Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2768 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Oś grabarzy Polski PO-PiS, a "Zielony Trójkąt Weimarski"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem czy miało sens robienie pikiety "Solidarni z Żurawlowem" - 15.07.2013 r. w czasie spotkania ministrów środowiska z Polski, Francji i Niemiec, nazwanego przez Niemców „Zielonym Trójkątem Weimarskim”.

Marcin Korolec, Philippe Martin oraz Peter Altmaier  spotkali się w Warszawie w czasie demonstracji mieszkańców Żurawlowa, aby podyskutować na temat międzynarodowej polityki klimatycznej.

Chodziło im o przygotowanie tematów do konferencji o redukcji gazów klimatycznych, w listopadzie tego roku w Warszawie, gdzie specjalną rolę ma grać aspekt finansowania oraz utrzymania dotychczasowych zobowiązań do roku 2020. W roku 2015 w Paryżu ma być podpisana nowa, globalna umowa klimatyczna.


Przy tak „ważnych” dla establishmentu tematach, niemiecki minister środowiska, Peter Altmeier, (na filmie to ten grubas w zielonym krawacie), nawet nie spojrzał się na grupkę demonstrującą przeciwko Chevronowi, a minister Korolec nie miał dla nich czasu.

http://youtu.be/RQW0LWJAsaQ

 
Bezsilni i bezradni obywatele. Czy ludzie wyciągną wnioski, czy będą nadal iść jak owieczki Rydzykowe bez prawa do życia w Polsce na pewną śmierć?
 
Oni wszyscy, liberałowie, rydzykawe, pisowe, po-we popierają system parlamentarny. Oszukiwanie wyborców, korupcja poprzez wybranych „demokratycznie” wodzów i partii politycznych, jest w systemie hierarchicznym, wywoływanym specjalnie  efektem. Służy on do kolonizacji państw trzecich. Ten efekt "walki o demokrację" poprzez mord, korupcję, sztuczne zamieszki  w krajach do złupienia, pozostał amerykańską specjalnością do dzisiaj.
 

 
Widoczna oś grabarzy Polski PO-PiS  jest popierana podatkami przez nieświadomych  Polaków, przez zainteresowane państwa jak Niemcy i USA, oraz przez globalne koncerny,  również głównie z USA i Niemiec.
 
Także protestująca przed pałacem ministra środowiska garstka ludzi, wśród nich mądra pani wylegitymowana przez policjanta, w wywiadzie przy końcu filmu, powinna sobie zdać sprawę, że tu trzeba zmienić system polityczny by mieć jakiś wpływ na politykę Polski.

Zmianę systemu politycznego proponuje Demokracja Kulista.
http://demokracjakulista.pl/demokracjadb.pdf

By uratować Polskę podpisz:

AKT WOLI NARODU
RAZEM - Zbudujemy Nowy Dom
 
Moje uzupełniające uwagi:
 
By trucizny z płynu do hydroszczelinowania zanieczyściły podziemne zbiorniki wodne nie jest ważna odległość od powierzchni ziemi nieszczelności rury, tylko czy w miejscu pęknięcia przebiegają pokłady wodonośne. Poprzez pokłady wodonośne trujący płyn hydroszczelinujący może być transportowany na każdą głębokość w górę i w dół, a więc i  do podziemnych zbiorników wody pitnej.
 
W raporcie końcowym z pokazowych badań w Łebieniu nie ma podanego składu chemicznego wciskanego płynu ani odpowiedzi zakładu.
Statystykę pękania rur (SCP-sustained casing pressure) w tej samej technologii jak w Polsce podaję tu:
 
 
Oraz tu

Kochani ludzie, obywatele jak sami doświadczacie, prawo jest po to by was gnębić i pozbawiać wpływu na losy Polski. Globalne koncerny, skorumpowani urzędnicy i politycy robią sobie podkładki prawne do bezczelnego, nikczemnego niszczenia podstaw ludzkiego życia na terenach Polski.
 
Wg polskich urzędników i polityków PiS, PO, mediów Rydzyka nie macie prawa do życia!

By ratować Polskę zwalczyć wrogą Narodowi biurokrację walcz z nią
BIUROKRACJĄ NARODOWĄ
 
Podpisz
AKT WOLI NARODU

KOMENTARZE

 • Ciekawe, ciekawe
  tylko pojąć nie mogę cóżeś uczepił się tak Rydzyka? Gdzie i kiedy Rydzyk głosił, że "nie mamy prawa do życia" ?
  Kiedyś słuchałem RM bardzo często (słuchają go moi rodzice), teraz czasami tylko ale nigdy nie usłyszałem z tamtej strony czy z ust Rydzyka słów, które pasowałyby do Twoich oskarżeń.
  Pozdro!
 • @koolart 18:21:38
  > tylko pojąć nie mogę cóżeś uczepił się tak Rydzyka?

  W tym wypadku chodzi o wodę do picia, o walkę przeciwko koncernowi Chevron. Czysta woda pitna to podstawowe prawo do życia.
  Media Rydzyka nie popierają walki mieszkańców Żurawlowa, a szkoda. Ja osobiście jestem propagandą polityczną Rydzyka głęboko rozczarowany.

  Media Rydzyka są za atomem i elektrowniami atomowymi, za gazem łupkowym, za ogłupianiem ludzi polami mikrofalowymi, nazywają gwałty księży na dzieciach w dalszym ciągu "molestowaniem" itd.

  Oprócz bluzgów na politycznych przeciwników nie reprezentują, żadnej nowoczesnej opcji politycznej i programu dla wyzwolenia Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY