Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Facebook wysysa, Twitter wymusza, a Niemcy chcą karać.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od początku czerwca 2013 roku- czasu publikacji dokumentów Snowdena, zdobytych z baz danych NSA, CIA i GCHQ wiadomo, że to służby elektronicznego wywiadu i propagandy prowadzą z nami wojnę informacyjną.

 Światowa wojna telekomunikacyjna: Facebook wykrada podstępnie dane, Twitter je wymusza, a Niemcy zakładają ministerstwo "Prawdy" i grożą karami do 50 milionów Euro.

 Krzysztof Puzyna

 Wtorek, 21 marca 2017, Część 1

Od początku czerwca 2013 roku- czasu publikacji dokumentów Snowdena, zdobytych z baz danych NSA, CIA i GCHQ wiadomo, że to służba elektronicznego wywiadu i propagandy NSA prowadzi wojnę informacyjną przeciwko przyjaciołom i wrogom na całym świecie. Niestety w Polsce cenzuruje się i nadaje tylko na Rosję, zamiast poinformować Polaków  na bieżąco o programach NSA[1] i GCHQ[2]: PRISM[3], Tempora[4] i XkeyScore[5].

Ostatnio zostały opublikowane na platformie Wiki Leaks dokumenty o hakerskich programach CIA i jej metodach false flag.

Barack Obama skarżył Putina o kompromitację Pani Clinton, Assada o użycie broni chemicznej w Syrii itd.. zapominając o swojej roli w szkoleniu i uzbrajaniu terrorystów IS (oddanie arsenałów nowoczesnej broni lekkiej i ciężkiej w ręce IS). Wg ekspertów i tureckich dziennikarzy to CIA w ramach programu 500 mln dolarów „plus” rekrutowała, wyposażyła i wyszkoliła tzw. "umiarkowaną" syryjską opozycję w stosowaniu bojowych środków trujących m. in. gazu musztardowego. Natomiast kompromitujące materiały o pani Clinton i jej współpracownikach zawarte w tzw. "The Podesta Emails" trafiły do Wiki Leaks z nierosyjskiego źródła, (Info.Julian Assange"WikiLeaks is maintaining that the source of its leaks was not Russia hackers.")

Stan wiedzy „zero” o sieci internetowej wykazali polscy dziennikarze kolportujący przed laty pomysł, jakoby wybory w Polsce były dlatego sfałszowane, gdyż szły przez tzw. „ruskie serwery”. (Wybory z roku 2011 były sfałszowane informatyką i Tusk był nielegalnym premierem, ale metody były polskie.

W lutym WikiLeaks udostępniła 1% swoich najnowszych materiałów. Z nich wynika m.in. wyspecjalizowanie USA, w szczególności agentury CIA w przeprowadzaniu akcji dywersyjnych pod fałszywą flagą (false flag), przy pomocy programów drugiej strony, wykradzionych danych osobistych (pishing) oraz przeprowadzanie ataków z krajów trzecich.

Znaczy CIA wykrada rosyjskie oprogramowanie, działa przy jego pomocy na niekorzyść Rosji, nie z USA ale np. rączkami banderowców z Kijowa. Wtedy powstają ślady ukraińsko-rosyjskie, których sprawca CIA prezentuje jako dowody wrogich akcji, pomimo że cała inscenizacja pochodzi od niej (CIA) samej. To znana, stara metoda praktykowana po wojnie przez USA,  a objawiona światu przez byłego płatnego mordercę CIA Johna Perkinsa [6]

Aktualnie istnieją w Polsce przesłanki i wszyscy aktorzy dla amerykańskiej gry  false flag: oddziały tajnej armii USA od mordów i dywersji, masy uciekinierów ukraińskich oraz polscy indianie i kolaboranci. Scenariusz, popchnięcia Polaków do walki z Rosją można sobie łatwo wyobrazić.

Nic dziwnego, że baza operacyjna hakerów CIA mieści się w konsulacie USA, we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Luki w interfejsach systemów operacyjnych- tzw. „backdoors” umożliwiające obejście zabezpieczeń, ujawniają dokumenty WikiLeaks w produktach: iPhone Apple, Google Android, Microsoft Windows oraz w telewizorach Samsunga, nadających się do podsłuchu w stanie ich wyłączenia. Ilość zasobów broni cybernetycznej: wirusów, koni trojańskich, maleware jest tak duża, że dla zachowania czytelności, trudno je systematycznie opisywać. Zainteresowani wchodzą po prostu na strony WikiLeaks i czytają tam bezpośrednio.

CIA stworzyła po akcji Snowdena i kompromitacji NSA, swoją własną sieć nadzoru, propagandy i dywersji. Takie nieformalne NSA w niezależnej CIA, jest całkowicie poza kontrolą rządu USA. Pisząc tutaj, że aktualny serwer Assange’a stał w Moskwie, patrz fotki poniżej, chcę po prostu odkotwiczyć uprzedzenia od dna polskiej ciemnoty.

 

 

Julianowi Assange przypisuje się 28 dedykowanych serwerów na całym świecie. Te aktualne, z materiałami od CIA, fizycznie stały pierwsze dni w Moskwie, (patrz powyżej).

Ich położenie gwarantowało trwałą ochronę dokumentów. Taka jest niestety rzeczywistość, nawet Chiny nie odważyły się przyjąć ani Snowdena, ani jego dokumentów.

Oprócz Rosji nie ma innej potęgi, przez którą można ujawnić opinii publicznej supertajne dokumenty operacyjne USA i skutecznie ochronić własną osobę. Przed zamachami morderców z oddziałów specjalnych przeprowadzających Black Operations (w skrócie Black Ops) jak false flag i dywersje, można znaleźć schronienie tylko w Rosji... Dzisiaj już tam nie stoją tylko w Holandii, gdyż cały świat już sobie publikacje Snowdena zabezpieczył.

Przez więcej niż 40 lat nieustannego zakotwiczania w polskich umysłach przez służby zachodnie w tym też niemieckie, rosyjskie to zło, a amerykańskie to „dobro, postęp i demokracja”, kolejna generacja Polaków reaguje wytrenowanymi odruchami warunkowymi.

Na te odruchy jest przyzwolenie i są dalsze nagrody. Dlatego dla własnego postępu ty czytelniku musisz się samemu zmusić do odważniejszych ocen, a nawet do czytania długich tekstów ze zrozumieniem. Wiem, nie jest to łatwo.

Niezależność informacji na portalach społecznościowych, stoi niemieckim, wpływowym kręgom gospodarczym jak kość w gardle. Z poniedziałkowych demonstracji PEGIDY w Dreźnie (pegida.de) regularnie dowiadujemy się, że "prasa kłamie" w sensie, że to mass media kłamią i manipulują. Ponieważ jest to prawdą, poparcie dla młodej partii AfD ciągle wzrasta.

Ostatnio Björn Höcke z AfD nazwał Pomnik Holocaustu w Berlinie Pomnikiem Hańby- "My Niemcy, a więc nasz Naród, jesteśmy jedynym Narodem, który sobie posadził taki Pomnik Hańby w serce własnej stolicy"[7]

Z perspektywy Polaka mieszkającego w Niemczech: hańbą niemieckiej strony jest gloryfikacja ofiar tylko żydowskich. Jakby zbrodnie niemieckie nie obejmowały ofiar rosyjskich, węgierskich, cygańskich, greckich, czy polskich. Dlatego obojętnie jak się kręci, jest to pomnik hańby dla Niemców i dla Żydów!

Nowe, duże kłamstwo usłyszałem 23 stycznia br.: podobno rząd niemiecki wydał na pomoc humanitarną dla mieszkańców Aleppo w Syrii 600 milionów Euro. Tak się zatroszczył: w 2015 roku głodził, gdyż nie płacił składek, uciekinierów w obozach UNHCR w Libanie i w Afryce. Głodzeni by nie umrzeć, od lutego 2015 roku masowo opuszczali obozy w kierunku Europy. Kierunek Europa z informacjami jak dobrze się tam żyje, pojawił się ni stąd, ni zowąd na komórkach uciekinierów z Afryki.  

Zmniejszenie dostaw żywności do obozów UNHCR przez Niemcy, USA i UE dało w 2015 roku oszczędności w wysokości około 600 milionów dolarów. Patrz różnicę w dofinansowaniu obozów dla uchodźców w latach 2014 i 2015 w dolarach amerykańskich $ tabelka 4 na stronie http://idb.prawynurt.pl/polityka/wydarzenia/do-widzenia-europa-to-usa-otworzya-puszke-pandory-cz-3,2444.htm

Niemieckim zamiarem było też przejęcie elity naukowej Assada. Gdy po umowie z Merkel, Erdogan do Niemiec zaczął wysyłać prostych niewykształconych uciekinierów, to Pani Kanclerz Merkel się odkryła: "Nasza gospodarka potrzebuje wykształconych uciekinierów, niech Erdogan uwolni z obozów inżynierów, lekarzy, czy dalszych wykwalifikowanych pracowników. Niemiecka gospodarka nie ma już miejsc pracy dla słabo wykształconych, czy analfabetów."

Aktualnie niemieckim władzom odbiło całkowicie. Dla cenzury Internetu i ochrony kampanii wyborczej Merkel, organizują (Heiko Maas) nową cenzurę Internetu przez ministerstwo prawdy, (AfD: Wahrheitsministerium wird Realität). Urząd będzie miał za zadanie weryfikacje informacji na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter.

Te z punktu widzenia władzy nieprawdziwe, pełne inwektyw, lub podżegające do nienawiści wobec grup narodowościowych, lub bo ktoś się poskarży na "Fake News", mają być cenzurowane w ciągu 24 godzin, konta blokowane, osoby rozprowadzające kłamstwa sądzone i karane grzywnami do 50 milionów Euro.[8]

Już teraz z doświadczenia mogę powiedzieć, że jest tu straszna cenzura. Opublikowane w mass mediach komentarze muszą się mieścić w wytycznych propagandy. Dlatego aktualnie wszystkie moje komentarze są blokowane. Ostatnio na Tagesschau.de zacytowałem wypowiedź Tuska o Polskości, zwróciłem uwagę na nielegalność jego wyboru na premiera w Polsce (sfałszowane wybory) oraz o podejrzenia, że może być pociągniętym do odpowiedzialności za katastrofę w Smoleńsku.

W Polsce to samo. Tłamszenie uczciwych informacji, doświadczam na polskich portalach od lat, w okresie twittera na amerykańskich, a aktualnie na niemieckich. W Polsce ocenzurowano mi konto albo blokowano publikację moich tekstów m. in. na "niezależnej", na forum młodych PiS-u, na dawnej Interii360, na salonie24, na neonie24 itd. Nie jestem wyjątkiem dane osobiste nie tylko ode mnie wykrada skrypt na neonie24.pl.


W części 2 opublikuję

moje praktyczne i ważne doświadczenia z blokadami na TT i FB.  Dobrze je poznać, by chronić własne materiały i dane osobiste, by  pozostać suwerenem przynajmniej na własnym laptopie.

Ciekawym biotopem stał się zatopiony neon24.pl. Jego powierzchnię pokryły gąbki informacyjne "api" przy „Spółdzielni dostawców danych Netsprint”. Ciekawe, czy właściciel wraka o tym wie?


Wskazówka: kliknięcie w fotkę powoduje powiększenie lub dodatkową fotkę lub stronę.

Linki powiązane

Facebook wysysa, Twitter wymusza, a Niemcy chcą karać.Facebook wysysa, Twitter wymusza, a Niemcy chcą karać, cz. 2  |  Wstęp do cz. 3, Homo Sapiens- ważny dla Boga i Smartfona.  |  Facebook wysysa dane cz. 3.  |  Facebook wysysa dane cz. 4[1] NSA- National Security Agency, agentura szpiegowska USA wyspecjalizowana w zdalnym szpiegowaniu, deszyfrowaniu i dywersji elektronicznej oraz zabezpieczaniu własnych systemów przy pomocy rozwiązań technicznych i technologicznych.

[2]  GCHQ-Government Communications Headquarters.  Podobnie jak służba NSA wywiad brytyjski GCHQspecjalizuje się w kontroli komunikacji i łamaniu szyfrów. Dodatkowo GCHQ posiada technologię System Tempora, która umożliwia odsysanie danych z transatlantyckich kabli światłowodowych położonych pod dnem Atlantyku. Światłowody są odsysane bezpośrednio z danych na przyczółkach nadwodnych na wyspach brytyjskich.  GCHQ i NSA kooperują w ramach związku  Ukusa.

[3] PRISM- Program kontrolny NSA, analizujący i oceniający światową komunikację elektroniczną. Szpiegowskie oprogramowanie udostępnia sobie przy tym bazy danych koncernów Google, Microsoft, Apple, Yahoo, Youtube, Facebook, AOL, Skype und Paltalk. Używa dodatkowo interfejs kontrolny Ditu od FBI (Federal Bureau of Investigation)  oraz korzysta z baz danych NSA jak Marina, Mainway, Nucleon i Pinwale.

[4] Tempora - program nadzorczy i odsysający dane ze światłowodów na punktach węzłowych i stacjach nadziemnych składający się z 2 części  Mastering the Internet und Global Telecoms Exploitations- Jest on wydajniejszy od PRISM. W roku udostępnienia tajnych dokumentów przez Snowdena umożliwiał zbieranie danych z ponad 200 światłowodów i ich przechowywanie przez 30 dni.

[5] Xkeyscore - szpiegowskie oprogramowanie umożliwiające błyskawiczny dostęp w Internecie do prawie wszystkich śladów i dokumentów produkowanych przez przeciętnego internautę. Znalezienie igły w stogu siana jest realizowane, właśnie tym programem.

[6] TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE "DYKTATURY" John Perkins

http://youtu.be/7R4tp_o-RBU

[7] Höcke äußerte sich über das Holocaust-Mahnmal in Berlin: „Wir Deutschen, also unser Volk, sind das einzige Volk der Welt, das sich ein Denkmal der Schande in das Herz seiner Hauptstadt gepflanzt hat.“

[8] Heiko Maas zufolge sollen auch bewusste Falschmeldungen - sogenannte Fake News - unter den Gesetzentwurf fallen: "Strafbar sind Fake News, wenn sie etwa die Tatbestände der Beleidigung, Verleumdung oder der üblen Nachrede erfüllen."

KOMENTARZE

 • *5 Swietny artykuł !
  "Ciekawym biotopem stał się zatopiony neon24.pl. Jego powierzchnię pokryły gąbki informacyjne "api" przy „Spółdzielni dostawców danych Netsprint”. Ciekawe, czy właściciel wraka o tym wie?"

  Zechciałby Pan przybliżyć kwestie laikowi?

  Pozdrawiam..
 • @Paulus.Aquarius 18:45:34
  Dziękuję za komplement. Jak napisane, by przybliżyć tematykę potrzebuję części 2. A więc parę dni cierpliwości. Wystarczy wiedzieć co to są "api", resztę mam nadzieję, że się domyślisz.
 • @adevo 18:58:30
  Akurat to nie jest prawda . Takiego skryptu jak Neon24 nikt nie ogarnie . Cudem jest że jeszcze funkcjonuje . Proszę dalej fantazjować . Pozdrawiam. :)))
 • @adevo 18:58:30
  API to interfejs programistyczny aplikacji. Pozwala on na pobieranie danych od innych firm z wykorzystaniem wcześniej określonych procedur.

  Wykorzystywany przez nas interfejs jest napisany w języku zwanym Web Services Description Language (WSDL).

  Za jego pośrednictwem partnerzy mogą wysyłać dynamiczne żądania do naszego serwisu internetowego i otrzymywać odpowiedzi w formacie XML (na przykład recenzje hoteli lub informacje o lokalizacji). Dane z wysłanej przez nas odpowiedzi można pozyskać i wyświetlić we własnej witrynie. Tylko tu te procedury nie istnieją . Źródło uszkodzone/niedostępne. Pozdrawiam. :)
 • @adevo 18:58:30
  Jak "cegiełkę" w zabezpieczaniu proponuję opisać MVPS HOSTS FILE :).
  I samemu uzupełniać do niego wpisy...

  Nie tylko w celu pozbycia się coraz nachalniejszych reklam.
 • @laurentp 21:48:58
  Jakich reklam ? . Proszę zainstalować : https://dysk.onet.pl/link/b92fp Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:23:24
  Pozwolisz, że wstrzymam się od uśmiechu, widząc pewien niepokój w Twojej wypowiedzi. Ja jestem życzliwy dla Neonu24. Lubię ludzi. Znam 9 błogosławieństw, a moje "fantazje" przedstawię wg wszystkich reguł sztuki prezentacji, dopiero jak powyższy artykuł przestanie żreć.
  Na razie ma się dobrze. :))
  "Błogosławieni ubodzy w duchu; albowiem ich jest królestwo niebieskie."
  "Błogosławieni, którzy się smęcą; albowiem pocieszeni będą."
 • @adevo 22:44:24
  Czyli merytoryczne zero . Twój blog i Twoje problemy . :)
 • @Repsol 22:48:38
  Zwykle na wiosnę robi się porządki. Ja nie wiem, czy tak jest też w przypadku zatopionego wraka? Właściwie takie api to pasuje. A może sami bez mojego artykułu odskrobiecie powierzchnię z gąbek?
 • @adevo 23:00:34
  Staram się . :)))))
 • @Repsol 21:58:06
  Przeczytaj, o czym napisałem, jak działa ten "mechanizm", genialny w swej prostocie...
 • 5*
  Za artykuł, świetny.
  Co do ostatnich zdań na temat Neonu, chyba coś się zacięło, gdyż "Dość tej patologii" tkwi jako temat najważniejszy już ponad dobę. choć z oceną tylko 2,8.
  Niedługo na Neonie zostaną tylko Miarki, Talboty , Huskie i McGregory.
 • @lorenco 02:00:35
  Co do ostatnich zdań na temat Neonu, chyba coś się zacięło, gdyż "Dość tej patologii" tkwi jako temat najważniejszy już ponad dobę.
  ---------------
  Ciekawe Rzeczpospolita opublikował powyższy artykuł na
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/03/21/facebook-wysysa-twitter-wymusza-a-niemcy-chca-karac/
  Tam też ciekawe komentarze.
  ----------------------------------------------
  Atak Kosiura na Maryję? - słusznie, że się oburzają.
  Obdzierać ludzi z iluzji, zawalać ich świat, boli i wzbudza strach.
  To tak niebezpieczne.
  Podziwiam Rzeczpospolitą za odwagę.
 • @lorenco 02:00:35
  Huski to się i tak przez lata wyrobił...
  jak zawartość betoniarki :)

  Kiedyś był 100% niestrawno - wymiotny,
  teraz ZDARZA mu się pisać z sensem... ;p
 • @lorenco 02:00:35
  //Niedługo na Neonie zostaną tylko Miarki, Talboty , Huskie i McGregory.//

  Mam nadzieję że kto jak kto ale Ty zostaniesz.
  Cóż by znaczył portal bez Lorenco
  Kto by nam pisał o Noworosji
  pzdr.
 • @Repsol 22:48:38
  Twój blog i Twoje problemy . :)
  --------------------------------------
  Z przykrością stwierdzam, że promocja moich notek to nie jest zadanie drużyny Neonu24.pl. Przy moim 3 -im już podejściu blokujecie mi wstęp na topa. Wniosek z tego, zachęta Opary do pisania tu to jedno, a obrażanie mnie, to wolna amerykanka.

  Żydowski zbiorowy mobbing przeciwko Kosiurowi "Dość tej patologii." trwał na SG prawie 2 dni. Wracam, więc do mojej taktyki pojednania się z dyskryminacją na neonie24.pl.

  Będę pisał na Ne sposobem "w strzałkę". Neon24 nie będzie obdarowywany moimi premierami. Już część 2, ukaże się tu w wersji B - "w strzałkę". Dla Ne opublikuję dodatkowo wersję dotyczącą tylko naszej przygody z gąbkami na zatopionym Neonie.

  Jeżeli wiesz jak się odrywa gąbki od powierzchni, to masz jeszcze czas. Mój tekst o wiosennych porządkach, opublikuję dopiero w ciągu najbliższych 48 h, czyli masz jeszcze dużo czasu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY