Nadszedł czas konkretnych kroków. Jest jeszcze w Polsce przestrzeń większa niż mają Palestyńczycy w Gazie, są zaangażowani ludzie. Nie zmarnujcie tej okazji. Pomóżcie.

Nadszedł czas dla konkretnych czynów. Jest jeszcze w Polsce przestrzeń większa niż mają Palestyńczycy w Gazie, są chętni, zaangażowani ludzie. Inicjatywa może stać się sprawą wszystkich Polaków. Możemy stworzyć wspólnie alternatywę dla politycznych partii!

adevo (ŻŻ)

 

List od Konrada Daniela.

Drodzy reprezentanci, którzy zgłosiliście się na stronie 1Polska!

Wybory oficjalnie ogłoszone - więc wszystkie ręce na pokład!
Potrzebujemy ponad 1000 podpisów, żeby utworzyć jak najszybciej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA -RUCH ODDOLNY- dopiero po rejestracji KWW będzie można zbierać 100 tysięcy podpisów aby wystartować w wyborach.

Dlatego prośba do KAŻDEGO z Was:
(PILNA!)

WYDRUKUJ kartę na podpisy:

http://1polska.pl/img/Wykaz_podpisow_KWW.pdf 

- Podpisz, zbierz czytelne podpisy od rodziny i znajomych - i przekaż koordynatorowi swojego okręgu lub WYŚLIJ PRIORYTETEM najpóźniej w poniedziałek rano na adres:

Mariusz Olczak , ul. Napierskiego 6/2, 05-075 Warszawa

(pełnomocnik naszego KWW)

(Nie jest ważne ile zbierzesz podpisów - ważne, żeby KAŻDY WYDRUKOWAŁ i ODESŁAŁ kartę,  choćby jeden, dwa podpisy od KAŻDEGO zsumuje się w setki podpisów)

NAJLEPIEJ by je było do poniedziałku rano dostarczyć do Warszawy - ale jeśli Wam się to nie uda - trzeba to wysłać priorytetem najpóźniej w poniedziałek rano. Komunikujcie się ze sobą na okręgowych grupach 1Polska! ( Wszystkie linki tu https://1polska.pl/kontakt#grupy )

Działajmy! :)

To wspólna sprawa nas wszystkich, żeby stworzyć alternatywę dla partii politycznych!

Z serdecznym pozdrowieniem
Konrad Daniel