Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3358 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Obrona konieczna w sprawie łupków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wywiad z prawdziwymi patriotami z profesorem Ryszardem Kozłowskim oraz panią mgr. Teresą Adamską, prowadzony przez dr Pawła Ziemińskiego. Autor filmu dodał dydaktyczne komentarze.

 Film ten w drugiej części podejmuje problematykę jednostronności mediów Radia Maryja i telewizji Trwam. Ojciec Rydzyk widać dogadał się z profesorem Jędryskiem i nie dopuszcza innych grup katolickich do wyrażenia odmiennych poglądów. Pani Teresa Adamska  popiera propozycję Krzysztofa Puzyny zrobienia w mediach Ojca Dyrektora  prawdziwej debaty wśród światłych, katolickich Polaków. Poglądy profesora Jędryska szkodzą Polsce i trzeba je prostować. Mój list otwarty, o którym wspomina pani mgr. Adamska  znajduje się tu:  "Mikrofale i łupki, Ojcze Rydzyku pomóż Polsce!".

 

KOMENTARZE

 • Wszyscy :)
  ŻYCIE JEST NIEZDROWE...
  Dziękuję Ci za nie BOŻE :)))

  Tego tekstu nie trzeba komentować...

  "[...] Ojciec Rydzyk
  widać dogadał się z profesorem Jędryskiem
  i nie dopuszcza innych grup katolickich
  do wyrażenia odmiennych poglądów.".

  Módlmy się o ROZUM... to nikomu nie szkodzi!

  Bez urazy - "Niesforne Dziecię Gutenberga".

  P.S. Wesołych - Spokojnych - Pogodnych Świąt :)
 • @Antoni1 14:11:48
  http://www.youtube.com/watch?v=Bo9HSkG0sOM&feature=youtu.be
 • @Budzyk 17:52:23
  http://www.youtube.com/watch?v=HaWChrMTfSc
 • Agent? ;-) @ ALL
  Dzięki za bardzo ciekawy wpis. Wcale nie myślę, że działasz na korzyść gazpromu ;-)

  Ale dużo niewiadomych... Niestety, po obejrzeniu wywiadu z byłym głównym geologiem nie mam nadziei na to, że będziemy najbogatszym społeczeństwem w Europie. Poza gazem trzeba uwzględnić mącenie ruskich i pruskich wspieranych przez tuskich - to tradycyjnie, ale jak widać trzeba dodać "sojuszników" zza wielkiej wody...

  Gorąco pozdrawiam - Wesołych Świąt :-)
 • @stanislav 20:24:13
  "Idealna demokracja to gubi narody"ok. 5 min., ten pan poseł przekręca! Demos (gr) - to lud -kracja to władza. Demokracja to jest władza narodu. To, o co panu posłowi chodzi, ale niestety tego nie wymawia jest DEMOKRACJA PRZEDSTAWICIELSKA, POŚREDNICZĄCA, czyli DEMOKRACJA PARLAMENTARNA, w której naród oddał władzę swoim "przedstawicielom", "pośrednikom". Mówi, więc o demokracji z takimi osobami jak on z posłami.

  Podsumowując idealna władza ludu to demokracja bezpośrednia, czyli bezpośrednia władza narodu bez przedstawicieli, bez pośredników natomiast wyposażona w ministerstwo do spraw referendalnych, w narzędzia referendów itd.
 • @stanislav 20:24:58
  http://iddd.de/rys/DBprzezrolnikowK.jpg

  O to chodzi. DB jest przecież w naszej konstytucji RP oraz w ustawie o referendach lokalnych na wniosek mieszkańców - i to od roku 2000!

  Po prostu zamiast tracić energię na protesty można ją zastosować do organizacji referendum lokalnego na wniosek mieszkańców.
  Patrz też
  http://idb.nowyekran.pl/post/58026,gmina-mielno-bez-atomu
 • @Budzyk 17:52:23
  Ojciec Rydzyk jest profesorowi Jędryskowi bardzo wdzięczny za skuteczne porady w poszukiwaniu złóż geotermalnych. Oczywiście nie jest to zasługą profesora Jędryska tylko dokładnych map z położeniami i temperaturami oraz składem wód geotermalnych w Polsce. Map wykonanych przy pomocy wyników z dziesiątków lat, z tysięcy odwiertów, za publiczne pieniądze, za podatki i pracę społeczeństwa.

  Jestem za publiczną debatą pro i kontra w telewizji Trwam na temat gazu łupkowego. Co to znaczy modlitwa o rozum, raczej chodzi o brak współczucia, brak wyobraźni i wiedzy u tych z Warszawy i nie tylko u tych z PiS-u. Ich stać na wodę francuską z butelki.

  Na Zamojszczyźnie - chcą rolnikom zniszczyć wodę gruntową - tam jedyne źródło wody pitnej. Popatrz sobie panie Budzyk na zbiorniki wody podziemnej w tym regionie – mogę już powiedzieć ich tam nie ma!

  Woda gruntowa zatruta w jednym miejscu zatruje całą wodę gruntową na Zamojszczyźnie - pozostając przy tym przykładzie. Co jest ważniejsze chleb, woda, miejsca pracy rolników, gleby 1 i 2 kategorii, czy zysk Chevrona?

  http://iddd.de/rys/gazlupkowy/Fracking/GrabowiecZurawlowwodaKL.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY