Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Licytacja NowyEkran.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tomasz Parol chciał sprzedać domenę NowyEkran.pl bez pośredników i gwarancji własności, całkiem po prostu na naiwnego. Nikt jednak nie chciał zaryzykować geszeftu z niewiernym Tomaszem. Domena nie została sprzedana

Nikt nie licytuje, bądź pierwszy!

 

Przedmiot nie został kupiony!

 

 

Bezpieczną sprzedaż domeny można zaobserwować na portalu nazwa.pl

Przez udział pośrednika firmy nazwa.pl następuje poprawne zabezpieczenie prawa przekazywania tytułu własności domeny.

Tam wstawiłem na sprzedaż domenę boskieblogi.pl

Uważam, że boskieblogi.pl to nazwa domeny, dla portali opartych na świetnych skryptach np. na skrypcie NowegoEkranu.net

KOMENTARZE

 • Parol ślepo uwierzył w fikcję i kolejne porażki go nie uczą.
  To tak jak grupa filozofów Szkoły Frankfurckiej- widzieli, że w Rosji jest rzeź i katastrofa i wyciągnęli wniosek, że komunizm trzeba jeszcze bardziej zradykalizować.
 • @circonstance 14:08:06
  Odpowiedzialność społeczna dla niego nie istnieje. Wstydu chłopak nie posiada. Uważam, że trzeba rozszerzyć naszą uwagę na tych, wspomagających jego 3obieg. Przecież do dzisiaj niektóre moje strony przekierowują na 3obieg i widzę tam ludzi, którzy też tutaj piszą.

  Parol swoją nieodpowiedzialnością zaszkodził i szkodzi całej sferze blogerów NE.
  Przypominam od początku szkodził ruchowi politycznemu NE:
  - zaczynając od złej kampanii wyborczej dla Opary
  - niszcząc protesty wyborcze ponad 700 wyborców.

  Parol sprowadził je do jednego protestu. Niestety oprócz mnie nikt nie zrozumiał, jak dywersyjne było jego postępowanie. Mnie też z różnych stron polecano wpisać się na listę Parola.
  - przez blokowanie domeny NE.pl na przekierowaniu, wygląda na to, że szkodzenie blogerom stało mu się ważniejsze niż sprzedaż domeny NE.pl

  Przy prawdziwej sprzedaży to by domenę umieścił prawnie w podobny sposób jak ja, by w momencie sprzedaży można ją faktycznie przepisać.
  W konstrukcji sprzedaży Parola - kupiec by nie miał żadnych gwarancji. Szczególnie gdyby się okazało, że Parol jest niewypłacalny.

  Suma summarum: Parol jest pod wpływem swoich problemów osobistych i nie ma w ogóle czasu by robić coś dla innych ludzi. Sam potrzebuje pomocy i wszystkie jego zagrywki on może coś dla innych ludzi zrobić są fałszywe. On szuka ludzi by ich wykorzystać. Taki to typ, chyba, że należy do sekty Scientology i musi opłacać kursy. Wtedy trzeba mu zaproponować mieszkanie i ochronę by mógł się od sekty uwolnić.
 • @T-Rex 15:09:26
  Tak, podsunąłeś mu rozwiązanie przy korekturze warunków. Cena wywoławcza 1PLN, ale oferta może być wycofana w każdej chwili bez podawania przyczyny.

  Jeżeli chodzi o "wolny rynek" to takie coś nie istnieje. Nawet na Ebay słyszy się codziennie o manipulacjach "wolnego rynku": ludzie podbijają ceny przez kolegów, blokują numery IP by ich cena przeszła itd.

  Na takiej aukcji jest wiele możliwości do manipulacji i blokady. Natomiast policja na Allegro na pewno nie jest tak liczna i wyszkolona jak ta na Ebay.
  Dlatego niestety trzeba zaproponować już jakąś sumkę, oferty 1-złotówkowe to nie na Polskę - ruch jest za mały.
 • @T-Rex 15:15:26
  >Próba pokazania, że ta domena jest jego domeną, to nadużycie.

  To też moje przypuszczenie, że Parol boi się oddać domenę pośrednikowi, dla sprzedaży na poprawnych warunkach, gdyż może wtedy nastąpiłby protest prawnika Opary i czekających na pieniądze od Parola i chłoptaś nie zobaczyłby ani jednej złotówki ze sprzedaży.
 • Jakby dał cene min. 1 zł
  to może ktoś by kupił.
 • @NUS 16:12:44
  Na pewno miałby ruch do ceny około 200 PLN. Tylko jeszcze raz powtarzam: dla obeznanych z procedurą - jego warunki były prawnie, co najmniej niepewne:

  "Zaraz po zakupie proszę o przelew, bezpośrednio po nim dokonam cesji domeny w sposób elektroniczny i wystawię dokumenty na piśmie, które prześlę listem poleconym. Kontakt bezpośredni na nr 607340992.
  Jest możliwa cesja notarialna na koszt kupującego."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY