Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 3358 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Która agentura rządzi Polską ta z wschodu, czy ta z zachodu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawno nie czytałem tak dobrego artykułu, więc go polecam. Na ponad 100 moich notek i artykułów, promuję po raz pierwszy bez zmian obcy artykuł, uważając go za bardzo wartościowy. Pozdrowienia dla Witkacego, który, odkrył dla mnie link do Nowaka.

Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę.

 
Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejęli teczek Mossad i CIA).
 
Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb.
 
Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent.
 
Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się przewerbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA.
 
Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu.
A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z Mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Tel avive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

Macierewicz, prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję, a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!!
 
Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie.
 
Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do Polski wielu Żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran.
 
A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, Mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.
 
I niestety miliony w te brednie wierzą.

Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

- Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję.
 
Najbardziej radykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

- Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski.
 
Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Bagsika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu, a ci uciekli do Izraela z walizkami $.
Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pomordowanych Żydów przez Niemców w Jedwabnem, co ma nie obliczalne skutki dla nas, nic nie zrobił w sprawie zablokowania haniebnej prywatyzacji PZU, blokowanie ekstradycji do Polski Mei Bara architekta Art.,B. Prezydent W-wy – chaos w administracji, setki lewych umów zleceń, blokowanie budowy pomnika KV Warschau,

Prezydent Polski – pasmo nieszczęść i sprzedajność na rzecz Niemieckiej UE ( TL) i NY (popieranie wojny w Iraku i Afganistanie), Tel Avivu (patrz teksty Ewy Ziomeckiej)

- Macierenko i Kaczyński wraz z swoimi ślepo wierzącymi zausznikami z Pis, strasząc Ruskimi i zimnym czekistą jeszcze mocniej wpychają Polskę w łapska Unii i NATO oraz w łapska światowej żydowskiej finansjery mających nas przed Rosją niby obronić.
 
Środowisko pisowskie, jeżeli już mówi dobrze o Rosji to w obronie tzw. ,,więźniów politycznych” jak komunista,  Żyd Chodorkowski i jemu podobni.
 
Wielu takich złodziei z KGB trafiło do więzienia za gigantyczne rozkradanie majątku rosyjskiego za czasów alkoholika Jelcyna. Takich jak Chodorkowski środowisko Kaczyńskiego broni, czyli są też ,,dobrzy” z KGB, bo nasi.

Takim działaniem odwraca się uwagę od wielu istotnych i realnych zagrożeń wiszących nad Polską i światem w tym przede wszystkim zezwala się na dalsze rozbiory Polski przez tzw. ,,zachód”.
 
Moje źródło 
Autor: Zbigniew Nowak, z 27 grudnia 2012 roku 00:46:26
http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=487
 
Uwaga, wg wskazówek z komentarza
detektywmjarzynski , tekst Nowaka jest opracowaniem starszego tekstu opublikowanego pierwotnie w środku strony http://piotrbein.wordpress.com/2012/01/25/ 
pod tytułem "Po 10 IV, polskim 11 IX", autor: Opolczyk 23.1.2012

Polecam cały tekst autora Opolczyk z 28 lutego 2013 r "Żydowska agentura wpływu idzie w zaparte"


AKT WOLI NARODU

Przy pomocy Biurokracji Narodowej

Budujemy Nowe Podstawy Państwa

http://www.petycjeonline.com/akt

KOMENTARZE

 • @
  Agentura jest tylko jedna: SYJONISTYCZNA.

  Gdyż, jak wytlumaczyl Rabin Josef: ¨Goje (wszedzie na swiecie) istnieja tylko po to, aby sluzyc Żydom¨. (Jego wyklad szeroko opublikowany w Internecie.)
 • @Zdzich 17:27:37
  Nie widzę powodu by przyjmować styl rozumowania Rabina Josefa.
  Może wytłumaczysz, dlaczego propaganda ewidentnego syjonisty ma być miarodajna dla polskich patriotów?
 • WSZYSCY WONT SŁUGUSY TEGO SYSTEMU
  Tylko KNP
 • Gwoli ścisłości i rzetelności dziennikarskiej autorem tego tekstu
  nie jest Nowak, ani Wrzodak, który ten tekst powielił tylko Opolczyk.
  Po raz pierwszy ten tekst autorstwa Opolczyka opublikował Piotr Bein
  na swoim blogu /w środku dłuższego tekstu/ :

  http://piotrbein.wordpress.com/2012/01/25/


  Polecam inne teksty Opolczyka z jego słowiańskiego bloga :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/20/szczodre-gody-niech-nam-nasze-slowianskie-bogi-darza/
 • @detektywmjarzynski 18:37:18
  Dobry autor, niestety zawiesił publicystykę. Oczywiście dodałem do tekstu wskazówkę na pierwotnego autora. Jak widać Nowak jego tekst dopracował i rozwinął.

  ▲▲▲ http://idb.nowyekran.net/post/97036,ktora-agentura-rzadzi-polska-ta-z-wschodu-czy-ta-z-zachodu#zrod
  Naprawdę ciekawe ile jego postulatów pokrywa i rozwiązuje AKT WOLI NARODU
  http://www.petycjeonline.com/akt

  porównaj z jego
  Programem dla Polski Słowiańskiej z 26 lipca 2013 roku
  i szczególnie z postulatami polityczno – gospodarczymi na stronie
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/26/program-dla-polski-slowianskiej/

  1. Występienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zerwanie konkordatu z Watykanem!
  2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
  3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
  4. Likwidacja złodziejskich giełd.
  5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
  6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski i do pomocy w ew. klęskach żywiołowych.
  7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
  8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.
  9. “Odkręcenie” trwającego od 1989 roku szabru majątku narodowego w ramach złodziejskiej “prywatyzacji”. Przywrócenie państwu stanu posiadania z roku 1989.
  10. Oddanie lokalnym samorządom i wiecom maksimum władzy i kompetencji. Decyzje dotyczące codziennego życia każdej lokalnej społeczności podejmuje suwerennie ona sama.
  11. Regionalne i centralne władze mają jej tylko tyle, na ile to jest konieczne. Polska silna silnymi wspólnotami lokalnymi.

  Postulaty kulturowo – społeczne:

  1. Odbudowa i otoczenie opieką państwa naszej własnej, słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej tradycji, kultury i tożsamości.
  2. Oddanie Rodzimowiercom wszystkich zagrabionych przez katolicyzm pogańskich miejsc kultu.
  3. Zakaz finansowania przez państwo kościołów i religii wrogich kulturze słowiańskiej.
  4. Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli żydowskich religii monoteistycznych, wrogich Duchowi Słowiańszczyzny.

  Zastanawiam się, czy w punkcie 7 nie powinno być “delegalizacja wszystkich partii politycznych”. Tak się jakoś dziwnie składa, że w czasach pogańskich, gdy Słowiańszczyzna była jeszcze wolna, nasi przodkowie nie mieli żadnych partii politycznych, a mimo to, a raczej właśnie dlatego demokracja plemienna funkcjonowała doskonale. Przez wiele wiele stuleci. Partie polityczne jedyne co robią to rozbijają jedność i poczucie wspólnoty na wszystkich szczeblach (lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim) na zwalczające się obozy. Zamiast wolności i demokracji mamy pluto/banko-, me(n)dio- i partiokrację.
  opolczyk
 • to artykuł pisany przez sowieckiego agenta
  Oni tu są, przecież ich widać w necie, ciągle ktoś chce się stowarzyszać z Rosją, wybiela Rosję, proponuje Rosję, pisze jak to w Rosji jest dobrze.

  Nie uszło chyba niczyjej uwadze, że Adevo sympatyzuje z Rosją.


  W Polsce są więc wszystkie agentury, bo Polska to miejsce wyjątkowe geopolitycznie i z wyjątkową historią w Europie.
 • @circonstance 21:19:01
  Dobra kobieta jesteś, ale głupia, zrobisz coś z tym?
 • @adevo 20:48:32
  rzuciłeś "perły przed wieprze", prawda w oczy kole większość "obywateli" NE, tekst pokazujący jak jest naprawdę, nie został w ogóle uwzględniony przez darmową wódkę (nie lubię tego określenia, ani jego twórcy, ale brak promocji daje mi do myślenia). Prawda niestety jest jedna, niepodważalna, a cała reszta demagogów i szczekaczy to jest gówno prawda (ta ichnia)
  Szkoda że Trybeusa zbanowałeś, bo było by śmiesznie, jak zdeklarowany agent Watykanu robi fikołki intelektualne aby zdyskredytować prawdę.
  Dla mnie tekst nie jest żadnym odkryciem, to są sprawy oczywiste, niestety tylko dla nie wielu.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Dobra rada, zmień awatara, bo debile mylą Cię z kobietą..
 • Adevo 21:39:50
  Dzięki za przypomnienie mojego tekstu, który już raz się ukazał na NEi za który pisowskie nieroby brutalnie mnie zatakowali.
 • @Wrzodak Z. 21:43:50
  "pisowskie nieroby"????????????
  chyba Pan trochę po bandzie pojechał..
 • @All
  ocena postu pokazuje, że tu rządzi hasbara, co to prawdy boi się..
  jaki sens cokolwiek publikować tutaj, jak większość to agenci, albo pożyteczni idioci. Tekst zasługuje na jedynkę (bynajmniej nie ocenę, a miejsce na głównej {tak dla idiotów}), mimo że w formie i treści nie jest najwyższych lotów, to i tak dawno nic na podobnym poziomie nie czytałem na NE (żal.pl). Podług powyższego Michałkiewicz ze Swoją rozwiedką to hasbara, agent przedniego pióra.. antypolak jak Ozjasz jego kumpel. Nie ma mojej, Twojej i gówno prawdy!!!!!!!!! Jest tylko prawda i gówno prawda!!!!!!!! Punkt widzenia zależny od miejsca siedzenia nie ma wpływu na PRAWDĘ, która jest tylko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Myślcie Ludzie, myślcie, proszę Was bardzo..
 • @circonstance 21:19:01
  Maguczaja, strana maja, razgadziełsia dzień wiesiołyj, stieny drewni..
  -----------------------------------
  >Adevo sympatyzuje z Rosją

  Adevo sympatyzuje też z circonstance.
  Czy uważa Pani, że trafiła w sedno sprawy, nazywając mnie takim, czy owakim agentem?

  Tekst opolczyka odkryłem po 1,5 roku, znacznie później niż tysiące innych czytelników. Na nE1 przeklejony został po raz pierwszy przez innego "agenta"- wrzodaka i przeczytało go ponad 1500 osób! - Też ruskich agentów?

  Okazuje się, że powyższy tekst nie stracił nic z aktualności, wręcz przeciwnie, przyda mi się w następnych moich tekstach do najbardziej ważnych i aktualnych tematów.

  Uważam, że interpretacja circ ma drugie dno agresji. Prawdopodobnie chodzi o autora tekstu, który zbliżył się poglądami politycznymi do moich, będąc poganinem. Chętnie wytłumaczę:
  ---------------------------------------------------------------
  Demokracja Kulista nie jest ani prawicowa, ani katolicka, ani pogańska, ani lewicowa tylko BEZPOŚREDNIA!
  ---------------------------------------------------------------
  Droga Pani Circ, czy gdy słucham polskiej kapeli Percival to jestem "Poganinem"?

  http://youtu.be/N3c4H_8TM2Y
 • @wk..ny 21:39:50
  >Szkoda że Trybeusa zbanowałeś, bo było by śmiesznie, jak zdeklarowany >agent Watykanu robi fikołki intelektualne aby zdyskredytować prawdę.

  Trybeus powycinał mi komentarze by wzmocnić pozycję swojego UB-ckiego kumpla, którego zagoniłem na zieloną łączkę.
  Krótko mówiąc, Trybeus jest dobry na notki rozrywkowe, a ta taką nie jest.

  >Dobra rada, zmień awatara, bo debile mylą Cię z kobietą..

  Dlatego szykuję się napisać notkę, z okazji której odbanuję i dopuszczę cały kurnik.
 • @autor
  żeśsiępan wkońc uobudził...

  Trzeba było to przeczytać:

  http://werwolfcompl.blogspot.com/

  http://argo.nowyekran.net/post/71940,guru-jadowicie-szydzi-sobie-z-nas

  http://argo.nowyekran.net/post/57150,czy-data-10-kwietnia-to-przypadek

  http://argo.nowyekran.net/post/78652,kilka-dowodow-na-rzady-rosyjskiej-agentury-w-polsce
 • @adevo 17:37:18
  Oswiadczenie Rabina Josefa nie jest ani jego opinia, ani niczym nowym w filozofii rozumienia zycia na tej ziemi przez Zydow i ich uzytecznych idiotow, czyli Syjonistow. Pojecie uwazania Gojow za slugusow ¨narodu wybranego¨ znajduje sie w Torze, Zydowskiej Encyklopedii, i wielu innych ksiegach ich ¨medrcow¨. Dodam, ze Zydowska Encyklopedia definiuje Goja jako ¨genetycznie usprawnione zwierze¨, ktore wyglada jak czlowiek. Wg ¨medrcow Syjonu¨, nalezy go wynagradzac za sluzbe pozyteczna dla Zydow, lub niemilosiernie karcic, jesli takiej sluzby odmawia. Stad wzielo sie pojecie ¨kijem go, albo marchewka¨. Stad handel niewolnikami, stad urzedowo sanksjonowana prostytucja w Izraelu, itd.
  Znajac ta baze, mozemy doskonale rozumiec zachowanie sie Zydow przez tysiaclecia, od ogolocenia Egiptu ze wszystkich skarbow, poprzez usmiercenie Chrystusa, do obecnego podporzadkowania sobie calego swiata. Dla nich nie ma ¨Wschodu¨ lub ¨Zachodu¨, lub jakichkolowiek partii politycznych. Zawsze byl Master Zyd i bydlaki Goje. Wie to kazde zydowskie dziecko!
  Czytajcie zydowska literature! (Nie tylko Marksa.) Tam wszystko stoi napisane.
 • @Maciej Piotr Synak 23:35:28
  z http://argo.nowyekran.net/post/71940,guru-jadowicie-szydzi-sobie-z-nas
  >wg niemieckich naukowców język kaszubski nie zawiera słów niemieckich – on zawiera słowa starogermańskie!!!
  ----------------------------------------------
  W XIX wieku Związek Młodzieży Kaszubskiej i Zarządu Kaszub wysłał do Bismarcka delegację z petycją, że Kaszuby chcą włączyć się do Rzeszy Niemieckiej.

  Bismarck odrzucił propozycję Kaszubów, uważając ich za bardziej Polaków niż Niemców. Nazwał ich niepewnym elementem narodowym, któremu nie można zaufać.

  ----------------
  Na blogspocie i także w innych artykułach, mało zwracasz uwagi na formatowanie tekstu. Dla ludzi starszych, dla internautów innych przeglądarek niż Firefox, trudno jest powiększyć literki tekstu. Straszne odstępy pomiędzy kawałkami tekstu nie ułatwiają czytania.
  Opakowanie jest jednak dosyć ważne by dotrzeć do treści.
  Pozdrawiam
 • @adevo 23:29:43
  Może to pomoże zrozumiec z kim mamy do czynienia:
  http://zdzich.nowyekran.net/post/29467,porzuccie-wszelka-nadzieje

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 23:59:17
  Toż to żydowska reklama, a ja myślałem, że ty po innej stronie :)
  -----------------------------------
  Jak wiem, że mnie nie chcą to, dlaczego mam tam wchodzić?
  -----------------------------------
  Panie Zdzichu, w pierwszym komentarzu napisał Pan jedną polską literkę ż.
  A teraz już żadnej. Wskazując na mój regulamin, proszę o poprawienie tekstu na literki z polskimi znakami diakrytycznymi i usunięcie tego bez znaków, kaleczących polską myśl i wymowę.
 • @adevo 20:48:32 APEL ANNY WALENTYNOWICZ O BOJKOT WYBORÓW
  To prawda,partie polityczne rozbijają jedność i poczucie wspólnoty na zwalczające sie obozy.Widać to dokładnie po katastrofie pod Smoleńskiem.Podzielono Naród na dwa zwalczające sie obozy polityczne tj. zwolenników PO i wyznawców PiSu. Podzielonym społeczeństwem łatwiej jest rządzić.Za taki stan rzeczy odpowiadą zarówno Jarosław Kaczyński jaki i Donald Tusk.Obaj powinni stanąć przed Trybunałem Narodowym Polskim i być skazani na karę śmierci przez rozstrzelanie.Niestety ciemny lód ,zmanipulowany przez łżemedia,Episkopat i ojca Rydzyka ,zatracił instynkt samozachowawczy i biorąc udział w wyborczej farsie legalizuje swoją obecnością przy urnach wyborczych ten geszeft.Rozumiała to pani Anna Walentynowicz ,pisząc w 2001 roku apel o bojkot wyborów.Apel ten znajduje się na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com.Chodząc na wybory kolaborujemy z tym antyludzkim i antydemokratycznym systemem władzy,narzóconym nam przez naszych okupantów.Niech każdy się dobrze zastanowi zanim da się namówić po raz kolejny do pójścia do wyborów do sejmu w roku 2015.Stefan Michał Dembowski
 • @night rat 00:49:33
  Jesteś bardzo nieprecyzyjny. Z Twoją oceną nie zgadzam się w żadnym punkcie. Nie wiem, przypuszczam, że po prostu nie znasz przyczyn uwolnienia polskich terenów od wojsk rosyjskich i kontrolowanych zmian w Polsce ( ja je kiedyś podam).
 • @amadeusz2006 00:50:37
  @amadeusz2006 00:50:37
  Witam, Pan mi jest sympatyczny do czasu, gdy zaczyna walić o JOW-ach.

  Odnośnie bojkotu wyborów, zgadzam się w pełni, ostatnie afery z NSA potwierdzają w pełni moje żądanie wyborów obsługiwanych tylko ręcznie, BEZ komputerów!!!. http://umtsno.com
 • @amadeusz2006 00:50:37
  Cytat gen. Petelickiego:

  “Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  No cóż – Petelicki zdradził publicznie jedną z największych tajemnic naszego szabrowanego baraczku – a więc, że domniemana “walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów.

  źródło : http://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/21/sprawy-gen-petelickiego-cd/
 • "Pasla" - Percival - słowiańskie korzenie!
  http://www.youtube.com/watch?v=GT1dZPv99yA&feature=share&list=PLABF7359E2DE3EEB4
 • Sondaż zwany "chwila prawdy"
  Niedawno pod wpływem artykułu w prasie o tym jak to jeden pan, wielki
  patriota, zajął się szukaniem agentów SB w stowarzyszeniach polonijnych. Zainspirowany zdjęciem z sali wypełnionej ludźmi i tym panem. Oraz silnemu ciągowi wywołanemu przez widok tych twarzy z sali gdzie usilnie nasuwa się pytanie: a ilu z was jest agentami CIA, Mossadu itp.
  Zadałem blogerom proste pytanie:
  Która ze służb tajnych jest najbardziej polska?
  - CIA
  - MOSSAD
  - MI 6
  - SB (nie łączyć z UB)
  - współczesna "KGB"
  - niemiecka BND

  Odpowiedzi przeszły najśmielsze prognozy!

  Warto i tu na NE zadać pod rozwagę blogerska takie właśnie pytanie w celu dyskusji. (Ja osobiście bloga nie mam, może któryś z Panów?
 • @adevo 00:10:51
  No właśnie, na moim komputerze jest wszystko ok, na cudzym zauważyłem, że litery są bardzo małe.

  Dziwne, pomyślałem sobie...

  Jest na to jakaś rada?
 • @adevo 00:10:51
  Powiedziałbym nawet, że bardzo zwracam uwagę jak wygląda tekst i dlatego sprawdzam i szlifuję go wielokrotnie.

  Jestem zdziwiony, że są małe litery i przestrzały, jak mówisz, w tekście.
 • @night rat 00:49:33
  ruscy zarabiają na ropie i gazie - I NA NICZYM INNYM.

  Na całej reszcie zarabia zachód - rocznie są to dziesiątki miliardów.

  http://argo.nowyekran.net/post/78652,kilka-dowodow-na-rzady-rosyjskiej-agentury-w-polsce
 • --------------------- PROSZĘ ZAPAMIĘTAĆ !!
  --------------------podział jest 1 ----ŻYDZI i GOJE ---------------------
 • @Skanderbeg 08:26:18
  @Skanderbeg 08:26:18
  >Niektórzy zaprzeczają po prostu faktom. Nie hipotezom, ale faktom.
  ----------------------------
  Trudno jest pomóc ludziom z żydowskimi lub katolickimi klapkami na oczach. Wydaje im się, że powinni ciągnąć lub pchać swój wózek. Mnie to nie zniechęca, gdyż też taki byłem.

  Demokracja Kulista pozwala ludziom na korekturę błędów, obywatele mając władzę, mogą naprawiać własne decyzje polityczne i w ten sposób się uczyć i rozwijać.

  Aktualnie są oni pozbawieni władzy i wpływu na własną Ojczyznę, dlatego obca, przede wszystkim niemiecka i amerykańska agentura i propaganda wpływu jest górą.

  Obywatele Polski nie mają możliwości kontroli i KOREKTURY swoich decyzji i nawet tak widoczny układ zła, z przegłosowanymi antypolskimi ustawami, przez PO-PiS i innych z Sejmu RP, biorą jako okazję do biadolenia, zamiast przyjąć bilans ANTYPOLSKICH FAKTÓW DOKONANYCH, jako dowody ZDRADY i NIEUDOLNOŚCI tych starych ugrupowań.
 • --------------AGENTURA ROSYJSKA
  ------siedzi w ! energetyce / paliwach / kopalnie miedz ?? / wojsko
 • @Maciej Piotr Synak 10:20:37
  Zasadniczo chodzi o ustawienie wielkości czcionki w przeglądarce i w edytorze tekstu, oraz ustawienia przeglądarki internetowej i edytora tekstu. Powinieneś mieć przynajmniej dwie różne przeglądarki.

  Twój edytor tekstu dodaje do akapitu, dodatkowy ustęp, to znaczy możesz tą opcję wyłączyć w ustawieniach edytora.
  Możesz, jeżeli masz Worda wstawiać przez narzędzie oznaczone znaczkiem Worda i tam odklikać opcję "Ignoruj definicję Font Face" oraz "usuń definicję stylów"
  Popatrz i poeksperymentuj z ustawieniami w przeglądarce i w edytorze tekstu.
 • @adevo 15:38:56
  A jeszcze jedno - jeżeli masz firefoxa to widzisz tekst poprawnie, tj. w rozmiarze do czytania?  Jeżeli zmienię w chromie - to czy w firefoksie nie będzie z kolei wielkich liter?
 • @ninanonimowa 15:23:09
  Jak już pisałem. Z informacji Biznesu w USA około 95% możliwych do zdobycia akcji polskiej miedzi (~70% wszystkich) posiadają ludzie mieszkający w USA.
 • @Maciej Piotr Synak 15:55:51
  A jeszcze jedno - jeżeli masz firefoxa to widzisz tekst poprawnie, tj. w rozmiarze do czytania?
  --------------------------
  Ja wymuszam większe czcionki - to znaczy biorę wielkość 14. Standard to 12 punktów. Na rozmiarze 12 opiera się standardowy arkusz (Cascading Style Sheets- CSS) z ustawieniami dla Nowego Ekranu.

  W jakim modusie jestem jest obojętnie, gdy sprawdzam wpisany tekst to przestawiam na Strg. "0" - czyli widok "normalny"-taki, jaki generują pierwotne rozkazy z HTML lub CSS.

  Gdy mi jest tekst za mały to w Firefoksie robię Strg. "+" i już mam powiększenie. Ta trudność istnieje dla ludzi, którym nie chce się za każdym razem szukać w ustawieniach przeglądarki, gdzie się powiększa teksty i nie używa skrótów. Trzeba jednak przyjąć, że większość Internautów nawet o tym nie wie i zmian wielkości czcionki nie stosuje.

  Inna sprawa to rozdzielczość ekranu. Masz rozdzielczość 72 DPI - co przypuszczam to wszystko wydaje się większe niż na ekranie standardowym 96 DPI. Smartphony mają z reguły jeszcze większą rozdzielczość 110 DPI i więcej. Wtedy literki duże przy 72 DPI wyglądają przy 110 DPI na jeszcze bardziej pomniejszone.
 • NINAANONIMOWA, DLACZEGO PISZESZ BZDURY? --------------------!!!
  Proszę zapamiętać!!
  Podział jest 1 Żydzi i goje
  -----
  Agentura rosyjska
  Siedzi w! Energetyce / paliwach / kopalnie miedz?? / Wojsko
  -----
  I wszyscy są Żydami, czy gojami?
  Mamy, więc wg ninyanonimowej

  "Żydów" chińskich, "Żydów" tybetańskich, oraz pochodzenia hinduskiego.. Wtedy jest ich faktycznie dużo, gdy się doda miliardy "Żydów" z Indii do miliardów "Żydów" z Chin.

  Dalai Lama to "Żyd" tybetański, Putin-rosyjski, Lakshmi Mittal to "Żyd" hinduski z Kalkuty, nie mówiąc o pani Merkel, będącej "typową protestancką Żydówką".

  Polskie Huty należą aktualnie do globalnego koncernu Arcelor Mittal, którego głównym udziałowcem jest Hindus. Przez to, że on mieszka w Londynie, też nie stał się Żydem.

  NINAANONIMOWA, DLACZEGO PISZESZ BZDURY? --------------- To wady nie tylko jednozdań.

  Przyszłość nazywa się BRICS
  http://idb.nowyekran.net/post/89832,przyszlosc-nazywa-sie-brics

  Poniżej typowi "międzynarodowi Żydzi"

  http://m.nowyekran.net/88bd1a13a621a685bf95671faa829bb2,14,0.jpg
 • @Maciej Piotr Synak 15:55:51
  >Jeżeli zmienię w chromie - to czy w firefoksie nie będzie z kolei wielkich liter?

  To są dwie niezależne od siebie pracujące maszyny.

  Ustawienia w nich to jedno, a wygląd stron na nE to drugie.
  Ponieważ masz małe rozeznanie to proponuję wklejać tekst do notek przez narzędzie Worda i tam nic nie zmieniać pozostawić jak jest, pierwsze pole "Ignoruj definicję Font Face" zahaczone, a dolne pole "Ignoruj def. stylów" odhaczone.
 • @adevo 17:36:08
  --------- ::)))))))))))))) bardzo doby wykład -- przekonać trzeba NIEPRZEKONANYCH Autorze
 • @ninanonimowa 17:47:07
  --- aha ! zapomniałam -/ jedno zdanie / mądrzejszym od siebie zostawiam wywody :)) ja chcę być tylko wiertełkiem :)) tym !! co to najeżdża na nerw w zębie :)))
 • @ninanonimowa 17:58:42
  > ja chcę być tylko wiertełkiem :)) tym !! co to najeżdża na nerw w zębie :)))
  No i wyszedł świder.
 • ADEVO, DLACZEGO PISZESZ BZDURY? --------------------!!!
  Oczywiscie, wszyscy NIE są Żydami.

  Żydzi tylko KONTROLUJA rządy, media, banki, i korporacje, i nikomu rozgarnietemu nie trzeba tego udawadniac.
  Do tego wyręczają się UŻYTECZNYMI IDIOTAMI, czyli SYJONISTAMI, ktorzy sieją zamęt mowiąc i pisząc, że powyższe nie jest prawdą.

  Tymczasem: ¨Podział jest 1: Żydzi i Goje¨ !!!


  (Nie ma jak to wiertełko w ręce maniaka lub dziecka.)
 • @Zdzich 23:04:06
  >Żydzi tylko KONTROLUJA rządy, media, banki, i korporacje, i nikomu rozgarnietemu nie trzeba tego udawadniac.
  -------------
  Niestety gdyby chodziło o KK to bym odpuścił, gdyż dogmat to dogmat, nauka jest zamknięta i nawet poświęcona mysz tam nie wejdzie.

  Natomiast polityka to ani dogmat ani matematyka.
  Jaśniej: Twoje przypuszczenie nie jest ani logiczne ani merytoryczne, w dziedzinie, której podajesz stosować takie twierdzenia mogą ludzie niewykształceni- przykro mi, muszę tak napisać.
  -------------
  Może się umówimy na następujące twierdzenie:

  Żydzi KONTROLUJA niektóre rządy, częściowo media i banki, oraz niektóre korporacje, i można by to udowodnić.
 • @adevo 16:25:10
  Tematem bylo: Z ktorego kierunku rzadzi agentura.
  Dalem Ci oczywista odpowiedz, ze ¨Agentura jest tylko jedna: SYJONISTYCZNA¨ - czyli bezkierunkowa i globalna.

  W odpowiedzi przyczepiles sie do ¨stylu rozumowania Rabina Josefa¨, potem do dogmatu KK, i na koniec starasz sie doczepic do procentu, w jakim Żydzi kontroluja rządy. Wszystko to sa tematy na inna dyskusje, a Twoje odwracanie ogona kotem stalo sie upierdliwe, w najlepszym przypadku.
 • @Zdzich 19:31:53
  1. W odpowiedzi przyczepiles sie do ¨stylu rozumowania Rabina Josefa¨(...)
  2. ¨Agentura jest tylko jedna: SYJONISTYCZNA¨ - czyli bezkierunkowa i globalna.
  -----------------
  Ad. 1. Wolni ludzie mają własny styl rozumowania, nie potrzebują porady u żydów, szczególnie takich jak Rabin Józef.
  Ad. 2. To jest bardzo duża różnica czy agentura zależy od odległości i kierunku, czy też jest wszechobecna, bezwektorowa, czyli skalarna.
  Przypisywanie agenturze syjonistycznej cech skalarnych to ciekawy, ale odnośnie służb bardzo chory punkt widzenia.
  Współczuję Tobie.
 • @adevo 22:25:19
  Współczuję rowniez Tobie, gdyz:
  Ad.1 Nikt nie prosil Rabina Josefa o porade;
  Ad.2 Przypisywanie agenturze syjonistycznej cech skalarnych to NIE jest chory punkt widzenia, tylko ich właściwość (którą starasz sie zadymic).

  Czy nigdy nie przyszlo Ci do glowy, ze tacy obiboki jako Komorowski i Sikorski nigdy nie byliby u wladzy, gdyby nie ich agenturalne i globalne aktywistki-żony? Przyszly z Zachodu, czy ze Wschodu? hmmm?
 • Czytając, słuchając
  i oglądając telewizję i ja od dawna już miewam przeczucie, że to co opisuje artykuł powyższy to jest bliskie prawdy. Nawet dawałem temu wyraz całkiem niedawno:
  http://blogrysunkowy.nowyekran.net/post/95002,europa-zaszokowana-i-na-wschod-po-azyl
  http://m.nowyekran.net/e489f1ab83a513d899cb43a1396960b8,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY