  Wszyscy, którzy tę kampanię wyborcza "jakoś tam" przegrali a do nich zaliczam także siebie powinni natychmiast spotkać się i wyciągnąć wnioski. Sorry, ale ta kartka, która nazwaliście programem nie zapowiadała profesjonalnej roboty. Zbyt wcześnie uwierzyliście w opinię, że programu nikt nie czyta i że program nie jest potrzebny. Pisze, bo nie stałem z boku.
 • @nikander 14:47:35
  Zrobienie oddolnej listy i jej zarejestrowanie to już był sukces. Ja ufałem, że w kampanii wyborczej będą czytane, rozprowadzane postulaty. Nasz program to właśnie były te postulaty.
  https://1polska.pl/postulaty

  Poczytaj sobie. Jasno przejrzyście. Można zagłosować. Uważam, że za mało rozpropagowane. Brak uwagi i dyskusji o postulatach, też świadczy o braku konstruktywnej woli.

  Teraz najbardziej aktualna wydaje mi się uwaga Kazahari, że jak się będzie miało 100 000 odpowiedzialnych członków, to Ruch 1Polska nie będzie miał problemów z zbieraniem podpisów. Tak to prawda. Tak robią na całym świecie żydzi. Już od dziecka są przygotowywani w kibucach do solidarnego zachowania wobec żydowskich interesów.
  A my? Jesteśmy przygotowywani do posłuszeństwa wobec biznesów KK w Rzymie.
 • @adevo 15:12:36
  Chwała Wam za to, że próbowaliście. Nie zmarnujcie doświadczenia.
 • @ Autor
  Nie wiem jak było, ale 5* daję.

  Pozdro!
 • @nikander 17:51:44
  Serdecznie pozdrawiam.
  Ukłony
 • @adevo
  Ciebie jak i Konrada znam od dawna (nie osobiście), pomimo wieszania na Was "psów", nadal Was lubię. Jesteście specyficzni, ale czuję, że chcecie dobrze dla Polski. Inicjatywa Konrada jak i Liroya, a także Nikandera nie ma szans.. obecnie tylko i wyłącznie Konfederacja ma jakąkolwiek szansę przekroczenia progu wyborczego.. w tych wyborach chodzi tylko o to, aby PiS nie uzyskał większości konstytucyjnej.. Braun i Winnicki to nie moja bajka, ale zagłosuję na Konfederację na przekór kaczystom..

  P.S.
  tydzień temu leżała pod moją klatką lista do podpisu poparcia dla Konfederacji.. z ciekawości wziąłem w rękę i przeczytałem, ale nie podpisałem, takich metod nie toleruję.. Kurwin znów chce przegrać?

  Pozdrawiam, krzywdy mi nigdy nie wyrządziłeś, ale popieram głos większości, że na admina nie nadajesz się, jesteś zbyt specyficzny ;)
 • @wk..ny 22:43:28
  Dzięki za sympatyczny wpis.
  Rozumiem, że to pożegnanie nad moim blogiem.

  >"..popieram głos większości, że na admina nie nadajesz się, jesteś zbyt specyficzny ;)"
  ----------------
  Może ci umknęło- Fretka proponowała referendum. "Większość", czyli Opara zadecydowała, że głosowania nie będzie.

  Po przerwie na pewno wznowię moją działalność na iddd.de
  Poza tym jestem na TT jako AktwoliNarodu.

  Żenada jak ZN i Lipao trzymają wypracowany wpis na prawym pasku. Oczywiście to jest upokorzenie mojej pracy. To nazywasz administracją?
  Dla mnie to cenzura obrzezanych fiutów.
 • @adevo 23:44:25
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Na admina się nie nadajesz, bowiem jesteś skrajnie nieodpowiedzialny, co udowodniłeś jako admin:
  - usuwanie z zasobów sieci notek, mających status "opublikowanych", tj. takich, które były czytane, i być może cytowane, jest krecim działaniem wymierzonym w całą społeczność internetu, w samą zasadę jego działania i sposób gromadzenia i porządkowania zasobów sieciowych,
  - wypromowanie na jedynkę dyskryminacyjnego emblematu, zakazanego przez sąd, było z punktu widzenia prawa szkodliwe dla witryny,

  na adminów nie nadaje się również obecny zespół, chociażby z powodów działalności promocyjnej, którą każdy może zaobserwować na stronie głównej, nie nadaje się również z powodu arogancji i stronniczości

  https://interesariusz.neon24.pl/post/150524,quo-vadis-panie-opara


  Ja popieram wszystkie inicjatywy wyborcze, z zasady, im więcej kandydatów, tym lepiej,

  mam nadzieję, że ruch, który promujesz, nie miał twoich negatywnych cech, tj. nieodpowiedzalności, która kiedyś doprowadziła do polityki typu Ż do gazu.
 • @interesariusz z PL 08:42:04
  Witam Pana.
  Proszę o szczegóły w następujących Pana zarzutach:

  1. "- usuwanie z zasobów sieci notek, mających status "opublikowanych", tj. takich, które były czytane, i być może cytowane, jest krecim działaniem wymierzonym w całą społeczność internetu, w samą zasadę jego działania i sposób gromadzenia i porządkowania zasobów sieciowych,"

  2. "- wypromowanie na jedynkę dyskryminacyjnego emblematu, zakazanego przez sąd, było z punktu widzenia prawa szkodliwe dla witryny,"

  Po prostu nie wiem o co Panu chodzi?
  Szczególnie Punkt 1 niepokoi mnie.
  Czyżby usuwano bez mojej zgody, z mojego bloga moje notki?
 • Czy to coś wyjaśnia?
  https://www.youtube.com/watch?v=GxHrl6jKris
  W moim odczuciu - nie wiele..
 • @Roman Klimczyk 08:20:53
  Przeprosiny Konrada są mętne.
  Wideo z konferencji powyżej wstawiłem ponownie. Jest teraz widoczne. Było zablokowane przez złodziei kanału NiSS NaviTy.

  Poza tym nie znalazłem wizerunku, czy członkostwa Mariusza Olczaka w archiwach 1Polski. Przecież to jawny przewał powierzać człowiekowi, który nawet się nie zarejestrował w 1Polsce taką centralną funkcję.

  Gdzie są ustalone nazwiska pozostałych osób, które wycofały swoje poparcie? Przecież to tak śmierdzi, a ludzie nie krzyczą. Te ustalone nazwiska to ja bym opublikował i omijał, by nie weszły do następnej oddolnej inicjatywy. One powinny być na całe swoje mętne życie spalone!

  Dodam jeszcze dla zainteresowanych w temacie powiązane wideo
  Robią nas w konia !!! - Tajemnice agentury 1 Polska cz1

  "Rozmowa z Janem Sposobem o rzeczywistych kwestiach rozwiązania Komitetu Wyborczego 1 Polska . To nie działanie wyimaginowanych służb a kolejna udana próba ze strony Konrada Daniela (Danielsa) i Mariusza Olczaka rozwalenia ruchu który mógł stawić czoło obecnemu "układowi" POPISsyjonistycznego rządu knesetu w Polsce"
  https://www.youtube.com/watch?v=upA5OaSiFG0

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY