Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

100 organizacji zmielonych do jowów - to "demokracja Kukiza"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

List do Kukiza pokazuje los zaproszonej, ale niewygodnej dla JOW-ów organizacji S.O.S. Obecne na Sali BHP stowarzyszenia i organizacje miały być tłem dla celebryta Kukiza. Organizator NSZZ Solidarność podał symbolicznie nazwy 6 inicjatyw z tych 100.


25 marca 2013 03:21, Zbigniew  Żukowski.
Witam, nie mam nic przeciwko temu, aby ten list stał się publiczny - przecież to spotkanie miało być początkiem końca "łżych elit" - tymczasem wiele wskazuje, że znów będzie, jak zwykle- Platforma Obywatelska zostanie zamieniona na Platformę Oburzonych - oburzonych, że do tej pory nie dopuszczano ich do koryta.


Spotkanie w Gdańsku, 16 marca 2013 r. w sali BHP - "zrobiono wszystko" aby zabrakło delegatów środowiska Struktur Obywatelskiego Sprzeciwu.


 
Pan Paweł  Kukiz
 
Szanowny Panie
Piszę do  Pana, jako animator środowiska pn.  Struktury Obywatelskiego Sprzeciwu (S.O.S).
 
Z uwagi na fakt, że zarówno ja osobiście, jak i osoby wywodzące się z w/w środowiska:  S.O.S  braliśmy w minionych miesiącach i latach udział zarówno w akcji na rzecz JOW, jak również akcji: zmieleni - zawdzięczać możemy, iż około połowy lutego, Pan Janusz Sanocki  (jak napisał w Liście-Zaproszeniu: z upoważnienia Pana Przewodniczącego Piotra Dudy), przesłał na mój adres email (konkretnie ten, z którego do Pana piszę), zaproszenie, w którym napisał, aby wysłać mu listę osób z podaniem dokładnych danych osobowych, oraz dokładnych adresów pocztowych naszych delegatów.
 
Uczyniłem to w nadziei, że jest to propozycja poważna.
Najwidoczniej, albo Pan Janusz Sanocki, lub "ktoś" z grona organizatorów,  zajrzał na moje blogi ( zbzsos.bloog.pl  lub:  zbzukowski.bloog.pl)  i przeczytał tam, że zarówno ja, jak osoby związane z  S.O.S  apelują o udział w innej Inicjatywie, pod nazwą:  AKT  WOLI  NARODU.
 
W trakcie wymiany korespondencji pomiędzy mną, a Panem Januszem Sanockim,  najwidoczniej z powodu naszego udziału w propagowaniu w/w inicjatywy: AKT  WOLI  NARODU,  zaczęły się nagle pojawiać dziwne "zmiany" - koniec końców, okazało się na ok. 10 dni przed spotkaniem, że teraz należy już wskazać tylko jedną osobę (jej dane i adres Pan Janusz Sanocki miał przekazać organizatorom),  z którą nawiąże kontakt sekretarz Solidarności i dopiero wtedy należy wysłać listę delegatów - krótko pisząc - typowe mataczenie,  aby uniemożliwić udział naszej małej, bo cztero-osobowej delegacji w spotkaniu.
 
Zaproponowałem Panu Januszowi Sanockiemu moją gotowość, (gdy już wiadomo było, że albo nikt nie chce, lub "nie zdąży" z zaproszeniami dla naszej delegacji);  do połączenia się z Halą BHP za pomocą Skype-wideocall, lub poprzez takie same łącza na Facebooku (jesteśmy znajomymi na Facebooku).  
 
To samo zaproponowałem mojemu kuzynowi - Janowi Zolgrid Staniek, Koordynatorowi Regionalnemu JOW - ale dzień przed spotkaniem, napisał mi, że wprawdzie ma zaproszenie, ale z powodów osobistych nie będzie obecny, więc nie może mi służyć połączeniem wideocall.
 
Przynajmniej mi odpowiedział, czego nie można napisać na temat Pana Janusza Sanockiego.  Z pozycji ludzi, którzy chcą jedynie "dopchać" się do gremiów władzy, a nie pomóc Narodowi w odzyskaniu przez Niego, należnej Mu pozycji: Jedynego Suwerena nad Polską, było to działanie "nagrodzone sukcesem".
 
Nie znam  Pana udziału w organizowaniu spotkania, poza oczywiście oficjalnymi doniesieniami,  że obok Pana Piotra Dudy,  był Pan współorganizatorem,  nie wiem również, czy cokolwiek Pan wie o sytuacji, jaką powyżej opisałem.
 
Poniżej podaję link do tekstu, który "ktoś" przeczytał i na tej podstawie "zadziałał" tak, aby delegaci Struktur Obywatelskiego Sprzeciwu, nie mogli być obecni, na Spotkaniu "Platformy Oburzonych" - osobiście jest to dla mnie oburzające,  tym bardziej,  że ani ja osobiście, ani nikt z moich kolegów,  z środowiska S.O.S - nie zabiegaliśmy o taki udział!
 
Ale, skoro, otrzymaliśmy  zaproszenie, to proszę Pana, o jakieś stanowisko wobec opisanej powyżej, sytuacji.  Na stronie do mojego tekstu jest link do Inicjatywy pod nazwą: AKT  WOLI  NARODU
 
Osobiście do Pana apeluję, o uważne przeczytanie tekstu tej Inicjatywy (są tam pewne, merytoryczne mankamenty,  ale generalnie: w wyniku zebrania większości podpisów od naszych Rodaków,  nie istniałby już dłużej problem łżych "elit" i ich niszczycielskich praktyk...
 
 
Pozostaję w szczerej nadziei,  na odpowiedź od Pana
 
- Tampa, Floryda, dn. 17 Marca, 2013 r.
 
Zbigniew  Żukowski.
 
 

 Uwagi ogólne, przydatne dla zmiany ustrojowej (całość pod  DEMOKRACJA KULISTA)

 
Jedynie   DEMOKRACJA KULISTA   nie opiera się na hierarchii władzy  i  jest odporna  na  korupcję!
 
Apeluję, więc  NIE  GŁOSOWAĆ  na reprezentantów partii „demokracji bezpośredniej”, nie  głosować na Kukiza, „zmielonych” i „platformę oburzonych”,  czy na „solidarność obywatelską”.
 
Trwałe   zmiany spowoduje władanie wszystkich obywateli - DEMOKRACJA KULISTA-,  a  nie władza posłów w demokracji sejmowej.  Rozpowszechnienie  DK   leży w  interesie  każdego  Polaka.  Każdy chętny/a  powinien coś  zrobić dla AWN, podać adres   AKTU   WOLI   NARODU,  wydrukować notkę  itd. – każdy  według  własnych  możliwości.
 
                    Podpisz, rozpowszechniaj
                    AKT   WOLI   NARODU
                   petycjeonline.com/akt

KOMENTARZE

 • @Nathanel 03:32:52
  A kto powiedział że była to spontaniczna demonstracja? Kolejne wymyślone argumenty. Widzę, że rozkaz wydany.
 • @Skanderbeg 09:40:35
  ważne żebyś ty wiedział kto to taki ten suweren
 • ----- Pan Kukiz
  ------ a ja jestem ciekawa odpowiedzi !
 • JOW - BĘKART LOBBINGU KORPORACYJNEGO.
  Polecam jako dobre uzupełnienie:
  JOW - BĘKART LOBBINGU KORPORACYJNEGO.
  http://nikander.nowyekran.pl/post/89564,jow-bekart-lobbingu-korporacyjnego

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY