Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2768 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Mobbing Agnieszki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Elita moralna, z siłą do zmian w Polsce, powinna składać się z ludzi, starających działać z prawdą, a nie przed nią uciekać. „Alternatywnymi faktami” posługują się ludzie uciekający przed prawdą, ludzie walczący o przeżycie, szantażowani hakami,

Elita moralna, z siłą do zmian w Polsce, powinna składać się z ludzi, starających działać z prawdą, a nie przed nią uciekać. „Alternatywnymi faktami” posługują się ludzie uciekający przed prawdą, ludzie walczący o przeżycie, szantażowani hakami, chorzy psychicznie, uzależnieni od narkotyków, alkoholu, nikotyny. Jak Pan widzi Panie Opara tych, którzy kłamią jest znacznie więcej, niż ćwiczących się w patrzeniu prawdzie w oczy.

Odnośnie adminów: Ruszkiewicza i Astry.

1.    Astra insynuuje w komentarzu: .."konflikt, tylko dlatego, że poczuł się Pan niedowartościowany?"

 Astra już wtedy zmieszała artykuł z moją osobą. Sporny artykuł "Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem" to jedyny artykuł, dla którego, pojechałem do miejsca, gdzie na żydowskim cmentarzu stoi turecka budka z przekąskami. Tam zrobiłem własnoręcznie zdjęcia. Napisałem o historii  dla polskiej opinii publicznej całkowicie nieznanej, której byłem świadkiem naocznym.

Tak oryginalna źródłowa notka powinna przynieść burzliwą dyskusję, a Astra z Ruszkiewiczem zamiast wstawić ją na jedynkę, po jednym dniu zepchnęli do piwnicy. A więc chodziło o niedowartościowanie artykułu! Wtedy faktycznie pomyślałem, po co mi wrzucać perły do chlewa.

2.   Astra i Ruszkiewicz wymyślili alternatywne fakty. Astra: "Pan stąd zniknął na własne życzenie." To kłamstwo. Astra podeszła do problemu kłamiąc, a to bardzo źle o niej świadczy. Nic dziwnego, że musiała wygryźć Agnieszkę posługującą się prawdą. Prawdą jest, że wtedy

administrator Ruszkiewicz zablokował mnie znienacka.:

@adevo 16:50:15

Jednak nie będę czekał do wieczora.
Twoje konto zostaje zablokowane natychmiast.

Jarek Ruszkiewicz SL 12.07.2015 17:04:46

To wszystko w sprawie fałszywych komentarzy, że się sam na „własne życzenie” zablokowałem bo czułem się "niedowartościowany".

Więcej nie mam ochoty na ten temat pisać, gdyż to byłoby tylko odwracanie uwagi od skandalicznego usunięcia Agnieszki z Neonu24. Ona była tu dobrym duchem, o wysokim poziomie kultury osobistej i wykształcenia. Jej praca, jako admina przyczyniła się do wzrostowego trendu Neonu. Poza tym udowodniona została, w licznych dyskusjach, jej bardzo solidna, na poziomie lektora wydawnictwa, akademicka znajomość języka angielskiego. Z osób, które znam, nie ma lepszej.

Panie Opara uważam, że zaszczucie Agnieszki przez Astrę m. in. przez permanentne, celowe uchylanie administracyjnych decyzji Agnieszki oraz otwarty mobbing sfory trolli (m.in. miarki, trojanki, Lotnej, Pedanta, kulalibali, Wrzodaka, Lorenco, Ruszkiewicza ), za Pana decyzję. Czy tak?

Lepiej by było przeprowadzić ankietę wśród blogerów. Niech sami decydują.

Proszę wziąć pod uwagę opinię Wojtasa. Wojtas wykazuje się rzadką cechą patrzenia bez zmrużenia oka na prawdę:

Krzysztof Wojtas pisze:
"Jedynie AgnieszkaS mogła wykazać się obiektywnością, ale ją gremium administracyjne zadziobało."
http://cygnus.neon24.pl/post/147545,wenezuela-bicz-na-wlasna-d-pis

Tak, to stały mobbing Agnieszki przez Astrę uchylającą jej decyzje, uniemożliwił praktycznie jej działalność. Ja unikam osób praktykujących "fakty alternatywne". Teraz Astra oczywiście będzie solidarnie współpracowała z Ruszkiewiczem, ale to nie wróży niczego dobrego dla NE24. Powrót arcyłotra Ruszkiewicza do władzy, to powrót złej reputacji o Neonie24.pl.

Wyciągam więc konsekwencje. W perspektywie notek, które chciałem wkrótce na NE24 publikować, potrzebowałbym pełnego zaufania administracji, a takiej przy Ruszkiewiczu, jako adminie nie otrzymam, a szkoda. Z analizy zdarzeń (np. rozpowszechnianie propagandowych plagiatów NDP) widzę, że chodzi o dochody z kliknięć, a nie o jakość. Prawdziwe informacje są administracji niepotrzebne, wręcz przeszkadzają.

Niech Pan zauważy Panie Opara, że pozytywna zmiana trendu NE24 wystąpiła po 2 latach przez poprawę opinii o NE i rozpowszechnianie notek blogerów NE24 na Twitterze i Wykopie m.in. przez ze mnie i wielu innych blogerów! Natomiast odwrócenie tego pozytywnego trendu, przy działalności osi Astra-Ruszkiewicz będzie znacznie szybsze.

Andrzej Tokarski poleca: http://att.neon24.pl/post/147072,zrobic-porzadek-z-ruszkiewiczem

Administracja Neonu daje mu za słuszny wniosek miesięczną blokadę.

Szanowny Panie Opara

Tak długo jak Ruszkiewicz jest adminem, wstrzymuję blogerską działalność na Neonie24.

Pozdrawiam

Krzysztof Puzyna

KOMENTARZE

 • Autor.
  Notka dziwna, nic z niej nie wynika, jakiś donos do Pana Opary, jakieś historie z 2015 roku, jakaś Agnieszka, jakieś pretensje...
  A treści w sprawie tego co Polaków nurtuje, żadnej.
  Jest rok wyborczy, ważny rok dla Polski a nie jakiejś Agnieszki.
 • komentarz Zdzicha został usunięty przez Astrę bez komentarza
  Tu treść:
  @autor
  Zgadzam sie z kazdym zdaniem!

  I przypominam ta konwersacje:

  A kiedy mnie oparo zbanujesz? Dzisiaj czy jutro?
  Powodzenia :)))))))))))))))
  Jarek Ruszkiewicz SL 19.10.2015 00:40:59

  Szanowny Panie,
  Nie będę się zniżał do Pana poziomu, bo jeszcze mi wejdzie to w nawyk.
  Ryszard Opara 19.10.2015 08:54:43
  nadużycie link skomentuj
  Zdzich 08.02.2019 02:33:48
 • @lorenco 03:43:14
  Witam.
  Co siedzisz w Australii?
  Właśnie mi anonimowo wycięto komentarz Zdzicha. Ponieważ dyżur ma Astra to tylko ona mogła to zrobić.
  Poczytaj sobie co to jest Mobbing i cenzura to znajdziesz ważność tej aktualnej dyskuji. Wcale nie chodzi o mój artykuł.
  Chodzi o uczciwych ludzi. Tych, którzy nie kradną, nie gwałcą dzieci, nie zajmują mieszkań ludzi ubogich. Chodzi o to by wypierdalać gangsterów. Ludzie uczciwi też mają siłę, o tą siłę tu chodzi!
  SiŁĘ UCZCIWOŚCI
 • @adevo 03:50:06
  Nie, siedzę w Polsce i mam ten zaszczyt pełnić nocny dyżur aby moi Krajanie Polacy czuli się bezpiecznie i mieli świadomość, że ktoś czuwa.
  Ja dotychczas na Neonie nie spotkałem się z mobbingiem i cenzurą, choć w ciągu prawie pięciu lat byli różni admini i część z nich nie zgadzała się z moimi poglądami czy notkami.
  Portal Neon24 jest taki jaki jest, są inne portale, na pewno gdyby mi nie pasowało, poszedłbym gdzieś indziej. Jest regulamin a i właściciel portalu ma zasadnicze zdanie.
  Pozdrawiam serdecznie.
  No i zaraz do domciu.
 • Jeszcze na dobranoc link do usuniętego komentarza Zdzicha
  https://Ryszard-Opara.neon24.pl/post/126679,emigranci#comment_1235429
 • @adevo 04:13:52
  Mamy 2019 rok! Twój Zdzich postarzał się o 4 lata! Może się już zmienił.
 • Ciekawe
  Że Agnieszka S zawsze miała jakieś wąty, jeśli źle się pisało o PIS, lub o Boracie Zaczesce Trampie. Tylko czy robiła to z pozycji admina , czy blogera to tego nie wiem. W sumie nie przeszkadzało mi to zbytnio. No cóż, każdy ma swój temperament i tyle. Widać, solidarnie odeszli z nią Husky i Kula Lis. Ciekawe, czy wrócą?
 • @lorenco 04:18:04
  @autor
  "Zgadzam sie z kazdym zdaniem!" napisał Zdzich dzisiaj.
  Zdzich 08.02.2019 02:33:48 -Ten komentarz został wycięty przez Astrę lub usunięty przez Zdzicha.

  Może masz rację może zmienił się w ciągu 1,5 godziny. Może potwierdzi, że usunął własny komentarz?
  Ciekawe.
 • @zbig71 04:30:22
  Tak, Kula Lis, odkąd został zmuszony pisać własne komentarze, okazał się mądrym patriotą. Szkoda dla Neon24, że odszedł.

  Husky jakoś nie miał ze mną punktów styczności. Ale obserwowałem, że go blogerzy lubili, za jego wartości rozrywkowe. Też szkoda dla Neonu, chwała dla wiernego Huskiego, że z solidarności z AgnieszkąS odszedł.
 • @adevo 04:40:56
  Wielu pisało, że Husky był zadaniowany przez ośrodki zbliżone do PiS. Czy to prawda, cholera wie. Dawał tematy specjalnie ,, kontrowersyjne,, bo wiedział, że odbije się to rezonansem wśród blogerów i komentatorów, wręcz odnoszę wrażenie, że bawiło go to. Denerwujące miał wklejki i kiepskie dowcipy, na poziomie Red.Lisiewicza z GP. Często nie odpowiadał na argumenty odnośnie zdrajców z PiS, oraz ich udziale w spisku przeciw Polsce j jakiego dopuszczają się razem. Żydami.
 • @zbig71 04:56:15
  Był kiedyś na NE taki zadaniowy żyd z Kanady, zmieniał 2 razy awatary i chyba został wyrzucony. Widziałem go na salonie. Miał podobny styl do Haskiego. Pomyślałem, że Husky to następne wcielenie tego samego żyda.

  Nie wiem, to hipotezy, które trzeba było potwierdzić. Husky nie wchodził na moje strony, a poza tym ostatnio bardzo mało pisałem.
 • @adevo 05:08:59
  Swego czasu z Kanady pisał S.Tymiński, ale to raczej nie on8-))). Husky jako wcielenie Żyda? Dobre. Szkoda, że go już tu nie ma, jego reakcja mogła by być zabawna. Natomiast J.Ruszkiewicza lubię, piszę dobre komentarze i niezłe teksty, zgadzam się ogólnie z jego oceną sytuacji na świecie i w Polsce.
 • @zbig71 05:19:34
  No widzisz, pisze dobrze. Niech sobie pisze. Natomiast, gdy dostaje władzę to mu odbija. Myślę, że on jest chory na władzę. Dlatego powinien się trzymać się zdala od władzy, jak i od wódki. A władza zdala od niego.

  Nałogowcy mają skrzywienie rzeczywistości. Taki sobie wyobraża, że ma panowanie nad światem, gdy zablokuje blogera, lub pobluzga Oparze. Pewnie podobne fantazje ma przy wódce.
 • Szanowny autorz, jako admin ego poralu postaram się odnieść do tego co pan napisal
  Po pierwsze mając wglad w zapis logów portalu mogę z całą stanowczością oświadczyć, że Astra tego komentarza, o ktorego usunięcie pan Ją oskarża nie usunęła.

  A teraz po kolei. Mogę zrozumieć Pana żal iż tekst nad który Pan pracował, dołożył wielu starań nie został doceniony przez dyżurującego admina. Albo inaczej mówiąc wypromowanego do pozycji polecane. No cóż wszyscy jesteśmy ludźmi, zdarzają się nam błędy, czy napisał Pan do admina wskazując iż ten tekst jest dla Pana ważny? Czasami warto zwrócić uwagę na pewne wartości własnej pracy.

  To co dalej Pan uprawia, w obronie mobbingowanej pani Agnieszki to zapytam Pana, jakie ma Pan dowody na to? Czyżby nie takie jak z tym oskarżeniem administratorki Astry o usunięcie komentarza? Był Pan przy tym, Tak się złożyło, że byłem wtedy również adminem, były między nami pewne różnice zdań. M.in. pani Agnieszka oskarżyła mnie, że w czasie jej dyżuru wypromowałem swój tekst. Nie było to prawdą, co pani Agnieszce udowodniłem, pani Agnieszka przeprosiła i sprawa tak jak to bywa między kulturalnymi ludźmi poszła w zapomnienie. Również wiem co nieco o podejściu pani Astry do p. Agnieszki, np. o tym jak zastąpiliśmy p. Agnieszkę w dyżurze, gdy była chora, jak pani Astra wprowadzała panią Agnieszkę w sprawy związane z administrowaniem. Znowu sprawa oczywista, tak działa się w zespole. Jak każdy admin mam podgląd w zachowania wszystkich adminów i przynajmniej ja zmian decyzji pani Agnieszki przez panią Astrę nie widziałem. Również w opisanym powyżej przypadku zmiany decyzji w sprawie mojego tekstu nie pani Astra tej zmiany dokonała. Co było przyczyną tego co się stało, ze Pani Agnieszka przestała być administratorem jest sprawą wewnętrzną portalu i osób w sprawę zaangażowanych i niech tak pozostanie. Myślę że właściciel portalu i redaktor naczelny z panią Agnieszką to w sposób kulturalny to omówili, ale zawsze jest możliwość dodatkowego wyjaśnienia tego między tymi osobami, ale nie na forum publicznym. Tak więc na podstawie mojej wiedzy mogę z całą stanowczością powiedzieć, że w znanych mi sprawach plecie pan farmazony i nawet jeśli pani Agnieszka odczuła od pani Astry jakieś nieprzychylne postępowanie, dalekie to było od tego co można nazwać mobingiem.

  Prosto w oczy mogę panu powiedzieć iż zdanie „Tak, to stały mobbing Agnieszki przez Astrę uchylającą jej decyzje, uniemożliwił praktycznie jej działalność.” jest wrednym kłamstwem a Pan wrednym kłamcą i na podstawie logów portalu można to udowodnić. Myślę, że jeśli zostało panu choć odrobina honoru winien pan osoby pomówione o czyny, których Pan udowodnić nie jest w stanie przeprosić. A ten stek kłamstw które Pan spłodził niech zostanie, gdyż nikomu więcej niż Panu on wstydu nie przynosi.
 • Szanowny autorze, jako admin tego poralu postaram się odnieść do tego co pan napisał
  Po pierwsze mając wgląd w zapis logów portalu mogę z całą stanowczością oświadczyć, że Astra tego komentarza, o którego usunięcie pan Ją oskarża nie usunęła. Jest to Pana pierwsze kłamstwo, jakie wykazuję, podważające Pana wiarygodność, wykazujące iż rzuca Pan oskarżenia bez posiadania jakichkolwiek dowodów.

  A teraz po kolei. Mogę zrozumieć Pana żal iż tekst nad którym Pan pracował, dołożył wielu starań nie został doceniony przez dyżurującego admina. Albo inaczej mówiąc wypromowano go do pozycji polecane, a nie wyróżnione. No cóż wszyscy jesteśmy ludźmi, zdarzają się nam błędy, mamy prawo do własnej oceny danego „dzieła” ale zapytam, czy napisał Pan do admina wskazując iż ten tekst jest dla Pana ważny? Czasami warto zwrócić uwagę na pewne wartości własnej pracy.

  To co dalej Pan uprawia, w obronie „mobingowanej pani Agnieszki” na początek skwituję jednym pytaniem. Jakie ma Pan dowody na to co Pan napisał? Czyżby nie takie jak z tym oskarżeniem administratorki Astry o usunięcie komentarza? Był Pan przy tym?, Widział Pan zapisy logów portalu?

  Tak się złożyło, że ja byłem wtedy również adminem, miałem dostęp do logów, korespondowałem z p. Agnieszką, rozmawiałem z Astrą. Przyznam, były między nami pewne różnice zdań. M.in. pani Agnieszka oskarżyła mnie, że w czasie jej dyżuru wypromowałem swój tekst. Nie było to prawdą, co pani Agnieszce udowodniłem a pani Agnieszka przeprosiła i sprawa tak jak to bywa między kulturalnymi ludźmi poszła w zapomnienie. Również wiem co nieco o podejściu pani Astry do p. Agnieszki, np. o tym jak zastąpiliśmy p. Agnieszkę w dyżurze, gdy była chora, jak pani Astra wprowadzała panią Agnieszkę w sprawy związane z administrowaniem, to nie są oznaki mobingu, prawda? Znowu sprawa oczywista, tak działa się w zespole.

  Jak każdy admin mam podgląd w zachowania wszystkich adminów i przynajmniej ja zmian decyzji pani Agnieszki przez panią Astrę nie widziałem. Również w opisanym powyżej przypadku zmiany decyzji w sprawie mojego tekstu nie pani Astra tej zmiany dokonała. Co było przyczyną tego co się stało, ze Pani Agnieszka przestała być administratorem jest sprawą wewnętrzną portalu i osób w sprawę zaangażowanych i niech tak pozostanie. Myślę że właściciel portalu i redaktor naczelny z panią Agnieszką w sposób kulturalny to omówili, ale zawsze jest możliwość dodatkowego wyjaśnienia tego między tymi osobami, nie zaś na forum publicznym. Tak więc na podstawie mojej wiedzy mogę z całą stanowczością powiedzieć, że w znanych mi sprawach plecie pan farmazony i nawet jeśli pani Agnieszka odczuła od pani Astry jakieś nieprzychylne postępowanie, dalekie to było od tego co można nazwać mobingiem.

  Prosto w oczy mogę panu powiedzieć iż zdanie „Tak, to stały mobbing Agnieszki przez Astrę uchylającą jej decyzje, uniemożliwił praktycznie jej działalność.” jest wrednym kłamstwem a Pan wrednym kłamcą i na podstawie logów portalu można to udowodnić. Myślę, że jeśli zostało panu choć odrobina honoru winien pan osoby pomówione o czyny, których Pan udowodnić nie jest w stanie przeprosić. A ten stek kłamstw które Pan spłodził niech zostanie, gdyż nikomu więcej niż Panu on wstydu nie przynosi.
 • @Zawisza Niebieski 06:10:01
  Witam szanowanego blogera Zawiszę.
  Ma Pan pisane. Ja do Pana nic nie mam. Co się Pan wtrąca i jeszcze bez dowodów mi wymyśla? Co za poziom? Też się Pan zmienia w tej roli jako admin. Pisze o jakich logach. Bezczelne blefy. Wiem jak się szuka w logach i ile czasu to kosztuje, więc Panie humanisto nie pleć bzdur, żeś szukał po logach i potrzebne znalazł.

  Na to mają tylko służby czas. W tym momencie zaczynam wątpić w Pana opracowania historyczne dotyczące KK. Jeżeli Pan w małej sprawie po prostu kłamie, to jak jest z Pana opracowaniami historycznymi.

  Cenię je sobie, ale właśnie w nich nie cytuje Pan dokładnie źródeł, więc trzeba Panu ufać, że pisze Pan prawdę. Takim stylem może Pan zaszkodzić wielu swoim opracowaniom. Od dzisiaj będę polecać, że także Pan powinien cytować ze źródeł historycznych, a nie podawać teksty jakby chodziło o felieton.

  1. Co do komentarza to jest to najmniejszy problem. Parę minut po tym przemyślałem, że to mógł być Zdzich.
  http://idb.neon24.pl/post/147602,mobbing-agnieszki#comment_1530703
  Coś się Pan przyczepił, to drobny błąd. Nigdzie go nie zgłosiłem, tylko wstawiłem jeszcze raz. Faktem jest tekst Ruszkiewicza.
  2.
  Agnieszce zaproponowałem, że wstawię jej teksty. Uważała, że ona z NE skończyła. Zrobiłem notkę na podstawie jej tekstów z moich prywatnych z nią rozmów.
  3.
  Mi chodzi raczej o możliwość pisania na Neonie, niż nie pisania. Ale wtedy Ruszkiewicz powinien oddać władzę w inne ręce, niech będzie to bloger miarka, gdyż Agnieszka i tak nie wróci ze względu na Astrę

  Pozdrawiam i dziękuję za wizytę na blogu.
 • @adevo 06:43:03
  Szanowny Panie Adevo; Szanowni Państwo,

  Bardzo uprzejmie proszę - abyście Państwo wszyscy zapomnieli o dawnych problemach, nieporozumieniach.

  Wszystko dla dobra Neon24.pl - i naszej wspólnej przyszłości.

  Proszę zrozumieć, że to jest dla mnie bardzo trudna sytuacja.

  Nie zamierzam robić żadnych zmian w Administracji portalu.
  Uważam, że Pani Astra i Pan Ruszkiewicz - bardzo dobrze wykonują swoje zadania.
  Zdaję sobie sprawę, że są kontrowersje, niektórzy blogerzy są ni za bardzo zadowoleni...ale

  Nikt się jeszcze taki nie urodził - ktoby każdemu dogodził.

  Czasem trzeba pójść na kompromis.

  Serdecznie wszystkich pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @adevo 06:43:03
  Szanowny Adveo, nie wiem czy zauważyłeś, ale jestem też adminem. Mam dostęp do logów portalu i potrafię z nich korzystać. Proszę bardzo by Pan nie oskarżał inne osoby o jakieś czyny, kto coś zrobił, a kto nie gdy nie ma Pan dowodów. Pani Agnieszka niewiele pisała, ale nie ma to znaczenia. Nie o jej teksty chodziło.

  Jest między adminami umowa, jeden nie wchodzi w paradę drugiemu. Jest również publikowana lista dyżurów. Może sobie Pan dobrać tego admina, któremu Pan zaufa i w czasie jego dyżuru swój tekst opublikować. Jest też poczta PW, gdzie może Pan wskazać adminowi, dlaczego dany tekst uważa Pan iż powinien być promowany. Ostatnio otworzyliśmy wiele opcji pozwalających na to, by administrowanie portalem było demokratyczne. Proszę wybrać tę opcję, która w Pana ocenie będzie najlepsza i publikować, ale nie publikować tekstów oszczerczych, do jakich zaliczam ten tekst. U mnie Pan z takim tekstem poklasku nie znajdzie.
 • @Ryszard Opara 06:58:51
  Witam i życzę pięknego dnia.

  Panie Opara, ja z tych biednych, którzy nie mogą sobie pozwolić na błędy. Staram się być mądry przed szkodą.

  Gdybym tu poszedł na kompromis, to bym zrobił całej opozycji wobec Ruszkiewicza niedźwiedzią przysługę.

  Wiem jak to ciężko by było Panu pozmieniać kody dostępu do portalu. Mają więc Neon w swoich rękach. Zła opinia o Neonie już powraca.

  A tak ostatnio dobrze żarło.
  No i zdechło.

  Żegnam więc pięknie i mam poczucie, że zrobiłem coś dobrego. Odpowiedni feedback, niestety prywatny, też już dostałem.
  Teraz jednak muszę iść na krótko spać.
 • @adevo 04:40:56
  Ja nigdy nie usuwam własnych komentarzy. Moje teksty to naczęściej cytaty niektórych osób, które tu piszą lub odzwierciedlenie tego, o czym piszą. Jestem ich sumieniem!

  Rezultaty są takie, że kilku z nich mnie zbanowało lub grożą zbanowaniem. Po prostu nie mogą znieść samego siebie w moim zwierciadle!

  W odwecie wyzwano mnie tutaj od „skur..synów” (Wojtas) oraz „żydowskich gnojków” (Ruszkiewicz). Były to najgorsze wyzwiska, których nadużycie zgłosilem do Astry. Nie zereagowała!

  Mamy tutaj osobników którym wolno obrażać i szkalować, oraz tych których za cień obrazy wyrzuca się z portalu.
  W dodatku tylko kilku z nas nie zostało jeszcze wyzwanych tutaj od „żyda”, i to do tego stopnia, że słowo „żyd” przestało nieść jakiekolwiek znaczenie. Wielu bloggerów odeszło bez słowa pozegnania.
  Wielu innych pójdzie za nimi. Pozostanie staro-nowa „Boże litości!” administracja.
 • @Zawisza Niebieski 06:10:01
  A teraz prosto w oczy powiedz nam KTO usunął mój komentarz.
 • @Zawisza Niebieski 07:17:38
  Nie zrozumiał Pan.
  Ja mam od wielu miesięcy prywatny kontakt z Panią Agnieszką. Teksty o których wspomniałem są z jej emalii do mnie. Dlatego jestem wprowadzony w wewnętrzne sprawy adminów. Agnieszka solidarności i współpracy z Astrą i Ruszkiewiczem nigdy nie doświadczyła. Wręcz przeciwnie Astra wchodziła jej w paradę i zmieniała jej decyzje, gdy tylko miała okazję. To był jak sabotaż!!

  Po prostu Astra pozbawiła ją władzy.
  To nie była demokratyczna współpraca.

  Nic z tego co napisałem nie wymyśliłem, tylko przeniosłem swoimi słowami w tekst notki. Oczywiście o wiele mniej przeniosłem, niż wiem z listów od Agnieszki.

  Odpowiedziałem już Panu Oparze. Ja staram się nie popełniać tych samych błędów, jak nie muszę. A tu sytuacja jest bardzo komfortowa. Ja nie muszę! Więc żegnam i czekam jak przed 2 laty cierpliwie na zmianę.
  Pozdrawiam i idę spać. Do 15 muszę niestety odwiedzić pracę.
 • @adevo 07:48:00
  Specjalnie mi Pan nie podpadł, a jeśli nawet, to już nie pamiętam.
  Ale za takie notki i styl pracy - gdybym był adminem, to jednak zbanowałbym natychmiast.

  Pana notki niczego nowego nie wnoszą, nie poruszają jakichś zagadnień - czy to złych, czy dobrych, a są nastawione na personalne nawalanki.

  Takich blogerów NEON, jeśli klaruje się być forum wymiany poważnych poglądów o Polsce, powinien się pozbywać w trybie ekspresowym.

  Niech się Pan zdecyduje, co chce swą obecnością tu uzyskać i co zaprezentować.

  I jeszcze jedno. Nigdy, nawet jeśli uważałem, że moje notki są wartościowe i poruszają istotne tematy, nie próbowałem wpłynąć na ich pozycjonowanie.
  Po prostu - dobre ludzie sami odnajdą. Nawet w kontrze do danego portalu - uważam pozycjonowanie za domenę adminów. Jeśli chce Pan swoje treści promować - to albo dogadać się z Oparą i zostać adminem, albo założyć swój portal.
  I tyle.
 • @Zdzich 07:34:37
  Dziękuję Tobie Zdzichu za wsparcie.
  Tak jak przypuszczałem, taki humanista jak Zawisza, nie ma pojęcia jak grube są logi dużego portalu i jak trudno się je przeszukuje.
  Wiedziałem, że to blef.

  Podał jednak wskazówkę, że chce pokazać się solidarny wobec oskarżonych adminów. Niech się więc obnaża.

  Chwały u blogerów mu przez to nie przybędzie. Wręcz przeciwnie dostałem teraz wątpliwości odnośnie wielu jego historycznych tez.

  Jak u mnie blefuje, jak Tramp, to jak mogę zaufać w jego przygotowane i łatwostrawne wnioski historyczne?

  Panie blogerze Zawisza od tego dnia jesteś skazany na uwiarygodnianie swoich historycznych wniosków w przeszłych i przyszłych notkach, źródłowymi cytatami!

  Teraz pytanie, czy blogerzy potrzebują taką solidarną wobec siebie i nieuczciwą wobec blogerów policję umysłową?

  Ja jej nie akceptuję.

  Popieram żądania przeproszenia Agnieszki i Ciebie przez Astrę!
  Pozdrawiam Solidarnie i niestety ledwo już siedzę.
  Życzę Tobie przyjemnego dnia.
 • @adevo 04:13:52
  To ja usunąłem ten komentarz bo był bez linka. Teraz może być. A od Astry z daleka, dobrze radzę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:08:47
  >Pana notki niczego nowego nie wnoszą, nie poruszają jakichś zagadnień - czy to złych, czy dobrych, a są nastawione na personalne nawalanki.
  -------------------------
  Po prostu Pan nie czytał.
  Personalne nawalanki - takie notki spowodowane sankcjami portalu są u mnie stosunkowo bardzo rzadkie i nie są moim programem. Wręcz przeciwnie unikam personalnych ataków. Są one łatwe w pisaniu, ale na 209 postów to nie znajdzie Pan w ostatnich 3 latach nawet 9 notek, w którym proponuję nawalanki.

  >Nigdy, nawet jeśli uważałem, że moje notki są wartościowe i poruszają istotne tematy, nie próbowałem wpłynąć na ich pozycjonowanie.
  -------------------------
  Co promocja portalu się Panu ogrodnikowi nie podoba?
  A jak to jest z roślinkami, z kwiatami, z kogutami.
  Całe rozmnażanie idzie przez promocję i reklamę.
  A tu Pan za dumny.
  A ma Pan Adblocka?
  No cóż, żyjemy jednak w innych czasach.

  >Niech się Pan zdecyduje, co chce swą obecnością tu uzyskać i co zaprezentować.
  ------------------------
  Jak sobie Pan poczyta komentarze to wyjdzie, że to jest moja ostatnia notka i to mój ostatni komentarz.
  To pożegnanie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:21:35
  Oczekuję Twojej rezygnacji.
  Spadnie Ci ciężar z serca, gdy staniesz się normalnym blogerem bez władzy.
 • @adevo 08:40:37
  To sobie długo poczekasz.
  Osobiście nie mam nic przeciwko, żebyś pisał notki merytoryczne i na temat. Jak będą dobre to będą jak zawsze promowane.
  Nie będzie jednak tolerancji dla takich wpisów jak ten - pełen kłamstw, insynuacji i pomówien. Kim ty jesteś żeby narzucać swoją wolę p. Oparze? I w dodatku w tak prostacki sposób? Nie ty pierwszy i nie ostatni cierpisz na megalomanie internetową.
 • Wszyscy są trollami no no... oprócz Pana oczywiście :)
  "Panie Opara uważam, że zaszczucie Agnieszki przez Astrę m. in. przez permanentne, celowe uchylanie administracyjnych decyzji Agnieszki oraz otwarty mobbing sfory trolli (m.in. miarki, trojanki, Lotnej, Pedanta, kulalibali, Wrzodaka, Lorenco, Ruszkiewicza ), za Pana decyzję. "

  To co Pan uważa, że powinni być usunięci z portalu?
  Jednego z nich AgnieszkaS. próbowała wywalić i ja się sprzeciwiłam - fakt.
  To dla Pana jest mobing? No cóż...

  Jeśli chodzi o Ruszkiewicza to żadna władza mu nie uderzyła do głowy.
  To właśnie za jego poprzedniego adminowania NEon był najlepiej notowany i takie są realia.

  Pozdrawiam
 • @Autor
  No i po co łżesz człowieku.

  Agnieszka S jeszcze jak nie była adminem w arogancki i bezczelny sposób odnosiła się do blogerów,którzy niepochlebnie pisali o obecnej władzy.
  Kiedy została adminem władza uderzyłą jej do głowy i zaczęła usuwać komentarze które niebyły chwalebne dla niej ale nie zawierały kłamstw czy wulgaryzmów i nie obrażały nikogo.
  Sam jestem ofiarą tej paniusi z wywyższonym ego.usuwała moje komentarze mimo,ze nie było tam nic obraźliwego.
  Broniac tej paniusi stajesz po złej stronie zły mały człowieczku.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:21:35
  „To ja usunąłem ten komentarz bo był bez linka.” - Jarek Ruszkiewicz SL 08.02.2019 08:21:35

  JA ci odpowiem, gdyż był to MÓJ komentarz, który usunąłeś ze strachu przed samym sobą.
  Zachowałeś się jak ostatni tchórz działający zza pleców Astry, i to w dniu w którym nie miałeś dyżuru.
  Do tego, zamiast przepraszać, przyczepiłeś się „linka” do swojej własnej wypowiedzi, której oryginał adevo znalazł natychmiast na bazie mojego cytatu.
  Twoja bezczelność i arogancja stała się epitafium Neonu.
 • @Zdzich 09:26:32
  Zdzisiu, wyjaśniłem dlaczego usunąłem ten komentarz i dlaczego teraz może być. Nigdy nie wypieram się tego co napisałem, w przeciwieństwie do ciebie. Masz cały zestaw komentarzy, które mają mnie rzekomo skompromitowac ale usunąłes swoje, które wywołały taką reakcję. To stara metoda hasbary i niestety często skuteczna.
  Już cię wielokrotnie prosiłem - omijaj mnie szerokim łukiem.
 • @adevo 08:12:55
  Nie masz pojęcia jak wygląda portal od kuchni ale wypowiadasz się.
  Weryfikacja zdarzeń administracyjnych (co, kto i kiedy zrobił) za ostatnie 3 miesiące zajmuje 5 minut.
 • @adevo 08:12:55
  I jeszcze jedno - gdyby twoja faworytka miała czyste sumienie to nie usuwalaby swoich własnych komentarzy, które świadczą o jej niekompetencji i arogancji. Te komentarze zawsze oczywiście można przywrócić.
 • @adevo 05:08:59
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  aż jestem ciekaw, kim ja jestem z twojej perspektywy
 • Znieważanie
  " otwarty mobbing sfory trolli (... Pedanta ...),"

  Jesteś zwykłym, wulgarnym i zakłamanym chamem. Odpier*** się.
 • @Pedant 13:00:54
  Nie przejmuj się, jesteś w dobrym towarzystwie :))
 • @Pedant 13:00:54
  Gadzie plemię już tak ma, nauczone kamuflażu przez lata, wtapiania się w tłum i udawanie kogoś innego. Używa sztuczek socjotechnicznych, znanych jak "yzm",troll ,..itp..samemu będąc najlepszym przykładem trolla.
  A zdradza ich ,przemożna pycha i przekonanie o swojej wyższości nad innymi /nadludzie oraz pogarda do innych/.Dlatego taki ryk, o miejsce na "1", o ilość tzw. wejść, o jedynki w ocenie innych blogerów.Śledzą to liczą i bezustannie robią o to siarę na forum!
  Poza tym ONI będą dyktować KTO ma być adminem, KTO i CO ma pisać na forum / liczne przykłady/i węszyć po blogach szukając "słabości"nieakceptowanego autora bloga. I zamiast życzliwie /jak to w jakiejś wspólnocie, jaką na pewno jest każdy portal,/zwrócić uwagę na nieprawidłowości zrobią z tego aferę,na Forum Romanum, żeby ośmieszyć i upokorzyć blogera!
  Na koniec stawiać warunki KTO ma odejść, i po niespełnieniu stawianych warunków...."straszyć" swoim odejściem jako bezcennym i niepowetowana stratą!!
  Beka do kwadratu, super socjologiczną obserwacja.
  Szkoda że my czasem dajemy się na to nabierać, une się cieszą i próbują znowu!!
  Wklejenie zdjęcia ładnych dziewczynek spowodowało prawie masowe pojawienie się rozłożonych pawich ogonów u części naszych kolegów z portalu :)))).
 • @trojanka 13:34:33
  „Wklejenie zdjęcia ładnych dziewczynek spowodowało prawie masowe pojawienie się rozłożonych pawich ogonów u części naszych kolegów z portalu :)))).”

  Cudne!

  Autorowi „dziękuję” za nazwanie mnie trollem. Tak się składa, że mam w zwyczaju reagować na nieodpowiednie zachowanie osób na portalu. Swego czasu suszyłam głowę Administracji za tolerowanie chamskich odzywek Wojtasa, który, nie wiedzieć czemu, definitywnie cieszył się przywilejami w tym względzie, natomiast ostatnio irytowało mnie traktowanie blogerów i komentatorów z pogardą i wyższością przez AgnieszkęS, której komenderowanie na portalu można porównać do poczynań Żorżety w stosunku do polskiego rządu, a która jednocześnie pouczała cały portal - albo blogera na portalowymi forum - na temat szacunku i kultury osobistej. O promowaniu przez nią tekstów, które nigdy dotąd promowane nie były i powodowały jedynie tzw. „nawalanki”, wspominać nie warto.
  Podobno mamy wolność słowa? Powinno więc być mi wolno wypowiedzieć swoje zdanie na temat publicznego zachowania Administratora, żeby nie być nazwana trollem. Jak chodzi o mobbing - to jest bezczelne pomówienie, proszę sobie przyswoić definicję.
 • @Lotna 14:54:10
  @adevo napisał powyżej - Ja mam od wielu miesięcy prywatny kontakt z Panią Agnieszką. Teksty o których wspomniałem są z jej emalii do mnie. Dlatego jestem wprowadzony w wewnętrzne sprawy adminów.
  ----------------------------------------------------------------------------------
  Nie wiem czy admini życzyli sobie aby nie admina wprowadzać w ich wewnętrzne sprawy. Wywlekać i płakać, szukając obrońcy, prowokować go w imię, jaka ja niewiasta jestem pokrzywdzona.
  Dobrze choć, że wyżej wymienieni blogerzy (w tym ja) zostali określeni przez Adevo jako trolle, tylko; pani Agnieszka publicznie oskarżała blogerów o obcą agenturę. Tak, taka Żorżeta Neonu.
 • @lorenco 15:24:54
  Uni NIE MAJĄ żadnych zahamowań, ŻADNYCH!!!
  Ponoć / takie były sugestie/za niektórymi "awansami"stały srebrniki!tak się to załatwia, żeby od wewnątrz spenetrować sytuację, przewęszyć co i jak , potem skłócić ludzi i mieć argumenty w reku do rozpirzenia!!Na każdym polu, nawet tak małym jak Neon!Niestety dotyczy to też/ nie tylko/ naszego kraju,"uwięzienie" ta cholerną mamoną , plus skłócanie ,daje unym broń do kościstych łapsk!
 • @trojanka 15:34:55
  Do tego dodam jeszcze mściwość i zacietrzewienie.
 • @adevo 08:12:55
  Szanowny autorze, jak widzisz, twe słowa kolejny raz są nieuprawnione. Nie masz pojęcia jak wygląda panel administracyjny, jest do bólu przejrzysty, każdy ruch admina jest zarejestrowany, stąd mogłem cię zapewnić iż nie Astra skasowała komentarz. Czy okazało się prawdą?

  Jak ci już to pisałem, rzucasz oskarżenia nie mając ku temu żadnych dowdów. Jak pisałem również wiem dlaczego portal pożegnał się z panią Agnieszką, ale jest to sprawa wewnętrzna portalu, nie do roznoszenia publicznego. Na pewno twoje twierdzenie o mobbingu jest co najmniej mocno przesadzone, jeśli wogóle w jakimkolwiek stopniu prawdziwe.

  Tak więc nie była to solidarność z innymi adminami a stwierdzenie prawdy, czym jak widać potwierdziłem swoją wiarygodność.
 • @lorenco 15:24:54
  "Był wprowadzony"...
  I jeszcze bezwstydnie się tym chwali :)
  Zaczynam rozumieć niechęć do mnie, już nie będzie "wprowadzony" :))

  Ta Agnieszka napisała 1 (słownie jedną) notkę a chciała uczyć innych.
  Była "świetnym tłumaczem" a robiła szkolne błędy.
  Ech...
 • @Zawisza Niebieski 16:24:49
  "Publiczne roznoszenie" to była niestety cecha Agnieszki. Publiczne polajanki innego admina, zresztą starszego stażem, były żenujące i przejdą do historii blogosfery.
 • ?
  j. w.
 • Widzę cię piesku!
  Husky! Nie chowaj się :)
  Wszyscy się za tobą stęsknili.
  Daj głos!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:01:19
  Widzisz go? Czyli ciekawi go co się tu dzieje; pewnie się boi dać głos, bo pewnie pani Agnieszka obiecała mu, że go zaprosi do Kalifornii jak odejdzie z Neonu:)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:01:19
  Nasz drogi Husky postanowił być "dobrym duchem portalu", no cóż, czytać można bez logowania się, ale oceniać już nie. Widać dziś taka moda. Redaktor Ziemiec, ktory stał się twarzą kłamstwa szerzonego przez TVPiS odszedł z TVPiS uskarżając się, na hejt, który go dotknął. Autor też poszedł podobną linią pisząc o "mobbingu" jaki dotknął panią Agnieszkę Dziś widocznie ten kierunek w mediach.
 • @lorenco 18:19:01
  Widzę...
  Mam tajną lornetkę :))

  No ale zobacz jaki burak, źle mu tu było?
  Micha pełna, za uchem zawsze go ktoś potarmosil... A na niepopkach ma ze 3 komentarze na dzień i musi żebrac o bloga.
  Jak wróci to przecież nikt nie będzie się śmiać. No może trochę... :)
 • @Zawisza Niebieski 18:23:22
  No tak, pała by była nieczynna...
 • @Zawisza Niebieski 07:17:38
  > Szanowny Adveo, nie wiem czy zauważyłeś, ale jestem też adminem. Mam dostęp do logów portalu i potrafię z nich korzystać. Proszę bardzo by Pan nie oskarżał inne osoby o jakieś czyny, kto coś zrobił, a kto nie, gdy nie ma Pan dowodów. Pani Agnieszka niewiele pisała, ale nie ma to znaczenia. Nie o jej teksty chodziło.
  http://idb.neon24.pl/post/147602,mobbing-agnieszki#comment_1530743
  ------------------------------------------------------

  Szanowny Zawiszo,
  Wszedł Pan w to bagno sam z dobrej woli. Ja to uznaję, ale czysty Pan z niego już nie wyjdzie.

  Proponuje Pan skupić się na dowodach.
  Proszę.

  Dowód Nr 1
  Macha Pan niejawnymi protokołami- logami, do których społeczność blogerska nie ma dostępu. Nazywa się to nierównością broni. W takim przypadku zapisy w logach logi nie mogą stać się dowodem. Po prostu nie można Pana wymówek sprawdzić.

  Dowód Nr 2
  Moja prywatna wymiana listów z Agnieszką. Protesty Haskiego i Kula Lisa, komentarz Wojtasa, Apele, Notka i komentarze na PW - Andrzej Tokarski poleca:
  Zrobić porządek z Ruszkiewiczem, ile czasu trzeba, by ktoś mu wreszcie wystawił walizki
  https://att.neon24.pl/post/147072,zrobic-porzadek-z-ruszkiewiczem

  Przypadek Agnieszki to typowy przypadek mobbingu, w którym rozwydrzona grupa neonowych pomazańców rozdarła na kawałki, absolwentkę anglistyki ze Stanów, starającą się o podwyższenie poziomu kultury neon24.pl. W tym wypadku, postępuje się tak, jak w przypadku fizycznych gwałtów. Zeznania ofiary są dowodami, a sprawcy muszą udowadniać swoją niewinność. Gdy okazuje się, że są niewiarygodni to są WINNI!

  Dowód Nr 3
  Brak wiarygodności Astry i Ruszkiewicza

  A. Kłamstwo Astry: "Pan stąd zniknął na własne życzenie."
  Dowód kłamstwa, patrz u góry w tekście głównym
  B. Wycięcie Komentarza Zdzicha w godzinach administrowania Astry: brak reakcji i komentarza pomimo jej odpowiedzialności.

  @adevo 04:13:52
  To ja usunąłem ten komentarz bo był bez linka.
  Teraz może być. A od Astry z daleka, dobrze radzę.
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 08.02.2019 08:21:35

  Kłamstwo Ruszkiewicza: wycina komentarz, bez uprawnień. Obciąża tym Astrę, gdyż to jej czas administrowania i odpowiedzialności.

  Pan pisze " Jest między adminami umowa, jeden nie wchodzi w paradę drugiemu. Jest również publikowana lista dyżurów."
  Jak to się ma do dywersji Ruszkiewicza? Przyznał się do potajemnego wycięcia komentarza dopiero po prawie 8 godzinach. Tyle czasu potrzebował, by uzgodnić zeznania z wami i z Oparą?

  Dowód Nr 4
  Tekst wytłumaczenia. Ruszkiewicz pisze "bo był bez linka" - też kłamstwo. Zdzich wstawił z linkami, tylko ja zabezpieczając artykuł z komentarzami na komputerze straciłem linki w komentarzach. Tu potwierdzam jakieś tam linki były w wyciętym przez Ruszkiewicza oryginale Zdzicha, gdyż link farbuje się w mojej przeglądarce na niebiesko.
  Dlatego po jego usunięciu, na początek mogłem przywrócić tylko tekst komentarza Zdzicha bez linków.

  Ruszkiewicz nieuprawniony hakuje mojego bloga wycina komentarz i znika bez śladu.

  Przypuszczam, że to on tak podobnie grasował na moim blogu w latach 2012-2015 niszczył mi linki i zdjęcia.
  Przypuszczam, że psychopatyczny jednopałowiec to on.

  Mam prawo tak przypuszczać, bo jego niewiarygodność, fałszywość jest udowodniona. Poza tym on ma jak widać stały dostęp do narzędzi portalu.

  Panie Zawiszo nie posiadając tej samej broni, trudno jest blogerowi bez dostępu do kuchni administratorów, przywołać choćby jeden dowód.

  Ja znalazłem aż 4.
  Oto moja analiza stanu administracji:

  Astra niewiarygodna
  Ruszkiewicz niewiarygodny i niebezpieczny
  Zawisza nieuwiarygodniony - Dr Jekyll and Mr Hyde?
  Opara dziwnie trzymający się Ruszkiewicza.

  Pan Opara swoim zachowaniem otwiera drogę do teorii spiskowych i spekulacji.
  Dzisiaj mi się przyśniło, że Opara się pomylił, bo się nie zna i przekazał Ruszkiewiczowi kody dostępu głównego admina, a dla siebie pozostawił tylko kody dostępu klienta.
  W ten sposób faktycznie nic nie może zrobić, jeżeli nie chce wydawać pieniędzy na doświadczonego informatyka. Zmiany dostępu i konfiguracji nie są trudną sprawą dla profesjonalisty, ale dla amatora to horror.

  Panie Zawiszo, czy mógłbym powierzyć takiej niewiarygodnej trupie moje najnowsze teksty? Ja sobie odpowiedziałem, że nie! Nie jestem ani masochistą ani niewolnikiem.

  Niech pan weźmie pod uwagę, że jest diagnoza, czyli szansa uleczenia niezdrowej sytuacji. Trzeba tylko by właściciel portalu konsekwentnie bez strachu wyciągnął wnioski z karygodnych błędów Astry i dywersji Ruszkiewicza. Każdy, który w takiej sytuacji pozostaje, wystawia się na łaskę i niełaskę administracji łącznie z psychopatycznymi atakami ze strony Ruszkiewicza.

  Tylko niewolnicy zgadzają się na takie więzienne, chore warunki.
  Ja jestem wolnym człowiekiem i odchodzę.
  Cześć.
 • PW do Adevo
  d: Husky
  data: 2019-02-08 18:43:43
  Myślę że powtórne wklejenie tego komentarza byłoby adekwatne do fałszu i obłudy tego trzyosobowego zarządu.
  Ludzie wyzuci z ludzkich odruchów

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/147514,zmiany-w-administracji#comment_1529326


  Pozdrawiam
 • @adevo 20:26:49
  Twoje kłamstwa, pomówienia i insynuacje łamią Regulamin :
  "Zasady publikowania treści"
  - pkt 4a
  - pkt 4f
  - pkt 6

  Będę wnioskować o całkowita blokadę konta.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:54:42 Następne kłamstwo
  Krzysztofie,

  Ruszkiewicz napisał:

  "I jeszcze jedno - gdyby twoja faworytka miała czyste sumienie to nie usuwałaby swoich własnych komentarzy, które świadczą o jej niekompetencji i arogancji. Te komentarze zawsze oczywiście można przywrócić."

  Napisz mu, żeby je przywrócił. Moje komentarze są jedynym dowodem, że nigdy nikogo nie obraziłam, zawsze dyskutowałam na temat, nie używałam argumentów ad personam. Nigdy, absolutnie nigdy, nie zeszłam na ich poziom.

  Usunęłam moje komentarze, bo nie chciałam aby cokolwiek mnie z Neonem łączyło. Nie życzyłam sobie nawet aby moje słowa były w pobliżu ich słow.

  Dziękuje Ci za to, co próbowałeś zrobić, ale szkoda mojego zdrowia i Twojego. W bagno nie wolno się zanurzać.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  Agnieszka
 • Następny komentarz Agnieszki
  Witaj Krzysztofie,
  Podaje jeszcze jedna informacje:

  Wypowiedz blogera 1abezmetki, bardzo niesprawiedliwie traktowanego przez administracje ze względu na krytyczne względem Putina poglądy, w którego obronie stanęłam w czasie mobbingu 1abezmetki:

  @AgnieszkaS 17:41:50
  Miła i Zacna Pani Agnieszko,
  Dzięki za przyjście w sukurs, choć sprawiać się już nawykłem samotrzeć.
  Już kiedyś wyraziłem opinię, że Pani obecność na Neonie, to jak jasne światło - prawdy.
  Dzisiaj przychodzi mi raz jeszcze to zaświadczyć.

  Pani intelektualna i moralna suwerenność, motywują mnie do kontynuowania niełatwej obecności na tym portalu. Podobnie czynię to z szacunku dla nielicznego kręgu innych osób, z którymi niekoniecznie łączy mnie jednomyślność.

  Zastanawia mnie czy i jaki wpływ na krystalizację osobowości ma kondycja bycia emigrantem.
  Zapewne zastana surowość obcego środowiska zmusza do opowiedzenia się "kto jest kim naprawdę"
  Jaki wpływ na decyzje o wyborze wartości mieć mogą nieuświadomione determinujące predestynacje? Czy trzeba może wpierw wyemigrować wewnętrznie w wyrazie niezgody na otaczającą nikczemność?

  Dzisiejszy artykuł przyniosłem jako pryzmat dla zbadania polaryzacji nastawień i przekonań.
  Spełnił swój cel. A zawarte w nim informacje to jedynie kamyczki w mozaice prawdy o putinowskiej Rosji. Wypieranie zaś prawd niechcianych traktuję albo jako przejawy chorych osobowości - albo jako wypełnianie powierzonych zadań. Tertium non datur.

  Pozdrawiam Panią,
  nadużycie link skomentuj
  1abezmetki 16.09.2018 01:13:55


  Pozdrawiam,

  Agnieszka

  P.S.
  Nie chce od nich żadnych przeprosin. Od ludzi tej kategorii przeprosin sie nie oczekuje, ani też nie przyjmuje. Poza tym, musialyby to byc przeprosiny glownie od Ruszkiewicza i wszystkich trolli, takich jak trojanka, Lotna, Lorenco, miarka, ktorzy zapomnili przed wylaniem kubla z pomyjami przedstawic sie z mienia i nazwiska.
 • @adevo 21:49:41
  Ale cyrk! Nazywam się Wawrzyniec W. - głupie imię, zatem wolę z włoska (tak mnie mój szwagier Włoch nazywa) - Wawrzyniec po włosku Lorenzo (brzmi lorenco).
  Jak pani Agnieszka S. przedstawi się z nazwiska, może ja również.
  A na razie niech zajmie się swoimi sprawami i nie wyzywa ludzi od trolli.
  Ps.
  Adevo - masz plus za rycerskość wobec pani Agnieszki, ksywa Żorżeta.
 • Ostatni komentarz Agnieszki i moje ostatnie uwagi
  Krzysztofie,

  Oto przykład jak zachowywał się Ruszkiewicz wobec mnie i innych blogerow. Wszystko mu było wolno, nawet raz sobie pozwolił q....rva wobec mnie:
  macgregor.neon24.pl/post/146710,chanukowa-plaga

  Ludzie, którzy nie obrażali tylko dyskutowali byli banowani przez administracje; natomiast ci, którzy notorycznie opluwali innych i trollowali czuli się bezkarnie.

  Czyja wina? Opary. O wszystkim wiedział i na to pozwolił i będzie pozwalał.

  Przejrzyj ten link: (link nie funkcjonuje, przyp. Adevo)

  Pozdrawiam,Agnieszka
  --------------------
  PS. Trafne Komentarze wobec R. zostały już usunięte. Te pozostałe świadczą o niebywale chamskim zachowaniu Ruszkiewicza.
 • @adevo 21:49:41
  //Wypowiedz blogera 1abezmetki, bardzo niesprawiedliwie traktowanego przez administracje ze względu na krytyczne względem Putina poglądy //

  Czy ze względu na krytyczne poglądy względem Putina to raczej wątpliwe bardziej prawdopodobne że ze względu na wyjątkowo podłą kondycję moralną.Bloger 1abezmetki należy do tego gatunku obłudników którego trudno znieść nawet obłudnikom lżejszego kalibru.
  Bloger 1abezmetki wszystkich swych adwersarzy zablokował co nie przeszkadzało mu najgłośniej wydzierać ryja na administrację w obronie wolności słowa.I jak sądzę tym (a nie Putinem) wkurwił tutejszych decydentów.
 • @adevo 22:15:42
  Widzę, że pani Agnieszka wali na oślep - teraz winny jest pan Opara, który ma czelność na Neon 24, który założył i jest jego własnością, sobie pozwalać:) Jak śmie!
  Jest takie przysłowie: pycha kroczy przed upadkiem - to dot. pani Agnieszki.
  A Ty Adevo jesteś świetnym blogerem i daj już spokój!
 • @adevo 22:15:42
  Pani Agnieszka niech zajmie sie sprawami w Usa a nie poucza jak kto ma administrowac portalem,Pan Husky byl najzwyklejszym trollem.Ja w wiekszosci wychodzi ma ten portal aby poczyta komentarze Pana Jarka,trojanki,lotnej I paru innych.A Panu nie wiadomo o co konkretnie chodzi.
 • @ikulalibal 22:20:52
  Nasz czołowy rusofob Talbot cały czas nadaje na Rosję i Putina, nieraz takie już rzeczy, że głowa boli i nikt go nie blokuje, banuje i ma się dobrze na Neonie właśnie z tego względu, że można z nim podyskutować, nie jest hrabią, nie obraża się z byle powodu i nie banuje swoich adwersarzy, nie grozi im.
  I taki powinien być bloger z przeciwstawnymi opiniami.
  A ten bezmetki, szkoda słów!
 • @adevo 21:49:41
  O jakich "przeprosinach" mówi ta intrygantka? Kpi czy o drogę pyta?

  Doskonale rozumiem waszą wściekłość, Agnieszka robiła wszystko żeby pozbyć się Zawiszy i Astry, mi załatwiła bana a w kolejce do adminowania był Husky. A jeszcze sam się przyznałes, że od kilku miesięcy miałeś informacje do których nie powinieneś mieć dostępu. Podobnie Tarnawski. Szykowaliscie wrogie przejęcie kontroli nad portalem, taki "zamach stanu". Całe szczęście, że p. Opara w porę zareagował bo zamiast prawdziwie niezależnego, polskiego portalu miałby następną wersję "niezależna.pl".

  Ja się nie pchalem do adminowania bo mam już tego dosyć i wbrew temu co piszesz nie cierpię na rządze władzy, zawsze chętnie się władzą dzielilem. To była jednak sytuacja krytyczna i nie mogłem pozwolić, żeby grupka uzurpatorow cholera wie skąd zniszczyła to co ciężką, pracą (bez wynagrodzenia) budowalem z p.Opara, Piotrkiem Szczepanikiem, Marksem, Astra i Repsolem.

  Jak słusznie w chwili gniewu zauważył Husky - wygraliśmy. A skoro my wygraliśmy tzn że wy przegraliscie i radzę wam pogodzić się z tym.
  Ja będę tak długo adminem aż znajdzie się na moje miejsce odpowiednia, zaufana osoba. Taka jest umowa.
  Żegnam.
 • @adevo 22:15:42
  Nie zostały usunięte żadne komentarze.
  Kłamiesz!
 • @ikulalibal 22:20:52
  To mi wygląda na egzercycje szkoły państwowych trolli. Tylko dla jakiego państwa?
 • @lorenco 22:23:46
  Jedyna moja korespondencja z tą panią, za cały czas jej pobytu na Neonie jest taka:
  AgnieszkaS 20:15:48
  To, czyj robię przekrój to nie pani sprawa!!

  Po wtóre, jak pani nie dopowiada poziom językowy, kulturalny, merytoryczny i pozostałe poziomy to co pani tu robi, na tym wrednym portalu???
  Pracuje??troluje??męczy się??zabija czas??

  trojanka 16.09.2018 20:35:37

  @AgnieszkaS 20:15:48
  O ile sobie przypominam to 1bezmetki nikogo nie obraził.
  nadużycie link skomentuj
  AgnieszkaS 16.09.2018 19:47:01

  Skoro określenia które podałam nie sa obrażaniem, to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać!!
  Wydaje pani ocenę wyłącznie na podstawie łaskawych komplementów którymi panią ten osobnik uraczył!
  To jak się zachowuje w stosunku do innych blogerów czy do portalu, już panią nie interesuje!No cóż ,ta charakterystyczna wyimaginowana "wyższość" dała o sobie znać!!dlatego się rozumiecie.
  Nie kontynuuję dyskusji, bo nie mam ochoty na nią ...z Panią!!

  I podaję przykłady zachowania się na forum jej żarliwego obrońcy/ten sam poziom/
  TU ZWRACA SIĘ DO BLOGERKI:
  @fretka 10:09:46
  cuchniesz "oszczaną szmatą"!
  1abezmetki 15.10.2017 10:19:55

  Ato a props blogerów piszących kiedyś ,2 lata temu o wojnie w Donbasie!
  GDZIE oni SĄ?
  Gdzie się podziali ci wszyscy apologeci NowoRosji sprzed kilku lat,
  z ich kiczowato-prowincjonalną czułostkowością, pełną pieprzonych kwiatków, kotków i piesków i niemowlaków, jak kartofle - w krasnoarmiejskich mundurkach.
  Mieli sukinkoty czelność dyktować mi co powinienem czytać i tłumaczyć i sumitować się, czemu nie ma mnie w szeregach bohaterskich opołczeńców. Była nawet taka cipa w pretensjach, nie na miarę, która szyderczo nazywała mnie "Mykołą".
  "Gdzie oni są?"
  Nowe qrwa dyrektywy; wygasić temat, entuzjazm i wyleniałe sumienia?

  1abezmetki 18.05.2018 05:47:48

  @fan-wolności 10:50:12
  Każdy ma swoje książki. Moja to wciąż "Manifest Komunistyczny", po przezwyciężeniu prozachodniego odmóżdzenia.
  Póki co wysiadam...
  1abezmetki 13.03.2016 11:25:53

  i mój komentarz:
  Dla obrończyni pani Agnieszki:
  Może pani sprawia niedoścignioną przyjemność jak nazywa się ją : oszczaną szmatą lub "cipą".
  Zwłaszcza jak nie podziela pani czyichś poglądów???
  To już pani sprawa!!
  =========================================
  I na tym na szczęście, skończyłyśmy nasze internetowe kontakty.
  Ale widocznie tej pani to nie wystarcza, tylko musi kły jadowe cały czas zanurzać i jątrzyć, jątrzyć i jej basanci rownież... i mącić!Brr potworna osobowość!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:34:12
  Ja te z q..va nie znalazłem. Podaj linka
 • @lorenco 22:31:15
  Dokładnie!
  Gdyby prawdą było to co pisze ten kłamca i oszczerca to Huskego i Talbota powinno już tu dawno nie być. A są, Husky sam się obraził mimo że go prosiłem by został. Taki "siepacz" jestem...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:32:25
  Miarka chce być adminem. Polecam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:34:12
  On pewnie tylko przepisuje to, co Żorżeta każe, hihihi:)
  Co się z tymi facetami porobiło?
 • @adevo 22:37:58
  Do czego linka? Nie próbuj tutaj sztuczek z hasbary.
  Opanuj się, idź i nie wracaj.
 • @adevo 22:36:15
  Co? co wygląda na egzercycje szkoły państwowych trolli ? to że bloger 1abezmetki zachowywał się tak jak się zachowywał czy to że ktoś (w tym przypadku ja), skromnie o tym przypomniał?
 • @adevo 22:37:58
  Przeczytaj co Trojanka przytoczyła.
  Nie czytasz innych tylko tych, których wzięliście sobie na cel czyli Administrację?
 • @trojanka 22:37:08
  Typowa zagrywka mobbingowa :((
  Zazdrości Pani emancypacji i siły Agnieszce?
  Agnieszka dużo pomogła, wbrew żydowskim blokadom przetłumaczyliśmy stronę IPN z dowodami zbrodni Niemców w Jedwabnem.
  Ona przekonała swoją wiedzą, gdy cała grupa żydów chciała przejąć inicjatywę, by ją stłamsić. Kto z Polaków podaje na Twitterze te tłumaczenia? Nawet do tego jesteście bezużyteczni.

  Oprócz Agnieszki z portalu Neon24. nie otrzymałem żadnej pomocy. Wściekać to się potraficie, ale zrobić coś konretnego? Dla mnie to jest najniższy sort.
  Kończę
 • @lorenco 22:46:47
  Nie wiem o czym piszesz, właśnie jej odpowiedziałem
 • @adevo 22:51:22
  Wiesz ilu ludzi tu przez lata tłumaczyło i tłumaczy różne teksty z różnych języków?
  A tak w ogóle to IPN w jakim języku działa, że musieliście tłumaczyć ich stronę?
 • @adevo 22:51:22
  Agnieszka ,i jej emancypacja mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg!numer z zazdrością wyświechtana retoryka trolla!zapewniam, że niczego pani Studzińskiej nie zazdroszczę, ale to niczego!!
  Pańska ocena również mnie nie interesuje, chociaż miałam kiedyś o panu lepsze zdanie.
  Ale człowiek to całość, również charakter, nie tylko urojona "wiedza".
  EOT
 • @adevo 22:51:22
  //Agnieszka dużo pomogła, wbrew żydowskim blokadom przetłumaczyliśmy stronę IPN z dowodami zbrodni Niemców w Jedwabnem.//

  To IPN dysponuje takimi dowodami? ależ to absolutny przełom w sprawie!
  Bóg jeden wie jak to uszło mojej uwadze ale uszło.
  Uprzejme proszę o podpowiedź jakiś kilku kluczowych słów które pomogą znaleźć resztę informacji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:42:57
  Jeszcze raz wstaw te z q..va ja je nie znalazłem
  "Oto przykład jak zachowywał się Ruszkiewicz wobec mnie i innych blogerow. Wszystko mu było wolno, nawet raz sobie pozwolił q....rva wobec mnie:
  macgregor.neon24.pl/post/146710,chanukowa-plaga "

  2. Przywróć jako admin:
  Agnieszka napisała:
  Ruszkiewicz napisał:

  "I jeszcze jedno - gdyby twoja faworytka miała czyste sumienie to nie usuwałaby swoich własnych komentarzy, które świadczą o jej niekompetencji i arogancji. Te komentarze zawsze oczywiście można przywrócić."

  Napisz mu, żeby je przywrócił. Moje komentarze są jedynym dowodem, że nigdy nikogo nie obraziłam, zawsze dyskutowałam na temat, nie używałam argumentów ad personam. Nigdy, absolutnie nigdy, nie zeszłam na ich poziom.

  Usunęłam moje komentarze, bo nie chciałam aby cokolwiek mnie z Neonem łączyło. Nie życzyłam sobie nawet aby moje słowa były w pobliżu ich słow."
 • @adevo 23:03:24
  Jak ta pani Agnieszka nie chce mieć nic do czynienia z Neonem, to po co tu ją przytaczasz? To na pewno w tej sytuacji wbrew jej woli, zatem to Ty mobbing uprawiasz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:42:57
  Jarku, powinniście usunąć całą tę notkę, ponieważ pani Agnieszka nie chce mieć nic wspólnego z Neon24 a bloger Adevo na siłę ją tu propaguje.
 • @lorenco 22:59:15
  MI nie chodziło o tłumaczenia z googla, czy w slangu polskich imigrantów, tylko wg najwyższych standardów językowych. TAK by Amerykanie i Anglicy czytali. Oni czytają tylko wtedy, gdy tekst jest napisany poprawnie.
  To dzięki naszej, a raczej mojej inicjatywie IPN wstawia teraz angielskie teksty o 2 WS na Twitterze.

  Znaleźli do tego swoich ludzi. Mnie i tłumaczenia zbanowali na ponad 6 miesięcy. To ciekawy ban nazywa się shadowbanned- banują twoje dalsze ślady.

  Na salonie i tu, to jak ma przyjść do prawdziwej pomocy to niestety dupa zimna.
 • @ikulalibal 23:01:03
  Proszę
  https://www.iddd.de/Jedwabne27052018EN.html

  https://idb.neon24.pl/post/143794,nie-bedzie-zyd-plul-nam-w-twarz

  https://idb.neon24.pl/post/144534,molestowanie-ipn-u-jedwabnem

  Głównym słowem jest otagowane "Jedwabne".
  https://idb.neon24.pl/tag/7490,jedwabne
 • @adevo 23:20:05
  Ok, bardzo Ci się chwali za tę pracę, choć w Polsce jest wielu ludzi, którzy znają j. angielski i na pewno jakbyś napisał tu na Neonie apel, na pewno uzyskałbyś pomoc w tłumaczeniu, zatem nie przesadzajmy, no i najważniejsze: jeśli pani Agnieszka pisze do Ciebie, że nie chce mieć nic do czynienia z Neonem, powinieneś uszanować jej wolę i zakończyć przeciąganie tematu.
  Pozdrawiam.
 • @lorenco 23:30:32
  Co ty piszesz najpierw zapoznaj się z tym co w temacie tu na blogu napisałem. Piszesz jak troll w ślepo.
 • @adevo 23:32:44
  Ale nie zaszkodzi potwórzyć linka
  "Apel o korektę tekstu pana Witolda. Tytuł, zainspirowany wersem z Roty Marii Konopnickiej pasuje do reakcji na niesamowicie obelżywy antypolski filmik"
  https://idb.neon24.pl/post/143794,nie-bedzie-zyd-plul-nam-w-twarz

  A tu główny artykuł cyklu
  https://idb.neon24.pl/post/143698,spaleni-zywcem-w-jedwabnem

  Żegnam
 • @adevo 23:32:44
  Wyżej zamieściłeś:
  Usunęłam moje komentarze, bo nie chciałam aby cokolwiek mnie z Neonem łączyło. Nie życzyłam sobie nawet aby moje słowa były w pobliżu ich słow.

  Dziękuje Ci za to, co próbowałeś zrobić, ale szkoda mojego zdrowia i Twojego. W bagno nie wolno się zanurzać.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  Agnieszka
  ------------------------------------------------------------------

  Adevo, jaja sobie robisz? Czy za dużo wypiłeś? Albo jesteś po prostu bezczelny a to nieładnie.
  Dobranoc!
 • @lorenco 23:42:45
  Muszę twoją trollerską manipulację sprostować i przypomnieć adminowi by przywrócił Agnieszki komentarze

  Cytat z listu do mnie:

  Napisz mu, żeby je przywrócił. Moje komentarze są jedynym dowodem, że nigdy nikogo nie obraziłam, zawsze dyskutowałam na temat, nie używałam argumentów ad personam. Nigdy, absolutnie nigdy, nie zeszłam na ich poziom.

  http://idb.neon24.pl/post/147602,mobbing-agnieszki#comment_1531012
 • @adevo 07:48:00
  "Więc żegnam"
  Ja też żegnam w imieniu moich kolegów i swoim.
  Na koniec zrobię ci jeszcze przysługę i nie dam ci się więcej kompromitowac bo to wszystko zrobiło się już niesmaczne.
  Również żegnam.
 • @adevo 23:51:14
  Szkoda z Tobą dyskutować, tak samo dyskutowało się z panią Agnieszką, jak z głową w zbroi.
  Miłych snów.
  Bez odbioru.
 • @lorenco 23:55:38
  Na pożegnanie chciałem Tobie zrobić wyróżnienie i zablokować prawdziwego trolla. Niestety albo zmienili na NE ustawienia, albo zapomniałem jak się blokuje. Może podpowiesz?
  Żegnam
 • Ostani komentarz jako usługa dla bezbronnego 1abezmetki
  Agnieszka:

  Krzysztofie,

  Informacja dotyczy blogera 1abezmetki, który nie może się bronić bo jest na przymusowym "urlopie".

  Był on atakowany za swoje poglądy a następnie banowany. Musial zablokować na swoim koncie putinowskich trolli aby nie obrzucali go epitetami.

  Bezmetki to uczciwy i inteligentny człowiek, który starał się przedstawić dzisiejsza Rosje obiektywnie, czego rusofile pod przywództwem Ruszkiewicza nie wybaczali.
 • @adevo 00:45:52
  Ten "uczciwy" bloger Bezmetki dostał 2 tygodnie urlopu za bezprawne posługiwanie się wizerunkiem innego blogera, co jest prawnie zabronione. Tak więc o tej uczciwości to może nie będziemy wspominali, nie został zablokowany ani za banowanie rusofobów, ani putinowskich trolli. Kolejna kula w płot, a urlop dostał ode mnie, zresztą jak się orientujesz, 2 tygodnie to bardzo krótki okres, standardem na tym portalu jest 1 miesiąc. Ale licząc, że bloger ten zrozumie swój błąd i licząc na jego inteligencję, o której tu piszesz, mam nadzieję, że okres ten będzie wystarczający.

  //mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/147498,siec-piatka-1-otworzy-sklep-w-mauzoleum-lenina#comment_1529036
 • @K54 22:25:44
  A ja pamiętam pana adevo w związku z jego antychińską propagandą którą on tu wklejał.
  To było już parę lat temu.
 • @adevo 20:26:49
  Ponownie, zgadzam się z każdym Twoim zdaniem powyżej.
  Upewnij się, że Twoj komentarz napisany do Zawiszy Niebieskiego będzie przeczytany również przez p. Oparę, zanim Ruszkiewicz „będzie wnioskować o całkowitą blokadę naszych kont”.

  Jeśli chodzi o te parę słów napisanych do mnie przez Ruszkiewicza, cytuję: „Masz cały zestaw komentarzy, które mają mnie rzekomo skompromitowac ale usunąłes swoje, które wywołały taką reakcję. To stara metoda hasbary i niestety często skuteczna.” - to jest bełkot mentalnie chorego człowieka. Zauważ, że nie podał przykładu, ani linka! nawet do jednego komentarza, który ja niby usunąłem.

  Moim zdaniem, są w NEonie tylko dwie osoby, które same-siebie kompromitują i uprawiają „metody hasbary”. Są to Ruszkiewicz i Kosiur.

  Pozdrawiam!
 • @Zdzich 07:43:10
  Obawiam się że ci nie odpowie...
  Zajmij się czymś pożytecznym i nie rozrabiaj.
 • @Zdzich 07:43:10
  Sprawdziłem, usunąłes 520 komentarzy.
  Jesteś prawdopodobne rekordzistą.
 • @adevo 21:45:58
  Doczytałem gdzieś do połowy komentarze i chyba wystarczy. Niewiele nowego się dowiedzieć można poza konkretnymi doświadczeniami tu piszących.
  Ostatnie występy AgnieszkiS już jako admina osobistej krzywdy mi nie wyrządzały - może się trochę miałem na baczności ze względu na jej tu obecność... Przede wszystkim zaś chodzi o to, że nie czytałem wszystkiego na stronie.

  I to uważam, że jest Twoim Adevo problemem. Próbujesz oceniać co tu się działo nie będąc w pełni obecnym. No chyba, że masz po prostu problemy z obiektywnym kojarzeniem faktów.

  Ale co do AgnieszkiS. Osoba, która tak osobiście i emocjonalnie podchodzi do innych użytkowników nie powinna być adminem a jedynie blogerem.

  //Moje komentarze są jedynym dowodem, że nigdy nikogo nie obraziłam, zawsze dyskutowałam na temat, nie używałam argumentów ad personam. //
  Ho, ho, ho...
  Nie chcę tu wymieniać różnej maści zbrodniarzy, którzy też podobnie twierdzili... Niestety ich ofiary są innego zdania. Ale co do faktów... Dalsza część tego wpisu Agi jest jej świetnym uzupełnieniem: //Nigdy, absolutnie nigdy, nie zeszłam na ich poziom.//

  Pani Agnieszko, w mojej ocenie nie cechuje mnie desperacja tonącego w bagnie i piszę to we właściwym stanie świadomości: Nie jestem na niższym niż Pani poziomie. Pomijając to iż nie uważam, że w ogóle istnieją jakieś (tego typu) poziomy.
  Kiedyś mi Pani bardziej dopiekła swoim wygórowanym poczuciem ego ale... nie w tym rzecz by wypominać - choć z racji na brak przeprosin z Pani strony, czy jakiejkolwiek innej pokojowej inicjatywy brak jest nadziei na uniknięcie podobnych z Panią doświadczeń w przyszłości.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:09:02
  Podaj przykład choć jednego, kłamco i oszczerco!
 • @Franek Ganek 12:44:00
  : )))))) Salut .
 • @Zdzich 18:23:10
  Dostaniesz Zdzisiu, dostaniesz.
  Wszyscy dostaną dowód kim jesteś :))
 • @Zdzich 18:23:10
  Idziesz w typową dla trolli wypowiedź, z jednej strony prosisz o dowód potwierdzający słowa Ruszkiewicza i to jest OK. Każdy oskarżony o coś ma prawo pytać o dowody. Ale to uzupelniasz słowami "kłamco i oszczerco" co jest twoim oszczerstwem. Poczekaj spokojnie na dowód, jeśli Ruszkiewicz nie dostarczy dowodów to będzie oszczercą ale jeśli dostarczy to przeprosisz? Trole PiS nie mają takiego zwyczaju, oni idą po linii wyznaczonej przez Taeusza R. "Alleluja i do przodu" w kłamstwa, oszczerstwa. Tak działa człowiek bez honoru.
 • @adevo 20:26:49
  Panie Adveo, odpowiem Panu dla czystości zasad administrowania portalem odpowiem Panu na ten komentarz. Wiem, że obecnie nie ma Pan możliwości odpowiedzi, nie jest to moja decyzja, ale nie chcę tego zmieniać.

  Sam Pan określił, że w stosunku do mnie nie ma Pan pretensji, przez to stałem się jedyną osobą z administracji co do której nie zgłasza Pan pretensji, mam dostęp do tajemnic panelu administracyjnego do których nie mogę dopuścić ani Pana ani innego blogera (tajemnica portaul – żadnej lojaki nie podpisywałem ale wynika to z zasad postępowania honorowego)

  Dodatkowo swoimi wypowiedziami, choćby tym, że zaprzeczyłem iż to Astra skasowała komentarz co się potwierdziła w jakiś sposób uwiarygodniłem się. Nie ma możliwości, jeśli właściciel tego portalu nie wyrazi takiej zgody, by mógł Pan lub dowolny inny bloger potwierdzić osobiście moje słowa dotyczące informacji poufnych portalu. Albo mi Pan wierzy, albo nie.

  Niech pan zwróci uwagę na to iż moje wypowiedzi wykazują, że zarówno Pan jak i bloger, Zdzich, tu przytoczę jego wypowiedź „Podaj przykład choć jednego, kłamco i oszczerco!” rzucacie wyroki, oskarżenia nie mając ku temu postaw. Widzi Pan ile z Pana oskarżeń obaliłem, ale nie pojawiły się słowa przeprosin, choćby do bezpodstawnie oskarżanej pani Astry, choć miał Pan na to czas.

  Co do znajomości angielskiego i wykształcenia pani Agnieszki nigdy nie zgłaszałem wątpliwości ale jakie to ma znaczenie dla administrowania portalem? Jeśli robiła coś dobrego dla Polski, to chwała jej za to. Każdy z nas w czymś jest dobry, ale czy to coś jest pożyteczne w administrowaniu portalem? Pani Agnieszka nie potrafiła odciąć się od swoich poglądów w ocenie tekstów, pisała komentarze, które w sytuacji krytycznej skasowała, by zatrzeć ślady swoich wypowiedzi. Zresztą nie moja to była decyzja.

  Na portalu wytworzyła się pewna grupa działająca przeciwko administracji portalu. Czy samemu portalowi? Tego już nie wiem. Na czym to opieram? Choćby właśnie na tym artykule broniącym pewną grupę blogerów, zaświadczających ich wysokie wartości, jak w przypadku blogera Bezmetki, obaliłem to, bo co by Pan powiedział, gdyby nagle pod tekstem którym Pan się nie zgadza pojawił się Pana wizerunek? Miałby Pan pretensję.

  Sa wypowiedzi atakujące wszystkich administratorów, w tym mnie. Ja sobie spokojnie radzę, bo każda moja wypowiedź oparta jest na jakim argumencie a wypowiadającego się w stylu, „ty kłamco, oszuście itd.” łatwo do „parteru” sprowadzić.

  Moim prywatnym odczuciem opartym na wypowiedziach Huskyego pani Agnieszka współpracowała z pewną grupą blogerów nie tylko do tłumaczenia tekstów IPN. Husky nie tylko, że posiadał znajomość haseł PiS zanim PiS oficjalnie to ogłosił, co mu to udowodniłem, ale również pewne informacje portalu, dostępne tylko dla adminów. Ale podkreślam, to moje prywatne odczucie.

  Nie wchodzę w ocenę innych adminów, od tego jest pan Opara, więc tych wątków nie będę rozwijał. Czy można powierzyć swoje teksty temu portalowi? Jak powiedziałem jest trzech adminów, dni dyżurowania są znane. Ja teksty oceniam pod względem ich wartości merytorycznej, ciekawości dla czytelnika, ale jest to moja ocena subiektywna i nigdy nie twierdzę, że jestem nieomylny. Też może się zdarzyć iż Pana zdaniem tekst wspaniały nie docenię tak jak by Pan chciał. Na pewno nie zagwarantuję Panu iż każdy tekst będzie „na pude”, bo byłoby to kumoterstwo, cecha, którą tak w PiS gardzę.
 • @Zawisza Niebieski 22:37:42
  "Poczekaj spokojnie na dowód, jeśli Ruszkiewicz nie dostarczy dowodów to będzie oszczercą ale jeśli dostarczy to przeprosisz."

  Jak długo mam czekać?

  PS: "Trole PiS" mnie nie obchodzą . Przy okazji naucz się gdzieś znaczenia słowa "troll".
 • @Zdzich 07:57:23
  Trzeba być wybitną kanalią żeby zmusić mnie do poparcia pana Zawiszy kolorowego - tobie robaczku to się udało :))
 • @Zdzich 07:57:23
  Już masz.
 • @Zdzich 07:57:23
  Jak tam blogerze "Zdzichu", masz dowód czarno na białym:

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/147648,zdzich-rekordzista-w-kasowaniu-wlasnych-komentarzy

  Teraz piłeczka po twojej stronie, chcąc być człowiekiem honoru czas przeprosić, zgodnie z moim tekstem, co sam go powieliłeś.

  "Poczekaj spokojnie na dowód, jeśli Ruszkiewicz nie dostarczy dowodów to będzie oszczercą ale jeśli dostarczy to przeprosisz."

  Niestety, taka jest prawda względem ludzi, którzy rzucają bezpodstawne oszczerstwa, przymusić do przeprosin albo utracą honor.
 • @ p.OPARA i inni
  W sobote, 2-go lutego, Ruszkiewicz napisal do mnie:
  @Zdzich 07:43:10
  Sprawdziłem, usunąłes 520 komentarzy.
  Jesteś prawdopodobne rekordzistą.
  Jarek Ruszkiewicz SL 09.02.2019 09:09:02

  Wiedzac, ze nie usunalem ani jednego komentarza, wezwalem go na pojedynek parę godzin pozniej:
  „Podaj przykład choć jednego, kłamco i oszczerco!” - Zdzich 09.02.2019 18:23:10

  Nastepnie Ruszkiewicz poswiecil CALY DZIEN na sortowanie swojej wlasnej glupoty, az w koncu w niedziele wywiesil swoje kolejne klamstwo: „Kosztowało mnie to 10 minut pracy ale chyba warto było.” Jarek Ruszkiewicz SL 10.02.2019 11:14:59

  Podniecony wlasna kleska, dodal na prywie:
  „I co Zdzisiu? Spalony jesteś...
  A mówiłem, żebyś mnie omijal.
  Twoja akcja u Opary też się nie udała.
  Jak mi przykro... :))
  Teraz to już tylko niepopki ci zostały, tam znajdziesz odpowiednie towarzystwo.
  od: Jarek Ruszkiewicz SL 
  data: 2019-02-11 11:35:06”

  Kontrolowany przez Ruszkiewicza manekin o nicku „Astra” dodala:
  Na naszym panelu idzie również sprawdzić fakt, że zdzisiu jest zalogowany w dniu dzisiejszym od godziny 7:51 więc... chyba zaraz tutaj wpadnie i przeprosi :)))” - Astra - Anna Słupianek 10.02.2019 11:19:24

  Odpowiem więc najpierw Annie Slupianek:
  Od soboty, 9-go lutego, do dzisiaj, poniedzialek 11-go lutego byłem zajety swoim bogatym prywatnym zyciem z daleka od komputera i bez cienia mysli o jakims tam „Ruszkiewiczu” w Stolicy Glupoty Ludzkiej Warszawa po drugiej stronie swiata. Dopiero dzisiaj rano, poniedzialek, wszedlem na komputer w celach business'owych, i zajrzalem do Klubu Idiotow Neon.

  Wracajac do tematu:
  Tzw. „dowody” Ruszkiewicza pokazaly się pod jego specjalnym artykulem p.t. „Zdzich - rekordzista w kasowaniu własnych komentarzy”, który został wywieszony w niedziele 10-go lutego (10.02.2019 10:32).

  Kłamca i oszczerca (!) Ruszkiewicz nie ma ani jednego dowodu na „dokładnie 520 usuniec” moich wlasnych komentarzy!
  W koncu nie pisze tutaj po to, aby siebie usuwac – bylby to szczyt glupoty na miare Polacka Ruszkiewicza.

  NIE USUNALEM ANI JEDNEGO WLASNEGO KOMENTARZA!

  Ale, z respektu dla czytelnikow, często rewiduje swoje komentarze uzywajac znaki polskiego alfabetu. Aby tego dokonac, muszę wymienic amerykanskie znaki na polskie, czego celowo nie zrobie tutaj, aby kazdy mogl zobaczyc jak mój tekst wyglada bez rewizji.
  Gdybym teraz dokonal konwersji na czcionki polskie, blazen Ruszkiewicz napisalby, ze dokonalem 521 usuniec.
  Za mój czas poswiecony dla respektu czytelnikow NEonu nie mam za co przepraszac.

  Z usuwania logicznych tekstow oraz banowania wyksztalconych bloggerow slynie tutaj blazen Ruszkiewicz i jego marionetki.
  Oto przykład jednego z usunietych tekstow:
  „"Podobną metodę zastosowała była już administratorka AgnieszkaS. Gdy już skonfliktowala się z wieloma komentatorami zaczęła usuwać kompromitujace ją komentarze. Oczywiście wszystkie można przywrócić ale jest to mozolna, ręczna robota."/Ruszkiewicz/

  "Nie jest to aż tak mozolna robota. Było ich cztery. W tym trzy chamskie wpisy Ruszkiewicza.  Przywrócić wpisy! Niech czytelnicy wiedza, jakie mamy na Neon kulturalne towarzystwo. Wszystko powinno odbywać się według neonowej zasady: za wyzwiska niech wstydzi się wyzwany, a nie prostak, który go wyzywał;  za napaść niech ponosi wine  napadnięty, a nie gromada łotrów z pod ciemnej gwiazdy; a i za znęcenia powinna się wstydzić ofiara, a nie grasujący socjopata." - AgnieszkaS

  Panie Wlasciciel Portalu OPARA:
  Dobral Pan sobie chyba najwiekszych idiotow do wspolpracy jakich można znalezc w Polsce.
 • @Zdzich 18:39:23
  Nawet troll powinien mieć trochę honoru. Ty nie masz za grosz.
 • @Zdzich 18:39:23
  Bredzisz waść. Logi nie wprowadził Jarek żeby złapać wrednego Zdzicha ale ja je wprowadziłem żeby uniknąć takich kretyńskich dyskusji jak ta. Po drugie logi mają to do siebie że nawet gdyby admin Ruszkiewicz bardzo chciał to nie może je ani nadpisać ani w jakikolwiek inny sposób zmienić. Może to zrobić jedynie właściciel albo administrator techniczny. TO NIE JEST SERWER Mietka gdzie każdy może grzebać. Po trzecie to gdyby nawet było to możliwe i jakimś cudem Ruszkiewicz zaczarowałby serwer i dostał się na zaplecze to żeby ręcznie wpisać 512 skasowanych komentarzy z nazwiskiem autora, tytułem wpisu, tytułem komentarza oraz datą i godziną usunięcia to nie siedziałby przy tym jeden dzień a miesiąc!!! Więc proszę ogarnij się człowieku.
 • @
  Jak Zawisza Niebieski zawyrokował: „jeśli Ruszkiewicz nie dostarczy dowodów to będzie oszczercą ale jeśli dostarczy to przeprosisz."
  Czyli, moje przeprosiny miały być na bazie dowodu od Ruszkiewicza, że usunąłem choć jeden mój komentarz. Tymczasem, w pokazanym powyżej „zrzucie z panelu administracyjnego” administracja NEonu udowodniła, że mój komentarz jest(!), a nie że go nie ma.
  Mój poprawiony z literami polskimi komentarz jest tutaj: https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/147503,teraz-wenezuela-a-kto-nastepny#comment_1529155 i ma się dobrze. Lorenco świadkiem!
  Pomimo tego faktu, przeprosin od Ruszkiewicza nie ma i nie będzie. Są za to następne oszczerstwa i wyzwiska rzucane przez niego na mnie!
  Powtarzam: NIE USUNĄŁEM ANI JEDNEGO WŁASNEGO KOMENTARZA, więc nie mam za co przepraszać.
  „Honor” Ruszkiewicza oraz jego kibiców tutaj przpomina mi tylko klasyczną hasbarę Departamentu Śledczego MBP pod batutą Josefa Goldberga „Różańskiego” i krwawej luny Julii Brystiger.

  Zauważyłem też, że wszystko co Ruszkiewicz przypisuje innym, wykonuje samemu.
  Przy tej okazji chciałbym zwrócic Waszą uwagę na fakty, że publiczne komentarze bloggerów są własnością ich autorów a nie administracji portalu; a wtykanie nosa w czyjś komputer – do czego przyznała się „Astra" Anna Słupianek na piśmie – nazywa się w świecie Prawa „hacking”. I na tym może przejechać się nie tylko reprezentantka Fundacji Nowy Ekran, ale również osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie, czyli Ryszard Opara, Dorota Ewa Gorecka-Opara, Jarosław Ruszkiewicz oraz (niespodzianka!) Anna Słupianek we własnej osobie.
  Jak pisałem uprzednio, współpraca z idiotami najczęściej źle się kończy dla współpracującego.

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 12:26:58
  Zdzisiu... Co ty jeszcze wymyślisz?
  Widziałem już wielu kłamczuszkow na tym portalu ale ty jesteś ewenementem.
  Jeszcze do niedawna miałem cię za kogoś złośliwego ale rozgarnietego. Teraz już tylko za złośliwego. I pozbawionego honoru.
 • @Zdzich 12:26:58
  PS. Co się tyczy Fundacji NE to muszę stwierdzić, że znowu bezczelnie kłamiesz. Ani ja ani Pani Ania nie mamy nic z nią wspólnego. Ja byłem przez jakiś czas prezesem Fundacji ale już od kilku lat nie jestem. To można bardzo łatwo sprawdzić w KRS. I z fundacją nie mam nic wspólnego. Jeśli masz inne dane to przedstaw. Jeśli nie przedstawisz to znowu udowodnisz jaki jesteś klamczuszek bez honoru.
 • @Zdzich 12:26:58
  Co do "hakingu" uprawianego rzekomo przez Astre. Hakowanie polega na bezprawnym włamaniu i w efekcie kradzieży. Czyli oskarżyłes Astre o popełnienie przestępstwa bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów co jest publicznym oszczerstwem za które kodeks karny przewiduje odpowiednie sankcje. Nie wspomnę już o regulaminie Neon 24...
 • @ kłamca, oszczerca, i troll Ruszkiewicz
  Ja zakończylem ten temat nastepującą konkluzją:
  „W pokazanym powyżej „zrzucie z panelu administracyjnego” administracja NEonu udowodniła, że mój komentarz jest(!), a nie że go nie ma.
  Ja NIE USUNĄŁEM ANI JEDNEGO WŁASNEGO KOMENTARZA, więc nie mam za co przepraszać.”

  Myślałem, że to był koniec tematu, ale się pomyliłem.
  W ciągu ostatnich 12 godzin Ruszkiewicz dodał:
  „Ani Astra ani ja nie mamy nic wspólnego z fundacją NE. Odsyłam do KRS.” - kłamstwo. KRS wymienia was jako „ osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie”.
  „Oskarżasz Astre o "hakowanie" czyli włamanie i kradzież” - kłamstwo. Takiego oskarzenia nie było.
  „Zamiast spalić się ze wstydu dalej rozrabia.” - kłamstwo i oszczerstwo.
  „Widziałem już wielu kłamczuszkow na tym portalu ale ty jesteś ewenementem.” - kłamstwo i oszczerstwo.
  „Jeszcze do niedawna miałem cię za kogoś złośliwego ale rozgarnietego. Teraz już tylko za złośliwego.” - oszczerstwo.
  „Jeśli masz inne dane to przedstaw.” - trolling. Dane są. KRS 437089. Chodzi o spółki p. Doroty Ewy Goreckiej-Opara, w których to współudziałowcami są Ruszkiewicz oraz „Astra” vel „Verita”. Zatem mamy powiązanie, o które się dopominałeś w swoim trollingu.
  „Oskarżyłes Astre o popełnienie przestępstwa bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów.” - powtórzone kłamstwo. Takiego oskarżenia nie było.

  Uprawiasz politykę socjalisty Josefa Goebbels'a - „Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą.” Cóz, kłamcy, oszczercy, i trolle tak już mają.

  Na tym skończylem z tym tematem po raz drugi.
 • @Zdzich 19:06:27
  Zdzisiu, na dziś starczy kompromitacji.
  Paciorek, siusiu i spać!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:56:12
  „Ty Ryszard wiedziałeś, że ja i Pani Astra jesteśmy wspólnikami Twojej żony?
  Bo ja nic na ten temat nie wiem.” - następne kłamstwo
  „Zrób Pan porządek z tym pomylencem!”- następne oszczerstwo
  Założe się, że Ruszkiewicz nic innego nie potrafi.
 • @Zdzich 23:12:13
  Zdzisiu...
  Zajrzałem w ten KRS i faktycznie to jest spółka Pani Doroty. Tylko tam nie ma nic ani o mnie ani o Pani Astrze...
  Co ty bierzesz?
  Może zmień dilera?...
 • @Zdzich 19:06:27
  Szanowny Panie Zdzichu,

  Uprzejmie, bardzo Pana proszę - o zaprzestania pisania tego typu rzeczy i komentarzy. Wiele rzeczy które Pan pisze - jest niezgodne z prawdą.

  Chciałbym aby Neon24.pl - był Forum Polaków - ale w formie kulturalnej i merytorycznej dyskusji (a nie miejscem kłótni i sporów).

  Administracją portalu Neon24.pl są: Pani Astra; Zawisza Niebieski, P. Jarek Ruszkiewicz i lipao45. Jak również ja - Redaktor Naczelny.
  Obecna administracja ma moje absolutne poparcie w swych działaniach.

  Właścicielem domeny i portalu jest nasza spółka australijska a serwer obsługujący nasz portal - jest również poza Polską.

  Bardzo proszę o kulturalną dyskusję - a jeżeli się Panu tutaj nie podoba, z jakichkolwiek względów - proszę pisać gdzie indziej.

  Jeżeli Pan będzie pisał tutal - proszę stosować się do regulaminu.

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:07:23 "To sobie długo poczekasz."
  Napisałem przed 4 miesiącami
  "Oczekuję Twojej rezygnacji.
  Spadnie Ci ciężar z serca, gdy staniesz się normalnym blogerem bez władzy."

  Na to JR: "To sobie długo poczekasz."

  4 miesiące to dla mnie niedługo :)
  Na FB byłem blokowany 7 miesięcy
  Na Twitterze też 7 miesięcy, a ostatnio 2 miesiące.
  Ty człowieku zablokowałeś mnie w sumie na prawie 2 lata (19 + 4 miesięcy = 23 miesiące)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY