Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2765 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Maskotki od Chevrona

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mieszkańcy Żurawlowa uważają, że zostali zmuszeni do obrony koniecznej. Zablokowali maszyny budowlane, zawiadomili policję. Maszyny budowlane w asyście Policji zostały załadowane na platformy i odjechały. Mieszkańcy sprawę podali do prokuratora.

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa (pdf)

Ustawienia Flash Player- sterowanie jest spod prawego klawisza myszki,
gdy strzałka myszki jest położona w obszarze widea.

Jacy oni niewdzięczni. Przecież dostali maskotki i kanapki. A teraz wymagają od "darczyńców"  dokumentów uprawniających do rozpoczęcia prac.

Oświadczenie koncernu Chevron:

Firma Chevron Polska Energy Resources potwierdza, że 13 marca 2012 podczas prac związanych z budową placu pod przyszły odwiert poszukiwaczy na koncesji Grabowiec, grupa protestujących zablokowała wjazd na teren budowy, uniemożliwiając naszym podwykonawcom kontynuowanie prac.

Chevron szanuje prawa obywateli oraz organizacji do wyrażania swych poglądów za pośrednictwem zgodnego z prawem protestu, z respektowaniem praw innych osób.

Współpracujemy z przedstawicielami władz lokalnych i regionalnych oraz służb porządkowych w celu bezzwłocznego rozwiązania problemu.
Z chęcią skorzystamy z możliwości kontynuowania dialogu z lokalnymi władzami oraz mieszkańcami Żurawlowa w kwestii prowadzonych przez nas działań.

 

Jak widać w oświadczeniu Chevrona nic nie ma o jakiś tam raporcie, o środowiskowych uwarunkowaniach, o projekcie rekultywacji, czy o pozwoleniu na rozpoczęcie prac.

 

Gdy polskie wsioki dostały maskotki to powinny się cieszyć i czapkować, a nie blokować prace i skarżyć po sądach. Tacy to wody w studniach i tak nie potrzebują - do napojenia i mycia wystarczy z rynny deszczówka.

KOMENTARZE

 • @adevo
  Łupkowe prawo wywłaszczeń jak zachodni dekret Bieruta.
 • @goodness 16:23:35
  Z pewnością jest to podobny, gdyż dobrowolny aspekt. Dlatego nie będą się "władze" musiały troszczyć gdzie tych ludzi przesiedlić. Tym razem nie będą mieli oni dokąd pójść.
 • @goodness 16:23:35
  Z ta roznica ze Bierut jak konuszy Robin Hood, zabieral jednym, dawal drugim a wszyscy byli Polakami. Teraz, niedosc ze zabieraja obcy to juz
  nie oddadza a to jest wielka roznica. Niedlugo sie okaze ze cala ta komuna byla w porownaniu z dniem dzisiejszym tylko mniejszym zlem!
 • @Stara Baba 18:30:03
  Zło nawet jak kiedyś było małe, to teraz urosło. Czas jest też stałym współczynnikiem przemian dla większej techniki, która pomoże rozwiązać problem :) Pozdrawiam
 • @goodness 21:09:56
  Na razie koncerny amerykańskie myślą o sowitym wyzbyciu się koncesji, gdyż była to inwestycja nietrafna.
  Może wrócą jak Polacy zainwestują w ultrakosztowne odwierty i coś znajdą i im odstąpią.
  Ale chyba nie.
  Jak jesienią wprowadzą Stan Wyjątkowy w USA to zapomną.
  Przepisy o Stanie Wyjątkowym tamże: www.apgp.salon24.pl
  Jaruzelce i Kiszce gały wyszłyby z oczu gdyby je zobaczyli.
  BUHAHA
 • @APGP-Maciej Kowalski 16:54:33
  APGP = fake?
  Strony podane to nie są strony rządowe. Chodziło AGP o reklamę gównianej stronki theintelhub, na której i tak podanych dekretów nie ma.
  Macieju udowodnij, że nie uprawiasz ani spamu ani dezinformacji i podaj odpowiednie adresy rządowe dla omawianych dekretów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY