Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
208 postów 2420 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/1; Poznaj Niemcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11 listopada 2011r. polscy Patrioci maszerowali w Warszawie, wyzywani w mediach, przez ugrupowania lewicowe oraz przez sprowadzoną z Berlina lewicową bojówkę od polskich nazistów. W tym dniu niemiecka prokuratura generalna podała do wiadomości,

że zauważyła związek pomiędzy zamordowaniem policjantów w Heilbronn i licznymi zabójstwami Turków.

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/2

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/3

Powyższe i podobne meldunki pełne zgrozy są w Niemczech rozpowszechniane codziennie:

 
w Görlitzach (Zgorzelec) obrzucili polskich turystów kamieniami, w Magdeburgu odbyło się polowanie na Wietnamczyków, w Berlinie znowu poniszczyli nagrobki na żydowskim cmentarzu, w Schwerinie gangi młodzieżowe atakują murzynów, w Zittau (Żytawie) zaatakowano ośrodek wypoczynkowy, w którym przebywały na wczasach dzieci z Czarnobyla, w Pirnie zaatakowano obóz z uchodźcami, w Wittenberge Naziści wyrzucili przez balkon z 4 piętra 2 murzynów z Namibii, w Dresden (Dreźnie) pobili na śmierć murzyna z Mozambiku, w Bergerdorfie koło Hamburga podczas odsłonięcia pomnika, grupa zaproszonych z Polski kombatantów została spryskana gazem łzawiącym, a policjanci czekali, aż nazista skończy opryskiwać cały pierwszy rząd starych ludzi.
 
Polska pani konsul zamiast przerwać odsłonięcie pomnika i zatroszczyć się o polskich kombatantów, dzielnie wygłaszała jakby nigdy nic swoje przemówienie i odsłoniła pomnik.

 
 
Takie wiadomości są Polakom oszczędzane.
Od 4 listopada 2011 roku zbieram się by zacząć pisać o serii nazistowskich mordów podziemnej komórki z Zwickau - NSU i jakoś ręce mi opadają. Postaram się opisywać ten horror, w krótkich częściach, gdyż temat szybko wyczerpuje moje siły. Niestety w Polsce nikt dokładnie o tym nie pisze. Ja przynajmniej spróbuję.
 
Dzisiaj 6 maja 2013 roku, w poniedziałek rozpoczął się przed Sądem Apelacyjnym w Monachium z 2 tygodniowym opóźnieniem, proces przeciwko nazistowskiej grupie NSU oskarżonej o 8 morderstw na Turkach, morderstwo jednego Greka i jednej niemieckiej policjantki oraz o podłożenie bomby z gwoździami wycieczce żydowskiej, oraz liczne napady na banki.
 
Proces ten ma pokazać światu solidność niemieckiego wymiaru sprawiedliwości, niestety udowodni on niezmienność niemieckiego nazizmu.
 
Proces został po 2 zarzutach o stronniczość składu sędziowskiego na wniosek obrońców głównej oskarżonej Beate Zschäpe, przełożony na 14 maja 2013 r.
 
Gdy się okazało, że Sąd w pierwszej fazie nie przyznał mediom tureckim ani jednego miejsca na sali, dziennikarze tureccy odwołali się do Trybunału Konstytucyjnego Niemiec. Trybunał Konstytucyjny orzekł o prawie Turków do bezpośredniego udziału w procesie.

Prezydent Sądu Apelacyjnego Karl Huber rozdzielił wtedy miejsca na sali przez losowanie. 50 przedstawicieli mass mediów i 50 widzów zostało dopuszczonych do pierwszego dnia procesu.

KOMENTARZE

  • Byłem na Marszu Niepodległości 11 listopada 2011r
    Do dziś mam przed oczami jak k--wy uczące Polskie dzieci,przyprowadziły je pod pochód i kazały krzyczeć PRECZ Z FASZYSTAMI,KIEDY MY SKALDOWALIŚMY BÓG HONOR OJCZYZNA .

    DO DZIŚ STOI MI TEN OBRAZEK PRZED OCZAMI.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY