Witam Panie Opara. Dziękuję za dobrą współpracę, podobało mi się. Myślę, że wybrał Pan odpowiedni moment. Oczywiście, gdy będę miał coś do powiedzenia, to opublikuję też na Neonie24.

Osobiście zaczynałem już wątpić, czy przygotuję tak portal, by można by poprosić Agnieszkę o administrowanie. Stanowisko sobie już wyrobiłem, że ani Pan Lipo45a, ani Pan Zawisza, ani Pan Rychard nie mają zbieżnego ze mną światopoglądu. Trzeba współpracować, a ja musiałem się odizolować, gdyż straciłem prawie że natychmiast zaufanie w metody wyżej wymienionych adminów.

By wyprowadzić portal Neon24.pl w sferę stałej, masowej społecznej uwagi i atrakcyjności, to trzeba by usunąć z administrowania Panów: Lipo45a i Zawisza, oraz na stałe wyrzucić Spirito Libero z Neonu24.pl.

W starym układzie zmian na lepsze nie ma i nie będzie. To jest dla wszystkich blogerów Neonu24 jasne jak 15 sierpnia księżyc w pełni.

Pan Kamiński pisze: "SL chce portal rozwalić"- patrz poniżej. Jeżeli Pan, Panie Rychardzie Opara się zdecyduje, po wyborach 2019 na oczyszczenie portalu z cichociemnych, to polecam się ponownie -:))

Admin Adevo

P.S. Listu Pana nie publikuję, ale moja odpowiedź, jest moją własnością, dlatego ją publikuję. Dotyczy przecież całej społeczności Neon24.pl

Cytat z komentarza JK:

@Zdzich 04:57:31

To nie jest nie do pokonania. Musi być tylko wola tego.
Zakładając, że pan doktor nadal jest jedynym właścicielem i dysponentem portalu, to tak, jak po rozwodzie zmienia się zamki w drzwiach, tak tutaj można bardzo szybko zmienić kody dostępu i wprowadzić skuteczne blokady.

Trzeba tylko tego chcieć.
I powinno być to zrobione szybko, zanim portal się rozpadnie.
A te kolejne ordynarne ataki wskazują, że SL z grupą swoich fanów chcą portal rozwalić.

Ps. Regulamin nie działa. Działa widzimisię dyżurnego admina.

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 14.08.2019 05:47:53