Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2768 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Kłamstwa mają krótkie nogi i długie nosy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Telewizja TRWAM. Finansowanie - wyszło szydło z worka. Wszyscy kłamią? Naprawdę wszyscy? Jan Dworak Przewodniczący KRRiT odpowiada na pytanie, dlaczego nie przyznano koncesji Telewizji Trwam.

…"Decyzję Dr018 z 2012 roku o odmowie koncesji na Multipleksie 1 dla telewizji cyfrowej naziemnej w standardzie DVB-T dla telewizji TRWAM do dzisiaj KRRiT nie ma prawa opublikować na swojej stronie internetowej, gdyż istnieje zastrzeżenie informacji ekonomiczno-finansowej przez Fundację Lux Veritatis."

 
Zdjęcia klauzuli tajemnicy finansowej przedsiębiorstwa Lux Veritatis ojciec Rydzyk w dalszym ciągu nie pozwala.
 
Jak już pisałem
 
"…Widać, Ojciec Rydzyk nie bierze własnych widzów i słuchaczy na poważnie. Dlaczego ukrywa przed własnymi zwolennikami sprawozdanie finansowe? Kochajmy się jak bracia, ale liczmy się jak żydzi. Finanse to nie wiara w Boga, tu nic nie trzeba wierzyć tylko popatrzeć i pododawać jedno do drugiego.."
 
 
Było, więc tylko kwestią czasu, by "tajemnica" zdeponowana u wrogów, do jakich na pewno zalicza się zarząd KRRiT ujrzała światło dzienne dla wszystkich, podrzucona nieślepym, którzy nie zamykają oczu.
 
Cytuję:
 
Decyzja odmowna w sprawie przyznania miejsca na 1 multipleksie cyfrowym dla TV TRWAM wiąże się z brakiem zdolności finansowej nadawcy Lux Veritatis do prowadzenia nadawania na platformie cyfrowej.

 Przecież już wiadomo, o co chodzi.
Sytuacja finansowa Lux Veritatis jest dobra, ponieważ dostała ona znaczącą darowiznę od zakonu Redemptorystów.

Ale żeby uniknąć płacenia podatków związanych z tą darowizną zaksięgowali to, jako pożyczkę. A w takim ujęciu ich zdolności finansowe są marne. Bo wychodzi na to, że muszą pożyczkę zwrócić a dochody mają nieduże.

Sami to wymyślili.


Teraz udają prześladowanych i liczą, że naciski polityczne coś zmienią.
 

WOJTEK24 94030 | 28.06.2012 17:32

KOMENTARZE

 • No i już wiadomo kim jesteś!
  Nie chce mi się nawet czepiać spraw merytorycznych (majątek Lux Veritatis jest wielokrotnie większy niż innych stacyjek, które dostały koncesje) ale sam fakt ataku na nierządowe (wolne) media jest kompromitacją!!!
 • pocztax
  Inicjatywa Demokracji Bezpośredniej, tak tylko ciekawe dla kogo ma być ta demokracja?
 • .
  Ciapek pisze o sobie tak: Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Bezpośredniej w Polsce...

  Heh.. A Zgodnie z prawem zadna stacja utrzymywana z dobrowolnych wpłat słuchaczy nie ma prawa otrzymać darmowego miejsca na multipleksie.

  Takie było uzasadnienie prawników KRRiT, z którym zgodzil się sąd.
  A ciapek co wypisuje? Jak widac ggy spodnie opadają, kazdy musi pokazać co tam skrywał przed publicznością.
 • noo
  ...aleś się spultoł bojkom...to ,że istnieje zastrzeżenie informacji to nie znaczy że to jest kłamstwo ...turoniu...według mojej wiedzy stan finansów lux veritatis jest ogólnie znany...
 • ..
  o. Dyrektor konsekwentnie od lat promuje państwo "" wrazliwe społecznie".

  to wymaga ogromnych pieniędzy. ale podatki niech płaca głupie owieczki- czyli barany!
 • uderz w stół a nożyce się odezwą
  OHV takie są zapisy w krrit że z stacja utrzymująca się z darowizn nie może się na multipleksie znajdować.

  Te przepisy zostały ustalone dawno temu i Rydzyk starając się o koncesje doskonale o tym wie tylko kręci sobie Pi ar cierpiętnicy katolickiej, oh jak mi szkoda paciorkowców.

  Niech się zainteresuję demokracją bezpośrednią, zbierze milion podpisów pod obywatelskim wnioskiem o zmianie zapisów w ustawie i ustawę o krrit zmieni.

  Po owocach ich poznacie.
 • @mnich zarazy 07:36:23
  Dla Ciebie też.
 • Odnośnie tytułu i zdjęcia Rydzyka
  Redakcja NE zdjęła zdjęcie Rydzyka w którym wpracowałem mu długi nos. To nędzna dyskryminacja, cenzura kulturalna karykatury Rydzyka.

  Po raz trzeci jestem z decyzją redakcji NE niezadowolony. Ponieważ mam jeszcze dla ludzi na NE coś do powiedzenia, pozostaję jeszcze trochę.

  W przyszłości będę tu wstawiał tylko kopie moich artykułów.
  Moją stroną główną, absolutnie niecenzurowaną pozostaje
  http://iddd.de/
  Poza tym będzie można niecenzurowane, oryginalne informacje o gazie łupkowym otrzymać na blogu
  http://bejda.iddd.de/

  O tym, że siedząca w jednym sejmie banda została wybrana przez elektroniczne oszustwo wyborcze i dlatego głosuje jednogłośnie przypomina blog
  http://umtsno.com/
 • @LosHelios 11:30:16; Gdyby te barany i owieczki otworzyły oczy:
  RM i Tv Trwam propaguje zniszczenie wody pitnej w Polsce przez to, że wpuszcza propagandę takich ludzi jak Jędryska z "Solidarnej Polski" i innych zwolenników trucia wód podziemnych w Polsce przy poszukiwaniu gazu łupkowego. O stawianych masztach śmierci, szczególnie na wieżach kościelnych- nadajnikach mikrofal też nigdy nie pozwalał się opozycji wypowiadać w RM, itd. Przyznaję parę razy wpuścił informacje antyatomową na fora RM.
  JA NIE ZWALCZAM MEDIÓW RYDZYKA!
  Tylko swoją manipulacją byle tylko nie płacić podatku, to on sam się ugryzł we własny mały ogon.
  NIESTETY, JAK ON KŁAMIE TO SIĘ ON SAM ZWALCZA.
  Podałem informację, jaka jest w sieci.
  W sieci NIE MA w dalszym ciągu jego wniosku do KRRIT.

  Krytycy zapominają, że wiara dotyczy prawdy transcendentalnej. Tu na ziemi trzeba włączać myślenie własne o ile na to szare komórki pozwalają, gdy natężenie mikrofal od innych komórek spada.

  Dlatego moje artykuły:
  "Mikrofale i łupki-Ojcze Dyrektorze pomóż Polsce" (List Otwarty do Rydzyka)
  http://idb.nowyekran.pl/post/55217,mikrofale-i-lupki-ojcze-rydzyku-pomoz-polsce

  Oraz
  O telewizji cyfrowej i o programie INDECT
  http://idb.nowyekran.pl/post/60850,o-telewizji-cyfrowej-i-o-programie-indect

  "Niech się zainteresuję demokracją bezpośrednią, zbierze milion podpisów pod obywatelskim wnioskiem o zmianie zapisów w ustawie i ustawę o krrit zmieni."

  Tak, zgadzam się Rydzyk, PiS mają tyle owieczek, że mogliby faktycznie wprowadzić obywatelski projekt o nowelizacji ustawy o KRRiT!!!
  Oni tego nie robią by owieczki nie zrozumiały, że nawet w ramach aktualnych przepisów mają w stadzie olbrzymią siłę.

  Dlatego trzymają je tak jak wymagają ci, co sterują tymi kukiełkami by działania nie były skuteczne, by ludzie pozostawali owieczkami i baranami.
 • TV Trwam i RM
  uprawia oszustwo, a naiwnym sie to podoba.
 • @adevo 14:33:04
  pożyteczne marionetki,
  ojciec dyrektor i jaruś uratują Polskę

  Na kolana i do Torunia
  zaraz,
  czy do Częstochowy ?
  nie wiem, pogubiłem się.

  RM to kolejny wentyl socjotechniczny i odwracacz uwagi.

  a

  Nowy Ekran nie z chodzi na psy, bo nigdy nie wyszedł z budy.

  Patrz promocja twórczości gudzowatego litości !
 • @LosHelios 15:13:42
  "Patrz promocja twórczości gudzowatego litości !"
  Ja mogę sobie to wytłumaczyć tylko tym, że Gudzowaty ją finansuje.
  Jak pieniędzy od Gudzowatego nie ma to redaktorzy robią taką publikacją na SG bardzo złą reklamę całemu NE.
 • @rip LunarBird CLH 01:07:27; Rydzyk powinien Dworakowi podziękować za ochronę przed grzechem.
  Nigdzie nie piszę, że moje twierdzenie jest dowodem. Podaję przecież źródło informacji. Jest to komentarz niejakiego Wojtka. Widzę ten koment, jako nieoficjalną informację, która przeciekła, bo miała i musiała się wydostać z Komitetu RRiT by dodatkowo pokazać, że za zakazem Rydzyka upublicznienia źródeł finansowania koncesji na multipleksie, widać próbę oszustwa podatkowego. Dworak i KRRIT mu ten grzech swoją odmowną decyzją udaremnili. Widać Bóg czuwa nad Ojcem Rydzykiem by nie robił za dużo grzechów śmiertelnych.

  Dlatego Rydzyk powinien być panu Dworakowi raczej wdzięczny i mu podziękować.

  Ja uważam komentarz Wojtka za prawdopodobny i wiarygodny. Tylko Rydzyk może udowodnić, że jest to oszczerstwo, gdy pokaże swój plan finansowy na lat 10 jak wymagał tego wniosek na przyznanie koncesji.

  W rozdziale 100 milionów Euro znajduje się filmowe sprawozdanie z posiedzenia rady polecam wysłuchanie odpowiedzi Jana Dworaka tak od ok. 34 minuty. To brzmi jak błaganie o pozwolenie opublikowania planu finansowego fundacji Lux Veritatis na stronie KRRiT.

  http://idb.nowyekran.pl/post/60850,o-telewizji-cyfrowej-i-o-programie-indect#na

  Dlatego nie dziwię się, że taka informacja znalazła drogę też do zwolenników wolnych mediów. Ja nie jestem przeciwnikiem, ale świadomym i krytycznym zwolennikiem RM.

  Tylko nie powinni zarzynać Polski dodatkowymi, perfidnymi kłamstwami jak te o łupkach i o "czystej wodzie".
 • @adveo
  Ojciec Rydzyk nie ma żadnego obowiązku ujawniania tajemnicy finansowej i to jest zgodne z prawem obywateli w III RP. O ile wiem, jest to tajemnica handlowa-pisana czy nie pisana zasada i każdy ma do tego prawo, sądzę,że jest gdzieś zapisana w kodeksach prawa.

  Sprzedano w Polsce tyle fabryk i majątku przemysłowego z różnych przedsiębiorstw a także i gruntów ziemi ornej i placów...i nikt z Polaków się nie dowiedział za ile je sprzedano i pewnie nigdy się tego nie dowiemy, bo powszechnie obowiązuje tajemnica handlowa. Jak omerta- jest prawem mafii-i władza sama jest jak mafia i rządzi się wedle tego prawa. Chcąc nie chcąc musimy trzymać mordę w kuble. I nie wolno nam się spytać...
 • @Faber 11:43:23 Czego się Rydzyk naprawdę boi.
  Droga do społeczeństwa obywatelskiego niestety nie prowadzi przez Media Rydzykowe. Patrz, co robi PiS, co robi Rydzyk: ludzie mają spacerować. Dobre na niedzielę, ale nieskuteczne.

  A Polska ma jeszcze tak WSPANIAŁE prawo o referendach lokalnych. Niemcy takiego nie mają, Francuzi też nie mają. W całej Europie nie ma tak mocno usadowionego w konstytucji i prawie ustawodawczym referendum lokalnego. Ludzie mają lokalnie władzę ustawową, ale zamiast z niej korzystać, chodzą z transparentami po prośbie.

  Tego uczy hierarchia kościelna, a ludzie zapominają, że Polska to nie Watykan. Rydzyk i PiS uczą ludzi proszenia i demonstrowania pomimo, że mają najlepsze możliwości ludzi przekonywać do referendów lokalnych. Ale referendów lokalnych, demokracji bezpośredniej to Rydzyk się chyba więcej boi niż Tusk.
 • gwiazdki - dno
  Czy 1,4 to już jest dno?
  Mnie interesuje dno dna.
  Myśle, że dopiero poniżej 1 to będzie prawdziwe dno..
  W ocenie mojej dziennikarskiej uwagi, :) :)
 • @adveo
  Mnie ojciec Rydzyk nie interesuje, ale o fakt i prawo: czy ma prawo jak każdy obywatel do tajemnicy handlowej w biznesie. Radio Maryja dzięki datkom wiernych Polaków istnieje i jest to fakt biznesowy i spora liczba Polaków ma w tym interes, aby tak było nadal. TV Trwam nie oglądam, ale dlaczego nie ma prawa istnieć w medialnym biznesie i o to właśnie chodzi Polakom, którzy dali swoje głosy przez głosowanie na poczcie swoimi listami.

  Interes to interes. Dlaczego dyskryminuje się TV Trwam? Które ma takie samo prawo jak inne media do tego aby zaistnieć w multipleksie. I proszę się nie pytać czego się Rydzyk boi, to pytanie zadaj mu osobiście w Toruniu jak chcesz wiedzieć. Każdy kto stuka do bramy, będzie mu otworzona. I tak ma być... w naszej kochanej Polsce.Pozdrawiam. Faber.
 • @Faber 08:16:09 Rydzyk zrobił ludziom wodę z mózgu.
  "Każdy, kto stuka do bramy, będzie mu otworzona. I tak ma być... w naszej kochanej Polsce."

  Pleciesz. Ja stukałem, za mnie stukali w sprawie poszukiwań gazu z łupków i ochrony wody pitnej, wcześniej za mnie stukali, nawet w moim imieniu różne siostry zakonne, w sprawie nadajników na obiektach konsekrowanych, pan Kłoszewski pisał grube listy popatrz sobie - są znowu. Zdjąłem je na życzenie sióstr zakonnych na ponad 2 lata!

  http://iddd.de/umtsno/odpsejm/radioRMrydzyk.htm

  Nawet jak na prośbę prof. Dakowskiego miałem się włączyć do dyskusji na RM w unikalnych audycjach antyatomowych prof. Dakowskiego, które on wymodlił i odpokutował, to pomimo połączeń telefonicznych, wielokrotnych prób, na antenę się nie dostałem.
  Nawet profesor Kozłowski uważa propozycje dyskusji wśród różnych opcji katolickich dotyczących gazu łupkowego na forum RM i TV TRWAM za godne poparcia, zobacz sobie film tak od 10 minuty, pod koniec artykułu.

  http://idb.nowyekran.pl/post/58575,obrona-konieczna-w-sprawie-lupkow

  .."medialnym biznesie"..
  Tak to jest biznes, każda firma ma prawo walczyć o swój biznes jak uważa, że jest dyskryminowana, ale wara wciągać w biznes imię Boga nadaremno: "Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno."

  Rydzyk powinien zostawić Boga w spokoju i uczciwie walczyć biznesowo.
  Wiesz ten biznes lokalnie w Niemczech zamykają nawet takie firmy jak bardzo bogata RTL - tam gdzie telewizja naziemna się nie opłaca, bo jest za mało ludności, co powoduje za mało oglądalności i z tym za mało reklam do finansowania programu.

  Nawet w Niemczech nie ma ogólnoniemieckiej stacji religijnej naziemnej DVB-t.
  To jest po prostu jest za drogo, nawet bogatym organizacjom żydowskim.
  Dlatego i tak nie mógłby Rydzyk pokryć całej Polski stacjami DVB-t i dostępem do NAZIEMNEJ TV TRWAM, nawet gdyby dostał licencję!!!!

  To następny jego przekręt - oszustwo, gdyż on sprawia wrażenie, że mu chodzi o pokrycie stacjami całej Polski!

  Natomiast przez kabel, przez satelitę, przez Internet każdy Polak ma lub może mieć dostęp do TV TRWAM - jak chce, płatny, bezpłatny.
  Tych możliwości nikt Fundacji Lux NIE ZABIERA!

  Co tu dużo gadać, Rydzyk zrobił ludziom wodę z mózgu.
 • @rip LunarBird CLH 01:43:31
  Ja się tylko cieszę, że nie wstawiłem tego posta do kącika wielkiej dewotki. Ta by mi dała jeszcze gorsze lanie.

  Odnośnie plotek, to ja mam talent inaczej nazywany węchem. Potrafię rozróżniać prawdę od kłamstwa. W tym wypadku było to nietrudne.

  Poza tym, co warta jest DVB-t to mieliście okazję obserwować podczas Euro 2012. Szczególnie takie sporty jak piłka nożna pokazały, że rozdzielczość standardowa (SD) powoduje w ujęciu panoramicznym rozmycie numerów zawodników. Wynika to ze specyfiki standardu DVB-T. Ale to już inna historia. Może kiedyś napiszę o standardzie DVB-T2 jak Rydzyk dostanie DVB-T :))
 • @adveo
  Dla mnie ojciec Rydzyk nie jest wrogiem ani przeciwnikiem. Nie interesują mnie plotki ani medialne kłamstwa, widzę, że ciebie to bardzo interesuje...Mnie ksiądz Rydzyk nie robi wody z mózgu, bo ja mam swojego księdza proboszcza w mojej parafii i jak mam taką potrzebę, to idę i jeśli chciałby ze mną rozmawiać to rozmawiamy i jest OK. A jak nie to nie.Jeśli ktoś chce, to niech śledzi plotkarzy i plotkami się karmi. Ja nie chcę. I to koniec mojego komentowania na twoim blogu. Pozdrowienia jak najbardziej serdeczne.
 • @rip LunarBird CLH 01:44:42 składki na stocznię
  Dokumentacja finansowa Lux Veritatis przedstawiona w KRRIT jest na pewno znana konkurencji z biznesu Media. Tylko słuchacze Rydzyka pod wymówką on chroni swoją tajemnicę firmową nie wiedzą, jaka jest sytuacja. Z tego wynika, że "tajemnica firmowa" ma chronić Rydzyka nie przed biznesową konkurencją, ale przed własnymi klientami!

  Jakby zobaczyli, że składki ze zbiórki na ratunek Stoczni Gdańskiej zostały zaksięgowane, jako dochody firmy to pewnie ci z Gdańska zaczęliby bluzgać.
 • @rip LunarBird CLH 19:25:26 - Jemu chodzi o rzeź, o baraninę
  --Udowodnij, że konkurencja RM te dane zna, cwaniaku.--

  Jeśli Rydzyk od początku walki o multipleks rozgłasza, że licencje podostawały firmy bez kapitału i bez programu telewizyjnego. To musiał jakoś się o tym dowiedzieć.

  Widzisz, ja uważam, że Rydzyk dostanie licencję na DVB-t. Problem w tym, że to jest forma telewizji, która w Polsce będzie się słabo rozwijała - gdyż jest najdroższa w utrzymaniu.

  Potrzebne są stacje nadawcze, jak przy telefonii komórkowej. Różnica leży w tym, że abonamenci finansują usługi bezprzewodowe stacji nadawczych telefonii komórkowej swoimi opłatami.

  Natomiast przy DVB-t to oni nie muszą nic stale opłacać by odbierać programy DVB-t. Czy Polska ma na tyle potężny przemysł marketingowy, by utrzymać rozprowadzanie programów naziemnych - nie wiem, ale mam wątpliwości.

  Do dzisiaj po dziesięciu latach DVB-t w Niemczech wiadomo, że nie ma pełnego pokrycia, gdyż są okolice, które się nie kalkulują.
  Na satelicie masz 300 programów, w kablu możesz mieć to samo w całej Polsce!

  Natomiast DVB-t, zależnie od okolicy ma tylko około 15 -25 programów.
  Dlatego DVB-t dla Rydzyka jak dostanie on licencję to skończy się regionalnie, pewnie w okolicach Torunia.

  Chyba, że zmusi władzę do zmiany ustawy i finansowania TV Trwam z budżetu państwa.

  Przy poparciu jego stada to nie byłoby nic trudnego - potrzeba przecież "tylko" 100 000 głosów do projektu obywatelskiego zmiany ustawy o mediach.

  On mógłby to zrobić, ale nie chce zakutych własnoręcznie łbów prowadzić ku wyzwoleniu. Jemu chodzi o rzeź, o baraninę, o skórę i futra. O obdarcie ze skóry.
 • @rip LunarBird CLH 13:19:41 Jak rozwydrzone dzieci!
  Wypraszam sobie nazywać mnie wrogiem Ojca Dyrektora Rydzyka, wrogiem wolnych mediów, wrogiem wolności słowa, wrogiem TV TRWAM, czy wrogiem RM. Wiele moich artykułów zostało przez portal Wolne Media udostępnione innym grupom internautów, nawet w Radiu Maryja został odczytany jeden z moich referatów (także bez pytania się mnie o zgodę)

  Ja teraz rozumiem, dlaczego dzielne kobiety i jeden odważny aktywista, mnie prosiły, bym pisał do ojca Rydzyka i go popierał. Natomiast same bały się ujawnienia pozycji w hierarchii, czy nazwisk. Kobiety są w ogóle w hierarchii kościoła katolickiego i tak całkiem u dołu, nawet jak .. Nie chcę tego kończyć.

  Oczywiście one się pomyliły, gdyż Polacy w Polsce zwykle nie rozumieją, co to znaczy być przeciwko hierarchii, miałem, więc napisać UCZCIWY LIST do Rydzyka i go jednocześnie poprzeć.
  Niestety ludzie myślą, że ja siadam i piszę.
  Ja przede wszystkim staram się temat zgłębić.
  Okazało się po zgłębieniu tematu, że jest wręcz niemożliwe napisać uczciwie i być po stronie POLITYKI MEDIALNEJ ojca Dyrektora.
  Wybrałem w moich listach do Rydzyka uczciwość i fakty.
  Artykuł powyżej nie jest adresowany do ojca Dyrektora! To pomyłka.

  Napisałem tą notkę, by nie zapomnieć nieoficjalnych, ale bardzo prawdopodobnych przyczyn odmowy licencji. Już w pierwszej godzinie po publikacji jakiś dyżurny redaktor ukradł mi pomysł z długim nosem to znaczy zamienił zdjęcie karykatury Rydzyka na piękniutkie jak u góry. Zrobił to wchodząc na mojego bloga - nie chodzi nawet o SG.
  Teraz ty wyzywasz mnie regularnie od najgorszych, a przecież chodzi mi tylko o otworzenie oczu u biednych i prostych w rozumie.

  Jest mi po prostu żal o te stracone kilometry, tą straconą energię na marsze protestacyjne. Przecież te setki tysiące istot żywych, które wydeptują od miesięcy ulice miast i miasteczek, dysponuje prawami obywatelskimi- mogą być w masie przez te przywileje bardzo skuteczne w swoim protestach, mogą zrobić referendum, mogą spowodować zmianę ustawy –one MAJĄ TAKIE PRAWA, jako istoty boskie i obywatelskie.
  A one nic - chodzą i protestują nie jak istoty suwerenne, obywatelskie, ale jak stado owieczek i baranów.
  Dlatego nie widzę nic dobrego w naśladowaniu bezowocnych protestów z zagranicy, gdy się jeszcze dysponuje prawdziwymi narzędziami walki obywatelskiej.
  Te protesty organizowane są jakby ci ludzie mieli tak mało praw jak we Francji, Niemczech, czy Rosji lub USA. Tylko, że w Polsce oni wg Konstytucji RP mają lepsze prawa ustawodawcze niż większość krajów zachodnich. Zamiast się skoncentrować na przeforsowaniu tego, co jest możliwe- ojciec Dyrektor ustawia ludzi na pozycji rozwydrzonych dzieci - "Bo inni mają, to my też chcemy"- tak potrafią żądać rozwydrzone dzieci, ale dorośli ludzie?
 • @rip LunarBird CLH 09:29:02
  Hej, wydaje mi się, że nie posuwamy się do przodu.
  Przekręcasz.
  Rydzyk ma władzę nad ponad 100 000-cami Polaków. Jak on by zaapelował - róbcie obywatelską ustawę o Radiu i Telewizji, lub by zaapelował - podpisujcie moją ustawę o KRRiT to by mu wierni i niewierni podpisali. Są takie przepisy w Konstytucji itd.
  Powiedziałby Rydzyk: róbcie referendum lokalne z zakazem przepływu prądu do stacji nadających telewizję naziemną to by mu ludzie w danej okolicy takie referendum zrobili i wygrali.
  To jest władza, to jest wpływ.
  Tym sposobem mógłby drogą polityczną wycisnąć zgodę na DVB-t, własnymi siłami, na podstawie aktualnych przepisów i ustaw.

  Niestety Rydzyk nie wykorzystuje swojej władzy nad ludźmi by legalnie ludziom pokazać prawdziwą bezkonfliktową drogę polityczną, by ich dowartościować, jako podmioty Polski, zamiast tego puszcza wiernych na pochody marketingowe PiS-u. Ja swoją ocenę, co o takiej strategii sądzę już dałem. Nie chcę się powtarzać.

  Odnośnie Twojej oceny czy jestem religijny, czy jestem katolikiem to mam swoje wątpliwości. Nie dla Ciebie taka ocena!

  Mojego fiuta nie widziałeś i nie zobaczysz.
 • Wyniki konsultacji dotyczące multipleksu pierwszego (MUX-1)
  http://www.krrit.gov.pl/dla-mediow-i-analitykow/aktualnosci/news,738,wyniki-konsultacji-dotyczace-multipleksu-pierwszego-mux-1.html
  Tagi: wyniki konsultacje multipleks
  31.07.2012
  Prezentujemy wyniki konsultacji w sprawie możliwości umieszczenia 4 programów telewizyjnych w sygnale multipleksu pierwszego (MUX-1), które ogłosiła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Konsultacje przeprowadzono w terminie od 30 marca 2012 roku do 2 lipca 2012 roku.

  Cel konsultacji

  Celem konsultacji było poznanie opinii odbiorców i uczestników rynku mediów elektronicznych w sprawie uzupełnienia oferty programowej w naziemnej telewizji cyfrowej. Uczestnicy konsultacji zostali poproszeni o udzielenie odpowiedzi na trzy pytania.

  1. Jakie programy w najpełniejszy sposób mogą uzupełnić ofertę programową w naziemnej telewizji cyfrowej?

  2. Które podmioty są zainteresowane wzięciem udziału w konkursie i jaką ofertę programową mają zamiar przedstawić?

  3. Czy istnieje zainteresowanie rynku umieszczeniem programów telewizyjnych w standardzie wysokiej rozdzielczości (HD TV)?

  Wyniki konsultacji

  W ramach konsultacji nadesłano 4942 stanowiska, w tym 3392 maile i 1551 listów pocztą tradycyjną. Po terminie konsultacji wpłynęło sześćdziesiąt stanowisk. Sto osiemdziesiąt osiem maili powtarzało się, treść siedemdziesięciu ośmiu nie dotyczyła tematu konsultacji lub były puste.

  Zapraszamy do zapoznania się z raportem przygotowanym przez Departament Regulacji i Departament Prezydialny KRRiT:
  http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/konsultacje/wyniki-konsultacji-mux1.pdf

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY