Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Żadnego Żyda - ani w cieniu, ani z tyłu, ani z przodu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nowa jakość i nowy, polski pomysł polityczny! Żadnych „asów” w rękawie, żadnych „spadochroniarzy” z centrali. Zamiast tego kandydaci, których znasz osobiście i możesz z nimi bezpośrednio umówić się na Polskę zanim uznasz ich kandydatury.

Możesz też sam taką umowę zaproponować zostając kandydatem - BEZ PORĘCZENIA ŻADNEGO PREZESA! Wystarczy siła argumentu i dobra opinia we własnym środowisku, na którą pracujesz całym swoim życiem.

Podaj dalej tę ideę, jeśli widzisz jej potencjał i szwajcarską precyzję, to szansa na podmiotowość i szacunek dla KAŻDEGO obywatela o polskiej narodowości i jednym obywatelstwie w JEGO WŁASNYM KRAJU, w Polsce, w miejsce oszustwa, albo politycznego przekupstwa i partyjniactwa, oraz agenturalności rodem z PRL-u.

Przygotujmy wspólnie własne wybory zanim zaczniemy wybierać! To ma sens, gdy jest spełniony podstawowy warunek dla każdej patriotycznej organizacji politycznej w Polsce.

Opublikowałem ten warunek w inicjatywie 1polska.pl, jako podstawowy warunek dla każdego dalszego postulatu i skutecznego zadziałania jakiejkolwiek oddolnej inicjatywy Polaków w Polsce:

Żadnego Żyda  ani w cieniu, ani z przodu, ani z tyłu kandydata!

Publiczne, bez grymasów ogłaszanie przez kandydata/-tki własnej narodowości i wszystkich obywatelstw, powinno być podstawowym warunkiem kandydatury na oficjalną listę krajową.

Według zasady przejrzystości administracji i oddolnej kontroli w Demokracji Kulistej  Trzeba popierać Polaków, ujawniać Żydów.

Wymagać od kandydatów na reprezentantów podawania narodowości i wszystkich obywatelstw!

Pytanie:  Czy jest Pan/ Pani Żydem/Żydówką? -  Powinno stać się normalną procedurą w procesie kandydowania i prezentacji własnej osoby! Obowiązek prawdziwej informacji o kandydacie powinno zmuszać pod przysięgą na artykuł konstytucji, z wszelkimi pod sankcjami finansowymi i karnymi, każdego kandydata do podawania  prawdziwej informacji.

Sprawa wyboru ludzi do Władzy to sprawa losu Polski. Przy świadomym wyborze, czy kupnie, to trzeba znać producenta towaru i markę, trzeba otworzyć opakowanie i sprawdzić towar, czy jest oryginalny, czy jest podróbką. To obowiązek każdego suwerennego klienta i suwerennego wyborcy.

Tylko naiwna, ślepa ciemnota, czy przekupieni oszuści, kupują, czy wybierają w ciemno kota w worku z Mossadu, CIA, czy od Niemców.

Łączcie siły i wybierajcie Polaków z jednym obywatelstwem, o jednej narodowości - tej polskiej.  By rozwalić sieć syjonistycznych 40 000 agentów  w polskiej administracji, to trzeba dodać do Konstytucji RP dodatkowy Artykuł 89 

O przejrzystości pochodzenia- ADMINISTRACJA BEZ ŻYDA, w skrócie ŻADNEGO ŻYDA (ŻŻ): Zakazane jest powoływanie na stanowiska władzy państwowej: wykonawczej, ustawodawczej, sądowniczej Żydów.

Takie rozwiązanie jest praktykowane w Iranie. W Iranie rozkwita największa poza Izraelem żydowska komuna. Handlują, mają własne szkoły, banki, centra handlowe, sklepy, cmentarze, szpitale i synagogi. Mają jako niewierni żydzi i V kolumna Izraela, zakaz zajmowaniakluczowych stanowisk w administracji, sądownictwie i wojsku.

Sprawiedliwe i logiczne, gdyż nie czują się oni Irańczykami. Gdy tylko wyjadą za granicę, to plują na Iran jak na zdjęciu poniżej.

Tak robili też żydzi wyjeżdżający na zachód z Polski. Można ich było usłyszeć, nie słuchając nawet obelg w mediach izraelskich, jak plują na Polskę na całym świecie, w amerykańskich, szwedzkich, angielskich, francuskich, niemieckich mediach.

Dlatego Żadnego Żyda!

Żadnego Żyda ani w cieniu, ani z przodu, ani z tyłu kandydata!

#ŻŻ

Proszę normalnych Polaków o poparcie postulatu

Żadnego Żyda

https://1polska.pl/postulaty/Zadnego_Zyda_239

TYLKO W CAŁKOWITYM ZJEDNOCZENIU NARODU MAMY SZANSĘ NA ZWYCIĘSTWO!

Potrzebujecie dodatkowych argumentów?

Lektura podstawowa "antysemicka" JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA? (jest również w komentarzu u mnie na blogu.)

Polecam dodatkowo YT-video: O dialogu z Żydami

Ks. prof. Waldemar Chrostowski2 odpowiada na pytanie "KTO JEST ŻYDEM?", oraz potwierdza przy końcu wideo, tezę dr. Ewy Kurek: Żaden Żyd Polakowi nigdy nic nie pomógł i nie pomoże!

Ks. prof. Waldemar Chrostowski

 

 Dr Ewa Kurek: Prawda o Żydach

KOMENTARZE

 • 5
  Popieram obiema "ręcyma".
 • Żadnego Żyda ani w cieniu, ani z przodu, ani z tyłu kandydata! - miód na moje serce; @ Autor 5*
  Usuńmy Żydów z polskiej polityki - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/116746,usunmy-zydow-z-polskiej-polityki

  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/05/odzydzenie-polskiej-polityki-najwazniejszym-zadaniem/
 • @Autor
  Koncepcja słuszna.
  Jednak jestem zwolennikiem demokracji bezpośredniej.
  Zlikwidować Sejm, Senatorów 16 (po ośmiu jako permanentna rada przy Prezydencie zmieniająca się co 6 miesięcy).
 • Witam popierających
  Proszę nie tylko o ideowe poparcie, ale praktyczne. Nie trzeba być kandydatem. Wystarczy się zarejestrować w 1Polska.pl i poprzeć postulat ŻŻ.
  Zresztą po reaktywacji przed 4 miesiącami inicjatywy 1Polska.pl ma ten postulat z wszystkich nowych postulatów najwięcej poparcia.
  https://1polska.pl/postulaty/Zadnego_Zyda_239

  Miłego dnia życzę
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:44:53
  Też jestem za władzą narodu bez przedstawicieli z sejmu i senatu.
  Pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:44:53
  Jakim sposobem Pan inżynier oblicza sumę 16 senatorów razem z prezydentem 17 osób na czele demokracji bezpośredniej w cyklicznym czasie 6 miesięcy po 9 osób?
 • @adevo 14:38:03
  Szanowny Autorze.

  Źle by było gdybyśmy na posprzątaniu "etniczności" poprzestali. Polskę czeka jedno wielkie odżydzenie:
  - odżydzenie prawa,
  - odżydzenie bankowości,
  - odżydzenie gospodarki,
  - odżydzenie wymiaru sprawiedliwości
  - odżydzienie systemu oświaty
  - itd, itp.
  70% naszej populacji to typowy "trójżydzian Polaka" i mało kto sobie to uświadamia. To jest podstawowa tragedia naszego narodu. Niestety ale ruch 1Polska nie ma w tej kwestii żadnych rozsądnych propozycji. Sprawdza się stara grecka mądrość: kto nie może bić osła, bije siodło.
 • Autor
  Piszę od dawna, że Izrael to najbardziej szowinistyczny kraj na świecie. Tam w rządzie nie ani jednego nie-Żyda. I co? Czy świat się oburza? Nie! I jestem pewny, że okrzyknięty Pan zostanie "antysemitą" jak ja onegdaj. Zresztą piszę o Talmudzie od jakiegoś czasu i wiem, że tak jak islamiści, tak i Żydzi nigdy nie zasymilują się z narodem, w którym mieszkają i na nim pasożytują. Polecam książki na ten temat w tłumaczeniu Pani Oli Gordon na portalu wolna-polska.
  Pozdrawiam
 • Autor
  I jeszcze jedno, ale ważne. Uważam, że jednak w naszym łacińskim kraju segregacja rasowa jest jednak nie na miejscu. Oczywiście winniśmy wiedzieć kto jest rodowitym Polakiem, czy też Żydem lub innej narodowości z polskim paszportem. Taką deklarację powinno się wymagać od kandydatów do różnych funkcji państwowych, ale tylko to. Natomiast zakaz ich publicznej pracy w Polsce jest niewłaściwy. Posłowie czy senatorowie są wybieralni przez naród i jeżeli naród ich wybierze niezależnie od pierwotnej etnicznej narodowości to nie mamy na to nic do gadania.
  Pozdrawiam
 • @goodness 14:49:07
  Zespół bliski * - to najlepszy system decyzyjny wg Parkinsona.
 • Steve-O z „Jackass” ma poważne problemy.
  Policzył żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści [FOTO]

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/CNN_Zydzi_nczas.jpg

  Grafika, którą udostępnił Steve-O na Twitterze. Widać na niej ilu żydów pracuje w CNN
  Okazuje się, że samo pokazanie ilu żydów pracuje w danej w firmie już jest mową nienawiści. Popularny Steve-O z „Jackass” ma teraz nie lada kłopoty przez to, że na grafice pokazał wszystkich żydów pracujących w CNN. Steve-O został oskarżony o mowę nienawiści. Czy kogoś zwyzywał? Obraził? Nawoływał do jakichś czynów zabronionych? Nie, nic z tych rzeczy. Jedyne co zrobił popularny celebryta to pokazanie ilu żydów pracuje w uwielbianej przez amerykańskich lewicowców stacji CNN. Czy policzenie ilu Polaków pracuje w jakiejś firmie mogłoby zostać uznane za mowę nienawiści? Na pewno nie, bo i niby dlaczego? Żydzi zdają się jednak uważać, że samo wypowiedzenie słowa „żyd” na głos jest już antysemityzmem. Grafika którą zmieścił Steve-O informuje, że żydzi stanowią zaledwie 2 procent amerykańskiego społeczeństwa, są jednak znaczącą siłą w mediach opiniotwórczych, z których Amerykanie czerpią wiedzę o świecie. Miejmy nadzieję, że ten niewinny wpis nie zakończy kariery celebryty.

  AKTUALIZACJA: wpis już zniknął z Twittera, ale grafiki nie płoną.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/EAmhH2tVUAA8ktw-1068x1636.jpg
 • @krzysztofjaw 19:37:29
  Korupcja i sterowanie funkcjonuje, gdy rączka, rączkę myje, gdy rządzą "nasi" przedstawiciele. A w tych strukturach za dużo w stosunku do mieszkańców żydów.

  W demokracji kulistej, gdy faktycznie rządzi większość, mogą być i żydzi. Wtedy ich mniejszość nie ma decydującego znaczenia.

  W demokracji sejmowej mamy takie cuda, np.: że większość mieszkańców Jedwabnego poświadczyła, że mordowali Niemcy, wszyscy świadkowie naoczni tak poświadczyli, natomiast niby "polska" prokuratura zabrania ekshumacji, mój wniosek do prokuratury Ziobry został odłożony do teczki, gdyż wniosek stoi w Internecie też po niemiecku, a po części też po angielsku. Prokurator IPN Ignatiew miał bezczelność napisać, że zeznanie syna świadka naocznego, jest ważniejsze od pisemnego zeznania świadka naocznego! Prezes Trybunału Konstytucyjnego, jak prokurator inkwizycji, twierdzi, że tortury nie wpływają na jakość zaznania.

  Taka bezczelnie przeciwna interesom Polski robota może zniknąć bardzo
  Szybko, gdy przestaniemy wybierać Żydów za naszych przedstawicieli.
  Choćby byli najpiękniejsi i najmądrzejsi.

  Wiem od dr Kurek, że nigdy oni ani Polakom, ani Polsce nie pomogą!
  Dlatego uważam, niech sobie żyją w Polsce, my jesteśmy tolerancyjni, ale wara im od władzy w Polsce, od stanowisk w sądownictwie, wojsku i w polityce.

  Społecznie niech się udzielają, tylko za darmo.
  Takie podejście funkcjonuje bardzo dobrze w Iranie. Irańczycy są tolerancyjni jak Polacy.
  Natomiast w Palestynie, żydzi przeforsowali ustawę by rodowici Palestyńczycy we własnym kraju nie mieli prawa zasiadać w Knessecie!
  Dlatego Żadnego Żyda! #ŻŻ
 • @nikander 16:14:34
  Ma Pan rację, ale to dalsze działania. ŻŻ to tylko pierwszy krok - pobudzenie ludzi do stawiania pytania: czy Pan, Pani jest żydem, czy żydówką?
  Aktualnie pytanie się o prawdziwe pochodzenie jest uważane za niewłaściwe. Chcę wykazać w tym postulacie, że wyborcy muszą mieć prawo do prawdziwych danych osobowych osób ubiegających się o stanowiska publiczne.
  Ludzie powinni się pytać i wymagać dla Polski:
  Żadnego Żyda, ale i żadnego Anglika, żadnego , żadnego Niemca, żadnego Ukraińca, czy Rosjanina.

  Wyborcy powinni znać pochodzenie i obywatelstwa kandydatów!
  ŻŻ jest tylko warunkiem podstawowym. Pierwszą cegiełką. Napisałem ten postulat z ciekawości, czy Polacy są w stanie przekroczyć, aż tak niski próg. Przecież nie muszą myśleć, nie muszą dużo działać, tylko się spytać kandydata jaką ma narodowość i ile posiada obywatelstw?
 • @adevo 22:24:47
  Oczywiście popieram.
  Pozdrawiam
 • @adevo 22:09:13
  W demokracji kulistej, gdy faktycznie rządzi większość, mogą być i żydzi. Wtedy ich mniejszość nie ma decydującego znaczenia.

  Na moje pytanie – Jakim sposobem Pan inżynier oblicza sumę 16 senatorów razem z prezydentem 17 osób na czele demokracji bezpośredniej?... Dostałem odpowiedź.

  @goodness 14:49:07
  Zespół bliski * - to najlepszy system decyzyjny wg Parkinsona.
  nadużycie link skomentuj
  Krzysztof J. Wojtas 29.07.2019 20:01:13

  Jak się oblicza parlamentarzystów demokracji kulistej? Nie otrzymałem odpowiedzi. Czy autor Demokracji Kulistej da konkretną odpowiedź i zrozumiałą dla wszystkich blogerów NEon24.pl . Mam taką nadzieję.

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @adevo 22:24:47
  Mam taką sugestię (już kilkukrotnie wyrażaną) - przestańcie zajmować się śledzeniem Żydów. Strata sił i tylko wprowadza zamieszanie.
  Róbmy przeciwnie - wskazujmy Polaków , to nie wzbudzi niczyich obiekcji.. Wszędzie tam, gdzie są. Raz, że wolno. Dwa, że to zmieni zupełnie nastawienie do problemu.

  No i jeszcze - jeśli ktoś wystąpi przeciwko określeniu go Polakiem, to przecież ma prawo. To też trzeba upublicznić, bo to jego własna wola.

  Kilka lat temu zacząłem pisać pod własnym nazwiskiem. Właśnie dlatego.
  Tylko transparentność jest bronią.
 • @goodness 07:35:56
  Zespół decyzyjny wg Parkinsona - optymalny skład 8 osobowy.
  7 i 9 - też dobre.
  Im większy zespół - tym gorzej. Także za mały - nie uwzględnia wszystkich możliwości.

  Proszę poczytać na temat senatorów permanentnych w I RP. To naprawdę było genialne rozwiązanie systemowe.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:05:43
  7 i 9 Wszystkie obliczenia dotyczące zmysłu zdrowego człowieka prawdziwe, ponieważ nie są ograniczone martwymi cechami przedmiotów.
  Żywa demokracja składającej się z pojedynczych małych zdrowych jednostek potrzebuje naturalnej wolności, bez obciążeń niemożliwych do udźwignięcia.

  Cechy pojedynczej zdrowej jednostki demokracji posiada duża jednostka demokracji w sposób naturalny potrafi się regenerować. Dzisiaj cechy żywej demokracji są połączone kajdanami konstytucji z cechami równowagi trzech martwych przedmiotów jak do ściany.

  W I RP przedstawione takie rozwiązanie mogło prawidłowo działać z pomocą narzędzi insygniów władzy narodu. Ciekawe rozwiązanie napewno pomoże w ożywieniu prawie martwej narodowej demokracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY