Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
222 posty 2705 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

A TU PEŁNIA, KTO WYJE? - JA NIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Witam Panie Opara. Dziękuję za dobrą współpracę, podobało mi się. Myślę, że wybrał Pan odpowiedni moment. Oczywiście, gdy będę miał coś do powiedzenia, to opublikuję też na Neonie24.

Osobiście zaczynałem już wątpić, czy przygotuję tak portal, by można by poprosić Agnieszkę o administrowanie. Stanowisko sobie już wyrobiłem, że ani Pan Lipo45a, ani Pan Zawisza, ani Pan Rychard nie mają zbieżnego ze mną światopoglądu. Trzeba współpracować, a ja musiałem się odizolować, gdyż straciłem prawie że natychmiast zaufanie w metody wyżej wymienionych adminów.

By wyprowadzić portal Neon24.pl w sferę stałej, masowej społecznej uwagi i atrakcyjności, to trzeba by usunąć z administrowania Panów: Lipo45a i Zawisza, oraz na stałe wyrzucić Spirito Libero z Neonu24.pl.

W starym układzie zmian na lepsze nie ma i nie będzie. To jest dla wszystkich blogerów Neonu24 jasne jak 15 sierpnia księżyc w pełni.

Pan Kamiński pisze: "SL chce portal rozwalić"- patrz poniżej. Jeżeli Pan, Panie Rychardzie Opara się zdecyduje, po wyborach 2019 na oczyszczenie portalu z cichociemnych, to polecam się ponownie -:))

Admin Adevo

P.S. Listu Pana nie publikuję, ale moja odpowiedź, jest moją własnością, dlatego ją publikuję. Dotyczy przecież całej społeczności Neon24.pl

Cytat z komentarza JK:

@Zdzich 04:57:31

To nie jest nie do pokonania. Musi być tylko wola tego.
Zakładając, że pan doktor nadal jest jedynym właścicielem i dysponentem portalu, to tak, jak po rozwodzie zmienia się zamki w drzwiach, tak tutaj można bardzo szybko zmienić kody dostępu i wprowadzić skuteczne blokady.

Trzeba tylko tego chcieć.
I powinno być to zrobione szybko, zanim portal się rozpadnie.
A te kolejne ordynarne ataki wskazują, że SL z grupą swoich fanów chcą portal rozwalić.

Ps. Regulamin nie działa. Działa widzimisię dyżurnego admina.

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 14.08.2019 05:47:53

KOMENTARZE

 • @Autor
  "By wyprowadzić portal Neon24.pl w sferę stałej, masowej społecznej uwagi i atrakcyjności, to trzeba by usunąć z administrowania Panów: Lipo45a i Zawisza, oraz na stałe wyrzucić Spirito Libero z Neonu24.pl"

  - Dokładnie to samo twierdzę w swoich notkach i licznych komentarzach.

  Na dodatek okazało się, że Ruszkiewicz miał i prawdopodobnie nadal ma uprawnienia roota do serwera i baz danych portalu. To jest dopiero tragedia i najwyższy stopień niebezpieczeństwa. Portal Neon24 w każdej chwili może przestać działać - złośliwość Ruszkiewicza jest powszechnie znana...
 • Tu nie potrzeba żadnych teorii spiskowych
  - bo Ruszkiewicz przyznaje się otwartym tekstem:

  https://i.postimg.cc/4dnnmdDr/Awesome-Screenshot-neon-duch-neon24-pl-post-150212-tak-dla-proste.png

  ...

  https://i.postimg.cc/QtMK1STY/Awesome-Screenshot-neon-duch-neon24-pl-post-150212-tak-dla-proste.png
 • @Mind Service 19:56:17
  Myślę, że on aktualnie nie ma bezpośredniego dostępu do serwera. Natomiast jest pełnia księżyca i mogę się założyć, że się upije i będzie rozrabiać ze szczęścia. Oczywiście pójdą przypuszczenia o hakach. Na mnie on nie ma żadnych.
 • @Mind Service 20:05:58
  To ironia wilkołaka. Myślę, że Pan Opara nie zna innych Polaków w Polsce, którym by mógł zaufać. Natomiast, gdyby portal obsługiwali tylko Polacy z zagranicy, to poszłaby opinia, że to nie jest polski portal.
 • @adevo 20:10:54
  Wg mnie na 99.999999 % ma dostęp i mają też dostęp rosyjskie służby.
  Dziwne i wręcz nieprawdopodobne by było gdyby nie miał / nie miały.

  https://i.postimg.cc/v82HSf19/Awesome-Screenshot-neon-duch-neon24-pl-post-150212-tak-dla-proste.png

  To, co z tego wszystkiego wynika - jeży włosy na głowie.
 • @adevo 20:10:54
  Z kreaturą (MS) nie mam ochoty wymieniać uwag, a SL Zablokował Szanowny.

  Gwoli wyjaśnienia.
  O ile wiem (tak było i chyba dalej jest) z poziomu dostępu admina można nadać taki sam poziom uprawnień komuś innemu.
  Co do dostępu do serwera i kodów źródłowych - nie wiem i nawet nigdy nie chciałem wiedzieć. To zupełnie odrębna tematyka.

  PS. Oczywiście Opara był zorientowany, że takie uprawnienia mam. Nie wiem czy było to uzgadniane między nim i SL - zdaje się, że zamierzeniem było zrobienie ze mnie admina. A mnie jakoś to nie leży.
 • @
  Ja jestem po stronie Wilkołaków, nie lubię Wampirów.
  A tak na serio, to może jakiś referendum w tej sprawie? Tak byłoby demokratycznie. W końcu to blogerzy tworzą ten portal a nie jakiś rednacz.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:08:56
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Szanowny Panie,
  dlaczego tak świeżbi Panu język, iż chce Pan się wypowiadać w zapiskach admina, który chce "wyprowadzić portal Neon24.pl w sferę stałej, masowej społecznej uwagi i atrakcyjności, to trzeba by usunąć z administrowania Panów: Lipo45a i Zawisza, oraz na stałe wyrzucić Spirito Libero z Neonu24.pl."

  Pomijając sprawę nieadekwatności języka tego Pana, może już zapomniał po polsku, koncepcja usuwania innych administratorów oraz autorów przypomina jako żywo to, co się działo do tej pory, i co sam pomysłodawca gani.

  Ja mam tego dość. Ciągle mnie straszą, jak u Orwella, że zostanę wdeptany w ziemię.

  Nie udało się mnie zniechęcić do nE przez prawie 10 lat.

  Myślę, że obecnej ekipie to się uda.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:08:56
  Dobrze jest mieć uprawnienia i z nich nie korzystać. Naturalnie administrowanie na Neonie24.pl to nie tylko zaszczyt, ale konkretne poświęcenie własnego czasu innym użytkownikom portalu. Ma się mniej czasu na własne zainteresowania. To typowa praca dobroczynna za friko.

  Ty jako filozof możesz sobie wyobrazić inne przyczyny mojego wyrzucenia, niż haki Ruszkiewicza na Oparę. Ru dzisiaj z pewnością od 24 godziny zmieni się w Wilkołaka i zacznie tutaj szaleć.

  Szczególnie brak całkowitej krytyki tej kreatury z podwarszawskiego półświatka ze strony Nadadmina nie musi być związane z jakimiś hakami, czy ukradzionymi kodami. To może być coś więcej, coś co wypełnia cały kosmos :))
 • @adevo 21:41:13
  "Ty jako filozof"
  - Ha ha ha! Ale żart :)

  "brak całkowitej krytyki tej kreatury z podwarszawskiego półświatka ze strony Nadadmina nie musi być związane z jakimiś hakami, czy ukradzionymi kodami. To może być coś więcej, coś co wypełnia cały kosmos :))"
  - Jak na to wpadłeś, a ja to wiedziałem od dawna?
 • @fretka 21:35:17
  Jestem po Twojej stronie. Niestety tu nie ma demokracji bezpośredniej. Poza tym, za mało blogerów rozumie potrzebę zobowiązującego referendum. Pan Opara utrzymuje portal i on troszczy się, o to by wilkołakowi się nic nie stało.
 • @Mind Service 21:51:54
  Ja mam zmysł, który mi pozwala wyczuwać zapach liter i całych zdań.
  A więc po smrodzie na to wpadłem, po smrodzie!
 • @interesariusz z PL 21:36:45
  Jak chamie manipulujesz cytatem to staje się on niezrozumiały też dla ciebie, gdyż widać że masz już starczą sklerozę.
 • @adevo 21:58:20
  "po smrodzie na to wpadłem, po smrodzie!"
  - To podobnie jak ja wyczuwam ruskich trolli na tysiące kilometrów, najbardziej cuchną te płatne. Jak Ruszkiewicz tu się loguje to od razu zaczyna mnie zatykać i się duszę.
 • @Mind Service 22:03:24
  Uważaj po 24 godzinie. Istnieje niebezpieczeństwo, że obsika.

  https://iddd.de/AdminFotos/JRsika.jpg
 • @adevo 22:07:01
  - Mam tego świadomość, niestety...
  I to ma być portal dla Wszystkich Polaków? Z takimi standardami rynsztokowymi? Kto normalny tutaj zechce pisać i komentować? Dopóki klika ruskich trolli, chamów i zwykłych debili będzie bezkarna, a nawet ochraniana przez takiego Zawiszę i Lipao, jak było dotąd, nie ma szans na normalność i polską rację stanu na Neon24.
 • @adevo 21:41:13
  "Ty jako filozof możesz sobie wyobrazić inne przyczyny mojego wyrzucenia,..."

  Panie Adevo i Pan wie, i admini wiedzą co było przyczyną, i może nie roztrząsajmy tego na forum publiicznym. Bo nie będąc filozofem mógłbym podać ich kilka. Haków to niech Pan szuka u pewnego polityka Hakczyńskim zwanego. Są pewne cechy, które admin winien mieć... Ich brak powoduje, że nie można być adminem.

  Oczywiście, jeśli to Pana interesuje, mogę Panu mój pogląd na tę sprawę na PW wyjaśnić, choć myślę, że Pan Opara zrobił to w sposób delikatny acz dogłębny.
 • @Mind Service 22:17:28 HAMULCOWI!!
  Pełna racja. Dochodzi jeszcze ta cichociemna fałszywość i śmierdząca bezczelność w tłumaczeniach Zawiszy i Lipao. Dlatego wprowadzałem przejrzystość na portalu, by przyzwyczaić ludzi do naturalnej uczciwości.

  Zamieściłbym też chętnie list Opary do mnie. Niestety to jego list, a on nie miał ochoty go upubliczniać.
  Ci ludzie czuwają by się nic dobrego na Neonie nie zdarzyło.
  Zniechęcają każdego- to HAMULCOWI z etatu i powołania.
 • @adevo 22:02:51
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  No to może się zdecyduj, czy mam starczą sklerozę, czy jestem cham.

  No więc, aby się czymś zrewanżować, zachowam się nietypowo, i powiem, że dla mnie jesteś zwykły palant.

  Witryna nie odstaje od świata, schodzi na psy. Kiedyś nam wmawiano, że prywatne firmy dbają o wizerunek. Goowno prawda, skoro takiego palanta zrobiono adminem. Pewnie w nadziei, że witryna przegoni onet.
 • ADEVO DRANIU!!!
  Zacytowałeś mój post - jak najbardziej słusznie.

  Ale NAPISANIE KURSYWĄ POST SCRIPTUM, CO STWARZA WRAŻENIE, ŻE SĄ TO MOJE SŁOWA, JEST NIE FAIR.

  Ps. Chcemy tego samego, ale widocznie każdy chce inaczej.
 • @fretka 21:35:17
  Droga pani

  referenda są w komunizmie i w tzw. demokracji, gdy trzeba stworzyć wrażenie, że lud ma coś do powiedzenia.

  Tu jest właściciel. To jest obszar prywatny. A pani jest tylko jednym z wielu gości, który powinien wiedzieć, jak się zachować.
 • @Zawisza Niebieski 22:23:49
  Jesteście zgraną grupą. Od początku chciałem Pana usunąć jako admina, gdyż cały czas bronił Pan Ruszkiewicza. Sam Pan dobrze wie, jego zamykanie na okres mojego dyżuru, to był mój kompromis z Panem! Pierwotnie to ja go chciałem całkowicie zablokować!

  Przecież to jest niesłychane, on rzuca inwektywami z podwarszawskiego rynsztoka, a nikt z was nie reaguje. Obraża osobę występującą tu pod własnym imieniem i nazwiskiem jak Pan Kamiński z Gdyni i żaden z dyżurnych adminów nie reaguje.

  Umożliwiacie swobodne poruszanie się chama, który wykorzystuje Neon24 do reklamy własnego biznesu. On wyzywa od "złodziei, "krzyżówka mitomana z megalomanem", a Pan broni plującego. On kradnie blogerów, a wy nic, zamiast go wyrzucić na zbity pysk. To jest jednoznacznie polityka wygaszania Neonu przez cichociemnych.
 • @interesariusz z PL 21:36:45
  Jeden ogromny deficyt na który pan cierpi to zdrowy rozsądek.

  Bełkot i pustosłowie nigdy nie zastąpią mądrości.
 • @Janusz Kamiński 22:54:58
  Post Scriptum dotyczy listu Opary.Tak, może dojść do nieporozumienia. Przenoszę bez kursywy powyżej Twojego cytatu. :))
 • @adevo 21:41:13
  "Szczególnie brak całkowitej krytyki tej kreatury z podwarszawskiego półświatka ze strony Nadadmina nie musi być związane z jakimiś hakami, czy ukradzionymi kodami. To może być coś więcej, coś co wypełnia cały kosmos :))"

  Żebyś wiedział, że tak własnie jest.

  Dokładniej - wiem, że jest, ale nie wiem co. Ale się dowiem.

  Jak te dwukrotne aresztowania Ruszkiewicza - raz we Włoszech i raz w Polsce. Nie wyprze się, bo jest osobą notowaną.
  I my wiemy dlaczego. I tego się typek boi cholernie.

  Tyko, ze ja niestety zawsze jestem litościwy. Kafelkarz, kiepski rzemieślnik, z historią, biedna kobieta - żona. On też biedny, choć na kupno portalu miał (pewnie zakup w Biedronce po przecenie).

  Nie jest wesoło. ale szkoda neonu.
 • @adevo 22:37:20
  Ja też czekam dwa dni na odpowiedź na mój list.

  Ciekawe...
 • @Janusz Kamiński 23:16:57
  "Żebyś wiedział, że tak własnie jest. Dokładniej - wiem, że jest, ale nie wiem co. Ale się dowiem."

  Ach Janusz jesteś sympatycznym człowiekiem, z Tobą by mi się równie dobrze administrowało jak z Agnieszką i z Mind Service.

  Podpowiem, dyskretnie: "... bita żona pijaka, która dostaje cięgi od męża i ciągle ma z nim awantury, ale go kocha... :)))"
 • @adevo 23:06:22
  Pozwolę sobie nie zgodzić się z Pana zdaniem. Z rynsztokiem skierowanym przeciw właścicielowi portalu a także przeciw portalowi mogliśmy zapoznać się w dwóch artykułach zawierających cytaty dwóch dziś aktywnych blogerów neon.
  Ale jak powiedziałem to nie jest rozmowa na forum publiczne.
 • @adevo 23:34:36
  No popacz...

  jakiś brzuchomówca, albo inne medium jestem, czy co?

  Własnie chciałem napisać o chorej miłości.
 • Napisałem notkę zanim zostanę zbanowany
  - Co już obwieścił Ruszkiewicz i jak się wydaje Zawisza to potwierdza:

  https://mind-service.neon24.pl/post/150225,wyrok
 • @Zawisza Niebieski 23:42:45
  >Ale jak powiedziałem to nie jest rozmowa na forum publiczne.
  --------------------------
  Oczywiście poda Pan przykłady przeciwne itp., itd. To do niczego nie prowadzi. Dla mnie najsmutniejsze jest, że poznając Pana bliżej, straciłem całkowicie zaufanie do Pana notek historycznych i wynikających z nich wniosków.

  Nie jestem historykiem, a często cytowałem Pana na YouTube i dyskutowałem w oparciu o Pana historyczne przekazy. Teraz, gdy poznałem pokrętność i fałszywość Pana wypowiedzi jako Admina, wiem że nie można ufać tezom z pańskich notek historycznych.

  Pan ich nie udowadnia i nie potwierdza źródłami. To mi już zawsze uchodziło za podejrzane. A teraz wiem dlaczego. Bo nie ma takich dowodów i źródeł. Pana styl to 90 procent prawdy i 10 procent kłamstwa w sumie uprawdopodobniona fałszywość. Historyczna propaganda!
  Żegnam, życzę dobrej nocy, ja nie wilkołak, nie piję i idę teraz spać.
 • @adevo 23:06:22
  "on rzuca inwektywami z podwarszawskiego rynsztoka".

  Proszę mnie uświadomić, (jako reprezentanta szeroko pojętej "Aglomeracji Warszawskiej"), jakiej podstolecznej miejscowości dotyczy ów "podwarszawski rynsztok"
 • Aktualne
  Motto:


  DINOZAUR RYCZY OSTATNI RAZ

  NA METEORYT

  KTÓRY ZARAZ GO ZGŁADZI.
 • @Janusz Kamiński 23:04:01
  Dla pańskiej informacji. Może w przyszłości się przyda.
  Pierwsze nowoczesne referenda przeprowadzono na kontynencie amerykańskim, gdzie w stanach Massachusetts (w 1778 r.) oraz New Hampshire (w 1792 r.) zatwierdzano konstytucje stanowe. Również konstytucje francuskie z końca XVIII wieku były zatwierdzane w referendach: jakobińska w 1793 r., dyrektorialna (termidoriańska) w 1795 r. oraz tzw. konsularna z 1799 r.[1] Pierwsze ogólnoszwajcarskie referendum przeprowadzono 6 czerwca 1848
 • @Janusz Kamiński 23:16:57
  "Dokładniej - wiem, że jest, ale nie wiem co. Ale się dowiem."

  Tak jak tej opieki nad kasą bezpieki przez Oparę i jego lewych kwitach lekarskich nie uznawanych w Australii?
 • @fretka 07:19:06
  Toż ja to wiem i się nie sprzeczam.

  Ale zgodzi się Pani, że zbudować dobre referendum nie jest wcale takie łatwe.

  Może dla tysiąca ludzi... może dla 10 000 jeszcze dosyć łatwo można.
  Ale już dla miliona/milionów bardzo trudno. Do tego musi już być system i musi być aparat (kto policzy i ogłosi wyniki?)

  A wiarygodność musi być utrzymana bardzo wysoko. Czyli sprawdzanie tożsamości jak na wyborach, komisje obwodowe, bo jeszcze internetowi nie można ufać.
  Mnóstwo problemów...
  I proszę mi tu nie rzucać przykładem Szwajcarii. To ludzie z innej planety.


  .
 • @adevo 21:58:20
  To się umyj. I lyknij natkę pietruszki że śmietana. To czosnku nie poczujemy
 • @Janusz Kamiński 23:07:42
  Czyli wciąż będziesz załamanym głupkiem
 • @Janusz Kamiński 13:57:02
  To przerasta możliwości PiSdzielcom. Ale poważni sobie poradzą załamany.......

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY