Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2522 komentarze

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

NOWA ERA: WIECOWANIE TEKSTU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiecowanie tekstu: wspólna praca nad tekstem z jednoczesnym głosowaniem, lepsze niż w Wikipedii - cenzura nie gra roli. Wspaniali ludzie też nie - liczy się tylko akceptacja większości.

11 grudnia 2011 r. Protest wyborczy 2011  idzie dalej! Mam zaszczyt poinformować o nowej formie wiecowania w Internecie. Tylko dla ludzi, co znają polski i angielski, lub niemiecki, lub francuski.

W wiecowaniu tekstu chodzi o wspólną naradę i jednoczesne głosowanie. Tekst, pomysł, który ma więcej zwolenników jest pchany przez głosowanie do góry, tekst zły, mniej atrakcyjny spada.  Na początek robię próbę konkretną z listem Protestem Wyborczym do Strassburga. Ciekawe czy znajdę ludzi, co zrozumieją atrakcyjność wspólnej pracy w Internecie? Macie pytania, proszę pytać!  Postaram się znaleźć odpowiedź. Nikt nie jest przy tym projekcie sam sobie pozostawiony!

Domokracja Płynna

 

Jako próbę i to od razu z dużym zastosowaniem ma służyć protest wyborczy 2011.

Protest wyborczy przeciwko wynikom wyborów 2011 ma na celu weryfikację ręczną z protokołów okręgowych skandalicznego wyniku wyborów. Sąd Najwyższy, Państwowa Komisja Wyborcza i Prokurator Generalny boją się zwerifikować komputerowe wyniki wyborów poprzez policzenie ręczne z protokołów Okręgowych Komisji Wyborczych. Można z grubsza powiedzieć, że Tusk i Palikot boją się weryfikacji wyników jak diabeł święconej wody.

 

Na stronie tzw. płynnej demokracji utworzyłem projekt WIECE.

//oddd.adhocracy.de/instance/oddd

 

Zachęcam do jego wypróbowania. Trzeba się ewentualnie zameldować. Jako język macie do wyboru angielski, niemiecki i francuski.

Życzę nie tylko wam, ale i sobie

 

Powodzenia!

Krzysztof Puzyna

KOMENTARZE

  • To dobry element
    ...by filtrować treści. Odsiewać ziarna od plew, ale on sam nie wystarcza. Potrzebne jest też narzędzie do tworzenia i czytelnego graficznego przedstawiania, pojawiających się wątków pobocznych. Także rankingowanie autorów by się przydało, a także postów i wątków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY