Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Skarga do Strasbourga

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Chrystus narodził się w żłobie, ale biada jeśli nie narodzi się w Tobie" A. Mickiewicz Najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012, sukcesów w obronie Ojczyzny i jej środowiska życzy Krzysztof Puzyna

 

Zrobiłem, myślę, że nie tylko sobie prezent świąteczny i przesłałem skargę odnośnie wyborów 2011 do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu. Tekst trzeba rozpakować, jest w paczce.

(Wyjaśnienia do protestu

//umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html )

Wiecowanie tekstu 1000 razy TAK! Ale jak ludzie nie mają  poziomu/ ochoty / czasu / zainteresowania przeskoczyć progu technicznego i naradzić się wspólnie przez internet nad tekstem do Strasbourga,  to co? - mam czekać na Godota? Czekanie na wodza, czy na zbawiciela stało się od tysięcy lat strategią niewolników i durni. Skargę napisałem w końcu sam.

Polecam: Czy Polski Premier wiedzie swój kraj ku nowemu niewolnictwu?  na początku tekstu umieściłem wideo "Jestem Bogiem" - pewnie podobnie myśli Donald Tusk. Zamieszczam dla zrównoważonej, świątecznej refleksji..

PS.: link bezpośredni, dla tych, którzy nie potrafili rozpakować paczki:

//iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

 

KOMENTARZE

 • gratulacje
  za włożoną pracę i poświęcony czas.
 • @Adevo
  Brawo! Dzięki. Brak słów na podziw co do dochodzenia do meritum informatycznego... :) Czekam na efekt.
  Pozdrawiam i dołączam serdeczności świątecznie.
 • Brawo, dziękuje za wykonana żmudna prace!
  Uważam, że każda partia( ugrupowanie) ma prawo do reprezentowania wszystkich obywateli w Sejmie. Moja partia mnie reprezentuje!
  Fałszerstwo wyborcze to jest zbrodnia na państwie!
 • 10/10
  Kłaniam się do samej ziemi z uznaniem.
 • @Adevo
  Doskonale! Gratulacje za odwagę i determinację! Rdosnych Świąt!
 • @autor
  Jestem pod wrazeniem formy i treści. Nie przeczytałam dokładnie niuansów technicznych, ale część prawna, uzasadnienie, język - budzą wielkie uznanie.
  Czy nie uważa Pan, że warto byłoby skrzyknąć się z innymi protestujacymi? - sam NE powinien być zainteresowany, JKM również, pani Kalata i wszyscy (liczni !) którzy zostali przez PKW zignorowani, potraktowanin jak śmiecie, za przeproszeniem...
  Czy NE nie zechciałby zrobić konferencji prasowej na ten temat???
  W końcu to pierwszy taki przypadek w naszym kraju, że w sprawie dla ustroju państwa podstawowej jestesmy zmuszeni dopraszać się łaski obcych trybunałów.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki
 • @Autor
  Trzymam za Pana kciuki i zycze powodzenia. Udowodnil Pan, ze MOZNA.
  Trzeba to naglasniac gdzie sie da !!!, albowiem szanse, ze ETPC pochyli sie nad ta skarga sa niestety znikome.
  Pozdrawiam serdecznie i swiatecznie
 • Autor
  100% poparcia, chociaż proszę sobie nie robić większych złudzeń :)
  Grunt, to wyczerpać wszystkie ścieżki, także tę.
  Pozdrawiam,
 • 909 odslon
  Przy 909 odsłonach ze strony NE tylko 553 razy rozpakowano paczkę!
  356 odwiedzin nie prowadziło do sensu tego posta - otworzenia paczki.

  Moim zdaniem chodzi o braki praktycznego zrozumienia wskazówki *otwórz paczkę*. Puknąć w obrazek paczki nie potrafiło przynajmniej 300 osób!

  Nic dziwnego, że wiecowanie tekstu - technologia demokracji bezpośredniej na aktualnym poziomie aplikacji nadaje się tylko dla nielicznych. Dodając barierę jezykową widzę, że przesadziłem z wprowadzaniem nowych technologii internetowych. Próg obsługi jest zbyt wysoki. Trzeba czekać na prostsze rozwiązania.

  PS Dodaję więc, link do plika ze skargą do Strasbourga..
 • Strasburg
  ...to dobry pomysl, jednak wedlug mojej teorii on rowniez nalezy do systemu, tak jak UE, ONZ, NATO, tak i Trybunal, razem z innymi waznymi oceniajacymi, Grammy, Nagroda Nobla, czy proces Norymberdzki (pogoogluj "od Norymbergii do Brukseli"). To dobrze ze ktos robi cos tylko szkoda, ze nie rozumie iz wszystko jest w ramach systemu. System nie pozwoli sobie wejsc na glowe im pozniej zrozumiecie o co w tym chodzi tym lepiej dla systemu, ktory ma sie dobrze m.in. dlatego ze ludzie nie moga uwiezyc w przekrety jakie robi a reszta poprostu spi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY