Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2765 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Plany Premiera Tuska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W przemówieniu otwierającym konferencję ShaleScience 2012 w Centrum Nauki Kopernik, w Warszawie, 16-17 Maja 2012 Tusk ujawnił, że ma zamiar być przez następne 20 lat premierem. Posłuchajcie od 9 minuty.

 (...)  Chcę, zatem zadeklarować wobec tych, którzy są gotowi z nami współpracować przy tym wielkim przedsięwzięciu energetycznym, że prace mojego rządu mają na celu budowę trwałych fundamentów stabilności gospodarczej i finansowej na dziesięciolecia..

Przeminą ekipy polityczne,  za 20 lat ktoś inny będzie premierem, ale za 20 lat wtedy, kiedy będziemy chcieli już w pełni korzystać z naszych zasobów naturalnych, w pełni budować bezpieczeństwo i samodzielność energetyczną Polski to kluczowym warunkiem będzie także równowaga finansów publicznych, stała tendencja wzrostowa w gospodarce, a to możemy zbudować i musimy wybudować dzisiaj.

(….)
Chcielibyśmy, aby efektem tego spotkania i wielu innych, które będą towarzyszyły tym inwestycjom,  żeby tym spotkaniom,  żebyśmy mogli z czystym sumieniem dedykować te słowa, które opisują zawsze najlepszy biznes, znaczy, że wspólnie z nami można zarobić,  że wspólnie z nami można bezpiecznie zarobićże wspólnie z nami będzie można wydobywać gaz i ropę w Polsce ze świadomością,  że jest to technologicznie wyzwanie bez porównania trudniejsze niż w tradycyjnych krajach ropy i gazu i  że ten biznes ten zysk będzie można sprawiedliwie dzielić między wszystkich zainteresowanych w tym budując bezpieczeństwo energetyczne Polski.
(…)

 

Komentarz
Panie i Panowie, Tusk widzi, że może ludzi w dalszym ciągu oszukiwać, gdyż nikt nie podejmuje żądań do zmiany kontroli systemu wyborczego. Przy tej lub podobnej metodzie oszustwa elektronicznego, jaką zastosowano podczas wyborów do sejmu w roku 2011 może sobie faktycznie kalkulować królowanie na następne 20 lat.

KOMENTARZE

  • Zapadła decyzja. W związku z zakończeniem EURO dla Polaków rząd postanowił zwinąć autostrady i rozebrać stadiony...
    http://iddd.de/rys/zwijanieEuroKL.jpg
  • Dziennikarzynie się spodobało!
    Tu może mówić, kiedy chce i co chce i nikt mu nic nie zrobi!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY