Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2765 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

100 organizacji zmielonych do jowów - to "demokracja Kukiza"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

List do Kukiza pokazuje los zaproszonej, ale niewygodnej dla JOW-ów organizacji S.O.S. Obecne na Sali BHP stowarzyszenia i organizacje miały być tłem dla celebryta Kukiza. Organizator NSZZ Solidarność podał symbolicznie nazwy 6 inicjatyw z tych 100.


25 marca 2013 03:21, Zbigniew  Żukowski.
Witam, nie mam nic przeciwko temu, aby ten list stał się publiczny - przecież to spotkanie miało być początkiem końca "łżych elit" - tymczasem wiele wskazuje, że znów będzie, jak zwykle- Platforma Obywatelska zostanie zamieniona na Platformę Oburzonych - oburzonych, że do tej pory nie dopuszczano ich do koryta.


Spotkanie w Gdańsku, 16 marca 2013 r. w sali BHP - "zrobiono wszystko" aby zabrakło delegatów środowiska Struktur Obywatelskiego Sprzeciwu.


 
Pan Paweł  Kukiz
 
Szanowny Panie
Piszę do  Pana, jako animator środowiska pn.  Struktury Obywatelskiego Sprzeciwu (S.O.S).
 
Z uwagi na fakt, że zarówno ja osobiście, jak i osoby wywodzące się z w/w środowiska:  S.O.S  braliśmy w minionych miesiącach i latach udział zarówno w akcji na rzecz JOW, jak również akcji: zmieleni - zawdzięczać możemy, iż około połowy lutego, Pan Janusz Sanocki  (jak napisał w Liście-Zaproszeniu: z upoważnienia Pana Przewodniczącego Piotra Dudy), przesłał na mój adres email (konkretnie ten, z którego do Pana piszę), zaproszenie, w którym napisał, aby wysłać mu listę osób z podaniem dokładnych danych osobowych, oraz dokładnych adresów pocztowych naszych delegatów.
 
Uczyniłem to w nadziei, że jest to propozycja poważna.
Najwidoczniej, albo Pan Janusz Sanocki, lub "ktoś" z grona organizatorów,  zajrzał na moje blogi ( zbzsos.bloog.pl  lub:  zbzukowski.bloog.pl)  i przeczytał tam, że zarówno ja, jak osoby związane z  S.O.S  apelują o udział w innej Inicjatywie, pod nazwą:  AKT  WOLI  NARODU.
 
W trakcie wymiany korespondencji pomiędzy mną, a Panem Januszem Sanockim,  najwidoczniej z powodu naszego udziału w propagowaniu w/w inicjatywy: AKT  WOLI  NARODU,  zaczęły się nagle pojawiać dziwne "zmiany" - koniec końców, okazało się na ok. 10 dni przed spotkaniem, że teraz należy już wskazać tylko jedną osobę (jej dane i adres Pan Janusz Sanocki miał przekazać organizatorom),  z którą nawiąże kontakt sekretarz Solidarności i dopiero wtedy należy wysłać listę delegatów - krótko pisząc - typowe mataczenie,  aby uniemożliwić udział naszej małej, bo cztero-osobowej delegacji w spotkaniu.
 
Zaproponowałem Panu Januszowi Sanockiemu moją gotowość, (gdy już wiadomo było, że albo nikt nie chce, lub "nie zdąży" z zaproszeniami dla naszej delegacji);  do połączenia się z Halą BHP za pomocą Skype-wideocall, lub poprzez takie same łącza na Facebooku (jesteśmy znajomymi na Facebooku).  
 
To samo zaproponowałem mojemu kuzynowi - Janowi Zolgrid Staniek, Koordynatorowi Regionalnemu JOW - ale dzień przed spotkaniem, napisał mi, że wprawdzie ma zaproszenie, ale z powodów osobistych nie będzie obecny, więc nie może mi służyć połączeniem wideocall.
 
Przynajmniej mi odpowiedział, czego nie można napisać na temat Pana Janusza Sanockiego.  Z pozycji ludzi, którzy chcą jedynie "dopchać" się do gremiów władzy, a nie pomóc Narodowi w odzyskaniu przez Niego, należnej Mu pozycji: Jedynego Suwerena nad Polską, było to działanie "nagrodzone sukcesem".
 
Nie znam  Pana udziału w organizowaniu spotkania, poza oczywiście oficjalnymi doniesieniami,  że obok Pana Piotra Dudy,  był Pan współorganizatorem,  nie wiem również, czy cokolwiek Pan wie o sytuacji, jaką powyżej opisałem.
 
Poniżej podaję link do tekstu, który "ktoś" przeczytał i na tej podstawie "zadziałał" tak, aby delegaci Struktur Obywatelskiego Sprzeciwu, nie mogli być obecni, na Spotkaniu "Platformy Oburzonych" - osobiście jest to dla mnie oburzające,  tym bardziej,  że ani ja osobiście, ani nikt z moich kolegów,  z środowiska S.O.S - nie zabiegaliśmy o taki udział!
 
Ale, skoro, otrzymaliśmy  zaproszenie, to proszę Pana, o jakieś stanowisko wobec opisanej powyżej, sytuacji.  Na stronie do mojego tekstu jest link do Inicjatywy pod nazwą: AKT  WOLI  NARODU
 
Osobiście do Pana apeluję, o uważne przeczytanie tekstu tej Inicjatywy (są tam pewne, merytoryczne mankamenty,  ale generalnie: w wyniku zebrania większości podpisów od naszych Rodaków,  nie istniałby już dłużej problem łżych "elit" i ich niszczycielskich praktyk...
 
 
Pozostaję w szczerej nadziei,  na odpowiedź od Pana
 
- Tampa, Floryda, dn. 17 Marca, 2013 r.
 
Zbigniew  Żukowski.
 
 

 Uwagi ogólne, przydatne dla zmiany ustrojowej (całość pod  DEMOKRACJA KULISTA)

 
Jedynie   DEMOKRACJA KULISTA   nie opiera się na hierarchii władzy  i  jest odporna  na  korupcję!
 
Apeluję, więc  NIE  GŁOSOWAĆ  na reprezentantów partii „demokracji bezpośredniej”, nie  głosować na Kukiza, „zmielonych” i „platformę oburzonych”,  czy na „solidarność obywatelską”.
 
Trwałe   zmiany spowoduje władanie wszystkich obywateli - DEMOKRACJA KULISTA-,  a  nie władza posłów w demokracji sejmowej.  Rozpowszechnienie  DK   leży w  interesie  każdego  Polaka.  Każdy chętny/a  powinien coś  zrobić dla AWN, podać adres   AKTU   WOLI   NARODU,  wydrukować notkę  itd. – każdy  według  własnych  możliwości.
 
                    Podpisz, rozpowszechniaj
                    AKT   WOLI   NARODU
                   petycjeonline.com/akt

KOMENTARZE

 • @Nathanel 03:32:52
  A kto powiedział że była to spontaniczna demonstracja? Kolejne wymyślone argumenty. Widzę, że rozkaz wydany.
 • @Skanderbeg 09:40:35
  ważne żebyś ty wiedział kto to taki ten suweren
 • ----- Pan Kukiz
  ------ a ja jestem ciekawa odpowiedzi !
 • JOW - BĘKART LOBBINGU KORPORACYJNEGO.
  Polecam jako dobre uzupełnienie:
  JOW - BĘKART LOBBINGU KORPORACYJNEGO.
  http://nikander.nowyekran.pl/post/89564,jow-bekart-lobbingu-korporacyjnego

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY