Witajcie, jednak zostałem nowym administratorem z mianowania Pana Ryszarda Opary. Duży był w tym wpływ Pani Agnieszki z Kalifornii. To jej pomysł i zaangażowanie.

Pani Agnieszka idealnie nadaje się do administrowania i mam nadzieję, że gdy upora się z problemami prywatnymi, to do nas dołączy. Taki jest plan. Zobaczymy, czy się on spełni.

Jako bloger, piszący samodzielnie będę umiejscawiał na pudle, blogerów własne teksty, tłumaczenia, rysunki, fotki. U mnie twórczość z blogu rysunkowego oszołoma (koolart) na pewno znajdzie miejsce na "Jedynce". Samodzielne- znaczy uczciwe!

Plagiaty są kradzieżą i karalne.

Link z tekstem typu " Obejrzyj film „Cała prawda o edukacji seksualnej! Wiemy kto za tym stoi” w YouTube" nie jest notką! Autor takiego spamu musi już się więcej wysilić, omówić wideo, podać własną opinię.

Od zaraz nie będę puszczał notek pisanych bez polskich znaków. Zresztą od czasu mojej notki

https://idb.neon24.pl/post/106082,bon-ton-e-a-aby-pismo-bylo-polskie

jest niewiele na Neonie24 takich przypadków.

Komentarze są w odpowiedzialności właściciela bloga. Nie zamierzam tu ingerować, chyba że będzie więcej wskazówek. Dbajcie o dobre towarzystwo. Z jakim przystajesz takim się stajesz! Jeżeli wpadnie się w szambo to trudno pozostać czystym.

Najlepiej nie dopuszczać do robienia z własnego bloga ubikacji.

Indywidualne blokowanie na Neonie24 w przeciwieństwie do innych portali jest możliwe, gdyż każdy właściciel bloga ma swoją poddomenę!  

Tłumaczę w obrazkach, jak się blokuje użytkownika.

Życzę inspiracji z uczciwych notek na neonie.

Wasz admin adevo

 Powiększenie przez puknięcie w obrazek.

 

16 lipiec 2019 to pierwszy dzień mojego dyżuru. Na ten dzień wymyśliłem specjalną usługę dla każdego blogera. Jak może nie wiecie tylko u mnie na blogu funkcjonują wideo z YouTube.

Adevo Złota rączka wstawia je dzisiaj na powitanie każdemu ręcznie do skryptu po jednym wideo.

Każdy kto ma zapotrzebowanie proszę w notce zaznaczyć miejsce TU WSTAWIĆ YOU TUBE-VIDEO

Podać funkcjonujący na YT adres i wpisać to do komentarza.

Na początek wstawię ekstra dla Czerwonego Korsarza. Jego notka ma wszelkie znamiona notki autorskiej: własny tekst, własne wideo, własny blog. Popieram, pudło!