Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2515 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Wszystko się zmienia na Ne, a cenzura notek przeciwko łupkom pozostaje.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Było już tyle zmian na Nowym Ekranie (nE), ale w przypadku artykułów o oddolnym, pozapartyjnym oporze ludności w stosunku do obcych korporacji, zawsze ktoś z redakcji nE dostawał i dostaje czkawki, gdy trzeba pokazać internautom, notkę o łupkach.

Spychacie mi po zsypie następny artykuł dotyczący gazu z łupków.

Co za czort?
Nawet teraz, gdy się biadoli o braku artykułów, ustawiono, cenne, bo autentyczne opracowanie tylko na zsypie po prawej stronie.
 
Potwierdzam ludziom z redakcji nE PO-oskie i PiS-owskie permanentne ustawianie sprawy łupków: PRZECIWKO WALCZĄCEJ LUDNOŚCI!
Nie wiem, czy chodzi o Pluszaka, czy innego. Ale te nastawienie w stosunku do oporu ludności wobec polityki łupkowej dziedziczy się od redakcji do redakcji.

Czy chodzi o niewdzięczny temat?,
Czy o poglądy Pluszaka?,
Czy poglądy Opary?,
Czy ewentualnie o zapłacony portalowi nE profil pro łupkowy?
 
Artykuł pro łupkowy, osoby prawdziwie dyletanckiej, bez jakiegokolwiek pojęcia, był promowany od lewa, przez 2,3,4 do prawa.
 
Proszę moje uwagi brać z taką uwagą, jaką darzą aktualnie Nowy Ekran (nE) internauci.
 
Chodzi, więc o kameralną wymianę poglądów, do niczego niezobowiązującą, ale pomocną w uwidocznianiu frontów.
 
Tyle się zmieniło i zmienia na Nowym Ekranie, a nastawienie pro łupkowe pozostaje stałym trendem nE.
 
Taki trend zauważam od moich początków na nE w roku 2011, obojętnie od składu redakcji. Dotyczy on artykułów o łupkach i informacji o ludności walczącej oddolnie przeciwko globalnym koncernom, niszczących w poszukiwaniu gazu z łupków ziemie i wody podziemne rolników w Polsce.
 
Na Nowym Ekranie takie artykuły są chętnie puszczane po zsypie z prawej strony!
 
To jest prawdziwa cenzura, a nie, gdy Gipsowi zablokują artykuł z tekstem analnym. Zablokować tekst o dupie Maryni nie jest stratą dla nikogo.
 
Może uważacie, że świetny reportaż z ntv jest konkurencją dla Nowego Ekranu?
 
Ja nie uważam, by ten ostatni artykuł z wideo ntv szkodził redakcji, czy szkodził nE. Ntv rośnie pomalutku i staje się coraz bardziej popularny, ale ostatni artykuł w temacie łupków, wcale nie jest reklamą dla ntv. Sam poleciłbym współpracę z tymi ludźmi, zamiast ich dławić.
 
Artykuł jest może nudny, ale informacyjny i przez to ważny.
 
Dowiedzieć się od autentycznych osób, o co chodzi polskiemu ludowi na froncie walki z koncernem Chevron, kryminalizowanemu, wyzywanemu przez agentów korporacji i rządu od "agentów Gazpromu" powinno być obowiązkiem dla Patriotów i Polaków.

KOMENTARZE

 • Ten film warto obejrzeć
  http://www.youtube.com/watch?v=RQW0LWJAsaQ&feature=c4-overview&list=UUqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

  Na temat łupków mam podobne zdanie.
 • @Michał Mikołaj Marys 20:03:33
  Kto ma czas na oglądanie filmu ? Mam wolny internet i limit 2GB/miesiąc.
  Napisz notkę jednostronnicową to się zapoznam. Tak trafiasz w próżnię.
 • To na czym
  ta cenzura polega ?
  Że każdy artykuł nie jest na jedynce ?

  Litości...
 • @SpiritoLibero 10:11:45
  O NOWĄ POLSKĘ, O WODĘ PITNĄ DLA CAŁEJ POLSKI TO AKTUALNIE WALCZĄ LUDZIE W ŻURAWLOWIE, A NIE LOLA BEZ KROPKI, CZY INNI DYLETANCI..
  --------------
  >To na czym ta cenzura polega?
  --------------
  Gdy dyletantka "bez kropki" udaje, że coś wie, a ma do tego prawo i sobie rozmawia wśród dalszych dyletantów to jest to w porządku.

  Gdy Lola "bez kropki" jest promowana jakby była ekspertką w temacie gazu łupkowego na pozycjach 1,2,3,4- pomimo że jej artykuł
  http://bezkropki.nowyekran.net/post/95098,gaz-lupkowy-i-energia-atomowa-informacje-drobiazgi-w-tematach

  to typowe salonowe owijanie, ustawionej biurokratki, podsuwające ludziom wersję polityczną o łupkach koalicji zła PO-PiS, to jest to też do zaakceptowania.

  Natomiast, jeżeli ja robię przeciwwagę i piszę o apelu społeczeństwa o pomoc, czy akcjach i dostaję z automatu miejsce na zsypie, to jest to afront wobec ludzi, którzy liczą na rozpropagowanie walki ludności z amerykańskim koncernem Chevron.

  Mi dano możliwości nieoficjalnie wejścia na 1 itd. i gdybym napisał wartościowy, naukowy lub informacyjny artykuł, z którego byłbym zadowolony, to bym poszedł taką drogą i odpowiednio go polecił.

  Natomiast uważam, że notka o aktywności społeczeństwa powinna się SAMA bronić, i być przez redakcję nE bardziej poważana, niż salonowe gadki wygranych zaborczego systemu, piszących w czasie pracy, dla zabicia czasu.

  Dlatego uważam, że miejsce na zsypie dla mojej notki
  http://idb.nowyekran.net/post/95803,os-grabarzy-polski-po-pis-a-zielony-trojkat-weimarski

  jest afrontem Warszafki wobec wszystkich ludzi dobrej woli, walczących z korporacją Chevrona w Polsce.

  Na salonie24 kolaboranci systemu, usypiacze, mają dział kawa "Latte" - ani jeden mój artykuł tam nie trafił, a jak przypadkowo został opublikowany, to tylko pod filtrem "artykuł ukryty"!

  Grube, salonowe dupy lubią sobie czytać przy kawie teksty łatwe i bezbolesne, niewymagające od nich prawdziwego zaangażowania.

  Ale ja przypominam, Nowy Ekran miał być portalem dla realnych akcji politycznych, a nie dla merdających przystrzyżonymi ogonkami, delegowanych z byłej ubecji pudelków, czy propagandystów polityki Tuska.

  Ludzie przystosowani do systemu, kolaborujący przy wyzysku i grabieniu Polski, jak pudelki, łaszące się do panów ideologów tego systemu kolonizacji Polski przez USA i Niemcy, nie dążą i NIGDY nie będą dążyli do ISTOTNYCH zmian.

  Najgorsze, że oni udają rewolucjonistów, postępowców, jasnych ludzi i potrafią oszukać jeszcze poniektórych. DYLETANCI mają wymiar rozrywkowy - i właściwie tam powinni być trzymani.

  Podstawą prawidłowej oceny sytuacji politycznej i każdej innej, jest przecież prawdziwa informacja. Promowanie notek prorządowych i jednocześnie puszczanie po zsypie takich notek jak

  http://idb.nowyekran.net/post/95803,os-grabarzy-polski-po-pis-a-zielony-trojkat-weimarski

  http://idb.nowyekran.net/post/93967,po-pisowa-firma-kaczor-donald

  itd.

  JEST CENZURĄ!!!!!!!!!!!!!!

  Ja nie piszę dla dyskusji paru osób, tylko działam przy pomocy Internetu. NE jest, jeżeli chodzi o faktyczny wpływ medialny w Polsce, aktualnie bez znaczenia, więc ustawienie portalu, na polityczną jakość jest jeszcze możliwe.
  A redakcja zaangażowane społecznie notki, autora zauważonego w temacie łupków i nie tylko.. w Polsce (Dakowski), w Niemczech, ale nawet w Kanadzie np. tu:
  http://www.bctwa.org/FrkPol-FrackEU.html (rozdział 15)
  na podstawie
  http://iddd.salon24.pl/384777,sila-sieci

  puszczasz do zsypu..

  Musisz zrozumieć, że o nową Polskę to aktualnie walczą ludzie w Żurawlowie, a nie Lola bez kropki.
 • @adevo 15:40:34
  " ... a jak przypadkowo został opublikowany, to tylko pod filtrem "artykuł ukryty"!"

  Na NE żaden artykuł nie jest ukrywany.

  " puszczasz do zsypu.."

  Jakiego zsypu ???
  Na NE nie ma czegoś takiego.
  Jest pasek, gdzie wszystkie notki przesuwają się chronologicznie.
  Miej pretensje do tych, którzy puszczają 5 x dziennie notki, które są przedrukami z innych portali i w ten sposób spychają notki autorskie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY