Nowa jakość i nowy, polski pomysł polityczny! Żadnych „asów” w rękawie, żadnych „spadochroniarzy” z centrali. Zamiast tego kandydaci, których znasz osobiście i możesz z nimi bezpośrednio umówić się na Polskę zanim uznasz ich kandydatury.

Możesz też sam taką umowę zaproponować zostając kandydatem - BEZ PORĘCZENIA ŻADNEGO PREZESA! Wystarczy siła argumentu i dobra opinia we własnym środowisku, na którą pracujesz całym swoim życiem.

Podaj dalej tę ideę, jeśli widzisz jej potencjał i szwajcarską precyzję, to szansa na podmiotowość i szacunek dla KAŻDEGO obywatela o polskiej narodowości i jednym obywatelstwie w JEGO WŁASNYM KRAJU, w Polsce, w miejsce oszustwa, albo politycznego przekupstwa i partyjniactwa, oraz agenturalności rodem z PRL-u.

Przygotujmy wspólnie własne wybory zanim zaczniemy wybierać! To ma sens, gdy jest spełniony podstawowy warunek dla każdej patriotycznej organizacji politycznej w Polsce.

Opublikowałem ten warunek w inicjatywie 1polska.pl, jako podstawowy warunek dla każdego dalszego postulatu i skutecznego zadziałania jakiejkolwiek oddolnej inicjatywy Polaków w Polsce:

Żadnego Żyda  ani w cieniu, ani z przodu, ani z tyłu kandydata!

Publiczne, bez grymasów ogłaszanie przez kandydata/-tki własnej narodowości i wszystkich obywatelstw, powinno być podstawowym warunkiem kandydatury na oficjalną listę krajową.

Według zasady przejrzystości administracji i oddolnej kontroli w Demokracji Kulistej  Trzeba popierać Polaków, ujawniać Żydów.

Wymagać od kandydatów na reprezentantów podawania narodowości i wszystkich obywatelstw!

Pytanie:  Czy jest Pan/ Pani Żydem/Żydówką? -  Powinno stać się normalną procedurą w procesie kandydowania i prezentacji własnej osoby! Obowiązek prawdziwej informacji o kandydacie powinno zmuszać pod przysięgą na artykuł konstytucji, z wszelkimi pod sankcjami finansowymi i karnymi, każdego kandydata do podawania  prawdziwej informacji.

Sprawa wyboru ludzi do Władzy to sprawa losu Polski. Przy świadomym wyborze, czy kupnie, to trzeba znać producenta towaru i markę, trzeba otworzyć opakowanie i sprawdzić towar, czy jest oryginalny, czy jest podróbką. To obowiązek każdego suwerennego klienta i suwerennego wyborcy.

Tylko naiwna, ślepa ciemnota, czy przekupieni oszuści, kupują, czy wybierają w ciemno kota w worku z Mossadu, CIA, czy od Niemców.

Łączcie siły i wybierajcie Polaków z jednym obywatelstwem, o jednej narodowości - tej polskiej.  By rozwalić sieć syjonistycznych 40 000 agentów  w polskiej administracji, to trzeba dodać do Konstytucji RP dodatkowy Artykuł 89 

O przejrzystości pochodzenia- ADMINISTRACJA BEZ ŻYDA, w skrócie ŻADNEGO ŻYDA (ŻŻ): Zakazane jest powoływanie na stanowiska władzy państwowej: wykonawczej, ustawodawczej, sądowniczej Żydów.

Takie rozwiązanie jest praktykowane w Iranie. W Iranie rozkwita największa poza Izraelem żydowska komuna. Handlują, mają własne szkoły, banki, centra handlowe, sklepy, cmentarze, szpitale i synagogi. Mają jako niewierni żydzi i V kolumna Izraela, zakaz zajmowaniakluczowych stanowisk w administracji, sądownictwie i wojsku.

Sprawiedliwe i logiczne, gdyż nie czują się oni Irańczykami. Gdy tylko wyjadą za granicę, to plują na Iran jak na zdjęciu poniżej.

Tak robili też żydzi wyjeżdżający na zachód z Polski. Można ich było usłyszeć, nie słuchając nawet obelg w mediach izraelskich, jak plują na Polskę na całym świecie, w amerykańskich, szwedzkich, angielskich, francuskich, niemieckich mediach.

Dlatego Żadnego Żyda!

Żadnego Żyda ani w cieniu, ani z przodu, ani z tyłu kandydata!

#ŻŻ

Proszę normalnych Polaków o poparcie postulatu

Żadnego Żyda

https://1polska.pl/postulaty/Zadnego_Zyda_239

TYLKO W CAŁKOWITYM ZJEDNOCZENIU NARODU MAMY SZANSĘ NA ZWYCIĘSTWO!

Potrzebujecie dodatkowych argumentów?

Lektura podstawowa "antysemicka" JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA? (jest również w komentarzu u mnie na blogu.)

Polecam dodatkowo YT-video: O dialogu z Żydami

Ks. prof. Waldemar Chrostowski2 odpowiada na pytanie "KTO JEST ŻYDEM?", oraz potwierdza przy końcu wideo, tezę dr. Ewy Kurek: Żaden Żyd Polakowi nigdy nic nie pomógł i nie pomoże!

Ks. prof. Waldemar Chrostowski

 

 Dr Ewa Kurek: Prawda o Żydach