Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Oś grabarzy Polski PO-PiS, a "Zielony Trójkąt Weimarski"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem czy miało sens robienie pikiety "Solidarni z Żurawlowem" - 15.07.2013 r. w czasie spotkania ministrów środowiska z Polski, Francji i Niemiec, nazwanego przez Niemców „Zielonym Trójkątem Weimarskim”.

Marcin Korolec, Philippe Martin oraz Peter Altmaier  spotkali się w Warszawie w czasie demonstracji mieszkańców Żurawlowa, aby podyskutować na temat międzynarodowej polityki klimatycznej.

Chodziło im o przygotowanie tematów do konferencji o redukcji gazów klimatycznych, w listopadzie tego roku w Warszawie, gdzie specjalną rolę ma grać aspekt finansowania oraz utrzymania dotychczasowych zobowiązań do roku 2020. W roku 2015 w Paryżu ma być podpisana nowa, globalna umowa klimatyczna.


Przy tak „ważnych” dla establishmentu tematach, niemiecki minister środowiska, Peter Altmeier, (na filmie to ten grubas w zielonym krawacie), nawet nie spojrzał się na grupkę demonstrującą przeciwko Chevronowi, a minister Korolec nie miał dla nich czasu.

//youtu.be/RQW0LWJAsaQ

 
Bezsilni i bezradni obywatele. Czy ludzie wyciągną wnioski, czy będą nadal iść jak owieczki Rydzykowe bez prawa do życia w Polsce na pewną śmierć?
 
Oni wszyscy, liberałowie, rydzykawe, pisowe, po-we popierają system parlamentarny. Oszukiwanie wyborców, korupcja poprzez wybranych „demokratycznie” wodzów i partii politycznych, jest w systemie hierarchicznym, wywoływanym specjalnie  efektem. Służy on do kolonizacji państw trzecich. Ten efekt "walki o demokrację" poprzez mord, korupcję, sztuczne zamieszki  w krajach do złupienia, pozostał amerykańską specjalnością do dzisiaj.
 

 
Widoczna oś grabarzy Polski PO-PiS  jest popierana podatkami przez nieświadomych  Polaków, przez zainteresowane państwa jak Niemcy i USA, oraz przez globalne koncerny,  również głównie z USA i Niemiec.
 
Także protestująca przed pałacem ministra środowiska garstka ludzi, wśród nich mądra pani wylegitymowana przez policjanta, w wywiadzie przy końcu filmu, powinna sobie zdać sprawę, że tu trzeba zmienić system polityczny by mieć jakiś wpływ na politykę Polski.

Zmianę systemu politycznego proponuje Demokracja Kulista.
//demokracjakulista.pl/demokracjadb.pdf

By uratować Polskę podpisz:

AKT WOLI NARODU
RAZEM - Zbudujemy Nowy Dom
 
Moje uzupełniające uwagi:
 
By trucizny z płynu do hydroszczelinowania zanieczyściły podziemne zbiorniki wodne nie jest ważna odległość od powierzchni ziemi nieszczelności rury, tylko czy w miejscu pęknięcia przebiegają pokłady wodonośne. Poprzez pokłady wodonośne trujący płyn hydroszczelinujący może być transportowany na każdą głębokość w górę i w dół, a więc i  do podziemnych zbiorników wody pitnej.
 
W raporcie końcowym z pokazowych badań w Łebieniu nie ma podanego składu chemicznego wciskanego płynu ani odpowiedzi zakładu.
Statystykę pękania rur (SCP-sustained casing pressure) w tej samej technologii jak w Polsce podaję tu:
 
 
Oraz tu

Kochani ludzie, obywatele jak sami doświadczacie, prawo jest po to by was gnębić i pozbawiać wpływu na losy Polski. Globalne koncerny, skorumpowani urzędnicy i politycy robią sobie podkładki prawne do bezczelnego, nikczemnego niszczenia podstaw ludzkiego życia na terenach Polski.
 
Wg polskich urzędników i polityków PiS, PO, mediów Rydzyka nie macie prawa do życia!

By ratować Polskę zwalczyć wrogą Narodowi biurokrację walcz z nią
BIUROKRACJĄ NARODOWĄ
 
Podpisz
AKT WOLI NARODU

KOMENTARZE

 • Ciekawe, ciekawe
  tylko pojąć nie mogę cóżeś uczepił się tak Rydzyka? Gdzie i kiedy Rydzyk głosił, że "nie mamy prawa do życia" ?
  Kiedyś słuchałem RM bardzo często (słuchają go moi rodzice), teraz czasami tylko ale nigdy nie usłyszałem z tamtej strony czy z ust Rydzyka słów, które pasowałyby do Twoich oskarżeń.
  Pozdro!
 • @koolart 18:21:38
  > tylko pojąć nie mogę cóżeś uczepił się tak Rydzyka?

  W tym wypadku chodzi o wodę do picia, o walkę przeciwko koncernowi Chevron. Czysta woda pitna to podstawowe prawo do życia.
  Media Rydzyka nie popierają walki mieszkańców Żurawlowa, a szkoda. Ja osobiście jestem propagandą polityczną Rydzyka głęboko rozczarowany.

  Media Rydzyka są za atomem i elektrowniami atomowymi, za gazem łupkowym, za ogłupianiem ludzi polami mikrofalowymi, nazywają gwałty księży na dzieciach w dalszym ciągu "molestowaniem" itd.

  Oprócz bluzgów na politycznych przeciwników nie reprezentują, żadnej nowoczesnej opcji politycznej i programu dla wyzwolenia Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY