Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Plany Premiera Tuska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W przemówieniu otwierającym konferencję ShaleScience 2012 w Centrum Nauki Kopernik, w Warszawie, 16-17 Maja 2012 Tusk ujawnił, że ma zamiar być przez następne 20 lat premierem. Posłuchajcie od 9 minuty.

 (...)  Chcę, zatem zadeklarować wobec tych, którzy są gotowi z nami współpracować przy tym wielkim przedsięwzięciu energetycznym, że prace mojego rządu mają na celu budowę trwałych fundamentów stabilności gospodarczej i finansowej na dziesięciolecia..

Przeminą ekipy polityczne,  za 20 lat ktoś inny będzie premierem, ale za 20 lat wtedy, kiedy będziemy chcieli już w pełni korzystać z naszych zasobów naturalnych, w pełni budować bezpieczeństwo i samodzielność energetyczną Polski to kluczowym warunkiem będzie także równowaga finansów publicznych, stała tendencja wzrostowa w gospodarce, a to możemy zbudować i musimy wybudować dzisiaj.

(….)
Chcielibyśmy, aby efektem tego spotkania i wielu innych, które będą towarzyszyły tym inwestycjom,  żeby tym spotkaniom,  żebyśmy mogli z czystym sumieniem dedykować te słowa, które opisują zawsze najlepszy biznes, znaczy, że wspólnie z nami można zarobić,  że wspólnie z nami można bezpiecznie zarobićże wspólnie z nami będzie można wydobywać gaz i ropę w Polsce ze świadomością,  że jest to technologicznie wyzwanie bez porównania trudniejsze niż w tradycyjnych krajach ropy i gazu i  że ten biznes ten zysk będzie można sprawiedliwie dzielić między wszystkich zainteresowanych w tym budując bezpieczeństwo energetyczne Polski.
(…)

 

Komentarz
Panie i Panowie, Tusk widzi, że może ludzi w dalszym ciągu oszukiwać, gdyż nikt nie podejmuje żądań do zmiany kontroli systemu wyborczego. Przy tej lub podobnej metodzie oszustwa elektronicznego, jaką zastosowano podczas wyborów do sejmu w roku 2011 może sobie faktycznie kalkulować królowanie na następne 20 lat.

KOMENTARZE

  • Zapadła decyzja. W związku z zakończeniem EURO dla Polaków rząd postanowił zwinąć autostrady i rozebrać stadiony...
    http://iddd.de/rys/zwijanieEuroKL.jpg
  • Dziennikarzynie się spodobało!
    Tu może mówić, kiedy chce i co chce i nikt mu nic nie zrobi!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY