Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2765 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Petycja przeciw 5G

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Walka z 5G to walka o wpływ na własny los w Polsce. To walka z korupcją i niszczeniem Narodu. Po nas tylko 5G!

 

UWAGA!   UWAGA!    Przyłącz  się  do  tego,  jakże  koniecznego  zrywu obywateli:


1. PODPISZ i nagłośnij PETYCJĘ O MORATORIUM NA 5G I REDUKCJĘ EKSPOZYCJI LUDNOŚCI NA POLA ELEKTROMAGNETYCZNE.
PETYCJA:

https://naszademokracja.pl/petitions/petycja-o-moratorium-na-5g-i-redukcje-ekspozycji-ludnosci-na-pola-elektromagnetyczne?just_launched=true


2. Wyślij TERAZ swój list WETO DLA 5G/Weto dla Megaustawy(*)! bezpośrednio do Prezydenta Andrzeja Dudy (https://www.prezydent.pl/kontakt/ )

!!! KOMPLETNA    KOMPROMITACJA   MINISTERSTWA
CYFRYZACJI I ZDROWIA...Koniecznie    posłuchajcie... Ministerstwo Środowiska po naszej stronie...


http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=47E89C8CDC5655DBC1258431002DE439#

Z pozdrowieniami,

Jadwiga Łopata i Julian Rose

==========================

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi - ICPPC, 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114

 biuro@icppc.pl, www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.bezpośrednioodrrolnika.pl  www.eko-cel.pl


WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl


(*) Ustawa o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw

KOMENTARZE

 • Mówiąc szczerze nie widzę w tym wielkiego zagrożenia
  ani wielkiej atrakcji. Podobno szkodliwość sieci 5G jest zerowa, albo znikoma. W mojej okolicy jak widzę powszechnie działa 4G i 4G+, a 5G ma być uruchomiona w ciągu najbliższych miesięcy.
  Tyle, że ja nawet nie mam potrzeby z tego korzystać, oczywiście na teraz. Może w przyszłości, jak wejdą nowe urządzenia mobilne i nowe usługi/protokoły? Mam teraz 20GB danych limit/month, z czego nie wykorzystuję nawet 30 percent. W domu i na ogrodzie mam zasięg mojego domowego wifi (najszybszy Internet jaki jest dostępny po światłowodzie - syn potrzebuje do gier online), a jak wyjdę z domu to jest zasięg darmowego miejskiego Internetu, więc nie muszę wykorzystywać danych komórkowych z sieci. Z większością bliskich i znajomych rozmawiam poprzez WhatsUp z uruchomioną kamerką, dzięki temu zawsze się widzimy. Połączenie jest płynne i nie ma żadnych zacięć. Zupełnie nie widzę potrzeby korzystania z jeszcze szybszego i szerszego Internetu w sieci komórkowej. Wszelkie kontakty biznesowe, firmowe, w tym praca online w grupie, rejestracja do lekarza w przychodni poprzez sieć i dostęp online do mojej kartoteki medycznej, historycznych zdjęć X-Ray, wyników badań odbywa się bez problemów. Zakupy online to codzienność, w tym dostarczanie produktów ze sklepu spożywczego pod drzwi domu. Podobnie z załatwianiem spraw w urzędzie, gdzie praktycznie wszystko załatwiam poprzez sieć. Wszystko działa jak należy, nawet karta zbliżeniowa mojego banku.
  W każdej chwili i wszędzie mogę włączyć na komórce i oglądać film na Netflixie, co nieraz mnie się zdarza.
  Ktoś mnie oświeci dlaczego ta 5G będzie jeszcze lepsza? I do czego będzie mi potrzebna?
 • @Mind Service 23:28:02
  Fajne zadanie dla mnie. Ciekawe czy się zmobilizuję. Ogólnie rzecz biorąc jest to inicjatywa dla rozwiązań gospodarczych i nadzoru ludności. Skończy się na chipie pod skórą, a przez szczepionki we krwi.

  Już routery wypromieniowują więcej. Mam dostęp do około 100 routerów. Ludzie nie umieją ich poprawnie skonfigurować. Używają kabla, ale WiFi jest cały czas włączone.

  Jestem od 9 przed komputerem
  Teraz idę spać, ciao.
 • @adevo 23:42:15
  "nadzoru ludności"
  - Przecież już teraz kamery CCTV są wszędzie. W miejskim autobusie jest ich co najmniej 20, a każda umożliwia podgląd online. Moje osiedle jest monitorowane. Kamera na mojej ulicy co pewien czas jest zwrócona na moją posesję. Na sąsiednich ulicach też są kamery. Na skrzyżowaniach, sklepach, na drogach. Jak wyjadę na autostradę albo drogę szybkiego ruchu aby dojechać do pobliskiego miasteczka, to co pewien czas mój przejazd rejestrują kamery average speed - po polsku to się chyba nazywa odcinkowy pomiar prędkości. Kamery odczytują automatycznie tablice rejestracyjne, jak kiedyś zawarłem nową umowę na insurance - OC i nie było togo w systemie, to mnie dogonił policyjny radiowóz i zatrzymał. Całe szczęście miałem w komórce aktualny certyfikat ubezpieczenia pojazdu. Oczywiście żadnych dokumentów tożsamości, prawa jazdy, ani żadnych papierów pojazdu przy sobie, bo nie potrzeba.
  W TV kiedyś oglądałem reportaż w którym pokazywali co widzą policyjne kamery, np. z helikoptera lecącego dość wysoko nad jakimś parkiem dali zbliżenie kobiety siedzącej w parku na ławce - zbliżenie jej rąk pozwoliło zobaczyć co robi na swojej komórce - pisała właśnie comment na facebookowym messengerze. Innym razem pokazywali zbliżenia policyjnej kamery z radiowozu stojącego na poboczu autostrady - łapali kierowców przejeżdżających autostradą (ja na tym odcinku jadę 150 km/h), którzy trzymają w ręku smartfona, czego jak wiemy robić nie wolno.
  W aucie mam kamerkę która rejestruje jazdę, ale nie umożliwia podglądu poprzez sieć.
  Wokół mojego domu mam rozmieszczonych kilka kamer, które umożliwiają mi podgląd online z dowolnego miejsca na świecie wszystkiego, co się dzieje na mojej posesji i na ulicy. Kamery oczywiście rejestrują obraz i mogę nimi sterować.
  Parę lat temu czytałem, że kamer CCTV są już setki milionów - 40 kamer przypadało wtedy na jednego mieszkańca...

  A więc - hello - obudź się - ten nadzór już jest od dawna. Nawet sami nadzorujemy innych.

  Ciao,
  ja jestem tutaj z doskoku, z przerwami cały czas.

  Hi, hi, ale jest wycie - podobno Ruszkiewicza skasowałeś, hi, hi!
 • @adevo
  Proszę o komentarz do tego filmiku: https://youtu.be/RQEMyutwyZM
 • Walki nawiedzonych
  Petycje i idiotyczne akcje, jak ta anty szczepionkowa spowodowały powrót tak niebezpiecznej dla dzieci odry. Nie tylko u nas - idioci są wszędzie.

  Szczepionki nie są złe. Są złe szczepionki robione i kupowane w Chinach i Indiach i sprzedajne władze państwowe, które kupują jak najtaniej i bez ścisłej kontroli jakości.

  Co jest takiego strasznego w 5G? Może mi to jakiś ekspert wytłumaczy. Nie jakiś zakręcony niedouk.
  Będąc kiedyś radiooficerem, Państwowa Inspekcja Radiowa robiła badania i kontrolowała. Wiedziałem, że przy promieniowaniu na częstotliwości 8 MHz mogę w radiostacji przebywać te 4 godziny (podczas transmisji ), a już na 22 MHz tylko pół godziny.

  Jak mi wiadomo 5G ma pracować na częstotliwościach bliskich 6 GHz.
  Jakie tu jest straszne zagrożenie w porównaniu z LTE, czy całym 4G?

  Ktoś tu znowu gawiedź podpuszcza
 • "Petycja przeciw 5G"
  -----------------
  Kiedyś też był opór pewnych środowisk, kiedy wprowadzano parowozy na tory - dzisiaj to 5G w odniesieniu do parowozu - to bardzo szybki pociąg na magnetycznej poduszce.
  Wniosek?
  Parowozu nie zastopowano - to i nowoczesnych rozwiązań z poduszką magnetyczną - już ani nie próbowano zastopować. Coby nie mówić - to za jakiś czas i tak - 5G - będzie takim w/w parowozem.
 • @demonkracja 09:30:29
  "Kiedyś też był opór pewnych środowisk, kiedy wprowadzano parowozy na tory - dzisiaj to 5G w odniesieniu do parowozu - to bardzo szybki pociąg na magnetycznej poduszce."
  Nie, to narzędzie do kontroli ludności i jednocześnie broń mogąca uśmiercić.
  To, że nie słyszeliście o polach torsyjnych nie oznacza, że ich niema. Poziom dyskusji jest żałosny.
  @Janusz Kamiński "Ktoś tu znowu gawiedź podpuszcza" Nie, gawiedź właśnie okazuje poziom ignorancji.

  http://www.torsionfield.eu/?page_id=242
  https://www.youtube.com/watch?v=d5gjM_PQHSg&feature=youtu.be
 • @Janusz Kamiński 09:21:36
  "Petycje i idiotyczne akcje, jak ta anty szczepionkowa spowodowały powrót tak niebezpiecznej dla dzieci odry. Nie tylko u nas - idioci są wszędzie"
  No właśnie, idioci i medialne epidemie na zamówienie.
  "powrót tak niebezpiecznej dla dzieci odry." O tak.
  "Odra jest to choroba wirusowa – paramykowirus, która rozprzestrzenia się drogą kropelkową, powodując katar, osłabienie, wysypkę. Charakterystyczne są tzw. plamki Koplika na śluzówce policzków, które wyglądają jak duże grudki soli. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się za uszami w okresie od 3-5 dnia. Następnie rozprzestrzenia się na całe ciało i staje się zlewna. Leczenie: TYLKO IZOLACJA! W krajach uprzemysłowionych, na ogół choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem."
  Odra jako choroba – jej opis – mieści się na 10 cm bieżących druku – pół stroniczki – w podręczniku, który liczy 800 stron. Podobne informacje znajdujemy w podręcznikach polskich.

  Odra leczenie: Izolacja, leczenie wtórnych zakażeń bakteryjnych. Odra: leczenie objawowe, leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Właściwe pielęgnowanie, wietrzenie pokoju, nieprzegrzewanie dzieci.

  Podręcznik dla średnich szkół medycznych – 1998.

  Odra: nie ma leczenia swoistego. W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światła powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Podręcznik: Choroby pasożytnicze i zakaźne – 1996.

  Powikłania: w krajach o wysokiej stopie życiowej choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Kraje o niskiej stopie życiowej to kraje afrykańskie.

  To są fakty podawane przez ostatnie 50 lat, we wszystkich podręcznikach medycznych na całym świecie. Czyli jak to z odrą wygląda od strony medycznej, możecie się sami przekonać na podstawie powyższych cytatów.

  Cała reszta gazetowej wiedzy przedstawianej przez mass media, to tylko i wyłącznie chęć straszenia.
 • @rysio 12:15:49
  "Nie, to narzędzie do kontroli ludności i jednocześnie broń mogąca uśmiercić.
  To, że nie słyszeliście o polach torsyjnych nie oznacza, że ich niema. Poziom dyskusji jest żałosny."
  --------------------
  Żałosne to jest to, że Pan - 5G widzi tylko - jako zagrożenie.
  Wniosek?
  Czarci pomiot i bez 5G robi z ludźmi stworzonymi przez Boga i to przez tysiące lat - to co tylko zechce. Ponadto zagrożeniem może być wszystko - Pan czy ja też - gdy nagle - zaczniemy (nie daj Boże) słyszeć głosy.
 • @rysio 12:45:51
  Czytam o tych polach torsyjnych od pół godziny i jedyne co mi się nasuwa, to to, że są to strachy na lachy i stek bzdur.
 • @rysio 12:15:49
  Rysiu - bój się Boga!

  Ty nawet nie wiesz w którą stronę prąd płynie, a tu wyjeżdżasz z polami torsyjnymi.

  "A torsion field (also called axion field, spin field, spinor field, and microlepton field) is a feature of pseudoscientific proposals that the quantum spin of particles can be used to cause emanations to carry information through vacuum orders of magnitude faster than the speed of light. This theory is the basis of a number of unfounded claims and scams."

  Wiesz co to pseudonauka? Słowo do pseudo - mądrych.
  A słowo "scams" znasz? Tak - to oszustwa.

  Robią cię w konia, lecz widocznie to lubisz adepcie wiedzy tajemnej.
 • @Janusz Kamiński 09:21:36
  Co Ty opowiadasz, że odra jest taka niebezpieczna.
  Miałem odrę prawdpodobnie dwa razy. Drugi raz w wieku lat 18. I co ? I nic! Mam 66 lat i nawet kartoteki u lekarza nie mam. Gdyby nie bolerioza kórą w wieku kilku lat złapałem, to by mnie łopatą nie dobili, mimo, że przeszedłem wszystkie choroby wieku dziecięcego. A może właśnie dlatego.
  A promieniowanie. Niezbyt dawno opowiadałeś , że kilku twoich kolegów radiooficerów juz nie żyje, a przyczyną wg, Ciebei było właśnie promieniowanie.
  Jak juz mówiłem, kto chce niech się szczepi. Niech także za opłatą na swoim domu maszt telefoni 5 g zainstaluje . jego sprawa. Ale przestańcie przymuszać ludzi wg swojego widzimisię do spraw którym oni są przeciwni. A do Mind service. Inwigilacje przy pomocy kamery to nie to samo , co poprzez promieniowanie elektromagnetyczne, przy pomocy którego mozna się sprzęgnąć z mózgiem. Jak tego takiu światowy o byty facet nie rozumie tzn , że dziwną rolę tutaj zaczął spełniać.
  Ponoć w Izraelu 5 g będzIe tylko przez światłowód, a masztów na szkołach itp. placówkach się nie uświadczy. Oni dbają o zdrowie swoich ludzi w przeviweństwie do takich zadaniowców jak na neonie mozna spotkać.
 • @rysio 12:45:51
  Rysio zrozumcie, bo to takie proste i banalne - o odrze jest tylko mały akapit w książkach medycznych, bo chorobę i jej epidemie (tak, tak - również ze skutkiem śmiertelnym) zlikwidowano pół wieku temu.

  Lecz jednak nie - znaleźli się głupcy, co tak strasznie kochają swe dzieci, że gotowi są je narażać na ewentualne ciężkie problemy.
 • @zadziwiony 14:18:41
  Witaj!

  W medycynie epidemiami, więc i szczepionkami rządzi statystyka.
  Jeżeli prawdopodobieństwo złapania odry jest 65%, świnki 70%, ospy 85% itd, to jak widać, zawsze jest 20, albo choćby 5% ludzi, którz nigdy nie zachorują.
  Taki los na loterii - genotyp zapewniający wysoką odporność na infekcje.
  Podobnie jest z rakiem.
  Więc zadziwiony - jesteś szczęściarzem i grypa lub zapalenie płuc raczej cię nie zabije.

  Organizm twój w dzieciństwie był tak silny, że zwalczył wszystkie choroby, wytworzył przeciwciała i to to samo co szczepionki.

  Z promieniowaniem elektromagnetycznym, które niestety od tysiącleci nas otacza i największe bombardowanie jest z kosmosu, głównie z naszego ukochanego słońca, choć tu głównie przekleństwem są nie fale, ale naładowane elektrycznie cząstki. I gdyby nie Dar Boży i żelazne jądro Ziemi, które wytwarza potężne pole magnetyczne, które jest barierą dla tego :wiatru słonecznego, to już na Ziemi by nie było żywych organizmów.
  Natomiast pole EM ma zupełne inne właściwości, w zależności od długości fal, lub inaczej - częstotliwości. Wiadomo, że takie bardzo krótkie fale o bardzo wysokiej częstości, jak gamma, Roentgena, czy X, przejdą przez ciebie jak nóż przez masło. I są zabójcze. To je także wydzielają substancje radioaktywne.

  W oddziaływaniu na człowieka, największą rolę spełnia woda, której przecież w sobie mamy mnóstwo i która bardzo hamuje fale EM o pewnych częstotliwościach.
  (Nic nie mówię o mocy, czyli natężeniu pola, bo to odrębna sprawa). Więc koledzy w metalowym pudle radiostacji, bez osobistych zabezpieczeń, przyjmowali potężne dawki energii z pola EM, na częstotliwościach od fal długich ok. 500 kHz, średnich z alarmową 2182 kHz, oraz fal krótkich w zakresie od 4 do 25 MHz. I te zakresy są piekielnie szkodliwe, a na dodatek fale były o wysokiej amplitudzie.

  Co do częstotliwości telefonii komórkowej, to badania naukowe i opinie są ciągle niejednoznaczne. Dla bezpieczeństwa zaleca się by za długo nie gadać z telefonem przy uchu.
  Praktycznie w sensie energetycznym nie ma zasadniczej różnicy między 4G - które jakoś nikomu nie przeszkadzało, a 5G. Są po prostu inne systemy modulacji, budowy sieci i przesyłania informacji.
  Walkę z 5G uważam za amerykańską podpuchę, bo za tą technologią stoją Chińczycy, więc nasi przyjaciele są wściekli.

  A ja pracowałem przy łączności satelitarnej na naprawdę krótkich mokrofalach na zakresach Ku i ostatnio K, czyli od 20 do 25 GHz. I co - odpukać - nic mi nie zaszkodziło.

  Pzdr
 • @Janusz Kamiński 14:16:46
  "Ty nawet nie wiesz w którą stronę prąd płynie, a tu wyjeżdżasz z polami torsyjnymi." Oczywiście, jako inż. elektronik nie mogę tego wiedzieć.
  "Robią cię w konia, lecz widocznie to lubisz adepcie wiedzy tajemnej."
  Dla pseudointeligentów, którzy nie przeczytali ani jednej pracy naukowej na ten temat to wiedza tajemna, dla mnie to fizyka.
  "Rysio zrozumcie, bo to takie proste i banalne - o odrze jest tylko mały akapit w książkach medycznych, bo chorobę i jej epidemie (tak, tak - również ze skutkiem śmiertelnym) zlikwidowano pół wieku temu."
  Cytaty pochodzą z okresu przed wynalezieniem szczepionki, a statystyki zapadalności przed szczepionkowej wykazywały zanik zachorowań.
  Również śmiertelne powikłania prawie nie istniały. Paradoksalnie zachorowalność wzrosła po wprowadzeniu szczepionki (Niedostateczna atenuacja wirusa?)
  "Lecz jednak nie - znaleźli się głupcy, co tak strasznie kochają swe dzieci, że gotowi są je narażać na ewentualne ciężkie problemy."
  Głupiec to ktoś, kto widzi tylko jedną stronę szczepionek, Reszta kalkuluje ryzyko nop/choroba i wyciąga wnioski.
 • @Janusz Kamiński 15:36:10
  Więc jeszcze o odrze. Do tej pory nikt nie widział i nie udowodnił istnienia wirusa odry. Ale szcepionka jest. Przeciw czemu?
  Jeśli chodzi o epidemię czarnej śmierci(ospy) w średniowieczu, to jest hipoteza, że była to choroba popromienna spowodowana właśnie zanikiem ziemskiego pola magnetycznego w czasie przebiegunowania Ziemi.
  Tereny środkowej Europy niezbyt ona dotknęła , a to z powodu występujących na naszym terenie rud żelaza. w glebie na mojej ziemi, właśnie takie "rudziki" występują. Szczątkowy ich magnetyzm działał na ludzi ochraniająco.
  Jeszcze o 5g. Jesteś w stanie zagwarantowć, że nie będzie ona wykorzystana do manipulacji naszą osobowością? Ja słyszałem głosy powaznych fizyków i osób zajmujących się tematem, że jest to mozliwe. A jak jest możliwe, to będzie wykorzystane w praktyce.
 • @rysio 15:54:34
  Niedługo neon stanie się medium mainstreamowym, w którym na bieżąco będzie się obalało wszystkie teorie spiskowe krążące wśród ludzi. Gwarantują to blogerzy- wybtni fachowcy w swych dziedzinach, którzy z dziecinną łatwością obalą tezę, że np zamach na WCT to fałszywa flaga, a i żydzi w Magdalence nie spiskowali przeciwko Polakom, bo przecież dwie menory pod którymi to symbolami uzgadniali naszą przyszłość są odwiecznymi symbolami polskości.
 • @GPS 02:10:39
  Ten film wymaga obszernego komentarza w formie notki.
  Dlatego proszę o cierpliwość.
 • @Janusz Kamiński 09:21:36
  Uważam, że dobrze jest że się zrobił wreszcie ruch przeciw masztom PEM.
  Jak wiesz walczę z mikrofalami już od dawna. Zaraz wstawię w kategorię, którą wczoraj stworzyłem moje stare posty o zagrożeniu PEM.

  Panie Januszu, że ruch stop5G leci na zarzutach zdrowotnych to dobrze, bo raka się ludzie boją, a wiele ludzi cierpi i zmarło przy 1G, 2G, 3G.

  Przy 5G chodzi o coś zupełnie innego o kontrolę robotów, procesów przemysłowych, gospoarczych, handlowych, a więc i ludzi. To co naukowcy także polscy rozpoznawali w programie badawczym UE indect (INDECT (Intelligent information system supporting observation, searching and detection for security of citizens in urban environment) potrzebuje wyjścia poza internet, albo zajęcia przestrzeni życia przez internet. To jest problemem dla życia ludzkiego w aspekcie wolności i innych. Więcej napiszę w artykule jak znajdę trochę czasu. Musi to nastąpić, gdyż już dziesiątki osób prosiły mnie w temacie o pomoc. Ludzie po prostu zaczynają rozumieć swoją niemoc w stosunku to potrzeb globalnych koncernów.
  ---------------
  >Jak mi wiadomo 5G ma pracować na częstotliwościach bliskich 6 GHz.
  Jakie tu jest straszne zagrożenie w porównaniu z LTE, czy całym 4G?
  ----------------
  Będą różne częstotliwości zaczęli od GSM 867 MHz zameldowane jako G5
  Wezmą też 700 MHz 3,5 GHz, 26 GHz i dalsze. Napiszę chyba o tym.
 • @adevo 18:56:45
  Ale INDECT, z tego co mi wiadomo działa już od ładnych kilku lat. Może nie we wszystkich krajach, może jeszcze w ograniczonym zakresie, ale to już jest. Automatyczne skanowanie twarzy i identyfikacja ludzi, albo automatyczny odczyt tablic rejestracyjnych - też działa praktycznie na większości dróg od dawna.
  Chyba z cztery lata lata temu czytałem artykuł, w którym opisywano autentyczny przypadek interwencji policji, bo jakiś chłystek wyciągnął nóż w miejscu publicznym, co system od razu prawidłowo ocenił i zainicjował interwencję policji. I jak pisano, w takich przypadkach, gdy jest zagrożenie życia, to służby muszą przybyć na miejsce w ciągu max 6 minut. Nie wiem, czy to do końca prawda, bo całkiem niedawno podawano, że ambulans pogotowia ratunkowego w przypadku zagrożenia życia musi przyjechać przed upływem 7 minut.
  5G dopiero teraz wchodzi, a systemy INDECT działają od dawna. To do czego ta 5G jest tak naprawdę potrzebna?
 • 5 G to eksperyment na Polakach
  Eksperyment, który zakłada tragiczne efekty, warto posłuchać ludzi siedzących w temacie https://www.youtube.com/watch?v=phQPMPM4kzw
 • @finka 22:08:04
  Słuchałem i oświadczam, że to poplątanie z pomieszaniem. Większość z rozwiązań i urządzeń, o których mówią już funkcjonuje, komunikacja rzeczy to nie jest żadna pieśń przyszłości, ale to już jest w wymiarze o wiele większym niż niektórzy to sobie wyobrażają. Jedynie problem widziałbym w polu magnetycznym, natężeniu promieniowania i częstotliwościach, które miały by mieć tak bardzo zgubny wpływ na ludzi. No to niech to udowodnią, póki co nie potrafią.
 • GPS, Mind-service , Kamiński - adevo
  naprawdę polecam
  http://www.torsionfield.eu/?page_id=242
 • @zadziwiony 10:46:46
  Przejrzałem i mówiąc szczerze nie przekonuje mnie to. A w teorie spiskowe nie wierzę. Co innego w UFO - w UFO wierzę, bo sam widziałem.
 • @zadziwiony 10:46:46
  Efekty fizyczne, jeżeli w ogóle mają być rozpoznane jako takie muszą być powtarzalne. Wtedy są informacje o doświadczeniach, artykuły naukowe, dyskusja. Wrzucanie opowiadań o polach torsyjnych bez dowodów rozpoznania należy do science fiction.
  Co innego fale skalarne. Przez pola skalarne realizowane jest zdalne przesyłanie energii w Internecie rzeczy. O tym się nie pisze, gdyż pola skalarne bazują na innej stałej równań Makswela. Wtedy powstaje nowe fizyka, trzeba by zbyt dużo zmieniać w teorii względności - to znaczy przy polach skalarnych nie ma ograniczenia maksymalnej prędkości poruszania do prędkości światła. Wtedy zawala się cała, aktualnie żydowska fizyka, na co wygodnie jest służbom nie pozwalać. Wtedy mogą ośmieszać zjawiska, które oni wykorzystują potajemnie, jak bezprzewodowe przesyłanie energii na wielkie odległości.

  http://www.iddd.de/umtsno/odpsejm/meyl.htm
 • @adevo 16:36:15
  Tam są artykuły po niemiecku, tego nikt nie przeczyta.
 • @adevo 17:45:00
  Niestety nie będę tłumaczyć, nie opłaca się. Nie wszystko jest po niemiecku. Np jest tam link do eksperymentów z przesyłaniem energii Marina Soljačića z MIT.
  Poza tym na temat mikrofal poznajdywałem moje notki i umieściłem w stworzonej przeze mnie nowej kategorii mikrofale. Wystarczy punkąć u góry w tę kategorię i pokażą się wszystkie.
 • @adevo 16:36:15
  No to czekajmy, czekajmy aż mainstreamowe profesorowie wydadzą swoją opinię. Tylko może się okazać, że pewnego dnia obodzimy się w świecie..... W którym niektórzy może się poczują jak u siebie w domu. Niestety nie będzie taki stan dotyczył zwykłych ludzi.
 • @Mind Service 15:19:44
  Wiesz co? Zadziwia mnie jak często inteligentni i wykształceni ludzie tkwią głęboko w religijnych i akademickich dogmatach. Zostaliście klonami swoich "mistrzów" , którzy prezentowali taki sam poziom świadomości jaki Wy macie dzisiaj. Nie nauczyli Was , nie przekonali , że świat nie jest taki jaki nam się pokazuje. Zaszczepili Wam natomiast wiarę naukowe w dogmaty. Wy i dzisiaj N.Teslę od wariata byście wyzwali. Tak jak wyzywacie i poniżacie ludzi, którzy próbują się zmierzyć z nadchodzącą szatańską rzeczywistością.

  W teorie spiskowe nie musisz wierzyć. One po prostu są.

  Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest – Ted Gunderson, agent FBI

  Są dwa sposoby na łatwe życie: wierzyć we wszystko albo nie wierzyć w nic. Obydwa zwalniają nas od myślenia – Alfred Korzybski

  Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało – Winston Churchill

  Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej – Marshall McLuhan

  Poczytaj prawą kolumnę na tej stronie. https://astromaria.wordpress.com/
  Są tam wypowiedzi często wybitnych ludzi mających niebagatelny wpływ na historię rozgrywającą się w naszym najbliższym otoczeniu.
 • gł. problemem jest ilość źródeł
  Teraz wieże komórkowe co kilkaset metrów max. Po wprowadzeniu nadajnik będzie max 10 metrów od każdego z nas no i połączone żródełka AGD, TV, auta, żarówki i co tam producentom do łbów podejdzie. czyli nastąpi zwielokrotnienie emisji którą mamy dzisiaj. A iluzoryczna jest nadzieja że zminimalizowana dawki z pojedynczego źródła będzie bezpieczna dla zdrowia w krótkim czy długim okresie.

  Drugie to znaczenie gospodarcze i polityczne już teraz firmy budują profil każdego z nas - przykładem personalizowane reklamy w google. A przy 5G to ulegnie również zwielokrotnieniu i ułatwieniu skoro lodówka samodzielnie będzie uzupełniała zapasy, asystent dokonywał wyboru filmów ubrań etc. to dostawca urządzeń i usług faktycznie będzie rządził światem. to prawdziwy powód sekowania firm chińskich przez USA i UE chcą zachapać cały torcik przy zakupie urządzeń i dochody i wiedzę przy kontoli i selekcji informacji
 • @Janusz Kamiński 15:36:10
  A ja pracowałem przy łączności satelitarnej na naprawdę krótkich mokrofalach na zakresach Ku i ostatnio K, czyli od 20 do 25 GHz. I co - odpukać - nic mi nie zaszkodziło.

  Ta a dla wygody i słońca siadywałem w samym centrum czaszy tam wygodnie materac rozkładałem i opalałem się. Czy siedziałem od anteny dobre kilkaset metrów za ścianami w klatce Faradaya
 • @Mind Service 15:19:44
  Ta zatem wierzysz że trzecia wieża ta nie trafiona żadnym samolotem zawaliła się z wrażenia , złoto tajemniczo w pożarze wyparowało co do atomu. I to wszystko jest naturalne.
  W nexusie czytałem o Echelonie jeszcze w latach 90-tych , dziś mamy jej placówkę pod Białorusią ups to jeszcze spiskowe

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY