Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Wszystko się zmienia na Ne, a cenzura notek przeciwko łupkom pozostaje.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Było już tyle zmian na Nowym Ekranie (nE), ale w przypadku artykułów o oddolnym, pozapartyjnym oporze ludności w stosunku do obcych korporacji, zawsze ktoś z redakcji nE dostawał i dostaje czkawki, gdy trzeba pokazać internautom, notkę o łupkach.

Spychacie mi po zsypie następny artykuł dotyczący gazu z łupków.

Co za czort?
Nawet teraz, gdy się biadoli o braku artykułów, ustawiono, cenne, bo autentyczne opracowanie tylko na zsypie po prawej stronie.
 
Potwierdzam ludziom z redakcji nE PO-oskie i PiS-owskie permanentne ustawianie sprawy łupków: PRZECIWKO WALCZĄCEJ LUDNOŚCI!
Nie wiem, czy chodzi o Pluszaka, czy innego. Ale te nastawienie w stosunku do oporu ludności wobec polityki łupkowej dziedziczy się od redakcji do redakcji.

Czy chodzi o niewdzięczny temat?,
Czy o poglądy Pluszaka?,
Czy poglądy Opary?,
Czy ewentualnie o zapłacony portalowi nE profil pro łupkowy?
 
Artykuł pro łupkowy, osoby prawdziwie dyletanckiej, bez jakiegokolwiek pojęcia, był promowany od lewa, przez 2,3,4 do prawa.
 
Proszę moje uwagi brać z taką uwagą, jaką darzą aktualnie Nowy Ekran (nE) internauci.
 
Chodzi, więc o kameralną wymianę poglądów, do niczego niezobowiązującą, ale pomocną w uwidocznianiu frontów.
 
Tyle się zmieniło i zmienia na Nowym Ekranie, a nastawienie pro łupkowe pozostaje stałym trendem nE.
 
Taki trend zauważam od moich początków na nE w roku 2011, obojętnie od składu redakcji. Dotyczy on artykułów o łupkach i informacji o ludności walczącej oddolnie przeciwko globalnym koncernom, niszczących w poszukiwaniu gazu z łupków ziemie i wody podziemne rolników w Polsce.
 
Na Nowym Ekranie takie artykuły są chętnie puszczane po zsypie z prawej strony!
 
To jest prawdziwa cenzura, a nie, gdy Gipsowi zablokują artykuł z tekstem analnym. Zablokować tekst o dupie Maryni nie jest stratą dla nikogo.
 
Może uważacie, że świetny reportaż z ntv jest konkurencją dla Nowego Ekranu?
 
Ja nie uważam, by ten ostatni artykuł z wideo ntv szkodził redakcji, czy szkodził nE. Ntv rośnie pomalutku i staje się coraz bardziej popularny, ale ostatni artykuł w temacie łupków, wcale nie jest reklamą dla ntv. Sam poleciłbym współpracę z tymi ludźmi, zamiast ich dławić.
 
Artykuł jest może nudny, ale informacyjny i przez to ważny.
 
Dowiedzieć się od autentycznych osób, o co chodzi polskiemu ludowi na froncie walki z koncernem Chevron, kryminalizowanemu, wyzywanemu przez agentów korporacji i rządu od "agentów Gazpromu" powinno być obowiązkiem dla Patriotów i Polaków.

KOMENTARZE

 • Ten film warto obejrzeć
  http://www.youtube.com/watch?v=RQW0LWJAsaQ&feature=c4-overview&list=UUqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

  Na temat łupków mam podobne zdanie.
 • @Michał Mikołaj Marys 20:03:33
  Kto ma czas na oglądanie filmu ? Mam wolny internet i limit 2GB/miesiąc.
  Napisz notkę jednostronnicową to się zapoznam. Tak trafiasz w próżnię.
 • To na czym
  ta cenzura polega ?
  Że każdy artykuł nie jest na jedynce ?

  Litości...
 • @SpiritoLibero 10:11:45
  O NOWĄ POLSKĘ, O WODĘ PITNĄ DLA CAŁEJ POLSKI TO AKTUALNIE WALCZĄ LUDZIE W ŻURAWLOWIE, A NIE LOLA BEZ KROPKI, CZY INNI DYLETANCI..
  --------------
  >To na czym ta cenzura polega?
  --------------
  Gdy dyletantka "bez kropki" udaje, że coś wie, a ma do tego prawo i sobie rozmawia wśród dalszych dyletantów to jest to w porządku.

  Gdy Lola "bez kropki" jest promowana jakby była ekspertką w temacie gazu łupkowego na pozycjach 1,2,3,4- pomimo że jej artykuł
  http://bezkropki.nowyekran.net/post/95098,gaz-lupkowy-i-energia-atomowa-informacje-drobiazgi-w-tematach

  to typowe salonowe owijanie, ustawionej biurokratki, podsuwające ludziom wersję polityczną o łupkach koalicji zła PO-PiS, to jest to też do zaakceptowania.

  Natomiast, jeżeli ja robię przeciwwagę i piszę o apelu społeczeństwa o pomoc, czy akcjach i dostaję z automatu miejsce na zsypie, to jest to afront wobec ludzi, którzy liczą na rozpropagowanie walki ludności z amerykańskim koncernem Chevron.

  Mi dano możliwości nieoficjalnie wejścia na 1 itd. i gdybym napisał wartościowy, naukowy lub informacyjny artykuł, z którego byłbym zadowolony, to bym poszedł taką drogą i odpowiednio go polecił.

  Natomiast uważam, że notka o aktywności społeczeństwa powinna się SAMA bronić, i być przez redakcję nE bardziej poważana, niż salonowe gadki wygranych zaborczego systemu, piszących w czasie pracy, dla zabicia czasu.

  Dlatego uważam, że miejsce na zsypie dla mojej notki
  http://idb.nowyekran.net/post/95803,os-grabarzy-polski-po-pis-a-zielony-trojkat-weimarski

  jest afrontem Warszafki wobec wszystkich ludzi dobrej woli, walczących z korporacją Chevrona w Polsce.

  Na salonie24 kolaboranci systemu, usypiacze, mają dział kawa "Latte" - ani jeden mój artykuł tam nie trafił, a jak przypadkowo został opublikowany, to tylko pod filtrem "artykuł ukryty"!

  Grube, salonowe dupy lubią sobie czytać przy kawie teksty łatwe i bezbolesne, niewymagające od nich prawdziwego zaangażowania.

  Ale ja przypominam, Nowy Ekran miał być portalem dla realnych akcji politycznych, a nie dla merdających przystrzyżonymi ogonkami, delegowanych z byłej ubecji pudelków, czy propagandystów polityki Tuska.

  Ludzie przystosowani do systemu, kolaborujący przy wyzysku i grabieniu Polski, jak pudelki, łaszące się do panów ideologów tego systemu kolonizacji Polski przez USA i Niemcy, nie dążą i NIGDY nie będą dążyli do ISTOTNYCH zmian.

  Najgorsze, że oni udają rewolucjonistów, postępowców, jasnych ludzi i potrafią oszukać jeszcze poniektórych. DYLETANCI mają wymiar rozrywkowy - i właściwie tam powinni być trzymani.

  Podstawą prawidłowej oceny sytuacji politycznej i każdej innej, jest przecież prawdziwa informacja. Promowanie notek prorządowych i jednocześnie puszczanie po zsypie takich notek jak

  http://idb.nowyekran.net/post/95803,os-grabarzy-polski-po-pis-a-zielony-trojkat-weimarski

  http://idb.nowyekran.net/post/93967,po-pisowa-firma-kaczor-donald

  itd.

  JEST CENZURĄ!!!!!!!!!!!!!!

  Ja nie piszę dla dyskusji paru osób, tylko działam przy pomocy Internetu. NE jest, jeżeli chodzi o faktyczny wpływ medialny w Polsce, aktualnie bez znaczenia, więc ustawienie portalu, na polityczną jakość jest jeszcze możliwe.
  A redakcja zaangażowane społecznie notki, autora zauważonego w temacie łupków i nie tylko.. w Polsce (Dakowski), w Niemczech, ale nawet w Kanadzie np. tu:
  http://www.bctwa.org/FrkPol-FrackEU.html (rozdział 15)
  na podstawie
  http://iddd.salon24.pl/384777,sila-sieci

  puszczasz do zsypu..

  Musisz zrozumieć, że o nową Polskę to aktualnie walczą ludzie w Żurawlowie, a nie Lola bez kropki.
 • @adevo 15:40:34
  " ... a jak przypadkowo został opublikowany, to tylko pod filtrem "artykuł ukryty"!"

  Na NE żaden artykuł nie jest ukrywany.

  " puszczasz do zsypu.."

  Jakiego zsypu ???
  Na NE nie ma czegoś takiego.
  Jest pasek, gdzie wszystkie notki przesuwają się chronologicznie.
  Miej pretensje do tych, którzy puszczają 5 x dziennie notki, które są przedrukami z innych portali i w ten sposób spychają notki autorskie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY