Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2765 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

10 lat referendum przystąpienia Polski do UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziesięć lat temu, 7 i 8 czerwca 2003 roku, odbyło się referendum w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. 77,45 proc. Polaków przy 58,85 procent frekwencji opowiedziało się za wejściem Polski do UE. 1 maja 2004 r.

Polska, wraz z 9 innymi krajami Europy stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej.

9 lat w Unii Europejskiej – inwazja telekomunikacji bezprzewodowej przy pomocy pól elektromagnetycznych z zakresu mikrofal, potrzebnych dla ipadów, ibooków, komórek, smartphones, itd., stała się symbolem wejścia do UE.
 
Mikrofale powodują zaniki pamięci i zaburzenia psychiczne. Staliśmy się i nadal stajemy się głupsi i posłuszniejsi. Tak pisałem już w roku 2000. Zombis, posłusznych, wytrzymałych niewolników takich potrzebują pasożyty i nieroby tego świata.
 
Z okazji rocznicy "10 lat temu powiedzieliśmy "TAK" dla Unii Europejskiej".
 
"Dzisiaj już o tym nikt nie pamięta, ale rok temu była to sprawa niesłychanie ważna i część naszej elity politycznej, z Panem Prezydentem Rzeczypospolitej i Jego Bratem walczyła jak lwy o "pierwiastek". Jerzy Przystawa, Wrocław, 17 kwietnia 2009.

Od roku 2014 ciężar głosów w unijnym parlamencie 4 państw zwiększy się znacznie, a Niemiec podwójnie patrz  wykres poniżej.

Na stronie http://iddd.de/idbEuKonstytucja.htm#stim  umieściłem 23 czerwca 2007 roku porównanie wagi głosów poszczególnych państw członkowskich Unii Europejskiej według paktu z Lizbony, traktatu z Nicei oraz propozycji polskiej pierwiastka kwadratowego.
 
Pierwiastek kwadratowy był korzystniejszy dla 21 krajów:
Rumunii, Holandii, Grecji, Portugalii, Belgii, Czech, Węgier, Szwecji, Austrii, Bułgarii, Danii, Słowacji, Finlandii, Irlandii, Litwy, Łotwy, Słowenii Estonii, Cypru, Luksemburgu, Malty (
patrz wykres).
 
Odrzucenie polskiej propozycji pierwiastka kwadratowego przy liczeniu wagi głosów, świadczyło, że szefowie 19 krajów reprezentowali własną prywatną kieszeń, lub zostali zahipnotyzowani, lub należeli do kręgu europejskich spiskowców.
 
Każdy z reprezentantów Rumunii, Grecji, Portugalii, Belgii, Węgier, Szwecji, Austrii, Bułgarii, Danii, Słowacji, Estonii, Finlandii, Irlandii, Litwy, Łotwy, Słowenii, Cypru, Luksemburga i Malty nie walczył ani w parlamencie Europejskim ani podczas konsultacji Rady Unii Europejskiej o wzrost wpływu własnego kraju, którego interesy powinien reprezentować.
 
Żaden z reprezentantów nie poparł polskiej propozycji podziału głosów będącej jednoznacznie w interesie wyżej wymienionych krajów. Np.: - dla bułgarskiego wicepremiera i ministra spraw zagranicznych Iwajło Kałfina w wywiadzie, publikowanym na łamach największego dziennika sofijskiego"Trud" Europa była ważniejsza niż interesy Bułgarii.

Według Iwajło Kałfina, Bułgaria jest zainteresowana silną Unią Europejską, która podejmowałaby realistyczne decyzje i je wykonywała. Minister przyznał, że w systemie głosowania tzw. podwójnej większości, który wejdzie w życie po 2014 r., Bułgaria będzie miała mniejszą wagę. Tłumaczył jednak, że dla Bułgarii o wiele ważniejszym jest by UE funkcjonowała sprawnie, niż posiadanie możliwości blokowania unijnych decyzji.

Poniżej: podział głosów według pierwiastka kwadratowego w zależności od ilości mieszkańców jest zaznaczony na czerwono. Według umowy z Nicei jest zaznaczony żółtą kreską, a system niemiecki czarnymi belkami.
  (powiększenie przez puknięcie w obrazek)  ▲  ▲

 

Popieraj uczciwe i odważne rozwiązanie biurokracji po polsku. Uwaga, to jest autentyczna inicjatywa oddolna!
 
AKT WOLI NARODU
RAZEM - Budujemy Nowy Dom

http://www.petycjeonline.com/akt

KOMENTARZE

 • ??????
  Niesłychanie ważny post a odsłon tylko 10! ????????
 • @Stara Baba 02:10:44
  Tak, przykre to. Przecież NE to nie jest NaszaKlasa. Wydaje się, że czytelników jest mniej niż postów.
 • @adevo 02:27:39
  A czego można było się spodziewać po ostatnim rozłamie w NE? Jak sobie przypominam szczegóły, to sam się zastanawiam czemu tu zaglądam.
 • @adevo 02:27:39
  Jest nas TRZYSTU !!!
 • @adevo
  Nie martw się głosami. Ostatnio na ekranie duża posucha. Ludziom się nie chce nawet zaglądać do komputera.

  Po 10 latach najchętniej Unię bym opuścił.
 • · Ruch Narodowy
  Kiedy władza nie reprezentuje swoich narodów nie ma się czemu dziwić. Dodatkowo mit niemieckiej sprawności i organizacji jest nadal aktualny. Im mniejszy kraj tym bardziej w niego wierzy. Jak z kompleksami u ludzi. W tej nowej proporcji przydałoby się chociaż minimum wpływu tych milionów na decyzje komisarzy i namiestników a ze strony tych drugich minimum odpowiedzialności za nasze życie, zdrowie i prawdę historyczną.

  Niesłychanie ważna na dzisiaj jest relacja z wczorajszego Kongresu Ruchu Narodowego..

  http://rebeliantka.nowyekran.net/post/93781,kongres-ruchu-narodowego-pozytywna-recenzja-janusza-gorzynskiego
 • @jazgdyni 11:04:03
  Dzięki za poparcie. Wydaje mi się, że chęć czytania trudnych treści, zależy od pogody i pory roku. W lecie, słońce i plaża są zdrowsze i ważniejsze. Można tylko młodym ludziom gratulować, chyba, że siedzą na Facebooku...-:(

  http://www.iddd.de/rys/generacjazombi.jpg
 • Keine Grenzen .
  "Pojęcia Niemiec, Polak, Norweg, Francuz są w perspektywie historycznej anachronizmem. W przyszłości liczyć się będzie tylko Europa.....Świat myśli pojęciami dnia dzisiejszego. I dlatego trzeba go karmić sloganami. Ale on sam, Hitler myśli pojęciami ponad epokowymi. Jest człowiekiem, który wyprzedził swą epokę. Świat może go uważać za zbrodniarza... Ale kto to kiedyś będzie pamiętał..."(Jerzy Brniak Kraków)

  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/549985_444614045621460_229902186_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY