Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2768 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Obrona konieczna w sprawie łupków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wywiad z prawdziwymi patriotami z profesorem Ryszardem Kozłowskim oraz panią mgr. Teresą Adamską, prowadzony przez dr Pawła Ziemińskiego. Autor filmu dodał dydaktyczne komentarze.

 Film ten w drugiej części podejmuje problematykę jednostronności mediów Radia Maryja i telewizji Trwam. Ojciec Rydzyk widać dogadał się z profesorem Jędryskiem i nie dopuszcza innych grup katolickich do wyrażenia odmiennych poglądów. Pani Teresa Adamska  popiera propozycję Krzysztofa Puzyny zrobienia w mediach Ojca Dyrektora  prawdziwej debaty wśród światłych, katolickich Polaków. Poglądy profesora Jędryska szkodzą Polsce i trzeba je prostować. Mój list otwarty, o którym wspomina pani mgr. Adamska  znajduje się tu:  "Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!".

 

KOMENTARZE

 • Wszyscy :)
  ŻYCIE JEST NIEZDROWE...
  Dziękuję Ci za nie BOŻE :)))

  Tego tekstu nie trzeba komentować...

  "[...] Ojciec Rydzyk
  widać dogadał się z profesorem Jędryskiem
  i nie dopuszcza innych grup katolickich
  do wyrażenia odmiennych poglądów.".

  Módlmy się o ROZUM... to nikomu nie szkodzi!

  Bez urazy - "Niesforne Dziecię Gutenberga".

  P.S. Wesołych - Spokojnych - Pogodnych Świąt :)
 • @Antoni1 14:11:48
  http://www.youtube.com/watch?v=Bo9HSkG0sOM&feature=youtu.be
 • @Budzyk 17:52:23
  http://www.youtube.com/watch?v=HaWChrMTfSc
 • Agent? ;-) @ ALL
  Dzięki za bardzo ciekawy wpis. Wcale nie myślę, że działasz na korzyść gazpromu ;-)

  Ale dużo niewiadomych... Niestety, po obejrzeniu wywiadu z byłym głównym geologiem nie mam nadziei na to, że będziemy najbogatszym społeczeństwem w Europie. Poza gazem trzeba uwzględnić mącenie ruskich i pruskich wspieranych przez tuskich - to tradycyjnie, ale jak widać trzeba dodać "sojuszników" zza wielkiej wody...

  Gorąco pozdrawiam - Wesołych Świąt :-)
 • @stanislav 20:24:13
  "Idealna demokracja to gubi narody"ok. 5 min., ten pan poseł przekręca! Demos (gr) - to lud -kracja to władza. Demokracja to jest władza narodu. To, o co panu posłowi chodzi, ale niestety tego nie wymawia jest DEMOKRACJA PRZEDSTAWICIELSKA, POŚREDNICZĄCA, czyli DEMOKRACJA PARLAMENTARNA, w której naród oddał władzę swoim "przedstawicielom", "pośrednikom". Mówi, więc o demokracji z takimi osobami jak on z posłami.

  Podsumowując idealna władza ludu to demokracja bezpośrednia, czyli bezpośrednia władza narodu bez przedstawicieli, bez pośredników natomiast wyposażona w ministerstwo do spraw referendalnych, w narzędzia referendów itd.
 • @stanislav 20:24:58
  http://iddd.de/rys/DBprzezrolnikowK.jpg

  O to chodzi. DB jest przecież w naszej konstytucji RP oraz w ustawie o referendach lokalnych na wniosek mieszkańców - i to od roku 2000!

  Po prostu zamiast tracić energię na protesty można ją zastosować do organizacji referendum lokalnego na wniosek mieszkańców.
  Patrz też
  http://idb.nowyekran.pl/post/58026,gmina-mielno-bez-atomu
 • @Budzyk 17:52:23
  Ojciec Rydzyk jest profesorowi Jędryskowi bardzo wdzięczny za skuteczne porady w poszukiwaniu złóż geotermalnych. Oczywiście nie jest to zasługą profesora Jędryska tylko dokładnych map z położeniami i temperaturami oraz składem wód geotermalnych w Polsce. Map wykonanych przy pomocy wyników z dziesiątków lat, z tysięcy odwiertów, za publiczne pieniądze, za podatki i pracę społeczeństwa.

  Jestem za publiczną debatą pro i kontra w telewizji Trwam na temat gazu łupkowego. Co to znaczy modlitwa o rozum, raczej chodzi o brak współczucia, brak wyobraźni i wiedzy u tych z Warszawy i nie tylko u tych z PiS-u. Ich stać na wodę francuską z butelki.

  Na Zamojszczyźnie - chcą rolnikom zniszczyć wodę gruntową - tam jedyne źródło wody pitnej. Popatrz sobie panie Budzyk na zbiorniki wody podziemnej w tym regionie – mogę już powiedzieć ich tam nie ma!

  Woda gruntowa zatruta w jednym miejscu zatruje całą wodę gruntową na Zamojszczyźnie - pozostając przy tym przykładzie. Co jest ważniejsze chleb, woda, miejsca pracy rolników, gleby 1 i 2 kategorii, czy zysk Chevrona?

  http://iddd.de/rys/gazlupkowy/Fracking/GrabowiecZurawlowwodaKL.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY