Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
223 posty 2769 komentarzy

Inicjatywa Demokracji Kulistej

adevo - Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkańców, rozpowszechniam terminy!! Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

Skarga do Strasbourga

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Chrystus narodził się w żłobie, ale biada jeśli nie narodzi się w Tobie" A. Mickiewicz Najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012, sukcesów w obronie Ojczyzny i jej środowiska życzy Krzysztof Puzyna

 

Zrobiłem, myślę, że nie tylko sobie prezent świąteczny i przesłałem skargę odnośnie wyborów 2011 do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu. Tekst trzeba rozpakować, jest w paczce.

(Wyjaśnienia do protestu

http://umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html )

Wiecowanie tekstu 1000 razy TAK! Ale jak ludzie nie mają  poziomu/ ochoty / czasu / zainteresowania przeskoczyć progu technicznego i naradzić się wspólnie przez internet nad tekstem do Strasbourga,  to co? - mam czekać na Godota? Czekanie na wodza, czy na zbawiciela stało się od tysięcy lat strategią niewolników i durni. Skargę napisałem w końcu sam.

Polecam: Czy Polski Premier wiedzie swój kraj ku nowemu niewolnictwu?  na początku tekstu umieściłem wideo "Jestem Bogiem" - pewnie podobnie myśli Donald Tusk. Zamieszczam dla zrównoważonej, świątecznej refleksji..

PS.: link bezpośredni, dla tych, którzy nie potrafili rozpakować paczki:

http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

 

KOMENTARZE

 • gratulacje
  za włożoną pracę i poświęcony czas.
 • @Adevo
  Brawo! Dzięki. Brak słów na podziw co do dochodzenia do meritum informatycznego... :) Czekam na efekt.
  Pozdrawiam i dołączam serdeczności świątecznie.
 • Brawo, dziękuje za wykonana żmudna prace!
  Uważam, że każda partia( ugrupowanie) ma prawo do reprezentowania wszystkich obywateli w Sejmie. Moja partia mnie reprezentuje!
  Fałszerstwo wyborcze to jest zbrodnia na państwie!
 • 10/10
  Kłaniam się do samej ziemi z uznaniem.
 • @Adevo
  Doskonale! Gratulacje za odwagę i determinację! Rdosnych Świąt!
 • @autor
  Jestem pod wrazeniem formy i treści. Nie przeczytałam dokładnie niuansów technicznych, ale część prawna, uzasadnienie, język - budzą wielkie uznanie.
  Czy nie uważa Pan, że warto byłoby skrzyknąć się z innymi protestujacymi? - sam NE powinien być zainteresowany, JKM również, pani Kalata i wszyscy (liczni !) którzy zostali przez PKW zignorowani, potraktowanin jak śmiecie, za przeproszeniem...
  Czy NE nie zechciałby zrobić konferencji prasowej na ten temat???
  W końcu to pierwszy taki przypadek w naszym kraju, że w sprawie dla ustroju państwa podstawowej jestesmy zmuszeni dopraszać się łaski obcych trybunałów.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki
 • @Autor
  Trzymam za Pana kciuki i zycze powodzenia. Udowodnil Pan, ze MOZNA.
  Trzeba to naglasniac gdzie sie da !!!, albowiem szanse, ze ETPC pochyli sie nad ta skarga sa niestety znikome.
  Pozdrawiam serdecznie i swiatecznie
 • Autor
  100% poparcia, chociaż proszę sobie nie robić większych złudzeń :)
  Grunt, to wyczerpać wszystkie ścieżki, także tę.
  Pozdrawiam,
 • 909 odslon
  Przy 909 odsłonach ze strony NE tylko 553 razy rozpakowano paczkę!
  356 odwiedzin nie prowadziło do sensu tego posta - otworzenia paczki.

  Moim zdaniem chodzi o braki praktycznego zrozumienia wskazówki *otwórz paczkę*. Puknąć w obrazek paczki nie potrafiło przynajmniej 300 osób!

  Nic dziwnego, że wiecowanie tekstu - technologia demokracji bezpośredniej na aktualnym poziomie aplikacji nadaje się tylko dla nielicznych. Dodając barierę jezykową widzę, że przesadziłem z wprowadzaniem nowych technologii internetowych. Próg obsługi jest zbyt wysoki. Trzeba czekać na prostsze rozwiązania.

  PS Dodaję więc, link do plika ze skargą do Strasbourga..
 • Strasburg
  ...to dobry pomysl, jednak wedlug mojej teorii on rowniez nalezy do systemu, tak jak UE, ONZ, NATO, tak i Trybunal, razem z innymi waznymi oceniajacymi, Grammy, Nagroda Nobla, czy proces Norymberdzki (pogoogluj "od Norymbergii do Brukseli"). To dobrze ze ktos robi cos tylko szkoda, ze nie rozumie iz wszystko jest w ramach systemu. System nie pozwoli sobie wejsc na glowe im pozniej zrozumiecie o co w tym chodzi tym lepiej dla systemu, ktory ma sie dobrze m.in. dlatego ze ludzie nie moga uwiezyc w przekrety jakie robi a reszta poprostu spi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY