Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Założyciel Wikileaks Assange poprosił o azyl w Ekwadorze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy oglądacze Nowego Ekranu potrafią docenić to, co stało się na świecie przez Juliana Assange'a? Przez niego mamy wgląd w prawdziwe przestępstwa i wyziewy USA- cywilizacji, która niesie całemu światu wymioty diabła.

Pomimo, że szwedzkie współpracowniczki założyciela Wikileaks Juliana Assange'a już 2 lata temu wycofały się z oskarżenia o gwałt, Szwecja w dalszym ciągu utrzymuje żądanie o ekstradycję Assange'a z Anglii.
 
Widać, że nie chodzi o szwedzkie prawo, ale o manewr służb USA, które robią w Szwecji, co chcą. Przed 2 laty słynne stało się obłudne "oburzenie", bez żadnych konsekwencji rządu szwedzkiego.
 
(Grupa Dyskusyjna, moja informacja, 2010/11/8: Wczoraj potwierdził szwedzki minister prawa Ask, że Ambasada USA w Szwecji organizuje przy pomocy obywateli szwedzkich od roku 2000 śledzenie ukradkiem innych obywateli szwedzkich w Szwecji!)
 
Służby USA chcą uwięzić założyciela Wikileaks, który potrafił zorganizować największy przeciek tajnych dokumentów w historii USA.
 
Dzisiaj wg informacji rządu Ekwadoru, Assange poprosił go o azyl. Minister spraw zagranicznych Ricardo Patino w stolicy Quito powiedział, że zbada sprawę. Przypominam Ekwador od samego początku jego aresztu w Anglii proponował mu azyl polityczny.
Ekwador to bardzo ciekawy kraj, w którym ludność zaczyna się wyzwalać z pod wpływu amerykańskich koncernów. Od 20 października 2008 Ekwador ma nową konstytucję.
 
W skrócie główne jej pojęcia. Konstytucja opiera się na motywie Pachamama ( Matka Ziemia) oraz Sumak kawsay (prawe życie). System gospodarczy jest zobowiązany kierować się 3 głównymi zasadami:
 
1.   Zasadą zapotrzebowania społecznego
2.   Zasadą solidarności oraz
3.   Zasadą zrównoważonego rozwoju. (Do roku 2008 panowała tam społeczna gospodarka wolnorynkowa w wariancie republiki bananowej USA)
 
Nowa konstytucja ustanawia prawa społeczne do pożywienia, zdrowia wykształcenia oraz państwowej własności zasobów strategicznych.
 
Oprócz tradycyjnego podziału władzy na ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą nowa konstytucja Ekwadoru wprowadza Radę Obywateli, jako "czwartą władzę".
 
Światową nowością jest przypisanie Przyrodzie funkcji subiektu prawnego mającego prawa gwarantowane w tej konstytucji. Wg konstytucji ma być pogłębione równouprawnienie płci, a regiony kulturowe mają być silniej popierane przez rząd w Quito.
Przed dwoma laty 3 grudnia 2010 roku Assange w dzienniku TV-Szwajcarskiej mówił, że chce się przenieść do Szwajcarii. Wtedy uważał, że są na świecie tylko 3 kraje gdzie jego organizacja jest względnie bezpieczna: Islandia, Szwajcaria i Kuba[1]. Okazuje się, że Ekwador też jest takim krajem.
Sytuacja organizacji Wikileaks jest aktualnie katastrofalna oto Apel ze strony Wikileaks:
 
Wikileaks: 563 dni blokady kont bankowych -bez procesu
Assange: 560 dni zatrzymania - bez dochodów
Manning: 757 dni w więzieniu – bez rozprawy
Komisja: 643 dni utajnionej działalności amerykańskiej komisji w sprawie Wikileaks - brak przejrzystości.
 
Przypomnijmy polskie dokumenty ujawnione opinii publicznej pozwoliły one  m.in. udowodnić zdradziecką współpracę Pawlaka (PSL) z USA przy wprowadzaniu za plecami Polaków do Polski GMO.
 
Publikacje Wikileaks wykazały łamanie wszelkich praw ludzkim przez amerykańskich zboczeńców. Film oryginalny, poniżej był zakodowany przez najszybszy komputer USA. Rozszyfrowanie kodu było, więc dla zwykłych komputerów w ogóle niemożliwe. To dzięki Wikileaks i sieci solidarnościowej dziesiątków tysięcy komputerów postawionych do dyspozycji w Internecie przez obywateli dziesiątków państw umożliwiło rozszyfrowanie kodu filmu o najwyższym stopniu utajnienia.
 
Czy oglądacze Nowego Ekranu potrafią docenić to, co stało się na świecie przez Juliana Assange'a? Przez niego mamy wgląd w prawdziwe przestępstwa i wyziewy USA- cywilizacji, która niesie całemu światu wymioty diabła.
 
Jak zwykle pokazuję film oryginalny. Pierwszy to skrót filmu oryginalnego. Drugi to film oryginalny w pełnej długości.
Jest to, więc dokument historyczny.
 
Na filmie jest pokazane strzelanie do nieuzbrojonych osób cywilnych. Mną wstrząsnęły dodatkowo zabijanie osób, które pomagały rannym.
 
Te bestialstwo cywilizacji USA, utajniane przez 38 tajnych służb amerykańskich ujawniła światu organizacja Wikileaks. Dlatego ona powinna być popierana również przez obywateli polskich.
 
   PS.
Właśnie przeczytałem wpis Nathanela: brr "Jego walka o możliwość pozostania w Wielkiej Brytanii trwa prawie dwa lata mając w podtekście ujawnienie światowych tajemnic."Jakie to światowe tajemnice? - Toż to są tajemnice służb dyplomatycznych w orbicie USA oraz wojenne przestępstwa przeciwko ludzkości USA. Widzę, że dobrze napisałem i podałem widea. Notka Nathanela bez podania prawdziwego kontekstu fałszuje istotę rzeczy: kontrolę bestii poprzez opublikowanąprawdę 


[1] We wszystkich trzech krajach mamy do czynienia z ustrojem demokracji bezpośredniej -DB. (http://www.iddd.de/idb.htm).
Na Kubie panuje też DB, ze względu na zasługi Fidela Castro dla wyzwolenia Kuby demokratyczne decyzje za czasów rządów Fidela Castro były sterowane przez niego i zatwierdzane przez kongres.

 

 

KOMENTARZE

 • @autor
  Niech Pan nie będzie śmieszny.

  Z tajnych służb itepe itede, wycieka tylko to, co jest im na rękę.
  Pan Assange to tylko klasyczny "słup".
 • @
  Potwierdzam, że właśnie Ekwador jest Państwem, które się obudziło. Prezydenta, który za tym stoi usiłowano obalić, o mały włos by im się to udało ale dzięki szczęśliwemu zbiegowi wydarzeń facet ocalał i prowadzi Ekwador w kierunku wolności, niezależności gospodarczej i sprawiedliwości społecznej...
 • Wpuszczenie ...
  ...tego delikwenta do Ekwadoru?
  Ja bym się zastanowił co najmniej dwa razy.
  Ujawnione przez niego "tajne" dokumenty to coś w rodzaju wpuszczenia kury na stołówkę po sytym obiedzie.
  Główne dania zostały pożarte a okruchem każdy leming się zadowoli.
  Nie zdziwiło by mnie gdyby ten "namiestnik prawdy utajnionej" był lisem farbowanym.
 • Większość komentarzy to prywatne i bezmyślne wyzwiska
  Oczywiście wiem, że dzieci też się tutaj zawieruszają, ale przerażony jestem o zbydlęciałym poziomie wpisów tutaj. Czy wy nie chodzicie do szkoły? Gdzie logiczne myślenie, angielski i przede wszystkim gdzie wasza przyzwoitość??.
  Szkoła, kościół, rodzice - nikt was nie nauczył przyzwoitej debaty?
  Jakby artykuł był o jednym z moich głównych tematów jak PEM, shale gas, DB to by "rerak", "nonscolar", "Roots" dostali już wiecznego bana za brak poglądów i nazewnictwo.

  Wikileaks broni się sama. Film wideo, który zamieściłem oglądnęło już prawie 13 milionów osób. Wpisy na temat tego historycznego dokumentu pokazują jak ważny był on dla całego świata. Popatrzcie na youtube jak ludzie normalnie wychowani komentują

  Polskie dokumenty można było prawie 2 lata 'oglądać na Wikileaks. Każdy mógł sobie wyrobić opinię jak tajne depesze zmieniły świat mediów. Wstawiłem tutaj, gdyż widea mają charakter wojskowy. Właściwie dział Media Watch pasowałby lepiej.

  Polecane linki:

  http://wikileaks.ch/tag/PL_0.html

  Polskie depesze można jeszcze szybciutko ściągnąć, po paru sekundach włącza się Apel Wikileaks o pomoc.

  http://pl.indymedia.org/xx/2010/12/52595.shtml?comments=true
 • @adevo 13:57:29
  Może szklaneczkę zimnej wody ??:)
  Chcesz mi bana dać za moje niedowierzanie w tego człowieka ?
  Hahaha...
  Mam tylko jedną prośbę...czytaj ze zrozumieniem a później banuj!
  Nie skomentowałem żadnego dokumentu ani żadnego filmu , których tak bronisz.
  Zbydlęciała to jest to jest natura człowieka , który nie toleruje innych poglądów niż swoje.
  Dla Twego spokoju duszy mogę napisać iż będę omijał szerokim łukiem tegoż bloga.
  Pozdrawiam.
 • @Roots 14:54:34 Dziękuję za uwagę i cześć!!!
  DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ I CZEŚĆ!!!

  Assange zasługuje na szczególną pomoc. To on pokazał światu umowność, dowolność, zakłamanie zachodnich mediów. Nie podałem jego życiorysu, oczywiście notka była by lepsza, ale o wiele dłuższa z jego kolejami życia. Aby dotrzeć do prawdziwego wariantu jego biografii trzeba się zapoznać z protestami Assange odnośnie życiorysu wydanego bez jego pozwolenia w Niemczech i w Anglii.

  Jego pełna przygód droga życia jest faktycznie warta analizy i publikacji. Ja tego nie zrobiłem, gdyż nie znalazłem na szybkiego wiarygodnego dokumentu. Assange: faktów w wydanej biografii nie sprawdziłem i nie mogę potwierdzić. Można zaufać po części dyskusjom w Wikipedii wokół tego tematu:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

  Assange nie otrzymał żadnej pomocy ze strony swojej ojczyzny - Australii, stał się niewygodny dla produkujących kłamstwa mediów, dla interesów USA, oraz dla swoich wrogów np. z Niemiec. Tak, tak głównym współpracownikiem Assange'a był Niemiec Daniel Domscheit-Berg, który go zdradził, a Assange go wywalił z organizacji.

  To DD-B jest osobą w pełni nieprzejrzystą. Fakty pokazują, co to za typ przykleił się do organizacji Assange'a, ale to już inna sprawa. Mottem wobec takiego typu gnoi od których trudno się uwolnić jest od samego początku zostawiać gówno we właściwym miejscu, w toalecie.
 • @adevo 13:57:29
  Nic nie jest wieczne.
  Poza tym, który jest.
 • @nonscolar 16:57:36
  Fajna aluzja :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY