Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
220 postów 2694 komentarze

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Agenci UE w Internecie, nastroje antyunijne.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ze strachu przed rosnącą nienawiścią wobec Unii, Parlament Europejski zamierza wydać ponad 2 miliony funtów na blokowanie debat z eurosceptykami przed i w trakcie przyszłorocznych wyborów przy pomocy specjalnie wyszkolonych trolli.

W Holandii od początku roku 2013 ośrodki akademickie, profesorowie przeprowadzają  akcje z podpisami by wymusić referendum o całkowitym wyjściu z Unii.

Holendrzy w referendum 02.06. 2005, podobnie jak i Francuzi29.05.2005 wypowiedzieli się negatywnie o projekcie konstytucji Unii Europejskiej. Wtedy projekt konstytucji europejskiej, unijni politycy przemianowali na Traktat z Lizbony, który został ratyfikowany przez śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

 

W roku 2005 tak pisałem http://iddd.de/idb1.htm

Tam gdzie volonté générale - wola ogółu jest szanowana, istnieje demokracja bezpośrednia.
Tam gdzie panuje demokracja bezpośrednia, istnieje prawda.
Jeśli prawda oparta jest na demokracji bezpośredniej, istnieje szansa dalszego rozwoju człowieka.

 

Holendrzy aktualnie instalują nowe serwery. Przed tygodniem mieli niszczycielską awarię. Chodzą niepotwierdzone informacje, że dane zniszczyły brukselskie służby specjalne. Holendrzy uruchamiają akcję z podpisami dla wyjścia z Unii na nowo.

 

UE to nie jest Europa mówią Brytyjczycy

Przed 3 tygodniami David Cameron zapowiedział, że także Brytyjczycy w roku 2017 zadecydują przez referendum o pozostaniu w Unii Europejskiej. Nigel Farage mówi:Unia to tylko bananowa republika z działem reklamowym.

 

Niemiecki wniosek o rozwiązanie Unii Europejskiej

Na stronie petycji parlamentu niemieckiego utworzono 27.01.2013  petycję o rozwiązaniu UE w Brukseli i przejściu do współpracy wolnych państw europejskich. (EU in Brüssel auflösen, zurück zur Kooperation der freien EWG-Staaten Europas)

Tak jakby ktoś przetłumaczył część AWN, autor petycji żąda od parlamentu wycofania się z wszelkich umów unijnych itd. Jak rozwiążą UE to Niemcy będą mówić, że to ich inicjatywa.. Pomimo że AWN wystartował 21 października 2012 roku.

Zobaczcie pomoc, którą otrzymuje inicjator niemieckiej petycji, pomimo że w rozwiązaniu niemieckim, petycja sygnatariuszom nic konkretnego nie umożliwia. W przypadku sukcesu petycji, gdy będzie pod nią wystarczająco dużo podpisów to nastąpi jej przedstawienie jaśnie parlamentowi niemieckiemu (dem Deutschen Bundestag) i odbędzie się debata na znany temat wśród parlamentarzystów, przy znanym stosunku sił. Ponieważ Eurosceptycy w Niemczech regularnie przegrywają, puszczanie takiego wniosku o rozwiązanie UE jest nabijaniem ludzi w butelkę. Tam ludzie jak w Polsce, praw suwerena faktycznie nie mają!

 

Brukselskie reakcje

Ze strachu przed rosnącą nienawiścią wobec Unii, Parlament Europejski zamierza wydać ponad 2 miliony £ na monitorowanie prasy oraz forów w poszukiwaniu debat z eurosceptykami przed i w trakcie przyszłorocznych wyborów. Moja uwaga: ma się to już odbywać z pieniędzy europejskich służb specjalnych.

telegraph.co.uk   z 3 lutego 2013 r. informuje, że Unia, aby zahamować wzrost wrogości przeciwko UE przed wyborami do parlamentu UE zaangażowała trolli internetowych, czyli agentów do robienia pozytywnej opinii o Unii.

 

Ataki na forum AKTU WOLI NARODU

Na forum AKTU WOLI NARODU  było w ostatnich trzech dniach bardzo gorąco:

nastąpiły wpisy zniechęcające do podpisywania petycji, ataki ad personam, próby kierowania dyskusji na innych gorące tematy, próby przeklęć modlitwami z Biblii miały hamować podpisy do AKTU WOLI NARODU.

 

AKT WOLI NARODU ustanawia również wyjście z Unii i to bez pytania parlamentu. Niewybrani demokratycznie biurokraci z Brukseli poczuli pewnie też w wypadku AWN zagrożenie i  odstawili z zaangażowanych podobnież 2000 internetowych agentów jedną ( może nawet 2) internetową mendę dla forum AWN. Trolle mają na tym forum za zadanie deprymować i odciągać od dyskusji tematycznej o odebraniu władzy rzekomym przedstawicielom.

 

Pierwsze 20 ataków na forum AWN to były ataki głównie ad personam. To najłatwiej, ale przy temacie demokracji bezpośredniej – też najtrudniej, gdyż w niej nie chodzi o pojedyncze osoby.

Teoretycznie radziłbym –niszczyć wpisy, niszczyć zdublowane Nicki i blokować trolli!

 

Niestety na tak słabo wyposażonym forum jak na petycjeonline.com nie ma narzędzia do blokowania internetowych mend. Więc nie było innej rady jak pracowicie usuwać wszystkie ich wpisy: gdyż każda wpisana negatywność nie na temat  jest niepotrzebna w dyskusji. Nie ma złudzeń, trollom nie chodzi o dyskusję tylko o jej blokadę.

 

Polecam stronę AWN

Polecajcie ją w waszym interesie.

http://www.petycjeonline.com/akt

KOMENTARZE

 • Doskonały artykuł
  Miałam o tym też napisać. Mało tego ja już obserwuje na NE jakieś nowe, dziwne nicki, których nigdy nie widziałam pod żadnymi postami, nie tylko u siebie, ale też u innych blogerów. Ciekawe, czy osoby zwerbowane do takiej "pracy" będą świadome dlaczego i za co im płacą. Bezapelacyjnie należy ich banować, blokować i opindalać równo, a także uświadamiać, a takich artykułów jak powyższy, należy w necie dać tysiące, aby dotarły do wszystkich ociężałych głów.

  Ludzie mają prawo wiedzieć jak działa system zniewolenia ludzkości i jak wyrzuca się pieniądze podatników w błoto dla opłacania ludzi o krzywym kręgosłupie, którzy dla mamony sprzedaliby własna matkę za krowę.
 • @Ranger 06:13:19
  ranger coraz bardziej widać jaka tu pełnisz rolę. Nie jestem pierwsza, która to widzi.
 • Slabo placa
  2 mln £ dla 2000 agentow wplywu w necie, to 1000 £ na osobe. I dlaczego placa w £ a nie w € ?
 • @katerina404 07:13:50
  Ranger wstawił powyżej swoje zdjęcie i prawdziwą nazwę. Rangery po prostu nie mają imienia i nazwiska tylko nazwy:-)
 • Autor...
  Dzięki za ten artykuł, bo napawa on opytmizmem:-)
 • O globalizacji
  http://pokolenieapokalipsy.nowyekran.pl/post/85061,car-wladimir-i-neoimperializm-rosyjski-rzecz-o-powszechnej-globalizacji
 • @Ranger 06:13:19
  o, odwiedzają Cię ?
 • Szach Mat dla Ludzkości
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189709&temat=202193
 • Na naszym forum też są trolle
  Tu spotkałem sie z paroma trolami wystarczy poczytać opinnei
  Ranger jest takim TROLLEM pro żydowskim ANTYPOLSKIM GNOJEM
 • @gosc hotelowy 09:55:23
  Witaj, to są dane z gazety angielskiej. Możesz sobie przeliczyć na Euro lub PLN.
 • @Logic 16:07:07
  >Nie wiem czy zdaje sobie pan/pani (po zdjeciu ciezko rozpoznac) sprawe, >natomiast troll to zupelnie cos innego. Jest to osoba ktora, krotko >mowiac, wkurza lub wprowadza ludzi w blad, dla zabawy. Prosze nie mylic pojec.

  Ty jesteś takim Trollem, widzisz na moim blogu pisze się pismem polskim tak jak stoi w nagłówku bloga. Dlatego banuję Ciebie, aż się nauczysz pisać po polsku.

  Tu ktoś na nE ukuł na trolli polską nazwę: menda internetowa. Jak wiesz mendy swędzą, nie jest to zabawne. Twoja definicja odpowiada zawężonej świadomości psychopaty.
 • @Ranger 16:14:52 - Ban za brak polskiego pisma!
  Widzę ty też nie nauczyłeś się włączać polskich "ogonków", a trujesz jakbyś coś umiał. Ban za brak polskiego pisma!
  Zamelduj się na pw, gdy zaczniesz używać polskiego pisma :)
 • @gosc hotelowy 09:55:23
  Teraz widzę - ty też nie wiesz, co to polskie znaczki?
  Też proszę na pw. dać znać, kiedy Ci przejdzie te antypolskie zachowanie i zrozumiesz, że w dzisiejszej sytuacji brak polskich znaków diakrytycznych, kaleczenie polskiego pisma nie jest patriotyczne. Wtedy wartości merytoryczne schodzą na plan dalszy.
  Tu dla wszystkich podaję jeszcze raz stronę gdzie myśmy wspólnie ten temat wystarczająco dobrze omówiliśmy: zaczyna się moją odpowiedzią tu

  http://ryszard.opara.nowyekran.pl/post/85275,stop-basta#comment_736413

  Niestety muszę napisać, dzisiaj strona R. Opary "Stop-Basta" wchodzi wyjątkowo pomału. Znowu "awaria"?
 • @adevo 16:45:05
  Za art 5, ale z polskimi znakami to przesada.
  To zaczyna przypominac forme nad trescia.

  Oczekujesz, ze na przyklad ja uzywajaca za granica kompa bede za kazdym razem zamieniala znaki na polskie?
  Czy wiesz ile czasu pochlania pojedyncze zmienianie znakow na polskie?
  A moze jest jakas metoda, o ktorej nie wiem?

  Tak ta strona wchodzi dzis slimaczo, wiec nie czytalam.
 • @katerina404 05:55:24
  >dziwne Nicki
  Witam,
  poczekamy, zobaczymy.
  Po części, przypuszczam, że to są czujki z circowatej nory. Tam jest ich tak dużo, że nie dla wszystkich jest w norze miejsce, wyłażą więc już w dzień. Wstydzą się wobec innych i dlatego odwiedzają nE pod nowymi Nickami.
 • @adevo 17:18:58
  Pan jest winien za to trollowanie tego "pseudo-mądrego" Rangera, bo Pan go nie usuwa, a on nie tylko denerwuje poważnie myślących, to się cieszy, że innym czas kradnie!
  W obronie poważnych blogerów i komentatorów to Pański obowiązek likwidować z drogi śmiecie, bo nikt inny ich za Pana nie zamiecie!
  Pozdrawiam.
 • @F.Krzysiak 18:05:43
  Witam Panie Krzysiak,
  przecież został zbanowany - czyli nie ma możliwości wpisywania więcej swoich komentarzy, aż do odwołania.
  Pozdrawiam:)

  PS.
  Nie mogę wycinać mu komentarzy, gdy ktoś niezbanowany odpowiedział na jego wpis. Wtedy byłby taki wpis nieczytelny i niezrozumiały. Np. Ranger po moim wpisie poprawił swój artykuł, bez podziękowania, bez komentarza. Teraz jego artykuł wygląda o wiele lepiej, ale mój komentarz u niego wygląda głupio, gdyż bez wyraźnych podstaw do krytyki. Taka kultura lub faktycznie jest trollem.
 • @adevo 18:07:32
  Korzystam z korektory na Open Office, ale to niewiele daje.

  Mieszkam w Norwegii ponad 20 lat i powiem ci, ze na norweskich portalach nikt nie robi z Norwegow mieszkajacych za granica podejrzanych typow tylko dlatego, ze nie pisza Æ, lecz AE!

  Taki patriotyzm 'literowkowy' do niczego dobrego nie prowadzi, lecz tworzy niepotrzebne podzialy na tych uber Polakow i innych!

  Nie jestem uber i nie mam zamiaru byc!

  Powiem ci jeszcze jedno, jak moj wujek, ktory z Armia Andersa wyladowal w Angii i po dziesiecioleciach przyjechal do Polski, to choc lamal polszczyzne NIKT z nas nie zwracal mu uwagi, ze nie mowi gramatycznie, nikt z nas nie oskarzal go o nie bycie patriota...

  Czy myslisz, ze wszyscy co pisza polskimi znakami to patrioci?
  Czy Michnik to patriota?
 • @Bara-bar 18:45:16
  Jak nauczysz się pisać literami z polskimi ogonkami to będziesz widzieć okaleczanie polskiego alfabetu inaczej. Teraz masz bana.
 • @adevo 18:59:24 antypolskie trolle
  Mam nadzieję, że wszystkie antypolskie trolle, zrozumiały, że na moim blogu dają mi tylko okazję do banowania. Gdybym był Pluszakiem to bym ich kasował na całym nE. Dziwi mnie ta tolerancja na portalu z założenia patriotycznym.
 • @Averager 19:59:03
  i tak z dyskusji nici - bo ważniejsze są są ogonki lub kreseczki - choć z drugiej strony zamiana między nimi jest banalnie łatwa. Ale jak zwykle to wina Żydów, albo PIS, albo PO - do wyboru, do koloru

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY