Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
208 postów 2411 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/1; Poznaj Niemcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11 listopada 2011r. polscy Patrioci maszerowali w Warszawie, wyzywani w mediach, przez ugrupowania lewicowe oraz przez sprowadzoną z Berlina lewicową bojówkę od polskich nazistów. W tym dniu niemiecka prokuratura generalna podała do wiadomości,

że zauważyła związek pomiędzy zamordowaniem policjantów w Heilbronn i licznymi zabójstwami Turków.

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/2

O mordach podziemnej nazistowskiej grupy NSU/3

Powyższe i podobne meldunki pełne zgrozy są w Niemczech rozpowszechniane codziennie:

 
w Görlitzach (Zgorzelec) obrzucili polskich turystów kamieniami, w Magdeburgu odbyło się polowanie na Wietnamczyków, w Berlinie znowu poniszczyli nagrobki na żydowskim cmentarzu, w Schwerinie gangi młodzieżowe atakują murzynów, w Zittau (Żytawie) zaatakowano ośrodek wypoczynkowy, w którym przebywały na wczasach dzieci z Czarnobyla, w Pirnie zaatakowano obóz z uchodźcami, w Wittenberge Naziści wyrzucili przez balkon z 4 piętra 2 murzynów z Namibii, w Dresden (Dreźnie) pobili na śmierć murzyna z Mozambiku, w Bergerdorfie koło Hamburga podczas odsłonięcia pomnika, grupa zaproszonych z Polski kombatantów została spryskana gazem łzawiącym, a policjanci czekali, aż nazista skończy opryskiwać cały pierwszy rząd starych ludzi.
 
Polska pani konsul zamiast przerwać odsłonięcie pomnika i zatroszczyć się o polskich kombatantów, dzielnie wygłaszała jakby nigdy nic swoje przemówienie i odsłoniła pomnik.

 
 
Takie wiadomości są Polakom oszczędzane.
Od 4 listopada 2011 roku zbieram się by zacząć pisać o serii nazistowskich mordów podziemnej komórki z Zwickau - NSU i jakoś ręce mi opadają. Postaram się opisywać ten horror, w krótkich częściach, gdyż temat szybko wyczerpuje moje siły. Niestety w Polsce nikt dokładnie o tym nie pisze. Ja przynajmniej spróbuję.
 
Dzisiaj 6 maja 2013 roku, w poniedziałek rozpoczął się przed Sądem Apelacyjnym w Monachium z 2 tygodniowym opóźnieniem, proces przeciwko nazistowskiej grupie NSU oskarżonej o 8 morderstw na Turkach, morderstwo jednego Greka i jednej niemieckiej policjantki oraz o podłożenie bomby z gwoździami wycieczce żydowskiej, oraz liczne napady na banki.
 
Proces ten ma pokazać światu solidność niemieckiego wymiaru sprawiedliwości, niestety udowodni on niezmienność niemieckiego nazizmu.
 
Proces został po 2 zarzutach o stronniczość składu sędziowskiego na wniosek obrońców głównej oskarżonej Beate Zschäpe, przełożony na 14 maja 2013 r.
 
Gdy się okazało, że Sąd w pierwszej fazie nie przyznał mediom tureckim ani jednego miejsca na sali, dziennikarze tureccy odwołali się do Trybunału Konstytucyjnego Niemiec. Trybunał Konstytucyjny orzekł o prawie Turków do bezpośredniego udziału w procesie.

Prezydent Sądu Apelacyjnego Karl Huber rozdzielił wtedy miejsca na sali przez losowanie. 50 przedstawicieli mass mediów i 50 widzów zostało dopuszczonych do pierwszego dnia procesu.

KOMENTARZE

  • Byłem na Marszu Niepodległości 11 listopada 2011r
    Do dziś mam przed oczami jak k--wy uczące Polskie dzieci,przyprowadziły je pod pochód i kazały krzyczeć PRECZ Z FASZYSTAMI,KIEDY MY SKALDOWALIŚMY BÓG HONOR OJCZYZNA .

    DO DZIŚ STOI MI TEN OBRAZEK PRZED OCZAMI.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY