Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Wybory fałszowane informatyką

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

14 wrzesień 2012 r. Wybory są fałszowane informatyką od roku 2004 r. Prośby, duży ruch na stronie Protestu Wyborczego umtsno.com, wskazuje na zapotrzebowanie moich czytelników oceny informacji o raporcie

"EKSPERCI ALARMUJĄ PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA MOŻE BYĆ UZALEŻNIONA OD ROSYJSKICH SERWERÓW" opublikowanego 4 września na blogu Adriana Gąbki, dziennikarza telewizji internetowej Superstacja pod tytułem: Wybory zostały sfałszowane przez Rosjan? PiS żąda wyjaśnień.

 
powiększenie przez puknięcie

 

Cieszę się, że istnieje duże zainteresowanie moim Protestem Wyborczym z roku 2011. Ludzie pomalutku zaczynają sobie uświadamiać, konsekwencje z funkcjonowania lewego systemu wyborczego oraz zaczynają wierzyć, że coś nie było i nie jest w porządku z elektronicznym systemem wyborczym w Polsce. Istnieje gotowość do radykalnych zmian w systemie wyborczym.

W roku 2011 do Polski przyjechała delegacja egipska by poznać system wyborczy w Polsce. Egipcjanie po obserwacjach wyborów w Polsce i zakończeniu serii swoich wyborów w styczniu 2012 zaczęli podliczać głosy oddane w wyborach  ręcznie, skończyli je liczyć dopiero w czerwcu 2012, ale podliczyli je właściwie! 70 procentowa przewaga partii muzułmańskich, wydaje się być zgodna z przekonaniami większości wyborczej w Egipcie.
 
Ja osobiście nie kwestionowałem ważności wyborów, chciałem tylko sprawdzić, czy ręczne podliczenia z oryginalnych protokołów wyborczych zgadzają się z wyliczeniami oprogramowania wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej. Okazało się, że utrzymywanie przez wielu internautów, że można sprawdzić jak się poprosi, jest kłamstwem, gdyż praktycznie jak poszedłem "po prośbie" do PKW to polecili mi skarżyć w Sądzie Najwyższym.
 
Zaskarżyłem też w Prokuraturze Generalnej i w Trybunale Praw Człowieka. Dostałem z każdej instancji kontrolnej w rezultacie odmowę sprawdzenia wyników wyborów. Nasuwa się jeden logiczny wniosek: grupa trzymająca władzę nie pozwala sprawdzać, gdyż wybory są oszukane, a ta banda boi się, że prawda wyjdzie na jaw i nie pozwala sprawdzić ręcznie wyborów!
 
Nawet wizualizacja wyborów w Internecie jest tak skonstruowana by nie można było wyników ze stron internetowych wprowadzać w program kalkulacyjny typu Microsoft Excel i na tej podstawie analizować wyniki wyborów, w aspekcie odstępstw od normalnego rozkładu głosowania wg krzywej Gaussa.
 
Sprawdzalność wizualizacji wyników wyborów firmy Dituel to pic na wodę!!
 
Samemu nie można nic sprawdzić, a możliwości przeglądu oryginalnych protokołów też mi nie dano, dlatego uważam wyniki wyborów za wielki przekręt i popieram wszelkie próby wyjaśnień.
 
Pragnę jednak zwrócić uwagę, że pan Kraczkowski nie podał jeszcze żadnego dowodu, który by popierał tezy o rosyjskiej kontroli wyborów w Polsce w roku 2011. Jemu podrzucony raport podpisany jest anonimowo"Zespół do spraw monitoringu wyborów", profesor, którego nazwisko wymienia Kraczkowski zmarł właśnie i nie może ani niczego potwierdzić ani zaprzeczyć. Pozostaje sprawdzanie podanych przez Kraczkowskiego faktów:
 

Ani ATM S.A. ani GTS Polska Internet Partners Internet Technologies nie miały podczas wyborów 2011 nic wspólnego z rosyjskimi pieniędzmi. Jest to dobrze widoczne na stronach tych firm lub sumarycznie w opracowaniu hasła na Wikipedii.

 
Cytuję  za  pl.wikipedia.org/
" Po przekształceniu w 1989 r. TTM Sp. z o.o. w Przedsiębiorstwo Produkcyjne ATM (PP ATM.Sp. z o.o.), firma nadal zajmowała się elektroniką lotniczą ( obecnie, jako ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o. firma nadal działa w branży związanej z elektroniką lotniczą). W 1991 r., PP ATM.Sp. z o.o. założyło Dział Zaawansowanych Systemów Komputerowych.
W 1993 roku, pod marką IKP (Internet Komercyjny w Polsce) – jako pierwsze polskie prywatne przedsiębiorstwo PP ATM oferował komercyjny dostęp do Internetu, a od roku 1998 działało już jako osobne przedsiębiorstwo pod firmą AToM S.A.. Po fuzji z Internet Technologies część telekomunikacyjna była znana jako Internet Partners.

W 1999 r. Internet Partners został sprzedany amerykańskiemu operatorowi Global TeleSystems, który kontynuował działalność przedsiębiorstwo pod firmą Internet Partners GTS. Obecnie przedsiębiorstwo połączyło się z operatorem Energis Polska. Przedsiębiorstwo Energis Polska GTS Internet Partners jest obecnie ciałem zupełnie niezależnym od spółki-matki."

Wycinek ze strony GTS:

Zespół do spraw monitoringu wyborów.

Może jest to związane z tym, że raport nie został opublikowany w całości i fachowe, istotne propozycje są na innych stronach, ale bardzo dla mnie jest dziwne, że ten Zespół nie domaga się protokołów ruchu z dnia wyborów!!! Monitoring sieci to nie to samo co zapis ruchu na serwerach PKW.

A dane kto tam wchodził i skąd dla odkrycia przestępstwa są najważniejsze!!!

Takie zapisy ma pewnie ABW. Patrz Raport kwartalny CERT.GOV.PL

Tych zapisów odmówiła mi PKW i miałem zamiar je zarządać przed SN jako dowód przestępstwa.

 

Ale te zapisy trzeba było maksymalnie miesiąc po wyborach udostępnić do kontroli. Teraz po upływie czasu powstał pewnie całkowicie nowy, fikcyjny protokół ruchu na serwerach PKW w dniu wyborów.

 

Sprawdzenie kodu oprogramowania przez "specjalistów" to za mało. Cały system oprogramowania powinien być ujawniony i traktowany jako "open source", by każdy zainteresowany, ze znajomością informatyki, mógł sobie sprawdzić kod źródłowy!!!

 

Fragmenty raportu nie podają na opublikowanych stronach żadnych szczegółów, propozycji wychodzących poza mój poziom wiedzy. A przecież to niby informatycy i profesorowie - znowu PIC na wodę?

 

Ta tajemnicza grupa nie domaga się sprawdzenia i podliczenia protokołów ręcznych z 41 okręgowych komisji wyborczych, PKW nie proponuje ani publikacji tych protokołów w Internecie ani nie zaprasza do osobistego sprawdzenia ich oryginalności.

Ja takim anonimom typu "Zespół" dlatego nie ufam, nawet jak piszą, że chodzi o rosyjskich agentów. Te szczucie agentami GAZPROMU jest mi szczególnie dobrze znane. Cierpi tylko polska ludność. [1]

Akcja "ruskie" serwery wygląda na akcję zaciemniającą.

To próba działań dezinformacyjnych na korzyść grup trzymających władzę przez oszukańczy system wyborczy,  to próba postawienia kropki. Uwaga PIS należy do systemu i jest opozycją pozorną!

 

Czyżby "specjaliści" chcieli zorganizować komisję, która nic nie znajdzie, gdyż skontroluje jak zwykle tak by nic nie znaleźć?

 Czekam na dowody poważności tych anonimów i sprawdzalność ich zarzutów.

Sam oświadczam, dla moich fanów, że nie mam z tą grupą nic wspólnego.

Nawiasem mówiąc, przecież to cyrk, jak wybrany przez oszustwo wyborcze minister ma kontrolować czy został legalnie wybrany, przecież to cyrk jak taki Kraczkowski  udaje, że chce podciąć gałęzie drzewka obfitości, które sam obskubuje.

mgr inż. Krzysztof Puzyna[1] Autentyczny opór ludności z Texasu, czy Pensylwanii - stany USA, czy demonstracje w British Columbia w Kanadzie, demonstracje we Francji, Niemczech są w Polsce i tylko w Polsce pokazywane jako wyrafinowana działalność GAZPROMU "sponsorującego" ruchy antyłupkowe w USA, Francji, Niemczech itd. Dla mnie to dowód jak rozpanoszyły się wpływy komórki CIA z ambasady USA w Warszawie.

Koniecznie trzeba przypominać film  stale cenzurowany na youtube: Economic Hitman - trzy sposoby na obalenie dyktatury.

 

KOMENTARZE

 • Fałszowano wybory, to są już fakty:
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/29733,falszowano-wybory-to-sa-juz-fakty

  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/588805,falszowano-wybory-parlamentarne-to-sa-juz-fakty%E2%80%A6.html

  http://marucha.wordpress.com/2011/10/10/falszowano-wybory-to-sa-juz-fakty%E2%80%A6/

  http://www.lubimy.pl/artykuly,blogi.newsweek.pl%7CTekst%7Cpolityka-polska%7C588805,falszowano-wybory-parlamentarne-to-sa-juz-fakty%E2%80%A6.html
 • Nie rozoumiem czemu teraz, rok po wybrach?
  Dlaczego nikt nie wsparł protestów KNP?
  czemu teraz o tym mówicie?
  Wybory są fałszowane od 89 roku, a Wy teraz otwieracie oczy?
 • No bez przesady
  "Nawet wizualizacja wyborów w Internecie jest tak skonstruowana by nie można było wyników ze stron internetowych wprowadzać w program kalkulacyjny typu Microsoft Excel i na tej podstawie analizować wyniki wyborów, w aspekcie odstępstw od normalnego rozkładu głosowania wg krzywej Gaussa.

  Sprawdzalność wizualizacji wyników wyborów firmy Dituel to pic na wodę!!"

  Danych nie da się pobrać wszystkich naraz, ale można po kolei: komisję za komisją. Jak komuś bardzo zależy to może zrobić sobie bota albo ręcznie sprawdzić wyrywkowo. Wyrywkowo tzn: sprawdzić czy sumy głosów z komisji w kilku powiatach się sumują do wyników powiatowych, potem można sprawdzić czy wyniki kilku okręgów pasują do sum z ich powiatów, a potem wystarczy posumować okręgi. Nie trzeba przecież sprawdzać wszystkiego, jak są machloje to by wyszło po tych kilku. Z resztą szczerze wątpię czy ktoś by wystawiał publicznie dane, które się nie agregują na wszystkich poziomach tak jak trzeba.
  Następnie wystarczy dorwać od kilku mężów zaufania wyniki z ich komisji i voila - sprawdzone. Nie wiem o co ta histeria.

  Jedyne w artykule z czym się zgadzam to to, że oprogramowanie używane do zbierania głosów powinno być open sourcowe
 • @prof.Rivell 00:29:25
  Dlatego przypominam, zadebiutowałem 28 października 2011 na NE artykułem "Jak oszukać w wyborach informatyką?"
  http://idb.nowyekran.pl/post/31534,jak-oszukac-w-wyborach-informatyka

  Na blogu http://umtsno.blogspot.de/
  U dołu z prawej strony umieściłem 27 linków do stron, które zajmowały się lub zajmują w dalszym ciągu tą tematyką :))
 • @mil 00:44:26
  Witaj, to trudny temat. Wyniki nie zgadzają się tu i tam z innych powodów. Ja jednak piszę, o czym innym o wynikach dla całej Polski - o manipulacji centralnej bazy danych.

  To znaczy wyniki się mogą wizualnie wszędzie zgadzać za jednym wyjątkiem - wyników zbiorczych końcowych 41 okręgów, decydujących o miejscach w Sejmie RP. Polecam
  "Wyjaśnienia do protestu 2011" http://umtsno.blogspot.de/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

  Dlatego trzeba by przeliczyć WSZYSTKIE głosy. Jak potrafisz napisać takiego bota, który się wklikuje w różne mapy i tam szuka ulic, obwodów, okręgów to jesteś mile widziany.

  Możesz zrobić karierę, gdyż nikt z programistów wypowiadających się w tym temacie takiego zadania nie był w stanie zrobić. Ja myślę, że się nie przyjrzałeś tym mapom, wykresom i tabelom. Byłaby to ogromna praca na miarę programu wyborczego. Spróbuj zacząć od komisji obwodowej na Helu:). Piszę o Helu, gdyż tam zauważyłem poprawkę wyników datowaną na styczeń, strona zmieniła następnie datę na oficjalną.
 • To wszystko wygląda na szwindel cyfrowo serwerowy
  a swoją drogą ten specjalista który ujawnił te serwery to chorował na serce jak podają na stronach, ale "umrzeć" na drugi dzień to nazwać to zbiegiem okoliczności byłoby nadużyciem chyba ? Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest niezwykle niskie.
 • Moim zdaniem nie ma mowy o oszustwie
  przecież wyniki zostały opublikowane na stronie pkw,
  wyniki z każdego lokalu wyborczego.
  w ostatnich wyborach sam byłem Mężem zaufania i pilnowałem wyborów.
  protokół został podpisany i wysłany.
  później na stronie PKW sprawdziłem wyniki z mojego lokalu i wszystko się zgadzało.
  Nie widzę możliwości gdzie mogłyby być sfałszowane wyniki.
  poza tym po co skanować protokoły ?? można wejść na dane z każdego lokalu w PKW zczytać dane i zsumować.
  to misja dla zapaleńców i całkowicie do wykonania w Internecie.

  Proszę mi wyjaśnić gdzie ewentualnie może być możliwość sfałszowania
 • demotywator , wnioski wyciągajcie sami
  ale to tylko demotywator
  http://demotywatory.pl/3921003/Oto-jak-wyglada-2-proc-dla-TVN24
 • @piosk 15:33:46 - Oszustwo poza poziomem świadomości.
  Niestety, to oszustwo jest poza poziomem świadomości zwykłych ludzi.

  Może jak ty napiszesz, że zrozumiałeś to odetchnę.
  Pełne wyjaśnienia i ilustracja - wszystko właściwie jest. "Wyjaśnienia do protestu 2011" http://umtsno.blogspot.de/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

  1. Na rysunku pokazuję 2 drogi do "skrzynki"- bazy danych: niebieską i czerwoną by pokazać, że to nie to samo coś wpisać i nie to samo coś wyczytać.
  Wpakowałeś z 30 762 931 głosów ok. 15 milionów, które zagłosowało regularnie i ich głosy zostały zabezpieczone regularnie, sprawdzone, zaprotokołowane przez takie osoby jak Ty osobiście. Wtedy masz gwarancję, że one weszły do skrzynki pod kontrolą, zaszyfrowane i niezmienione. To ta droga "niebieska"
  Ok? zgadasz się z tym?

  2. Teraz sprawa wyczytywania ze skrzynki. Droga czerwona. Otóż, pomimo, że głosy (informacja zerojedynkowa) idą jednym kablem, narysowałem dwie drogi. Chcę pokazać, że WYCZYTYWANIE nie następuje tymi samymi procedurami jak WCZYTYWANIE.

  Ze skrzynki WYCZYTYWANE są dane już bez Twojego udziału i bez procedur PKW. NIE MA TAKICH - sam to odkryłem !!! Głosy nie są zabezpieczane np. sumami kontrolnymi, tylko zabezpieczone jest dojście do tych serwerów - przez firmę ATM z Warszawy, Dituel i Net P.C z Gdańska na podstawie zasad tych firm.

  Zasadą tych firm może być np. tylko ludzie od Palikota mają dostęp do serwerów... Taka może być procedura.
  Lub taka:
  wyczytywanie danych następuje w ten sposób, że z każdych 10 głosów na PiS, następuje ofiara 1 głosu dla Partii Palikota.

  Te zasady, w jaki sposób są wyciągane dane ze skrzynki nie zostały przez PKW jawnie uchwalone, one są dowolne, gdyż o procedurach na poziomie wyciągania głosów z bazy danych - czyli z tej skrzynki, aby je podliczać i opracowywać nie było żadnych przepisów. Oprogramowanie jest NIEJAWNE !!!

  Nie było też kontroli przy serwerach ze strony PKW jak mi PKW raczyła poświadczyć.
  A więc mogła być manipulacja informatyczna lub przełączenie do innego serwera lub innego dysku twardego. Tym tłumaczę awarię strony PKW podczas wyborów i chwilową zmianę numerów IP - więcej w wyjaśnieniach.

  Zaproponowałem komisji podliczenie ręczne wyników z protokołów podpisanych, sprawdzonych z głosów wprowadzonych pod kontrolą do komputera - tych "niebieskich" i PORÓWNANIE ich z głosami ze "skrzynki" - wychodzących drogą czerwoną, czyli z serwera bazy danych obrabianych w oprogramowaniu Pixel Technology oraz Dituel i pokazywanymi na wydrukowanych protokołach oraz na stronach internetowych.

  Ta możliwość oszustwa istnieje przede wszystkim, gdyż
  1. Firma Dituel specjalnie nie podaje wyników wyborów w obwodach w programie kalkulacyjnym jak Excel - by nie można było porównać wyników z krzywą rozkładu normalnego.

  2. Człowiek nie jest w stanie ogarnąć 25 993 obwodów - sprawdzenie ręczne dla jednej osoby sprawdzającej 10 obwodów dziennie to ponad 12 lat pracy!! W systemie wizualizacji Dituel sprawdzenie rozkładu jest, więc niemożliwe.

  3. Niemożliwa była kontrola w okresie awarii. NIKT z PKW nie był przy tym. Mogła po prostu wystąpić zmiana dysku twardego z przygotowaną inną bazą danych. Więcej na stronie wyjaśnień do protestu.
  http://umtsno.blogspot.de/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

  Istnieją więc dwie drogi manipulacji danych jak używa się komputera:
  - manipulacja sprzętowa jak zamiana dysku twardego na przygotowany dysk z pożądanymi wynikami.
  - manipulacja informatyczna wyników na drodze manipulacji WYCZYTYWANIA z bazy danych.

  Obie drogi można zdemaskować, jak przeliczy się protokoły ręcznie :))
  Wydaje mi się, że przeliczenie 41 protokołów okręgowych dałoby pewność, że wszystko jest w porządku. Trzeba by je jednak popatrzyć osobiście i dotknąć dokumenty czy nie zostały na nowo poprawione. Po tak długim czasie ludzie zapominają wyniki i swoje podpisy..

  Pozdrawiam
  Krzysztof Puzyna

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY